Ātrie kredīti internetā - piesaki un saņem aizdevumu online!

Izdevīgu ātro aizdevumu internetā tagad var saņemt pat 10 minūtēs!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Diemžēl neviens no mums nav pasargāts no situācijām, kad nepieciešami papildus līdzekļi kaut kādiem maksājumiem vai pirkumiem. Un labi, ja šie papildus līdzekļi var tikt iegūti no iekrājumiem vai no kāda laba drauga, kurš tos varētu aizdot bez liekā riska iekulties nepatikšanās. Tomēr ne visi spēj iekrāt un ne visiem ir tādi draugi, kas steigs izpalīdzēt. Tieši šī iemesla dēļ, cilvēkiem nākas meklēt palīdzību bankās vai pie nebanku kreditoriem, kur visbiežāk tiek izmantoti tieši ātrie kredīti. Šie mikrokreditēšanas pakalpojumi var palīdzēt un tā bieži vien arī notiek, tomēr nevar nepieminēt, ka daudziem cilvēkiem, kuri ir izmantojuši ātros Online kredītus, ir bijušas problēmas ar to atmaksu. Tieši tāpēc ap šo finanšu pakalpojumu virmo daudz negāciju. Cilvēki uzskata, ka kreditori pelna uz nabagu rēķina un pielīdzina šos īstermiņa aizdevumus augļošanai. Patiesībā šeit ir daļa taisnības, tomēr par augļošanu šos pakalpojumus saukt būtu nekorekti. Ja salīdzina, cik lielu ļaunumu ir nodarījuši, piemēram, hipotekārie vai auto kredīti, kur cilvēki ir pazaudējuši savu īpašumu vai auto un vēl ilgi maksājuši atlikušo parāda daļu, tad ātrais kredīts internetā ir tāds pavisam maziņš vaininieks. Jā, ir cilvēki, kuri paņem dažus simtus euro un laicīgi tos neatdot, jā par to ir jāmaksā soda naudas, kas daudzus ievelk sistemātiskā pagarināšanā, bet tāda ir kreditēšanas būtība un risks, ko aizņēmējs uzņemas, iesniedzot savu kredīta pieteikumu un parakstot līgumu.

Ātrie kredīti internetā - Izdevīgi Online aizdevumi

Lai gan tas ir ļoti nepareizi un pat nepieļaujami, daudzi cilvēki praktiski neplāno savas finanses, tie dzīvo no algas līdz algai un tērē naudu pēc sajūtām un atbilstošā atlikuma savā makā. Un šis ir viens no pirmajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nonāk pie īstermiņa ātrajiem kredītiem. Sava budžeta neplānošana rada nekontrolējamu naudas plūsmu, kura jebkurā brīdī var aptrūkties un radīt dažāda veida nepatikšanas, protams, ieskaitot neapdomātu un neizdevīgu kredīta ņemšanu. Citiem tas izpaužas ar to, ka nepietiek visiem rēķiniem, bet citiem dažas dienas pirms algas nav ko ēst. situācijas ir dažādas, bet iemesli bieži vien ir tie paši. Šī cilvēku kategorija ir gardākais kreditoru kumoss, jo ierasti šādi cilvēki stāv rindās pēc Online aizdevumiem un dara to sistemātiski. Un pats interesantākais, ka lielākā daļa ļaužu, kuri izmanto šo kredīta veidu internetā, ļoti skeptiski attiecas pret aizdevējiem, tomēr regulāri atgriežas pie tiem un aizņemas naudu atkārtoti, uzskatot, ka ātrie kredīti ir viņu vienīgais glābiņš. Ja kāds gribētu pasargāt šos cilvēkus no online kredītiem, tad tiem būtu jābūt šiem pašiem cilvēkiem, jo tikai viņi ir atbildīgi par saistībām un riskiem, kurus uzņemas. Neviens cits viņu vietā uzņemtās saistības nepildīs, tāpēc, pirms šo pakalpojumu izmantošanas, ļoti svarīgi ir izvērtēt savas finansiālās iespējas, izprotot, savu naudas plūsmu un rūpīgi aprēķinot visus izdevumus, lai tad, kas būs jāatdod aizņemtā nauda, neciestu citi maksājumi. Ja cilvēks ir pārtērējies un algas apmērs nesedz visus izdevumus, visdrīzāk šāds cilvēks atkal dosies pie kreditora pēc kārtējā ātrā aizņēmuma.

Kas ir ātrie kredīti internetā, ko tas nozīmē?

Ātrie kredīti internetā ir nebanku sektora mikrokreditēšanas pakalpojumi, tas ir pats ātrākais veids, kā ātri un bez liekām formalitātēm aizņemties naudu. Šie Online aizdevumi tiek pieteikti internetā vai caur mobilo tālruni, kas pieteikuma iesniegšanu padara ļoti ātru. Arī kredīta online pieteikuma izskatīšana ir ļoti ātra, jo kreditori izmanto speciālas programmas, kuras automātiski nosaka cilvēka maksātspēju un citus reitinga faktorus. Būtiski ir tas, ka šos online pakalpojumus piedāvā tikai licenzēti nebanku kreditori. Ierasti šādi mikrokreditēšanas pakalpojumi paredz pavisam nelielas summas uz termiņu līdz 30 dienām. Summas, kas pieejamas ātrajam kredītam var būt no 5 līdz pat 3000 euro, pie tam, jaunajiem klientiem ir īpašas privilēģijas, kas pirmajā reizē ļauj saņemt ātro kredītu internetā bez maksas un pilnīgi bez jebkādas ķīlas. Uz doto brīdi Latvijā ir ap 15 kreditoriem, kuri piedāvā šos vienkāršos aizņēmumus. Šos nebanku kreditorus uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un kreditoriem ir izveidota arī sava Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija, kuras biedri ir svinīgi apņēmušies veicināt atbildīgas aizņemšanās praksi. Lai arī vārdi ir skaļāki par darbiem, virkne ierobežojumu un izmaiņu nes savus augļus, tomēr tie nemaina kredītu ņemšanas cēloņus.

Biežāk uzdotie jautājumi par ātrajiem kredītiem:

Priekšnoteikumi, lai saņemtu ātro online kredītu:

Kam visbiežāk tiek ņemti ātrie aizdevumi internetā?

Kā notiek ātrā kredīta pieteikšana un saņemšana?

Kāpēc ātrie aizdevumi internetā netiek izsniegti visiem?

Jau labu laiku, kreditori ir ieviesuši smalku kredītreitinga noteikšanas sistēmu, kura atsijā visus aizņēmējus, kuriem ir ļoti vāji finanšu rādītāji vai slikta kredītvēsture. Tas ir labs jaunums visiem tiem, kuriem ir lielas finansiālas problēmas, jo tie tiek pasargāti no vēl lielākām problēmām. Jā, ātrie kredīti var radīt problēmas, ja netiek uzlabots ienākumu apjoms, kurš ļauj viegli norēķināties par visiem maksājumiem. Cilvēkam, kuram nav darba vieta, regulāri ienākumi vai ir slikta kredītvēsture, ir jāsaprot, ka ātrie aizdevumi internetā ir paredzēti galvenokārt cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem, tādiem, kuri var garantēt norēķinus ar aizdevēju. No vienas puses rodas pretrunas, jo gribās teikt, ka tie, kuriem viss labi, aizņemties nevajag, bet tiem, kuriem nav naudas, tiem vajag aizņemties. Būtībā jau jebkāda aizņemšanās ir indikators tam, ka cilvēks dzīvo pāri saviem līdzekļiem, taču tiem, kuriem naudas ir vairāk, šāda dzīvošana pāri saviem līdzekļiem neko sliktu nodarīt nevar, to ienākumi sedz šo netikumu. Cilvēkiem, kuriem ir stabili un apjomīgi ienākumi, vienmēr būs iespēja saplānot savu budžetu tā, lai kārtējais kredīta maksājums neradītu nekādas galvas sāpes. Taču tam, kuram ienākumi ir mazi, katrs kredīta maksājums var radīt pamatīgas problēmas. Šeit arī ir atbilde uz to, kāpēc ātrais kredīts netiek izsniegti visiem. Ja tas nav pietiekams arguments un gribās vairāk objektivitātes, iesakām iepazīties ar cilvēku atsauksmēm, kuras ļoti labi atspoguļo reālo ainu.

Atteikuma tiesības un atteikšanās no ātrā kredīta

Ne katrs zina, ka uzņemoties saistības ar kreditoru un aizņemoties naudu, cilvēkam ir iespēja pārdomāt un atteikties no šī pakalpojuma izmantošanas. Kā to var izdarīt, kur vērsties un kādus dokumentus iesniegt, vai var atdot aizdevumu pirms termiņa - to vislabāk māk skaidrot PTAC sagatavotais materiāls par atteikuma tiesībām. Būtībā jau tas nav nekas neparasts un atteikuma tiesības paredz to, ka jebkurš kredītņēmējs 14 dienu laikā var atteikties no līguma ar ātrā kredīta izsniedzēju. Lai to veiksmīgi izdarītu, ir jādodas pie kreditora un jāiesniedz iesniegums par atkāpšanos no līguma. Tas, protams, neatbrīvo no pilnas kredīta summas atmaksas, tā būs jāveic 30 dienu laikā no kredīta līguma laušanas brīža. Šis iesniegums ir jāraksta brīvā formā, jāiesniedz elektroniski vai drukāti, un tā spēks ir tikai 14 dienu laikā no brīža, kad esat parakstījuši aizņēmuma līgumu.

Atteikuma tiesības un atteikšanās no ātrā kredīta

Lai šis process būtu ātrāks un skaidrāks, iesniegumā ir vērts norādīt kredīta līguma numuru un skaidri noformulēt to, ka cilvēks vēlas atteikties no ātrā kredīta. Nav svarīgi, vai cilvēks ir ņēmis ātro kredītu vai ilgtermiņa kredītu, šīs atteikuma tiesības darbojas vienādi uz abiem aizdevuma veidiem. Ļoti būtiski ir arī tas, lai kreditors līgumā būtu iekļāvis punktu par to, ka cilvēks var bez jebkāda pamatojuma atteikties no līguma 14 dienu laikā, atmaksājot aizņemto summu 30 dienu laikā. Ja kreditors šādu informāciju nav iekļāvis, tas ir pārkāpums, par kuru noteikti jāziņo PTAC. Lai gan sākotnēji var likties, ka šāds atteikums no aizdevuma dod iespēju nemaksāt komisijas procentu, tā gluži nav, atgriežot kredītu, būs jāsamaksā arī komisija par tā izmantošanu - procenti tiks aprēķināti no dienas, kad tika saņemts kredīts, līdz dienai, kad tiek atgriezta visa ātrā vai ilgtermiņa kredīta summa.

Tā kā ņemiet vērā šo iespēju un, ja Jums ir mainījušās finansiālās iespējas, ļaujot atmaksāt kredītu ātrāk, droši to dariet, balstoties uz atteikuma tiesību principu, kas atrunāts arī Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. No šīs iespēja nav jākautrējas, tās ir cilvēka tiesības un kreditors tās nevar neņemt vērā. Ja aizdevējs šo faktu neņem vērā, tas ir nopietns pārkāpums, par kuru nekavējoties jāziņo PTAC. Cilvēkam ir jāsaprot, ka šī iespēja neko ļaunu nevienam nenodara, jo kreditors par saviem sniegtajiem pakalpojumiem saņems taisnīgu maksu, tas varēs saņemt procentus par katru dienu, kurā aizņēmējs būs izmantojis aizdevēja naudu. Vienīgais mīnuss aizdevējam ir tas, ka tas nevarēs nopelnīt par visu līguma termiņu, piemēram, ja būsiet aizņēmies uz 2 gadiem, tad samaksāsiet tikai par tām dienām, kurās būsiet izmantojuši kredītu. Iespēja ir patiešām derīga, jo maksāt lielos procentus nav prāta darbs.

Kāpēc atteikuma tiesības, nevis vienkārša kredīta atmaksa?

Daudzi jautā, ar ko izdevīgāk ir izmantot atteikuma tiesības kā vienkārši atdot ātro kredītu? Viss ir vienkārši, piemēram, ātrais kredīts ar summu 300 euro tiek aizdots uz 30 dienām, tiek aprēķināta procentu likme un gala summa ir par visu aizņemšanās periodu. Ja gribēsiet atdot ātro kredītu ātrāk, tad nāksies samaksāt gan pamata summu, gan procentus par visām 30 dienām. Atteikuma tiesību gadījumā viss ir citādi, jo tur nāksies atdot pamata summu un procentu par tām dienām, kurās šis aizdevums tika izmantots, attiecīgi samaksa būs jāveic līdz tam, kad būsiet iesnieguši iesniegumu par atteikumu no kredīta. Ilgtermiņa kredītā ir līdzīgi un summas, kuras var ietaupīt uz procentiem ir ļoti iespaidīgas. Neļaujiet sevi apkrāpt, ja kreditors nav norādījis informāciju par šo iespēju, apzinieties savas tiesības un izmantojiet tās savā labā. Lai arī šeit aprakstītā iespēja nedod iespēju atteikties no saistībām pilnībā, tā noteikti palīdz ietaupīt līdzekļus un nenokļūt kādā apburtajā lokā ar kredītu pagarināšanām, maksājot milzīgas komisijas maskas.

Kopsavilkums par ātrajiem kredītiem:

Kā redzam, tad ātrie kredīti internetā ir ļoti efektīvs un atzīts veids, kā ātri un bez liekām formalitātēm saņemt sev nepieciešamos naudas līdzekļus, pie tam, visi ātrie kredīti Latvijā ir bez ķīlas un galvojuma. Vienam šie pakalpojumi noder kādas lietas iegādei, citam pārtikai, bet cits tos izmanto pat ceļojumiem. Ātrā kredīta priekšrocības ir acīm redzamas, tomēr tas nav vienīgais finanšu instruments, kam būtu jāpievērš uzmanība, ja ir vēlme aizņemties. Šie nebanku kreditoru pakalpojumi ir kļuvuši ļoti elastīgi, risinājumi ir piemeklējami praktiski visām dzīves situācijām. Cilvēki var paņemt ātros īstermiņa aizdevumus bez darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi un pats galvenais, ka šie aizņēmumi ir pieejami arī bez maksas jeb procentiem. Lai kādu kreditēšanas risinājumu Jūs izvēlētos, atcerieties - jebkurš naudas aizdevums, ko paņemsiet internetā vai kādā citā veidā, var radīt reālas finansiālās grūtības, kuru risināšana var prasīt ne tikai ilgu laiku, bet arī iespaidīgas papildus izmaksas. Esiet saprātīgi un atbildīgi, plānojiet savu budžetu tā, lai aizņemšanās būtu tikai kā galējais līdzeklis, kuru labāk nepieredzēt vispār! Zemāk varat piedalīties diskusijās par ātrajiem kredītiem, atstājot kādu atsauksmi, kas citiem var būt par labu mācību.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 6 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Nezināju par ātrā kredīta atteikuma tiesībām, un aizdevējs jau arī neko neteica. Būtu zinājis laicīgi, nebūtu iekūlies tik lielos parādos. Neatceros vairs, vai līgumā bija kaut kas par atteikuma tiesībām, bet mutiski man noteikti neviens neko tādu nekad nebija teicis.

| | Vērtējums: 4

Pa lielam jau es nesaskatu nekādu problēmu ar ātrajiem kredītiem, tomēr jāatzīst, ka šis ir ļoti neizdevīgs kreditēšanas veids, kurš sevī slēpj lielus riskus. Padomājiet, ja paņem 100 euro un jāatdod ir 130, 30 nav maza summa. Bet, ja nevar laicīgi atdot, tad sanāk pagarināt, samaksājot tos pašus 30 euro - un tās tas var turpināties mēnešiem. Citi vēl pamanās paņemt vairākus tādus un tad nav jābrīnās, ka alga aiziet tikai soda jeb pagarināšanas maksās.

| | Vērtējums: 5

Tā gan ir, ātrie kredīti tik tiešām ir ļoti bīstami un neizdevīgi. Esmu pabijis citās valstīs, kur šādu pakalpojumu nav vispār, tur naudu ierasti aizņemas pie bankām, kuru procentu likme ir kādi 5% gadā. Te mums jāmaksā 10% mēnesī, kas nav maz, tai pašā laikā ir arī saprotams, jo bankas negrib aizdot mazās summas uz dažām dienām, tas var sist gan pa prestižu, gan kabatu, piedzenot mazos aizdevumus no nemaksātājiem.

| | Vērtējums: 5

Nesen uzdūros uz dažiem rakstiem, kurus sastādījis Toms Kreicbergs un jāsaka, ka viņam ir liela taisnība par to, kāpēc ātrais kredīts ir ļoti neizdevīgs un, kāpēc šos interneta aizdevumus nevajadzētu ņemt vispār. Domāju, ka šos komentārus nelasa tie, kuriem prioritāte ir ātrāk tikt pie naudas, neiedziļinoties citu pieredzē un ieteikumos. Taisnība jau ir, ka šie nebanku kreditoru pakalpojumi ir domāti bagātajiem, arī šī raksta autors saka patiesību, tikai visu to diskreditē viena būtiska nianse - šeit jau arī tiek reklamēti šie pakalpojumi, kas rada tādu kā dubulto morāli.

| | Vērtējums: 5

Jā, tā jau ir, ka tas viss ir tikai nabagiem, kuri nemāk neko plānot un neprot nopelnīt. Jā, apvainoties nevajag, tieši otrādi uztveriet šo kritiku nopietnāk, lai pasargātu sevi no ātrajiem kredītiem. Nesaprotu, cik var kāpt uz tiem grābekļiem, ko rada augļošana kompānijas?

| | Vērtējums: 4

Es šos pakalpojumus izmantoju reti, bet varu teikt vienu - labāk tos neizmantot vispār, jo ātrajiem kredītiem ir lielas paralēles ar narkotiskām vielām, kuras rada atkarību. Ja paņemsi vienu reizi, noteikti gribēsies darīt to vēl un vēl. Katrā ziņā vajadzētu stipri padomāt, pirms ķerties klāt šiem nebanku sektora pakalpojumiem. Neviens par jums galvu nelauzīs, aizdos un tad jau viss būs jūsu pašu varā. Zinu cilvēkus, kuri ir paņēmuši nespējuši laicīgi norēķināties, līdz tas viss pārvērtās lielos parādos un dažiem pat tiesu darbos. Ir viens gadījums, kad zināma sieviete ieķīlāja savu dzīvokli, lai atdotu visus mikrokredītus, kuru ņemšanas iemesls bija azartspēles. Beigās šī neatdeva kredītu un piekrita pārdot dzīvokli, lai segtu parādus. Šeit ir lielisks piemēr, kā nevainīgs īstermiņa kredīts pārvēršas traģēdijā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.