Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi - tas nav mīts!

Katram no mums var gadīties kādas likstas, kuras neļauj laicīgi izpildīt saistības, kuras līdz šim nav radījušas nekādas problēmas. Kreditēšanas jomā šīs likstas bieži vien noved pie sliktās kredītvēstures un turpmākā lieguma saņemt aizdevumu. Taču, arī grēkāzis ar negatīvu kredītvēsturi iespējams var saņemt aizdevumu - atliek vien vēsrties pie pareizā aizdevēja. Esam apkopojuši aizdevējus, kuru noteikumi ir tik elastīgi, ka arī ar bojātu vēsturi var saņemt sev nepieciešamo finansiālo palīdzību.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 hour
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00

Jā, kā jau vēsta nosaukums Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi, tad tas patiesi ir iespējams – iegūt šo aizdevumu var. Kā to iegūt un kur ir pieejams šāds aizdevums grēkāžiem? Viena no iespējām ir iegūt aizdevumu pret ķīlu, tad var saņemt naudu arī tad, ja kreditors atrod par Jums negatīvus ierakstus kredītu reģistros. Piemēram, ir tāds kredīta veids kā auto kredīts, kas nozīmē, ka ieķīlājat savu automašīnu un pēc tam no tās kompānijas iegūstat aizdevumu, pie tam turpināt braukt ar savu auto tālāk. Auto kredītu iespējams iegūt neticami ātri – vienas dienas laikā, turklāt, Jūs vēl pats varat noteikt atmaksas termiņu. Iegūstamā kredīta summa tiek noteikta no Jūsu automašīnas vērtības. Tas nozīmē, ka ir izredzes iegūt pat 90% no Jūsu automašīnas vērtības. Šis kredīta veids ir ļoti labs, tam ir daudz lielāki atmaksas termiņi par vienkārši ātro kredītu internetā, taču lielākais ieguvums ir tāds, ka Jūsu ieķīlātā automašīna netiks turēta kredīta termiņā pie aizdevēja. Vairāk par kredītu pret automašīnas ķīlu var uzzināt šeit. Bet tagad izskatīsim šo tematu nedaudz smalkāk.

Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Kur aizņemties kredītu ar sliktu kredītvēsturi?

Pavisam retos gadījumos var tikt pie ātrā kredīta ar sliktu kredītvēsturi, tomēr jāsaprot, ka šis kredīta veids ir ļoti ierobežots. Daudzas ātro kredītu kompānijas neprasa uzrādīt darba vietu vai regulārus Jūsu naudas ienākumus, taču kredītvēsturei tie pievērš lielu uzmanību. Noteikumi iegūstot aizdevumu ir draudzīgi un, ja vien Jums ir laba kredītvēsture, tad pavisam droši to varat iegūt, protams, ja viss pārējais arī ir par labu Jūsu kredītreitingam. Taču, ja Jums ir bijusi slikta pagātne, tad diemžēl naudas aizdevumu iegūt nevarēs, taču, protams, mēģināt var, jo vairums kompāniju savus klientus vērtē individuāli un bieži vien spēj rast kādus risinājumus, lai cilvēks nepaliek bešā. Ja Jums tomēr ir radusies iespēja tik pie šāda aizdevuma, tad tam ir jābūt ļoti pārdomātam lēmumam, ir jāsaprot - vai šoreiz spēsiet atmaksāt paņemto kredītu un nesanāks tā, kā bija iepriekš, kad nespējāt pildīt savas saistības. Protams, skaidrs, ja Jūs meklējat, kur aizņemties kredītu ar sliktu kredītvēsturi, tad situācija nav no tām labākajām, tomēr centieties uz visu skatīties gudri un ar skaidru prātu, izvērtējot visus riskus un citas iespējas, kas ļautu iegūt naudas līdzekļus. Tiekties pēc aizdevumiem ir pēdējais, ko vajag izskatīt, kā pirmo ir jāizskata sava budžeta plānošanu un naudas pelnīšanu.

Neviens nevēlas lieku nastu un problēmas, tādēļ vēloties iegūt kredītu, ja Jums ir slikts kredītreitings, apzinieties, ka nauda jāatdod noteiktajā termiņā. Ja būsiet pārliecināts, ka naudu spēsiet atmaksāt noteiktajā termiņā, tad šī ir laba iespēja Jums iegūt finanšu līdzekļus jūsu nepieciešamajam mērķim, un uzlabot sabojāto kredītvēsturi. Ar nelabu pagātni ir grūti uzlabot savu finansiālo stāvokli, sevišķi, ja naudu meklējat pie aizdevējiem. Labāk meklēt iespēju naudu nopelnīt, tādā veidā iztiekot bez aizdevumiem. Jā, to ir viegli teikt un skaidrs, ka vairumam cilvēku var rasties problēmas ar labāk apmaksātu darbu. Taču Jums ir jāsaprot un jāpieņem, ka iespējas ir bezgalīgas, Jums vienmēr ir iespēja mācīties un pārkvalificēties uz kaut ko citu, tādā veidā nopelnot naudu un izlienot no tā apburtā loka, kurā dominē mūžīgā aizņemšanās. Iztikt bez kreditoru pakalpojumiem nav grūti, vienkārši esiet pieticīgāki un pacietīgāki, nedzīvojot pāri saviem līdzekļiem!

Kā cilvēks nonāk pie sliktās kredītvēstures?

Protams, šī nav pamācība, tomēr pastāstīsim, kā var tikt pie sliktas kredītvēstures. Sākumā Jūs priecīgs paņemat kādu ātro kredītu, iespējams, tas pat ir bezmaksas. Tad pēc laika izdomājat, ka to laicīgi neatdosiet un pagarināsiet. Lai pagarinātu savu kredītu, Jūs paņemsiet vēl vienu bezprocentu aizdevumu un tā vairākas reizes. Tad pienāks brīdis, kad vairs nespēsiet ar visiem pildīt saistības un kādam sāksiet nemaksāt. Visam pa virsu var gadīties kāda ķibele darba attiecības un ienākumi var, vai nu apstāties vai arī sarukt līdz līmenim, kurš neļaus ar visiem nerēķināties. Tad arī sākās taisnais ceļš jeb ātrais lifts uz slikto kredītvēsturi. Sākumā saņemsiet paziņojumus par kavējumiem no kreditora, ja neignorēsiet, aizdevējam palīgā nāks piedzinēju kantori, kas būs nedaudz drastiskāki un uz nerviem krītošāki. Sājā posmā Jūs jau būsiet tikuši sliktās kredītvēstures listē un nākamais briesmīgais posms būs tiesu izpildītāji, kuru nagos labāk nenonākt

Kā uzlabot savu negatīvo kredītvēsturi?

Kad cilvēks ir nonācis līdz tam, ka visu kreditoru durvis ir ciet, tad tas sāk domāt par iemesliem un iespējamajiem risinājumiem - un risinājumi ir. Izkļūt no negatīvās kredītvēstures nav viegli, jo tas ir kā melns pleķis Jūsu kredītreitingā, tāpēc, lai paveiktu šo grūto darbu, nāksies labi papūlēties un pierādīt, ka Jūs esat mainījies. Jāmaina, protams, ne tikai attieksme, bet arī savi finansiālie rādītāji. Ja uz brīdi, kad ieguvāt slikto kredītvēsturi, tie bija slikti, tad tīri loģiski, ka labošanas stadijā tiem jābūt teicamiem. Salabot savu kredītvēsturi var tikai un vienīgi ar savu ienākumu regularitāti un ienākumu palielināšanu, pietam, šajā posmā ir jātiek vaļā no visiem citiem kredītiem. Ja Jums būs laba alga, bet paņemti kredīti, tas nelabos situāciju. Un neaizmirstam, ka ļoti būtiski ir komunicēt ar aizdevēju, jo labs kreditors pateiks priekšā, kas jāizdara, lai tas aizdotu naudu.

Vai grēkāžiem bez darba vietas arī aizdod?

Šis laikam ir tas bēdīgākais gadījums, kad cilvēks ir kļuvis par bezdarbnieku, tai pašā laikā jau paspējis sabojāt savu vēsturi ar negatīviem ierakstiem, kļūstot par grēkāzi. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez darba vietas ir kaut kas pavisam nesavienojams. Iedomājaties, kā šāds cilvēks izskatās no kreditora skatu punkta - nemaksātājs, kuram nav darba, attiecīgi arī nav naudas, ar kuru spēs norēķināties. Tās tas ir, tik dramatiski arī izskatās un nav tālu no patiesības, jo cilvēkus, kuram nav darba vieta un ir bijušas nopietnas problēmas ar maksājumu disciplīnu, patiešām nedrīkst aizņemties. Tas pat ir šī paša cilvēka interesēs, jo, ja cilvēks aizņemas naudu bez ienākumiem, visdrīzāk viņš ieslīgs vēl lielākos parādos, kurus vēlāk nespēs atdot. Ātrie aizdevumi bezdarbniekiem pastāv, taču tie ir domāti cilvēkiem ar labu kredītvēsturi un kādiem citiem ienākumiem, piemēram, pabalstiem, stipendijām, pensijām u.tml.

Kopsavilkums par ātrajiem kredītiem ar sliktu kredītvēsturi:

Kā redzam, tad kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir saņemami, tomēr tie ir krietni ierobežoti un ne visiem paveiksies ar to saņemšanu. Lai arī cietiem tas liekās bēdīgs fakts, patiesībās tas viss ir par labu pašiem cilvēkiem, jo tos pasargā no jaunām nepatikšanām, kuras var radīt jau tā apgrūtinātā finansiālā situācija. Negatīvi ieraksti kredītvēsturē nav pasaules gals, tomēr tas ir labs atgādinājums par to, kas notiek, ja netiek pildītas saistības. Kā noskaidrojām, tad ieraksti par kredītvēsturi glabājas vairākos reģistros, kuri var par Jums kā grēkāzi atgādināt arī pēc vairākiem gadiem. Lai nesaskartos ar situāciju, kad pēc daudziem gadiem nevarēsiet paņemt kredītu kaut kam nopietnam, nāksies vien rūpēties par savu vēsturi, nepieļaujot negatīvus ierakstus dažādos reģistros. Lai vai kā, esiet atbildīgi un centieties neizmantot kreditēšanas pakalpojumus, virzot savus spēkus un enerģiju papildus līdzekļu iegūšanai, nevis sevis apkraušanai ar vien jaunām un dārgām saistībām. Praktiski visi aizdevumi vienmēr sit pa kabatu, jo sākumā Jūs aizņematies svešu naudu, bet atdodiet jau savu, pie tam, maksājot vēl papildus komisiju.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 10 | Vērtējums: 4.6

| | Vērtējums: 4

Murgs kaut kāds - neredzu nevienu, kurš aizdotu ar bojāto pagātni.

| | Vērtējums: 4

Nu, man jau sāk likties, ka tā negatīvā kredītvēsture ir kaut kāds uzpūsts farss, jo nav tālu jāmeklē aizdevēji, kuri aizdod arī sliktajiem zēniem jeb grēkāžiem, kā te ir minēts. Problēma jau ir tajā, ka no likumdošanas puses mēs neesam pasargāti, jo likumi atļauj kreditēt tos cilvēkus, kuriem ir bijuši kaut kādi kavēti maksājumi vai citas nepatikšanas ar kredītiem. To vajadzētu jau saknē labot, jo aizdod naudu tam, kurš nespēj norēķināties, aizdevēji raksta jaunu vēsturi.

| | Vērtējums: 5

Ha, ha, kas par apzīmējumu - grēkāzis. Tā jau ir, bet, vai cilvēki neapvainosies, ka šos tā dēvē? Lai gan, mazliet pēriena viņiem nenāks par sliktu. Ja cilvēks apzināti nepilda savas saistības un nonāk reģistros, kur nokļūst tikai tie, kas izvairās no kredīta maksājumiem, tad jau pelnītu būtu tādus saukt arī par blēžiem. Protams, ir jau situācijas, kad cilvēks negatīvo kredītvēsturi neatkarīgi no savas gribas. Zinu daudzus, kuri krīzes laikā sabojā visu, ko vien var sabojāt.

| | Vērtējums: 5

Ja godīgi, tad es esmu izstaigājusi visas lapas, kurās ir minēti kredīti ar negatīvu kredītvēsturi. Nevienā no tām es neatradu konkrētus aizdevējus, kuri izsniedz kredītu, neņemot vērā sliktos ierakstus kredītu reģistros. Man jau liekās, ka tā ir tāda pīlīšu pūšana par to, ka var aizņemties arī palaidņi, kuri agrāk nav pildījuši savas saistības. Man atteica, jo biju nenomaksājusi rēķinu par telefonu, bija tas kādi 8 gadi atpakaļ, forši.

| | Vērtējums: 5

Šie jau nav tie labākie kur aizņemties, paskatieties uz procentiem, kuri tiek uzlikti. Tā vien izskatās, ka tie grib uzvārīties uz ļaudīm, kuriem ir slikta kredītvēsture. Pēc manām domām, vispār nav jāaizdod ātrie kredīti, ja cilvēks iepriekš ir bijis slikts maksātājs vai tam uz doto brīdi nav darbs. Bet kam es to stāstu, pati sev laikam?

| | Vērtējums: 4

Nu, man ari sitie neaizdod naudu. Laikam es kaut ka pavisam slikti esmu sadarijis ka man nedod kreditu. Ko darit un kur verstie pec palidzibas ja man vajag 300 euro?

| | Vērtējums: 5

Sakiet, vai nevar aizņemties parasto ātro kredītu? Man nav auto, bet esmu tikusi melnajos sarakstos. Dažās firmās man atteica kredītu, sakot, ka es neesmu nokārtojusi saistības. Jā, man ir kaut kāds maksājums pie Lindorfa, bet tas taču nevar būt par iemeslu atteikumam? Ko ieteiksiet?

| | Vērtējums: 5

Daži nebanku kreditori aizdod arī ar slikto kredīta vēsturi, tikai baigi skatās bankas izdrukas. Tā kā Mogo ādas vilcēji nav vienīgais veids, kur aizņemties ar tādām problēmām. Parādniekus jau nekur nemīl, tāpēc tādiem aizņemties ir grūši.

| | Vērtējums: 4

Es tad īsti nesapratu, kā tad salabot savu kredītvēsturi? Vai tad pietiek ar to, ka man tagad ir labi apmaksāt darbs un nav nekādu citu parādsaistību? Vai tad nav tā, ka tā sliktā kredītvēsture velkas pa tiem reģistriem, līdz iestājas kaut kāds noilgums?

| | Vērtējums: 5

Žēl, ka cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi ir tik mazas iespējas aizņemties. Man, piemēram, nav auto, ko ieķīlāt, tāpēc neviens neaizdod. Varbūt varat kaut ko ieteikt, varbūt ir veidi, kā dzēst kredītvēsturi? Man daudz nevajag, kādus 500 euro uz vienu gadu.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.