Drošākie ātrie kredīti janvārī - saņem bez problēmām!

Lielie dzīves tempi mums bieži vien diktē savus noteikumus - katru dienu sagādājot dažādus izaicinājumus un pārsteigumus, kuri dažkārt prasa arī papildus naudas līdzekļus. Ja nepieciešamā naudas summa nav liela un pirkums vai maksājums ir patiešām pamatots, tad šādā gadījumā var palīdzēt arī ātrie kredīti, kuri ir saņemami tepat internetā. Esam apkopojuši pašus izdevīgākos ātro kredītu izsniedzējus janvārī - pie šiem būs ātri, ērti un droši!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Ir radusies nepieciešamība pēc ātras un viegli dabūjamas naudas? Lai arī liekas, ka ātrie kredīti ir viegli saņemami, procentos samaksātā nauda, kas jau sākotnēji tiek noteikta pie kredīta ņemšanas, ir ļoti dārgs prieks, kas var pārvērsties lielā murgā. Paņemot vienu aizdevumu, jūsu finanses riskē ar iespēju atdot šo aizdevumu dubultā. Vai mums tas patīk? Nē, mums tas nepatīk, tāpēc apskatīsim šo pakalpojumu dziļāk, saprotot, kam tas paredzēts un kādas var būt sekas, ja ātrais aizdevums netiek laicīgi atdots. Ir ļoti daudz cilvēku, kas šāda veida aizdevumus ir aizņēmušies, lai gan patiesībā viņiem to nevajadzētu darīt. Ja jūs tomēr esat nonācis pie lēmuma aizņemties, sākumā pārliecinieties, ka spēsiet sevi pasargāt no nepatīkamiem pārsteigumiem. Pats pirmais solis ir izvēlēties lētākas alternatīvas. Ja citu risinājumu neizdosies atrast, mēs jums centīsimies parādīt mazāko no ļaunumiem, kas var palīdzēt aizņemties kredītu, bet nenonākt maksājumu apburtajā lokā un citās nepatikšanās.

Drošākie ātrie kredīti janvārī - saņem bez problēmām!

Vai zini, kādi ir paši labākie ātrie kredīti Latvijā un kā tos vienkārši saņemt? Mūsdienās jau praktiski visās nozarēs lielu lomu spēlē IT infrastruktūra, kura palīdz ātri un ērti vadīt biznesu, kā arī atvieglo klientam piekļuvi pie sev nepieciešamajiem pakalpojumiem. Ārī kreditēšanas joma nav izņēmums, tāpēc aizdevēji ir parūpējušies, lai katrs, kurš vēlas saņemt aizdevumu, varētu to izdarīt maksimāli ātri, droši un bez sarežģījumiem. Tomēr ar to ir par maz, lai cilvēki spētu izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju, tāpēc šī nozare neiztiek arī bez neatkarīgiem kredītu salīdzinātājiem. Šādi salīdzinātāji ļauj piemeklēt sev atbilstošāko aizdevumu un izvēlēties aizdevēju pēc skaidri noteiktiem kritērijiem. Arī Starcred.lv ātro kredītu salīdzināšanas tabula ir veidota tā, lai cilvēks spētu piemeklēt pašu izdevīgāko aizdevumu, salīdzinot visus nebanku kreditorus uzreiz un vienā vietā.

Kas ir ātrie kredīti, kādiem nolūkiem tie paredzēti?

Tie ir vieni no pieprasītākajiem kredītiem internetā, tai pašā laikā, tie ir arī vieni no dārgākajiem aizdevumiem vispār, jo procentu likme salīdzinājumā ar banku piedāvātajām iespējām ir stipri augstāka. Ātros kredītus ir iespējams saņemt ļoti īsā laikā, jo to pieteikšanas un izskatīšanas procedūra ir maksimāli vienkāršota, kas tiek panākts pateicoties modernajām tehnoloģijām un kreditoru prasībām. Ja bankas gadījumā ir jādodas uz banku, jāparaksta līgums un jāgaida, kad tiks izskatīts kredīta pieteikums, līdz pat 2 dienām, tad ātro aizdevumu gadījumā tas notiek vien 5 līdz 10 minūšu robežās. Nebanku kreditoriem ir arī savi īpašie piedāvājumi, kas ļauj pirmajā reizē saņemt līdz 300 euro bez komisijas maksas, bet turpmākajās reizēs pieejamā aizdevuma summa ir līdz pat 3000 euro.

Vai aizdevuma ņemšana uzlabo finansiālo stāvokli?

Skaidrs, ka aizdevuma ņemšana spēj uzlabot finansiālo stāvokli, taču tas noteikti būs kā īstermiņa risinājums, kurš palīdzēs tikt galā ar kaut kādām nelielām finansiālajām problēmām. Ja cilvēks necentīsies uzlabot savu kopējo finansiālo stāvokli, piemēram, palielinot savus ienākumus un prātīgāk plānojot izdevumus, tad aizņemšanās ne tikai neuzlabos finansiālo stāvokli, bet arī spēs sagādāt virkni nepatīkamu momentu. Ierasti līdz vēlmei aizņemties cilvēks nonāk, ja tam ir beigušies naudas līdzekļi, bet ļoti kārojas nopirkt kādu preci vai vienkārši izbaudīt kādu pasākumu, kuram nauda ir kā ieejas biļete. Virumā gadījumu cilvēks nespēj noturēties no kārdinājuma saņemt sev kāroto tagad un uzreiz, tāpēc nav brīnums, ka kreditori ar to labi nopelna. Ja cilvēks sevi nepilnveido un neatsakās no dzīvošanas pāri saviem līdzekļiem, tad var droši apgalvot, ka agri vai vēlu, bet tas noteikti nonāks pie kreditoriem, kas tam aizdos naudu.

Kādiem cilvēkiem neizsniedz ātro kredītu?

Uz doto brīdi ir vairāki ierobežojumi, kas daudziem tomēr liedz aizņemties naudu internetā. Kā pirmais un svarīgākais laikam ir vecums, jo vairumā gadījumu, ātrais kredīts tiek izsniegts no 20 gadiem, lai gan ļoti pieprasīts ir aizņēmums tieši no 18 gadiem. Aizdevēji ir vienojušies, ka jauniešiem aizdot ir pārāk riskanti, tāpēc visi LAFPA biedri ievēro labo praksi, sniedzot savus pakalpojumus tikai personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadus. Kā otrs būtiskākais ierobežojums ir darba vieta, jo bezdarbniekam bez citiem oficiāliem ienākumiem būs praktiski neiespējami saņemt kredītu. Protams, ir situācijas, kad cilvēkam ir stipendijas, pabalsti vai kādi citi oficiāli ienākumi, kas ļaus atmaksāt paņemto aizdevumu. Un trešais nozīmīgais ierobežojums ir kredītvēsture. Ja cilvēkam ir slikta kredītvēsture, tad aizņemties internetā būs praktiski neiespējami, jo vairums aizdevēju uz šo skatās ļoti nopietni. Protams, ir arī tādi, kas piever acis, bet iespējamie un legālie atrie krediti, kas ļautu aizņemties ar sabojāto vēsturi, ir tikai un vienīgi aizņēmumi pret ķīlu, piemēram, pret auto.

6 lietas, kas jāzina par ātrajiem kredītiem:

 1. Tie ir dārgi īstermiņa aizdevumi ar saviem zemūdens akmeņiem!

  Īstermiņa kredīti ir naudas aizdevumi ar īsu atmaksas termiņu, kuru galvenais mērķis ir ļaut cilvēkam sagaidīt savu algas dienu. To saņemšana ir diezgan ātrs un viegls process, ja vien kreditors izvērtēšanas procesā pieņem lēmumu, ka būsiet spējīgs to atmaksāt – nauda tiek solīta pat 10 minūšu laikā. Nereti šo iespēju tikt pie it kā vieglas naudas izmanto cilvēki, kas ir lietojuši alkoholu, izmantojot vien mobilo telefonu, kam ir pieslēgts internets. Tomēr viņi tajā brīdī neapzinās, kādas lielas finansiālās problēmas var sev radīt šis neapdomīgais solis, ņemot aizdevumu bez rūpīgas apdomāšanas. Ja cilvēks šādus nopietnus lēmumus pieņem tik neapdomīgi, nav jābrīnās, ka tas var pārvērsties murgā.

 2. Ja regulāri ņemat kredītus – tas norāda uz nopietnām problēmām!

  Aizdevumus nekad nedrīkst ņemt, lai ar tiem nosegtu nesamērīgi augstos izdevumus, kurus nespēj nosegt jūsu alga. Ja netiek nopelnīts pietiekoši daudz, lai segtu ikdienas tēriņus, un tāpēc tiek ņemts aizdevums, tā ir ļoti nopietna problēma, kas novedīs pie tā, ka īstermiņa kredīti nāks tikai par sliktu – nevis atrisinot, bet gan radot vēl lielākas finanšu problēmas. Vissvarīgākais ir izvērtēt savu budžetu, saprotot, kādi ir ienākumi un kādi ir izdevumi, lai rastu līdzsvaru starp ieņēmumiem un tēriņiem, nevis vieglprātīgi tērēt algu, nedomājot par to, kādi obligātie maksājumi vēl ir jāveic no attiecīgā mēneša ienākumiem. Nav liela māksla aizņemties mazu summu, nākamajā mēnesī vēl nedaudz, un pēc kāda brīža saprast, ka esat iekritis ātro kredītu gūstā.

 3. Ja apzināties, ka kredītu neatmaksāsiet laicīgi, neņemiet to!

  Ja esat nolēmis tikt pie ātrā aizdevuma, pats galvenais ir novērtēt savu iespēju laicīgi veikt aizdevuma atmaksu. Ja jau pirms aizņemšanās saprotat, ka noteiktajā datumā nepietiks līdzekļu, lai atdotu naudu un procentus par tā izmantošanu, tas nozīmē tikai vienu – ņemt ātro kredītu jūs nevarat atļauties. Un nav būtiski, cik izmisis jūs esat, ziniet tikai vienu – aizņemšanās, zinot, ka naudas nebūs, novedīs pie daudz bēdīgākas situācijas nekā ir šobrīd. Ja jūs domājat, ka esat nonācis bezcerīgā situācijā, un šī ir vienīgā izeja, lai atrisinātu šī brīža naudas problēmas, lai arī jūtat, ka nespēsiet naudu atgriezt laikā, jums vajadzētu pakonsultēties ar kādu draugu vai zinošu cilvēku, kas iespējams jums ieteiks kādu citu risinājumu, par kuru nebijāt iedomājies.

 4. Aizņemties ātros kredītus uz ilgāku termiņu ir bīstami!

  Starp nebanku aizdevējiem ir tādi kreditori, kuri piedāvā aizņemties tos pašus 100 eiro nevis uz 30 dienām, bet pat uz 60 vai 90 dienām. Tas, protams, var šķist vilinoši, un ļaus vienmērīgāk saplānot nākamo mēnešu budžetu, jo no nākamās algas nebūs jāveic visa aizdevuma atmaksa uzreiz, kas var iegriezt būtisku robu jūsu maciņā. Tomēr atcerieties, ka, jo lielāku atmaksas termiņu izvēlēsieties, jo lielāka procentu maksa jums būs jāatmaksā. Protams, bezgalīgi aprēķināt procentus nevar, tiem ir arī ierobežojums – aprēķinātie procenti nekad nepārsniegs pamatsummas apmēru. Bet, protams, paļauties uz šo noteikumu būtu muļķīgi, jo dubultliela naudas atmaksa nevienam nav vajadzīga. Tāpēc pirms aizņemties, ja ir radusies tāda vajadzība, ir jāizplāno, vai no saviem naudas līdzekļiem būsiet spējīgi veikt laicīgu aizdevuma atmaksu.

 5. Ja kaut reizi aizņēmies, vilinājums aizņemties atkārtoti pieaugs!

  Ja spējāt aizņemtos naudas līdzekļus atmaksāt laicīgi, tomēr netiek izslēgta varbūtība, ka iespējamās nākamajās aizņemšanās reizēs var rasties problēmas ar kredīta atmaksāšanu noteiktajā termiņā. Veiksmīgi atmaksājot aizdevumu, aizdevējs jūs ierindo "labo" klientu sarakstā – viņi veiksmīgi ar jūsu palīdzību ir nopelnījuši. Un tas nozīmē to, ka, ja tas aizdos jums vēl vairāk naudas, ko jūs iespējams atmaksāsiet bez problēmām, viņi ar jūsu palīdzību nopelnīs vēl vairāk. Un šī ir galvenā problēma. Iespējams, jūs iepriekš ņēmāt ātro aizdevumu tikai 100 eiro, lai samaksātu par neplānotu zoba labošanu, ko atmaksājāt jau no nākamās algas. Pēc atmaksas aizdevējs gan ar īsziņas, gan e-pastu, gan arī ar zvanu palīdzību mēģina jums piedāvāt aizņemties vēl lielākas naudas summas un līdz ar to arī lielāku viņu peļņas daļu – komisijas maksu. Vienmēr ignorējiet šos piedāvājumus, lai arī tie ir it kā izdevīgāki nekā citiem – nereti kādos jūsu svētkos vai nozīmīgos notikumos tiek piedāvāts aizņemties ar mistisku atlaidi. Tas vienkārši ir mārketinga triks, lai jūs aizņemtos vairāk, ļaujot aizdevējam nopelnīt.

 6. Ātrie aizdevumi var ietekmēt hipotekārā kredīta saņemšanu!

  Piesakoties jebkuram kredītam, aizdevēji veic jūsu izvērtēšanu, cenšoties paredzēt jūsu iespējamo rīcību. Tie izmanto kredītņēmēju reģistrus un datubāzes, kurās tiek pārbaudīts, vai kredītņēmēja kredītvēsturē nav veikti negatīvi ieraksti. Ierasti hipotekārais kredīts tiek ņemts ilgus gadus izmantotajā bankā, kurai ir dati par to, vai ir ņemti ātrie aizdevumi. Un tas, ka ir ņemti ātrie aizņēmumi, var pārsteidzoši ietekmēt maksātspējas vērtējumu.

Kādas priekšrocības piemīt online kredītiem?

Kā jau vēstī nosaukums, tad galvenā ātro kredītu priekšrocība ir ātrums, kurā ir iespējams iesniegt pieteikumu un saņemt naudu savā bankas kontā. Ir nepieciešamas tikai 5 līdz 10 minūtes, lai pieteiktos un saņemtu sev vēlamo aizņēmumu, kamēr bankā var nākties pavadīt stipri ilgāku laiku. Šādu aizdevumu var saņemt no jebkuras vietas pasaulē, ja vien ir pieejams internets vai mobilie sakari. Ievērības cienīgs fakts ir arī tas, ka pirmajā reizē šis pakalpojums tiek piedāvāts bez procentu likmes jeb komisijas maksas. Īstermiņa kredītiem ir arī novienkāršota pieteikšanās, tā neprasa nekādus liekus papīrus, galvotājus un ķīlas - atliek vien aizpildīt kredīta pieteikumu, pārskaitīt 1 centu uz aizdevēja bankas kontu un gaidīt ziņu no aizdevēja, kura pozitīvas atbildes gadījumā, dažu minūšu laikā bankas kontā tiks ieskaitīta vēlamā naudas summa. Protams, tās ir priekšrocības, kuras var likt izvēlēties tieši šos pakalpojumus, taču ne viss ir zelts, kas spīd. Šādi kredīti nav paredzēti cilvēkiem ar ilgstoša rakstura naudas problēmām un cilvēkiem, kuri nevar garantēt laicīgu aizdevuma atmaksu. Nav retums, kad neparedzēti apstākļi noved pie grūtībām atmaksāt kredītu, tāpēc izvērtējiet kārtīgi, vai tiešām nav citu iespēju, kā tikt pie naudas līdzekļiem.

Kā var pārliecināties, ka ātro kredītu uzņēmums ir legāls?

Ātro aizdevumu reklāmas ir visur, it īpaši internetā, tāpēc daļa kredītņēmēju var apjukt šajā piesātinātajā piedāvājumu klāstā. Atcerieties, ka jebkurš oficiāli reģistrēts nebanku kreditors ir oficiāli reģistrēts uzņēmums un ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra licenci. Katra aizdevēja mājas lapā ir atrodami uzņēmuma dati, un to, vai uzņēmumam ir izsniegta PTAC licence patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai, var pārbaudīt PTAC meklētājā, ievadot aizdevēja nosaukumu vai meklējot to sarakstā. Pēc šīs pārbaudes jūs varat būt drošs, ka aizdevējs nebūs krāpnieks.

Kas ir nepieciešams, lai varētu pieteikties interneta kredītam?

Lai varētu pieteikties aizdevumam internetā, katram aizdevējam ir noteikti kritēriji, pēc kuriem tie vadās, izsniedzot aizdevumu. Lielos vilcienos šie noteikumi ir diezgan līdzīgi – aizņēmējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, tomēr visbiežāk aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadu vecuma, jābūt savam bankas kontam kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām, regulāriem un stabiliem ienākumiem, kā arī nesabojātai kredītvēsturei, ko aizdevēji pārbauda, izvērtējot aizdevuma pieteikumu. Daļa aizdevēju lūgs iesniegt bankas konta izrakstu par konkrētu periodu, lai pierādītu savus ienākumus. Sava identitāte būs jāapliecina ar reģistrācijas maksu aizdevēja mājas lapā, pārskaitot ar internetbankas palīdzību 0,01 eiro. Tā kā privātpersonu kreditēšanas tirgus ir ļoti piesātināts, aizdevēji izdomā dažādus vilinošus piedāvājumus, lai kredītņēmējs aizņemtos tieši pie viņiem. Savstarpējā aizdevēju konkurence patērētājam nāk par labu, jo tam ir iespēja saņemt izdevīgākus piedāvājumus. Noteikti salīdziniet aizdevēju piedāvājumus un nosacījumus, neizvēloties pirmo aizdevēju, tādejādi ietaupot savus līdzekļus uz kredīta komisijas maksu vai citiem izdevīgākiem nosacījumiem. Piemēram, vairumam kreditoru ir pievilcīgi piedāvājumi pirmajai aizņemšanās reizei - ierasti tā ir bez procentiem.

Kas būs, ja es aizdevumu nemaksāšu laikā?

Pirmkārt – lūdzu, neņemiet atro kreditu, ja jums ir kaut mazākās šaubas, ka nespēsiet aizdevumu atmaksāt laicīgi. Izvēlieties tādu atmaksas termiņu, kas ir pāris dienas vēlāk par datumu, kad skaidri ziniet, ka jums būs pieejami līdzekļi, lai veiktu atmaksu. Tagad ir vairāki ātro kredītu izsniedzēji, kas ļauj veikt naudas atmaksu vairāku mēnešu nevis ierasto 30 dienu laikā, tomēr tas arī nozīmē, ka jūs procentos samaksājiet vairāk – jo garāks atmaksas termiņš, jo lielāka komisijas maksa tiek aprēķināta. Tā kā liela daļa nebanku kreditoru ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri, kas ir vienojušies par Labās prakses standartu, tas nozīmē to, ka aizdevēji sadarbojas ar saviem klientiem līdz pilnīgai aizdevuma atmaksai, kopīgi mēģinot rast risinājumu gadījumos, ja ir problēmas ar aizdevuma laicīgu atmaksu.

Ja pāris dienas pirms termiņa beigām redzat, ka noteiktajā dienā naudas līdzekļi tomēr nebūs, lai veiktu aizdevuma atmaksu, jums ir iespēja izmantot kreditora piedāvāto maksas pakalpojumu – veikt kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no parāda summas un dienu skaita, uz cik tiek atlikts maksājums. Lielākoties pagarināšanas iespējas ir ierobežotas – visbiežāk tiek dotas trīs kredīta termiņa atlikšanas iespējas. Jebkurā gadījumā nedrīkst slēpties un klusēt – ja ir radušās kredīta atmaksas problēmas, ir jāsazinās ar aizdevēju, kā arī pēc padoma ir iespējams vērsties Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā. Ja runa ir par pāris dienām, kad tiks kavēta aizdevuma atmaksa, un 100% zināt, ka kredītu varēsiet atmaksāt, informējiet par to aizdevēju, bet ziniet, ka nokavējuma procenti tiks aprēķināti par katru kavēto dienu. Tomēr, iespējams, tas ir lētāk nekā veikt kredīta termiņa pagarināšanu, ko var veikt lielākoties tikai uz 14 vai 30 dienām.

Ja nav izdevies kopā ar aizdevēju vienoties par īpaši jums piemērotu atmaksas grafiku vai esat izvairījies no kontaktēšanās un problēmas risināšanas, aizdevējs būs spiests nodot parādu piedziņu licencētiem parādu piedziņas uzņēmumiem. Ja tā būs noticis, tālāk ar jums sarunas un risinājumu mēģinās radīt parādu piedzinējs. Tomēr jāatceras, ka tas nozīmē arī papildus izmaksas parādniekam. Nekad, nekad neklusējiet un kontaktējieties ar aizdevēju pēc iespējas ātrāk, ja zināt, ka jums nebūs iespēja atmaksāt ātro aizdevumu. Tas strādā! Esiet godīgs, piedāvājiet savu iespēju robežās atmaksāt aizdevumu ar īpaši izstrādātu atmaksas grafiku, kā arī esiet godīgs attiecībā par saviem ienākumiem un izdevumiem, kas tiek ņemti vērā, lai noteiktu jaunu atmaksas grafiku. Viena lieta ir neignorēt problēmas, bet otra lieta, kas var novest pie vēl milzīgākām finanšu problēmām, ir esošā kredīta atmaksa, paņemot pie cita aizdevēja jaunu ātro kredītu. Ņemiet vērā, ka būs jau jāņem lielāka aizdevuma summa, kas sastāvēs no pamatsummas un procentiem. Un šis noteikti nebūs labākais risinājums, tikai laika vilkšana un parāda summas audzēšana.

Kopsavilkums par ātrajiem īstermiņa kredītiem:

Tas nebūs nekāds pārsteigums – mēs neesam kreditoru atbalstītāji. Nenoliedzami ātrie īstermiņa kredīti pēdējo gadu laikā ir piedzīvojuši lielu attīstību, cilvēkiem informācija par tiem ir pieejama uz katra stūra – internetā, televīzijā, dažādās vides reklāmās, kā arī pasta nodaļās. Nebanku kreditēšana nepārtraukti mainās un piedāvā dažādas aizņemšanās iespējas, protams, ar vienu mērķi – nopelnīt. Mēs atros kreditus atbalstām tik tālu, kamēr tie tiek ņemti apdomīgi, ar citu alternatīvu izvērtēšanu, pamatotam mērķim, valdot pārliecībai, ka tas tiks atmaksāts noteiktajā laikā. Daudziem cilvēkiem ir izstrādājies priekšstats, ka īstermiņa naudas aizdevumi ir ļaunums, ko paši kreditori mums piedāvā uz katra soļa. Tomēr pagale nekad nedeg viena!

Neviens cilvēkam nespiež ar varu aizņemties bez vajadzības un galvenais pārliecības par laicīgu atmaksu. Pirmkārt, cilvēkam pašam no savas puses ir jābūt pārliecībai, ka cits risinājums nav iespējams, ka tikai aizņemšanās ātro aizdevumu atrisinās īslaicīgās finanšu problēmas. Diemžēl novērojums ir tāds, ka daļa aizņēmēju ir neapdomīgi un bezatbildīgi, paši vainojami pie tā, ka aizņemšanās rezultējas ar lielu nokavējuma naudu aprēķiniem un parādu piedzinējiem. Tāpat kā tas bija finanšu krīzē pirms gandrīz desmit gadiem, tā arī ātro kredītu neatdošanas problēmās bieži vien kā galvenais vaininieks tiek minēts aizdevējs. Protams, arī aizdevēji mācās no savām kļūdām un uzlabo gan pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, gan arī izstrādā stingrākus aizdošanas kritērijus, kā arī tos uzrauga finanšu institūcijas, lai tie sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus nevis nopelnītu uz klientu problēmu rēķina. Protams, katrs uzņēmējs darīs visu, lai nopelnītu, tomēr pirms aizņemšanās aizņēmējam ir jābūt skaidram plānam, kā izpildīt uzņemtās saistības. Jo nenoliedzami šis pakalpojums ir nepieciešams, jo tas ir labs risinājums godprātīgu cilvēku īslaicīgām naudas grūtībām.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.4

| | Vērtējums: 4

Es ātros kredītus vairs neņemu, esmu pietiekami daudz apdedzinājies ar tiem un uzskatu, ka tas ir posts. Padomā pats, cik pārmaksāsi un, kas notiks, ja nevarēsi atdot naudu?

| | Vērtējums: 3

Esmu pilnīgi un kategoriski pret šiem velna pakalpojumiem. Ja nav naudas, tad nav, nav ko aizņemties, ja nevar nopelnīt. Pieticība ir lielākā bagātība.

| | Vērtējums: 4

Neteiktu, ka šie ir labākie, ir arī labāki, tikai nav atspoguļoti šajā tabulā. Un vispār, visi viņi ir vienādi un visi nes lielu postu Latvijas tautsaimniecībai.

| | Vērtējums: 5

Vai varu paņemt īstermiņa kredītu Latvijā, ja esmu pārcēlusies uz kādu laiku dzīvot Krievijā? Es tur studēju un man vajag papildus naudu, tāpēc domāju aizņemties te, jo palikt Krievijā neplānoju.

| | Vērtējums: 5

Vai šie ir vienīgie aizdevumi, ko var saņemt online? Man interesē ātrie kredīti bez pārskaitījuma, man konts ir tukšs un es nevaru to reģistrācijas maksu samaksāt. Ir kādi, kas to neprasa?

| | Vērtējums: 5

Nezinu, cik es esmu ņēmusi ātros aizdevumus, man nekad nav bijušas problēmas. Nesaprotu tos, ka ņem kredītus, nemaz nedomājot par to, kā tie tiks atdoti. Un pēc tam kliedz kā cūkas uz kaušanu, ka viss slikti un pie vainas valsts un aizdevēji. Paši vainīgi, ja ņem to, ko nevar atļauties!

| | Vērtējums: 5

Jāsaka, ka šis ir vērienīgākais ātro kredītu apskats, kurš parāda praktiski visu informāciju par Latvijas kreditoriem un to sniegtajiem pakalpojumiem. Paldies autoram, tiešām palīdzēja šis raksts. Pēc tik plašas informācijas iegūšanas sapratu, ka ātrie kredīti nav priekš manis - neņemšu tos.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.