Ātrais bezprocentu kredīts - aizdevums bez komisijas

Tā ir lieliska iespēja saņemt pirmo aizdevumu ar 0% komisiju!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Ātrie kredīti
  3. » Ātrais bezprocentu kredīts - labākais 0% aizdevums

Tā patiešām var būt, ka kreditori kaut ko dod par brīvu un aizdod bez procentiem? Tik tiešām, cilvēkam var rasties mulsums un piesardzība, ja dzird vārdus par "bezmaksas sieru peļu slazdā" – tas ir tas, kas daudziem nāk prātā, ja kāds kaut ko dod par brīvu. Kā jau vārdu salikumā norādīts, ātrais bezprocentu kredīts tik tiešām tāds arī ir, tikai tā procenti ir domāta komisija, ko aizdevējs neņem par savu pakalpojumu. Un, ja kāds vēl nesaprot, kur ir āķis, tad paskaidrosim. Viss ir vienkārši, jo aizdevēja interesēs ir viens – lai Jūs paņemtu arī nākamo kredītu vai pagarinātu esošo, kas bieži vien tā arī notiek. Tas nav ne labi, ne slikti, jo nekas nevienam netiek uzspiests. Šo aizdevumu bez komisijas var ņemt tikai vienu reizi un, laicīgi apmaksājot to, Jums nebūs jātērē neviens lieks cents, ja nu vienīgi 1 cents, ko tērēsiet, kad reģistrācijas pabeigšanai pārskaitīsiet to no sava bankas konta.

Ātrais bezprocentu kredīts - labākais 0% aizdevums internetā

Kas ir bezprocentu kredīts?

Bezprocentu kredīts ir īstermiņa aizņēmums, kuram nav komisijas maksa jeb procentu likme, kuru kreditors paņem par to, ka aizdod Jums naudu, pirmajā reizē to izsniedz bez jebkādas maksas, tāpēc to sauc arī par bezprocentu kredītu. Šis aizņēmums tautā tiek dēvēts arī kā bezmaksas aizdevums ar 0% komisiju un smalkajās kreditoru aprindās šāda termina izmantošana reklāmas nolūkos pat tiek uzskatīta par nelabu praksi. 0% komisijas maksa ir labs veids kā iemānīt cilvēku savā klientu lokā. Daudziem šī iespēja patiešām rada lielu kārdinājumu, jo tas, ka tas viss tiek piedāvāts bez maksas, rada ilūziju, ka varēs kaut ko arī neatdot. Šis pakalpojums paredz to, ka klients atdod tik pat, cik aizņēmās un tas nav tas pats, kas - neatdod vispār. Ja nesanāk šo kredītu atdot laikā, par maksu ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu un tā tas aizdevums kļūst par maksas pakalpojumu ar konkrētu procentu likmi par termiņu, uz kuru tas tiks pagarināts. Šis bieži vien ir par iemeslu tam, ka cilvēks sāk ieiet tādā kā pagarināšanas sistemātikā, nespējot norēķināties par visu kredītu un veicot tikai soda procentu samaksu.

Bezprocentu kredīts bankā vai pie nebanku kreditoriem?

Šie pakalpojumi ir pieejami arī Latvijas komercbankās un ierasti tie ir bezprocentu kredītkaršu veidā. Šāds bezprocentu kredīta limits ļauj tērēt naudu, nemaksājot par to bankai nekādu komisijas maksu, beigās norēķinoties ar banku tajā apjomā, kas tika notērēts. Šai kartei tiek piemērota 0% likme, taču tai ir arī gada maksa par bezprocentu kartes izmantošanu. Kartei ir noteikts kredīta limits un atmaksas termiņš, atsevišķos gadījumos arī tiek piemērotas kredīta brīvdienas. Banka augstu vērtē klienta disciplīnu attiecībā uz maksājumiem, tāpēc veiksmīgas sadarbības gadījumā ļauj izmantot šo karti atkārtoti, ļaujot operēt ar naudu, kurai nav piemērota komisijas maksa. Ja nonāksiet bankas redzes lokā kā nedisciplinēts klients, kurš kavē maksājumus, tad varat būt droši, ka pakalpojumi kļūs aplikti ar soda procentiem. Pieteikties bezprocentu kartei var jebkurā bankā, kura piedāvā šos pakalpojumus, atliek vien aizpildīt pieteikumu un gaidīt pozitīvo atbildi.

Bezprocentu aizdevumi pie nebanku kreditoriem ir īpaši!

Bezprocentu aizdevumus, ko piedāvā nebanku kreditori ir radikāli citāds - tas ir tikai pirmajā reizē un tam ir ierobežota summa, ko iespējams aizņemties bez procentu maksas. Sākumā var likties, ka viss ir ļoti skaisti un bez maksas, taču ir jāsaprot, ka tas viss ir tikai pirmajā aizņemšanās reizē, katrs nākamais aizdevums būs aplikts ar komisijas maksu. Salīdzinājumā ar bankām, bezprocentu kredītiem pagarināšanas maksa ir ar ļoti augstām procentu likmēm, ka šo vilinošo pakalpojumu padara arī par bīstamu. Ļoti populāri ir izmantot šo pakalpojumu pie vairākiem aizdevējiem, aizņemoties tikai vienu reizi un atdodot aizņemto naudu laicīgi. Tas ļauj kādu laiku izmantot šo iespēju pie vairākiem kreditoriem, taču šis cikls reiz noslēgsies, tāpēc jābūt ļoti atbildīgiem un jāplāno savas finanses ar prātu. Bez šaubām, bezprocentu kredīts ir tikai un vienīgi mārketinga instruments, kurš ļauj piesaistīt jaunus klientus, cerībā, ka tie nākotnē izmantos šos pakalpojumus par maksu. Lai arī vairums cilvēku ir attapīgi, daudzi iekrīt šajā trikā, bet citi nespēj izturēt pat pirmo pārbaudījumu un nonāk līdz termiņa pagarināšanai. Ja jāizvēlas, pie kā aizņemties kredītu, droši izmanto mūsu salīdzināšanas tabulu, tomēr mēs silti iesakām izvērtēt arī banku piedāvājumus, tie noteikti būs izdevīgāki tieši procentu likmēs, ja līdz tādām nonāks.

Vai 0% aizdevums ir tas pats, kas ātrais kredīts?

Bez šaubām, arī bez bezprocentu aizdevums ir ātrais kredīts, jo tā būtība un saņemšanas laiks nemainās, vienīgā 0% aizdevuma atšķirība ir tā, ka šim pakalpojumam nav piemērota komisijas maksa. Īstermiņa aizdevums, ko ierasti arī dēvē par online jeb interneta kredītu, ir vien no ātrākajiem aizdevuma veidiem mikrokreditēšanas jomā. Bankas šāda veida pakalpojums praktiski nesniedz, lai gan bankās ir pieejami citi veidi, kā nodrošināt ātru pieeju papildus naudas līdzekļiem. Zemāk ir šī pakalpojuma priekšrocības, kuras izceļ to uz citu piedāvājumu fona:

Ņemot vērā visas ātrā kredīta iezīmes un nenodalot bezprocentu aizdevumu atsevišķi, varam secināt, ka šie pakalpojumi ir viens kopums. Pirmais bezprocentu kredīts ir katras ātro kredītu kompānijas mārketinga elements, kas ir kā visa sākums, kad Jums ļauj izmantot visas pakalpojuma priekšrocības, nemaksājot par to nekādu maksu. Visi citi noteikumi 0% aizdevumam ir tieši tādi paši kā atkārtotajam, ja neskaita kādu lojalitātes programmas procentu likmju maiņu, kā arī maksimālo summu, kuru iespējams aizņemties bezprocentu kredīta gadījumā. Svarīgi apzināties, ka bezmaksas aizdevums būs tikai tādā gadījumā, ja pienācīgi pildīsiet savas saistības un atdosiet aizņemto naudu pilnā apmērā un noteiktajā laikā. Pretēji Jūsu bezprocentu kredīts pārvērtīsies par maksas pakalpojumu, kura izmaksas nebūs no tām lētākajām. Pagarināšana jeb kā to dēvē soda procentu maksa, ir atšķirīga no standarta procentu likmes par aizdevuma izmantošanu. Neapšaubāmi, vilinājums paņemt kaut ko bez maksas aizmiglo acis un apziņu par to, kā tiks pildītas saistības, tāpēc iesakām rūpīgi aprēķināt, cik izmaksās pagarināšana, ja nespēsiet laicīgi atdot paņemto naudu.

Kas slēpjas aiz "bezprocentu kredīts"?

Patiesībā nekas tur neslēpjas, ātrais bezprocentu kredīts ir tikai un vienīgi mārketinga triks, kurš radies lielās kreditoru konkurences rezultātā. Bezprocentu kredīti sākotnēji nebija, sākumā bija citi triki, kā pievērst uzmanību, piemēram, cilvēkam par to, ka viņš paņems ātro kredītu, tika solīta pica vai kāds cits nieciņš, kurš varēja nospēlēt kā ēsma. Ar laiku šis viss pazuda un tika ierobežots, iespējams, arī cilvēkiem tas viss apnika. Uz doto brīdi mikrokreditēšanas jomā nav kur izvērsties, visi reklāmas kanāli ir pārpildīti, visas mārketinga stratēģijas ir izmantotas, tāpēc šāds bezmaksas piedāvājums ir vienīgais veids kā tikt pie jauniem klientiem, kuri ar laiku paliek ar vien mazāk un mazāk. Skaidrs, ka ar laiku šāds aizdevuma veids varētu pazust vispār vai arī to nomainīs kaut kāda kreditēšanas inovācija. Kreditoru mārketinga daļa nesnauž un regulāri nāk klājā ar kaut ko jaunu.

Vai šāds aizdevums patiešām neprasa nekādus izdevumus?

Varat būt droši, bezprocentu kredīts neprasa nekādus izdevumus, tāpēc aizņemoties 300 euro atdot vajadzēs tos pašus 300 euro. Nebaidieties, aizmirstiet to mītu, ka viss, kas ir bez maksas ir slikts vai ar slēptiem nodomiem. Par šo pakalpojumu maksā pats kreditors, tā ir viņa izvēle un mārketinga aktivitāte, viņa risks. Un tomēr ir viens būtisks moments, kas var lauzt apgalvojumu, ka šis pakalpojums ir bez maksas, mazs nieks, kurš ir tikai neliela formalitāte – tā ir reģistrācijas maksa, lai identificētu savus datus un bankas kontu. Ņemot vērā, ka pārskaitījums nevar būt 0, tad parasti tas ir mazākais, ko nodrošina bankas pārskaitījumu sistēma. Bet šim niekam nevajadzētu radīt problēmas, ja, protams, Jūsu konts nav pilnībā iztukšots. Novēlēsim Jums neiztukšot kontu līdz pēdējam un nenonākt situācijās, kad nauda ir jāaizņemas pie nebanku kreditoriem.

Vai bezprocentu aizdevums ir jāņem atbildīgi?

Ņemiet vērā, ka šis pirmais bezprocentu kredīts bez ķīlas ir veidots tā, lai piesaistītu aizvien jaunus klientus un interesentus, tāpēc rūpīgi pārdomājiet to nepieciešamību un, ja patiešām aizņemies tikai tad, kad ir nepieciešams un skaidri zini, ka spēsi apmaksāt aizdevumu paredzētajā termiņā. Visbiežāk bezprocentu kredīti pieejami ar 30 dienu atmaksas termiņu, bet vajadzības gadījumā šo atmaksas termiņu var arī pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām, protams, par atsevišķu samaksu. Pirmie kredīti par velti tiek piedāvāti dažādas kompānijas – Jums atliek izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko, STARCRED.LV tabulā tas ir ērti un ātri izdarāms.

Ņemiet vērā arī to, ka ļoti bieži kompānijas rīko dažādas akcijas un Jums būs iespējams aizņemties vēl izdevīgāk. Ļoti daudzi aizņemas nepārdomāti un iekuļas lielās parādsaistībās – tāpēc bieži vien par ātrajiem aizdevumiem ir izveidojies negatīvs priekšstats. Problēmas rodas arī ar procentu likmes apmaksu – daudzi debitori nemaz nezin, ka aizņemoties atkārtoti jāmaksā noteikta procentu maksa papildus aizdevuma summai. Ielāgojiet – aizņemties internetā ir ieteicams tikai tad, ja patiešām Jums ir atbilstoši ikmēneša ienākumi, kas garantēs laicīgu aizdevuma apmaksu. Ja māc šaubas par naudas atdošanu, labāk šāda veida pakalpojumiem iet ar līkumu. Noteikti būsiet dzirdējuši par cilvēkiem, kuri ir nelaimīgi, noveļot vainu uz aizdevējiem? Var droši apgalvot, ka vaina ir viņos pašos un sākums tam visam ir neapdomīga aizņemšanās.

Visbiežāk kreditori pirmos kredītus izsniedz robežās no 50 – 300 EUR (ir uzņēmumi, kuri izsniedz arī lielākus) – tā kā izmanto šo piedāvājumu, jo aizdevuma procentu likme ir 0 %. Nauda ir svarīgs līdzeklis mūsu dzīvē un ļoti bieži tās mums mēdz pietrūkt – ir dažādas iespējas kur aizņemties, viena no tām – šeit aprakstītie bezprocentu kredīti bez ķīlas un komisijas maksas. Esiet prātīgi – aizņemieties tikai tad, ja Jūsu ikmēneša finanses ir atbilstošas kredīta summai. Arī pirmais bezprocentu aizņēmums ir liela atbildība, tāpēc esiet atbildīgi un atmaksājiet kredītu laicīgi, lai nerastos nevajadzīgas parādsaistības un slikta kredītvēsture, kas nākotnē var liegt aizņemties kaut kam nopietnam.

Kāds tad labums pirmajam bezprocentu kredītam?

Tas viss ir ātri un ērti, pie tam bez liekiem tēriņiem par aizņemto naudu. Atliek tik izvēlēties no mūsu aizdevēju saraksta sev piemērotāko aizdevēju un aizpildīt tā mājas lapā pieteikumu. Ja visu izdarīsiet kā nākas, tad nauda Jūsu kontā būs jau pēc piecpadsmit minūtēm. Lai gan tas viss ir nokārtojams strauji, mēs ieteiktu apdomāt šo lēmumu, lai tas netiktu izdarīts pārsteidzīgi. Ir daudz piemēru no dzīves, kad cilvēks aizņemas naudu tad, kad bez tās varētu arī iztikt, vadās viņš, protams, pēc tā, ka pirmais piedāvājums ir bez komisijas. Kāds tad vēl var būt šis izslavētais bezprocentu kredīts, kādi labumi kredītņēmējam? Labumu nav daudz, tomēr tie ir ļoti būtiski un vērā ņemami:

Šie visi labumi ir pamats ātrajiem kredītiem, kas var būt kombinēti vai atsevišķi, ko nosaka pats aizdevējs katram kreditēšanas gadījumam atsevišķi. Galvenais, lai nav negatīva kredītvēsture, jo tad pastāv risks, ka pirmais bezprocentu kredīts tiks atteikts. Vispār kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir atsevišķa un ļoti sensitīva kategorija, kas noteikti nevar tikt iekļauti turpat, kur pirmais aizdevums bez % maksas. Šis aizdevuma veids ir domāts stabiliem un pārliecinātiem cilvēkiem, kas spēs to atgriezt laikā, tādā veidā neradot sev un šīs nozares tēlam nelabvēlīgus apstākļus. Esiet atbildīgi un prātīgi, tikai Jūs lemjat par to, vai ņemt vai neņemt kredītu! Mūsu ziņā paliek tikai salīdzināšana, jo lemt Jūsu vietā nevaram, arī atdot Jūsu aizņemto naudu mēs nevarēsim, tāpēc pacentieties izvērtēt savas spējas pirms nosūtat kredīta pieteikumu.

Pirmais bezprocentu aizdevums ir vieglākais ceļš!

Katram ir sava situācija un apstākļi, katrs vērtē situāciju pēc saviem ieskatiem. Ne reti cilvēks izvēlās vieglāko ceļu, ne reti šāda izvēle noved pie neparedzētām problēmām. Arī naudas aizņemšanās ir vieglākais ceļš problēmu risināšanā. Lai gan aizdevēju piedāvājumi ir vilinoši un pirmais bezprocentu aizdevums, nauda izslēdzot liekos tēriņus, liekas tik viegli pieejama, nevajag uz to skatīties no kārdinājuma puses. Ja bezprocentu kredīts tiek paņemts ar domu, ka tas ir par pliku velti un nekas Jums par to nebūs, tā var būt kļūda. Ir situācijas, kuras nevar paredzēt, kuras var pamainīt cilvēka turpmāko finansiālo stāvokli, piemēram, darba pazaudēšana, veselības pasliktināšanās, ekonomiskās svārstības, kas ietekmē ienākumus u. tml. Tas viss ir jāņem vērā un jāparedz, pretēji var nākties saskarties ar to, ka būsiet pilnīgi nesagatavojies šo šķēršļu pārvarēšanai.

Ir vairāki ārējie faktori, kas var liegt Jums laicīgi apmaksāt aizņemto kredītu, tāpēc šis pakalpojuma veids nav tik balts un pūkains, kā izskatās. Ja aizdevumu nespēsiet atmaksāt laicīgi, tas kļūs par maksas pakalpojumu. Laikā neapmaksāts aizņēmums tiks aplikts ar soda komisijām vai Jums tiks piedāvāts pagarināšanas termiņš, kurš arī sevī iekļaus soda komisijas. Šeit ir jāsaprot viena lieta - aizdevēji vēlās nopelnīt, nevis dāvāt Jums naudu pa labi un pa kreisi. Tā ir katra paša atbildība par sekām, ko var radīt sadarbība ar šāda veida pakalpojumu sniedzējiem. Esiet prātīgi un apdomīgi, lai kredīti internetā bez komisijām tiešām netiktu aplikti ar papildus komisiju! Ja gadās tā, ka nespējat laicīgi atdot savu paņemto bezprocentu kredītu, droši izmantojiet pagarināšanas iespēju. Galvenais ir nemukt, neslēpties un nenolaist rokas, jo jebkuras grūtības ir laicīgas un pārvaramas.

Ātrs bezprocentu kredīts interneta veikalā RD Electronics

Kā būtu, ja Jums piedāvātu nopirkt preci kredītā un par to nemaksāt nekādu komisijas maksu? Tāda iespēja patiešām pastāv, atliek vien doties uz interneta veikalu RD Electronics un izmantot tādu pakalpojumu kā RD bezprocentu kredīts. Šajā interneta veikalā ir daudz preču kategorijas, kurās noteikti atradīsiet sev nepieciešamās preces. Atgādinām, ka RD Electronics saviem klientiem piedāvā akciju, kuras laikā ir iespējams aizņemties uz 10 mēnešiem pilnīgi bez maksas. Jā, šim aizdevumam ir 0% GPL un 0% komisijas maksa - viss pa nullēm, protams, izņemot ikmēneša maksājumus par iegādāto preci. Lai atpazītu, kuras preces var nopirkt kredītā, nemaksājot nekādus procentus, interneta veikalā pie katras atbilstošās preces būs emblēma ar 0%, kas norādīs, ka par šo preci nepārmaksāsiet ne centa.

RD Electronics bezprocentu kredīts

Vai iepirkties internetā uz kredīta ir izdevīgi?

Bez šaubām, pirkt kredītā un maksāt par to komisijas procentus nav izdevīgi. Bieži vien šīs procentu izmaksas sasniedz preces vērtību, tāpēc ir jāsaprot, vai tiešām vēlamā prece ir to vērta. Nav noslēpums, ka mūsdienās cilvēki cenšas sekot modei un jaunajām tehnoloģijām, daudzi no mums regulāri pērk jaunus telefonu, jo tas ir stilīgi un patīkami, tos met pakaļ gan operatori, gan interneta veikali. Bet, vai mēs kaut uz brīdi aizdomājamies, ka esam uz atkarības takas? Protams, katrs pats savas laimes kalējs un aizliegt iegādāties jaunu telefonu mēs nevaram, tomēr, ja vēlaties iegādāties ko jaunu un kredītā, tad dariet to izdevīgi. Kā risinājums ir ātrs bezprocentu kredīts. Un, ja vēlaties jaunu telefonu, televizoru, datoru vai ledusskapi, ja vēlaties to iegādāties kredītā, tad noteikti ir vērts ielūkoties Rdveikals.lv jeb RD Electronics bezprocentu kredīta piedāvājumā.

Varbūt ātro kredītu, nevis RD Electronics bezprocentu?

Jā, pastāv arī tāda iespēja, Jūs patiešām varat paņemt arī bezprocentu ātro kredītu, tomēr šeit būs mazāki termiņi. Ja RD Electronics piedāvās 0% aizdevumu uz 10 mēnešiem, tad ātro kredītu kompānijas ierasti to piedāvās uz 30 darba dienām. Tālāk šis aizdevums kļūs par maksas pakalpojumu un būs jāveic pagarināšana, kas padarīs pirkumu diezgan neizdevīgu. Ja vēlaties aplūkot visus aizdevējus, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti, apmeklējiet mūsu mājas lapas attiecīgo sadaļu. Esam apkopojuši visus Latvijas nebanku kreditorus, pie kuriem aizņemties ir gan droši, gan izdevīgi. Atgādinām, ka izdevīgi būs tikai tad, ja aizņemsities pirmo reizi, kas arī būs bez procentiem, tāpēc, ja vēlaties kādu elektronikas preci kredītā, tad dodieties uz Rdveikals.lv mājas lapu.

RD Electronics līzinga noteikumi:

RD Electronics kontakti un rekvizīti:

Kopsavilkums par ātrajiem bezprocentu kredītiem:

Kā redzam, tad labākie bezprocentu kredīti ir ļoti kuplā skaitā un tas ir pievilcīgs mikrokreditēšanas pakalpojums, pie tam, praktiski katra kreditēšanas nozares kompānija šādu aizņēmumu piedāvā. Lai arī šis piedāvājums ir attiecināms tikai uz jaunajiem klientiem, kuri varbūt pat neizprot vēl visas aizņemšanās sekas, kreditori iziet arī uz to, lai cilvēkiem būtu iespēja aizņemties bezprocentu likmes aizdevumu atkārtoti. Ir kompānijas, kuras piedāvā otro bezmaksas aizņēmumu, bet ir arī tādas, kuras piedāvā aizņemties uz 2 mēnešiem. Aizdevums ar 0% komisijas maksu ir populārs arī interneta veikalos, kur ir iespēja iegādāties kādu preci, nemaksājot kredīta maksājumos komisiju par šī kredīta izmantošanu. Piemēram, bieži gadās, ka veikalos ir atlaides datortehnikai un piekritīsiet, ka nopirkt datoru bezprocentu kredītā, ietaupot kādus 300 euro, ir ļoti izdevīgi. Situācijas un šāda aizdevuma pielietojums var būt dažāds, tomēr nevajag aizmirst, ka tas viss prasa lielu atbildību, kura sākas ar rūpīgu budžeta plānošanu, kurā noteikti ir iekļauts arī kredīta maksājums. Esiet piesardzīgi un apdomājiet labi savu lēmumu aizņemties!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 18 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Jāsaka, ka es neredzu nekādu atšķirību starp bezprocentu kredītiem interneta veikalos un ātrajiem kredītiem. Nesen paņēmu RD Electronics aizdevumu bez komisijas maksas, parēķināju, kas pa kam un sapratu, ka tik pat labi es varēju paņemt ātro kredītu, nečakarējoties veikalā ar to papīru būšanu. Internetā tomēr ātrāk var aizņemties kā veikalā.

| | Vērtējums: 5

Gribētu lapas autoram ieteikt vienu nozīmīgu lietu. Skatos, ka visur tiek rakstīts par to, ka var aizņemties bez procentiem, bet netiek ne vārda pateikts, kādi ir procenti, ja kredītu nevar atdot laikā. Būtu labi, ja tiktu norādīti arī pagarināšanas procenti, kas daudziem var būt ļoti būtiski.

| | Vērtējums: 5

Patiesībā šādu iespēju nevar laist garām, sevišķi, ka ja gribi nopirkt kādu preci uz atlaidēm. Es tā esmu darījis, kad kādā makšķernieku bodē bija izpārdošana, bezprocentu kredīts šajā gadījumā palīdzēja tikt pie kārotā, tai pašā laikā es ietaupīju jūtamu naudu gan uz atlaidēm, gan uz kredīta komisijas maksas.

| | Vērtējums: 5

Nesaprotu cilvēkus, kuri sūkstās par šiem pakalpojumiem. Kas jums visiem liek tos izmantot, neviens taču ar varu nespiež? Es esmu ņēmis šos pirmos iepazīšanās kredītus un man ar tiem nekad nav bijušas problēmas, jo es nekad neņemu vairāk par to, cik man vajag un to, cik es varu atļauties. Neizprotami ir tie, kas ņem visu, cik pieejams un vēlāk grauž nagus, nespējot atmaksāt.

| | Vērtējums: 4

Ziniet, nav labi šos ādu maucējus tā slavināt, nav nekādi svētie. Noteikti, ka kaut ko krāpjas, ja reiz var atļauties izdalīt šos aizdevumus bez maksas. Man jau netraucē, bet žēl cilvēku, kuri skrien pēc šī siera peļu slazdā. Un dīvaini, ka vēlāk lej gaužas asaras un pēc brīža jau atkal ķeras pie ātrajiem kredītiem.

| | Vērtējums: 5

Baigi labā izdevība, ja gribi paņemt dažus simtus. Es esmu šo izmantojis arī pērkot kaut kādu preci interneta veikalā. Piemēram, RD Electronics ir bezprocentu kredīts dažādām precēm, bet tieši tām, ko gribu, nav. Tāpēc šeit var paņemt ātro kredītu un lieta darīta. Un jā, man ir bijis, ka tās kompānijas, kuras ir interneta veikalos, naudu neaizdod, bet šie ātrie kaut kā nāk pretī.

| | Vērtējums: 5

Nesaprotu tos, kas te kaut ko trako par šo aizdevuma veidu. Kāda jums starpība, vai citi ņem aizdevumus bez komisijas maksas vai nē? Labāk ejiet padomāt, kā nopelnīt lielāku algu, nevis metaties virsū ar savām gudrībām par to, kur maz sajēgas. Šis pakalpojums ir domāts cilvēkiem, kuri saprot, ka solījumi un saistības ir jāpilda. Visi tie, ka paņem vairākus ātros kredītus par velti un tad nespēj tos atdot, nav tajā kategorijā, kura saprot visu par saistībām un atbildību.

| | Vērtējums: 5

Lai arī es esmu liels ātro kredītu pretinieks un uzskatu, ka šādi pakalpojumi ir ne tikai bīstami, bet arī ļoti neizdevīgi, par bezprocentu kredītiem man šī skepse mazinās. Šie pakalpojumi man rada gandarījumu, ka aizņemos naudu un par to neko nemaksāju. Otro reizi es vairs neaizņemos pie viena un tā paša aizdevēja, eju tālāk un ņemu pie cita, jo tas ir principa jautājums - neļaut uzdzīvoties uz cilvēku trūkuma.

| | Vērtējums: 5

Ernest, iesaku iepazīties rūpīgāk ar banku piedāvājumiem, tad mesties virsū ar nepārdomātu kritiku. Jā, šis un citi aizdevumu veidi ir bīstami, tam nevar nepiekrist. Par atteikuma tiesībām esmu rakstījis mūs blogā, skaties šeit. Nav jau tik traki ar tiek bezprocentu kredītiem, galvenais ir saprast, vai tiešām spēsi atdot, bet labāk, protams, naudu nopelnīt, nevis aizņemties.

| | Vērtējums: 4

Sākšu ar to, ka šis raksts ir mazliet samurgots. Pirmkārt, aizņemties bez procentiem bankā nav iespējams. Otrkārt, šis ir ļoti bīstams aizdevuma veids, kurš tikai pirmajā acu mirklī izskatās pievilcīgs un drošs. "Kredīts bez procentiem" sevī slēpj bumbu ar laika degli, kura var sprāgt, kad nespēsiet norēķināties - tas ir biežākais nepatikšanu iemesls. Treškārt, kāpēc nav minēts par atteikuma tiesībām, kuras dod iespēju 14 dienu laikā atkāpties no līguma ar kreditoru? Daudzi par šo neko nezina, gluži kā par GPL, kurš stājas spēkā, kad sākat uz līguma pamata veikt maksājumus par maksas kredītu. Un kā pēdējais - kāpēc tiek teikts, ka šie ir labākie 0% aizdevumi, ja tie ir vienīgie? Parasti labākais ir tad, kad ir kaut kas cits, bet šeit ir atspoguļoti visi aizdevēji, kuriem ir šie 0% piedāvājumi.

| | Vērtējums: 5

Tā jau nav ne vainas tiem kredītiem bez procentiem, tikai žēl, ka jāatdod, gribētos jau tā, lai tā aizņemtā nauda nebūtu jāatdod, bet tādi brīnumi diemžēl nenotiek. :)

| | Vērtējums: 5

Nemuļķojiet tautu, šie visi 0% aizdevumi ir tikai viltus, kurš ievelk tīklos un tad tik sākās. Zinu daudzus, kuri paņem pie vairākiem bez procentiem, bet tad nevar atdot un maksā soda procentus. Nekrītiet kārdinājumā, labāk domājiet, kā nopelnīt, nevis kaut ko saņemt bez maksas!

| | Vērtējums: 5

Aha, saņēmu es bez procentu maksas, beigās iekūlos tādos sūdos ar to pagarināšanu, ka nācās meklēt vēl vienu interneta aizdevumu, lai tiktu galā ar it kā pavisam bezmaksas kredītu. Tas ir tāds triks, ievilkt parādos!

| | Vērtējums: 4

Ļaudis, lai Dievs jūs pasargā no šīs ellīgās atkarības. Es izgāju cauri tam, ko nevienam nenovēlu. Sagrābos 0% aizdevumus pie visiem kreditētājiem, kas te tik skaisti atlasīti. Ja jūs zinātu, kā es mocījos, lai visu atdotu. Tās mūžīgās kredīta pagarināšanas, visas tās zvanīšanās, sarakstes, draudi un citas nebūšanas mani padarīja sirmu. Tagad visus savus sagrābtos ātros apvienoju vienā patēriņa kredītā, ieķīlāju savu dzīvokli, bet citu variantu nebija. Lai Dievs jūs sārgā!

| | Vērtējums: 5

Es šos bezmaksas jeb bezprocentu kredītus nevienam neiesaku. Sākumā tie ar vieglu roku tiek ņemti, bet vēlāk ar smagu lāpstu atpelnīti. Es atjā visā saskatu kaut kādu viltību, cilvēks tiek ievilkts tīklā ar siera gabalu.

| | Vērtējums: 5

Man jau patīk šie pirmie kredīti bez procentiem, reāli saņem naudu na haļavu, nemaksā tiem rīkļu rāvējiem neko, ja neskaita to nieka centu par reģistrāciju. Izmantoju tikai šos bezmaksas aizdevumu risinājumus un neielaižos ar kreditoriem, kuri prasa maksāt komisijas procentus. Vienreiz gan ieberzos, nokavēju to termiņu un dabūju maksāt soda procentus.

| | Vērtējums: 5

Ļoti labs TOPs, var redzēt, kuri ir labākie aizdevumi bez komisijas maksas. Tikai viena problēma - kur lai dabū naudu tad, kad šis foršais aizdevums būs jāatdod?

| | Vērtējums: 5

Viss jau būtu labi, ja bezprocentu kredīti netiktu ņemti pie visiem pēc kārtas, kas beigās noved pie tā, ka tos nespēj vairs atdot un nākās veikt maksas termiņa pagarināšanu. Neiesaku iekrist uz kārdinājumu saņemt kaut ko bez maksas.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.