Ātrie bezprocentu kredīti internetā

Kurš gan atsakās no kaut kā, kas ir par pliku velti, sevišķi, ja tā ir iespēja nopirkt kādu sen kāroto preci bezporcentu kredītā? Šādu iespēju var izmantot gan preču iegādei, gan skaidrās naudas saņemšanai. Proti, ja vēlēsies aizņemties naudu bez komisijas makas, to varēs izdarīt tikai vienu reizi pie katra no aizdevējiem. Tā patiešām ir lieliska iespēja - saņemt pirmo aizdevumu ar 0% komisiju, nepārmaksājot un ietaupot! Zemāk ir apkopoti visi dāsnie kreditori.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00

Tā patiešām var būt, ka kreditori kaut ko dod par brīvu un aizdod bez procentiem? Tik tiešām, cilvēkam var rasties mulsums un piesardzība, ja dzird vārdus par "bezmaksas sieru peļu slazdā" – tas ir tas, kas daudziem nāk prātā, ja kāds kaut ko dod par brīvu. Kā jau vārdu salikumā norādīts, ātrais bezprocentu kredīts tik tiešām tāds arī ir, tikai tā procenti ir domāta komisija, ko aizdevējs neņem par savu pakalpojumu. Un, ja kāds vēl nesaprot, kur ir āķis, tad paskaidrosim. Viss ir vienkārši, jo aizdevēja interesēs ir viens – lai Jūs paņemtu arī nākamo kredītu vai pagarinātu esošo, kas bieži vien tā arī notiek. Tas nav ne labi, ne slikti, jo nekas nevienam netiek uzspiests. Šo aizdevumu bez komisijas var ņemt tikai vienu reizi un, laicīgi apmaksājot to, Jums nebūs jātērē neviens lieks cents, ja nu vienīgi 1 cents, ko tērēsiet, kad reģistrācijas pabeigšanai pārskaitīsiet to no sava bankas konta. Preču iegāde ar bezprocentu līzinga palīdzību iekļauj sevī citu jēgu, tā veikalam ļauj pārdot preci un padalīties ar aizdevēju no preces uzcenojuma. Protams, ne vienmēr ir tieši šāds modelis, bet tāds tas ir vairumā, tāpēc kredīti bez komisijas maksas ir ļoti iecienīts kredīta modelis.

Ātrais bezprocentu kredīts - labākais 0% aizdevums internetā

Kas ir ātrais bezprocentu kredīts, kam tas paredzēts?

Bezprocentu kredīts ir ātrais īstermiņa aizdevums, kuram nav komisijas maksa jeb procentu likme, kuru kreditors aprēķina par to, ka aizdod Jums naudu. Pirmajā reizē to izsniedz bez jebkādas maksas, tāpēc to sauc arī par bezprocentu kredītu. Šis kredīta veids tautā tiek dēvēts arī kā bezmaksas aizdevums ar 0% komisiju un smalkajās kreditoru aprindās šāda termina izmantošana reklāmas nolūkos pat tiek uzskatīta par nelabu toni. 0% komisijas maksa ir labs veids kā iemānīt cilvēku savā klientu lokā. Daudziem šī iespēja patiešām rada lielu kārdinājumu, jo tas, ka tas viss tiek piedāvāts bez maksas, rada ilūziju, ka varēs kaut ko arī neatdot. Šis pakalpojums paredz to, ka klients atdod tik pat, cik aizņēmās un tas nav tas pats, kas - neatdod vispār. Ja nesanāk šo kredītu atdot laikā, par maksu ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu un tā tas aizdevums kļūst par maksas pakalpojumu ar konkrētu procentu likmi par termiņu, uz kuru tas tiks pagarināts. Šis bieži vien ir par iemeslu tam, ka cilvēks sāk ieiet tādā kā pagarināšanas sistemātikā, nespējot norēķināties par visu kredītu un veicot tikai soda procentu samaksu. Ar 0% līzinga preču iegādi interneta veikalos ir mazliet citādi, bet arī tur cilvēki uzķeras uz to, ka tiem nav jāmaksā procenti par līzingu.

Bezprocentu ātrais kredīts bankā vai pie nebanku kreditoriem?

Šie pakalpojumi ir pieejami arī Latvijas komercbankās un ierasti tie ir bezprocentu kredītkaršu veidā. Šāds bezprocentu kredītlimits ļauj tērēt naudu, nemaksājot par to bankai nekādu komisijas maksu, beigās norēķinoties ar banku tajā apjomā, kas tika notērēts. Šai kartei tiek piemērota 0% likme, taču tai ir arī gada maksa par bezprocentu kartes izmantošanu. Kartei ir noteikts kredītlimits un atmaksas termiņš, atsevišķos gadījumos arī tiek piemērotas kredīta brīvdienas. Banka augstu vērtē klienta disciplīnu attiecībā uz maksājumiem, tāpēc veiksmīgas sadarbības gadījumā ļauj izmantot šo karti atkārtoti, ļaujot operēt ar naudu, kurai nav piemērota komisijas maksa. Ja nonāksiet bankas redzes lokā kā nedisciplinēts klients, kurš kavē maksājumus, tad varat būt droši, ka pakalpojumi kļūs aplikti ar soda procentiem. Kā vēl viens pluss šim visam ir tas, ka bankā ir pieejams bezprocentu kredīts uz gadu, nevis 30 dienām. Pieteikties bezprocentu kartei var jebkurā bankā, kura piedāvā šos pakalpojumus, atliek vien aizpildīt pieteikumu un gaidīt pozitīvo atbildi.

Ātrie bezprocentu aizdevumi pie nebanku kreditoriem

Ātrais bezprocentu aizdevumus, ko piedāvā nebanku kreditori ir radikāli citāds kā bankā - tas ir tikai pirmajā reizē un tam ir ierobežota summa, ko iespējams aizņemties bez procentu maksas. Sākumā var likties, ka viss ir ļoti skaisti un patiešām bez maksas, taču ir jāsaprot, ka tas viss ir tikai pirmajā aizņemšanās reizē, katrs nākamais aizdevums būs aplikts ar komisijas maksu. Salīdzinājumā ar bankām, ātrajiem bezprocentu kredītiem pagarināšanas maksa ir ar ļoti augstām procentu likmēm, kas šo vilinošo pakalpojumu padara arī par bīstamu. Jāsaka, ka ļoti populāri ir izmantot šo pakalpojumu pie vairākiem aizdevējiem, aizņemoties tikai vienu reizi un atdodot aizņemto naudu laicīgi. Tas ļauj kādu laiku izmantot šo iespēju pie vairākiem kreditoriem, taču šis cikls reiz noslēgsies, tāpēc jābūt ļoti atbildīgiem un jāplāno savas finanses ar prātu. Bez šaubām, bezprocentu ātrais kredīts ir tikai un vienīgi mārketinga instruments, kurš ļauj piesaistīt jaunus klientus, cerībā, ka tie nākotnē izmantos šos pakalpojumus par maksu. Lai arī vairums cilvēku ir attapīgi, daudzi iekrīt šajā trikā, bet citi nespēj izturēt pat pirmo pārbaudījumu un nonāk līdz termiņa pagarināšanai. Ja jāizvēlas, pie kā aizņemties bezprocentu kredītu, droši izmanto mūsu salīdzināšanas tabulu, tomēr mēs silti iesakām izvērtēt arī banku piedāvājumus, tie noteikti būs izdevīgāki tieši procentu likmēs, ja līdz tādām nonāks.

Vai 0% aizdevums ir tas pats ātrais kredīts?

Bez šaubām, arī bez bezprocentu aizdevums ir ātrais kredīts, jo tā būtība un saņemšanas laiks nemainās, vienīgā 0% aizdevuma atšķirība ir tā, ka šim pakalpojumam nav piemērota komisijas maksa. Īstermiņa aizdevums, ko ierasti arī dēvē par sms, online vai interneta kredītu, ir viens no ātrākajiem aizdevuma veidiem mikrokreditēšanas jomā. Bankas šāda veida pakalpojums praktiski nesniedz, lai gan bankās ir pieejami citi veidi, kā nodrošināt ātru pieeju papildus naudas līdzekļiem. Zemāk ir šī pakalpojuma priekšrocības, kuras izceļ to uz citu piedāvājumu fona:

Ņemot vērā visas ātrā bezprocentu kredīta iezīmes un nenodalot bezmaksas aizdevumu atsevišķi, varam secināt, ka šie pakalpojumi ir viens kopums. Pirmais bezprocentu kredīts ir katras ātro kredītu un līzinga kompānijas mārketinga elements, kas ir kā visa sākums, kad Jums ļauj izmantot visas pakalpojuma priekšrocības, nemaksājot par to nekādu maksu. Visi citi noteikumi 0% aizdevumam ir tieši tādi paši kā atkārtotajam, ja neskaita kādu lojalitātes programmas procentu likmju maiņu, kā arī maksimālo summu, kuru iespējams aizņemties bezprocentu kredīta gadījumā. Svarīgi apzināties, ka bezmaksas kredīts būs tikai tādā gadījumā, ja pienācīgi pildīsiet savas saistības un atdosiet aizņemto naudu pilnā apmērā un noteiktajā laikā. Pretēji Jūsu bezprocentu kredīts pārvērtīsies par maksas pakalpojumu, kura izmaksas nebūs no tām lētākajām. Pagarināšana jeb kā to dēvē soda procentu maksa, ir atšķirīga no standarta procentu likmes par aizdevuma izmantošanu. Neapšaubāmi, vilinājums paņemt kaut ko bez maksas aizmiglo acis un apziņu par to, kā tiks pildītas saistības, tāpēc iesakām rūpīgi aprēķināt, cik izmaksās pagarināšana, ja nespēsiet laicīgi atdot paņemto naudu.

Kas tad slēpjas aiz vārdu salikuma "bezprocentu kredīts"?

Patiesībā nekas tur neslēpjas, ātrais bezprocentu kredīts ir tikai un vienīgi mārketinga triks, kurš radies lielās kreditoru konkurences rezultātā. Bezprocentu kredīti sākotnēji nebija, sākumā bija citi triki, kā pievērst uzmanību, piemēram, cilvēkam par to, ka viņš paņems ātro kredītu, tika solīta pica vai kāds cits nieciņš, kurš varēja nospēlēt kā ēsma. Ar laiku šis viss pazuda un tika ierobežots, iespējams, arī cilvēkiem tas viss apnika. Uz doto brīdi mikrokreditēšanas jomā nav kur izvērsties, visi reklāmas kanāli ir pārpildīti, visas mārketinga stratēģijas ir izmantotas, tāpēc šāds bezmaksas piedāvājums ir vienīgais veids kā tikt pie jauniem klientiem, kuri ar laiku paliek ar vien mazāk un mazāk. Skaidrs, ka ar laiku šāds aizdevuma veids varētu pazust vispār vai arī to nomainīs kaut kāda kreditēšanas inovācija. Kreditoru mārketinga daļa nesnauž un regulāri nāk klājā ar kaut ko jaunu. Šo kreditēšanas formu jau labu laiku izmanto arī interneta veikali, kuri piedāvā iegādāties preces kredītā bez kredīta procentu likmes. Tas ļauj nopelnīt vairāk, jo cilvēkiem patīk, ka par preci nav jānorēķinās uzreiz, pie tam, skaistie saukļi par 0% kredītu liek domāt, ka prece tiek iegādāta uz izdevīgiem nosacījumiem.

Vai bezprocentu aizdevums patiešām neprasa nekādus izdevumus?

Varat būt droši, ātrais bezprocentu aizdevums neprasa nekādus izdevumus, tāpēc aizņemoties 400 euro atdot vajadzēs tos pašus 400 euro. Nebaidieties, aizmirstiet to mītu, ka viss, kas ir bez maksas ir slikts vai ar slēptiem nodomiem. Par šo pakalpojumu maksā pats kreditors, tā ir viņa izvēle un mārketinga aktivitāte, viņa risks. Un tomēr ir viens būtisks moments, kas var lauzt apgalvojumu, ka šis pakalpojums ir bez maksas, mazs nieks, kurš ir tikai neliela formalitāte – tā ir kredīta reģistrācijas maksa, lai identificētu savus datus un bankas kontu. Ņemot vērā, ka pārskaitījums nevar būt 0, tad parasti tas ir mazākais, ko nodrošina bankas pārskaitījumu sistēma. Bet šim niekam nevajadzētu radīt problēmas, ja, protams, Jūsu konts nav pilnībā iztukšots. Kredīti bez reģistrācijas maksas ir tikai tajā segmentā, kur ir nepieciešama kaut kāda ķīla un arī interneta veikalu bezprocentu līzinga piedāvājumiem. Novēlam Jums neiztukšot kontu līdz pēdējam un nenonākt situācijās, kad nauda ir jāaizņemas pie kreditoriem - labāk tomēr to nopelnīt pašiem vai iekrāt.

Vai kredīti bez komisijas maksas ir jāņem atbildīgi?

Ņemiet vērā, ka šis kredīti bez komisijas maksas ir veidoti tā, lai piesaistītu aizvien jaunus klientus un interesentus, tāpēc rūpīgi pārdomājiet to nepieciešamību un, ja patiešām aizņemies tikai tad, kad ir nepieciešams un skaidri zini, ka spēsi apmaksāt aizdevumu paredzētajā termiņā. Visbiežāk ātrie bezprocentu kredīti pieejami ar 30 dienu atmaksas termiņu, bet vajadzības gadījumā šo atmaksas termiņu var arī pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām, protams, par atsevišķu samaksu. Pirmie kredīti bez maksas tiek piedāvāti dažādas kompānijas – Jums atliek izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko, STARCRED.LV tabulā tas ir ērti un ātri izdarāms. Bez ātro kredītu piedāvājuma ir vēl arī līzinga kompāniju piedāvājumi preču iegādei interneta veikalos, piemēram, RD Electronics. Tā ir lieliska iespēja nopirkt kādu sadzīvei nepieciešamu lietu kredītā, nemaksājot par kredītu komisijas maksu.

Ņemiet vērā arī to, ka ļoti bieži kompānijas rīko dažādas akcijas un Jums būs iespējams aizņemties vēl izdevīgāk, piemēram, kreditors var piedāvāt bezprocentu kredītam arī atlikto maksājumu vai samazināt procentu likmes aizdevuma pagarināšanai. Diemžēl ļoti daudzi aizņemas nepārdomāti un iekuļas lielās parādsaistībās – tāpēc bieži vien par ātrajiem aizdevumiem ir izveidojies negatīvs priekšstats. Problēmas rodas arī ar procentu likmes apmaksu – daudzi debitori nemaz nezin, ka aizņemoties atkārtoti jāmaksā noteikta procentu maksa papildus aizdevuma summai. Ielāgojiet – aizņemties internetā vai pirkt preci ar bezprocentu līzinga palīdzību ir ieteicams tikai tad, ja patiešām Jums ir atbilstoši ikmēneša ienākumi, kas garantēs laicīgu aizdevuma apmaksu. Ja māc šaubas par naudas atdošanu, labāk šāda veida pakalpojumiem iet ar līkumu. Noteikti būsiet dzirdējuši par cilvēkiem, kuri ir nelaimīgi, noveļot vainu uz aizdevējiem? Var droši apgalvot, ka vaina ir cilvēkos pašos un sākums tam visam ir neapdomīga aizņemšanās un nespēja plānot savas finanses.

Visbiežāk kreditori pirmos bezprocentu ātros kredītus izsniedz robežās no 50 – 300 EUR (ir uzņēmumi, kuri izsniedz arī lielākus) – tā kā izmantojiet šo piedāvājumu, jo aizdevuma procentu likme ir 0% un laicīgas atmaksas gadījumā nekas nebūs jāpiemaksā. Jāatzīst, ka nauda ir svarīgs līdzeklis mūsu dzīvē un ļoti bieži tās mums mēdz pietrūkt – ir dažādas iespējas kur aizņemties, viena no tām – šeit aprakstītie bezprocentu kredīti bez ķīlas un 0% līzings interneta veikalos. Taču esiet prātīgi – aizņemieties tikai tad, ja Jūsu ikmēneša finanses ir atbilstošas kredīta summai, ja kredīta maksājums nepārsniedz 30% no ienākumiem. Jāapzinās, ka pirmais bezprocentu aizdevums ir liela atbildība, tāpēc esiet atbildīgi un atmaksājiet kredītu laicīgi, lai nerastos nevajadzīgas parādsaistības un slikta kredītvēsture, kas nākotnē var liegt aizņemties kaut kam nopietnam. Nav retums, kad vecie grēki liedz realizēt patiešām svarīgus mērķus. Kā piemērs var būt sekojoša situācija. Jūs izdevīgi iegādājaties auto vai mājokli, bet tad ir nepieciešams kaut kāds remonts, kuram naudu var dabūt tikai pie aizdevējiem, kuri dēļ sliktās kredītvēstures visdrīzāk kredīta pieteikumu noraidīs.

Kāds ir patiesais labums no bezprocentu aizdevuma?

Tas viss ir ātri un ērti, pie tam bez liekiem tēriņiem par aizņemto naudu. Atliek tik izvēlēties no mūsu aizdevēju saraksta sev piemērotāko aizdevēju un aizpildīt tā mājas lapā pieteikumu vai arī doties uz interneta veikalu RD Electronics un izvēlēties sev nepieciešamo preci, kuru ir iespējams iegādāties uz brezprocentu kredīta. Ja visu izdarīsiet kā nākas un ar Jūsu kredītvēsturi būs viss labi, tad nauda kontā būs jau pēc piecpadsmit minūtēm vai arī kārotā prece būs rokās. Lai gan tas viss ir nokārtojams strauji gan internetā, gan veikalos uz vietas, mēs ieteiktu apdomāt šo lēmumu, lai tas netiktu izdarīts pārsteidzīgi. Ir daudz piemēru no dzīves, kad cilvēks aizņemas naudu tad, kad bez tās varētu arī iztikt, vadās viņš, protams, pēc tā, ka veikalu vai aizdevēju piedāvājums ir bez komisijas maksas. Kāds tad var būt labums no bezprocentu kredīta, kādi labumi tieši kredītņēmējam? Labumu nav daudz, tomēr tie ir ļoti būtiski un vērā ņemami:

Šie visi labumi ir pamats ātrajiem bezprocentu kredītiem un )% preču līzingam interneta veikalos, kas var būt kombinēti vai atsevišķi, ko nosaka pats aizdevējs katram kreditēšanas gadījumam atsevišķi. Galvenais ir, lai nav negatīva kredītvēsture, jo tad pastāv risks, ka bezprocentu kredīts vai preces kreditēšana interneta veikalā tiks atteikta. Vispār kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir atsevišķa un ļoti sensitīva kategorija, kas noteikti nevar tikt iekļauti turpat, kur pirmais aizdevums bez % maksas. Šis aizdevuma veids ir domāts stabiliem un pārliecinātiem cilvēkiem, kas spēs to atgriezt laikā, tādā veidā neradot sev un šīs nozares tēlam nelabvēlīgus apstākļus. Esiet atbildīgi un prātīgi, tikai Jūs lemjat par to, vai ņemt vai neņemt aizdevumu, tikai Jūs spējat vai nesējat t o atdot! STARCRED.LV ziņā paliek tikai bezprocentu kredītu salīdzinājums un padomu sniegšana, jo lemt Jūsu vietā nevaram, arī atdot Jūsu aizņemto naudu mēs nevarēsim, tāpēc pacentieties izvērtēt savas spējas pirms nosūtat kredīta pieteikumu.

Bezprocentu aizdevums ir vieglākā ceļa izvēle

Katram ir sava situācija un apstākļi, katrs vērtē situāciju pēc saviem ieskatiem. Ne reti cilvēks izvēlās vieglāko ceļu, ne reti šāda izvēle noved pie neparedzētām problēmām. Arī naudas aizņemšanās ir vieglākais ceļš problēmu risināšanā. Lai gan aizdevēju bezprocentu piedāvājumi ir vilinoši un nauda, izslēdzot liekos tēriņus, liekas tik viegli pieejama, nevajag uz to skatīties no kārdinājuma puses. Ja bezprocentu kredīts tiek paņemts ar domu, ka tas ir par pliku velti un nekas Jums par to nebūs, tā var būt kļūda. Ir situācijas, kuras nevar paredzēt, kuras var pamainīt cilvēka turpmāko finansiālo stāvokli, piemēram, darba pazaudēšana, veselības pasliktināšanās, ekonomiskās svārstības, kas ietekmē ienākumus u. tml. Tas viss ir jāņem vērā un jāparedz, pretēji var nākties saskarties ar to, ka būsiet pilnīgi nesagatavojies šo šķēršļu pārvarēšanai, nespējot laicīgi norēķināties ar aizdevēju.

Ir vairāki ārējie faktori, kas var liegt Jums laicīgi apmaksāt aizņemto kredītu, tāpēc šis pakalpojuma veids nav tik balts un pūkains, kā izskatās. Ja bezprocentu ātro aizdevumu nespēsiet atmaksāt laicīgi, tas kļūs par maksas pakalpojumu. Laikā neapmaksāts kredīts tiks aplikts ar soda komisijām (soda procentiem) vai Jums tiks piedāvāts pagarināšanas termiņš, kurš arī sevī iekļaus soda komisijas. Šeit ir jāsaprot viena lieta - aizdevēji vēlās nopelnīt, nevis dāvāt Jums naudu pa labi un pa kreisi. Tā ir katra paša atbildība par sekām, ko var radīt sadarbība ar šāda veida pakalpojumu sniedzējiem. Esiet prātīgi un apdomīgi, lai kredīti bez procentiem tiešām netiktu aplikti ar papildus komisiju! Ja gadās tā, ka nespējat laicīgi atdot savu paņemto bezprocentu kredītu, droši izmantojiet pagarināšanas iespēju. Galvenais ir nemukt, neslēpties un nenolaist rokas, jo jebkuras grūtības ir laicīgas un pārvaramas, galvenais ir rīkoties un risināt radušos problēmu.

Bezprocentu kredīts interneta veikalā RD Electronics

Kā būtu, ja Jums piedāvātu nopirkt preci bezprocentu līzingā un par to nemaksāt nekādu komisijas maksu? Tāda iespēja patiešām pastāv, atliek vien doties uz interneta veikalu RD Electronics un izmantot tādu pakalpojumu kā RD bezprocentu kredīts jeb 0% līzings precēm. Šajā interneta veikalā ir daudz preču kategorijas, kurās noteikti atradīsiet sev nepieciešamās preces. Atgādinām, ka RD Electronics saviem klientiem piedāvā akciju, kuras laikā ir iespējams aizņemties uz 10 mēnešiem pilnīgi bez maksas. Jā, šim aizdevumam ir 0% GPL un 0% komisijas maksa - viss pa nullēm, protams, izņemot ikmēneša maksājumus par iegādāto preci. Lai atpazītu, kuras preces var nopirkt kredītā, nemaksājot nekādus procentus, interneta veikalā pie katras atbilstošās preces būs emblēma ar 0%, kas norādīs, ka par šo preci nepārmaksāsiet ne centa.

RD Electronics bezprocentu kredīts - 0% līzings

Varbūt ātro kredītu, nevis RD Electronics bezprocentu līzingu?

Jā, pastāv arī tāda iespēja, Jūs patiešām varat paņemt arī bezprocentu ātro kredītu, tomēr šeit būs mazāki termiņi, kā tas ir bezprocentu līzingam interneta veikalos. Ja RD Electronics piedāvās 0% aizdevumu uz 10 mēnešiem, tad ātro kredītu kompānijas ierasti to piedāvās uz 30 darba dienām. Tālāk šis aizdevums kļūs par maksas pakalpojumu un būs jāveic pagarināšana, kas padarīs pirkumu diezgan neizdevīgu. Ja vēlaties aplūkot visus aizdevējus, kuru piedāvājumā ir ilgtermiņa ātrie kredīti, apmeklējiet mūsu mājas lapas attiecīgo sadaļu. Esam apkopojuši visus Latvijas nebanku kreditorus, pie kuriem aizņemties ir gan droši, gan izdevīgi. Atgādinām, ka izdevīgi būs tikai tad, ja aizņemsities pirmo reizi, kas arī būs bez procentiem, tāpēc, ja vēlaties kādu elektronikas preci 0% līzngā, tad dodieties uz RDveikals mājas lapu.

Bezprocentu līzings preču iegādei var noderēt sekojošām lietām:

Kopsavilkums par bezprocentu kredītiem un 0% līzingu veikalos:

Kā redzam, tad labākie bezprocentu kredīti ir ļoti kuplā skaitā un tas ir pievilcīgs mikrokreditēšanas pakalpojums, pie tam, praktiski katra kreditēšanas nozares kompānija šādu aizņēmumu piedāvā, šādu pakalpojumi piedāvā arī līzinga kompānijas, kuras ļauj aizņemties preces iegādei bez procentiem. Lai arī šis piedāvājums ir attiecināms tikai uz jaunajiem klientiem, kuri varbūt pat neizprot vēl visas aizņemšanās sekas, izņemot līzinga gadījumu preču iegādei, kreditori iziet arī uz to, lai cilvēkiem būtu iespēja aizņemties bezprocentu aizdevumu atkārtoti. Ir kompānijas, kuras piedāvā otro bezmaksas aizņēmumu, bet ir arī tādas, kuras piedāvā aizņemties uz ilgāku laiku. Aizdevums ar 0% komisijas maksu ir ļoti populārs arī interneta veikalos, kur ir iespēja iegādāties kādu preci, nemaksājot kredīta maksājumos komisiju par līzinga izmantošanu. Piemēram, bieži gadās, ka veikalos ir atlaides datortehnikai un piekritīsiet, ka nopirkt datoru bezprocentu kredītā, ietaupot kādus 300 euro, ir ļoti izdevīgi. Situācijas un šāda aizdevuma pielietojums var būt dažāds, tomēr nevajag aizmirst, ka tas viss prasa lielu atbildību, kura sākas ar rūpīgu budžeta plānošanu, kurā noteikti ir iekļauts arī kredīta maksājums. Esiet piesardzīgi un apdomājiet labi savu lēmumu aizņemties!

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 1 | Vērtējums: 4

| | Vērtējums: 4

Principiāli neņemu kredītu un bezprocentu kredīti mani kaut kā neuzrunā. Tur noteikti kaut kas nelāgs apakšā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.