Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ja meklē aizdevumu jauniem cilvēkiem, tad esi īstajā vietā!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
Atsauksmes (7)
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
10000
Atsauksmes (2)
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Kuram gan nav gadījies saskarties ar nepatīkamo sajūtu, kad kaut ko ļoti gribās, bet savu iegribu realizēšanai pietrūkst nauda? Situācija tiešām nav patīkami, sevišķi tiem cilvēkiem, kuri ir nepacietīgi un nespēj pagaidīt līdz brīdim, kad nepieciešamā nauda parādīsies. Ar šo saskaras gan jauni, gan padzīvojuši cilvēki, tomēr jauniešu vidū šī nepacietība ir sastopama daudz biežāk. Tieši šī iemesla dēļ, jauniešiem bieži nākas naudu aizņemties un tas ir ne tikai sarežģīti, bet arī bīstami. Ātrie kredīti no 18 gadiem ir visai reta parādība, tos nevar saņemt kurā katrā kreditēšanas kompānijā, jo ir virkne priekšnosacījumu, kuri kreditoriem liek būt piesardzīgākiem attiecībā uz jauniešiem, kuri tikai nesen ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Lai arī šāda veida aizdevumi Latvijā ir zināmā mērā eksotika, tos var saņemt pie dažām kompānijām. Uz doto brīdi ir iespēja pieteikties gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītam, kā arī ir iespēja saņemt kredītu pret automašīnas ķīlu, pie tam, šie internetā saņemamie kredīti ir ar lielu izsniegšanas garantiju. Galvenais ir saprast, kurš no kredīta veidiem būs piemērotākais un neradīs sarežģījumus ar tā atmaksu.

Ātrie kredīti no 18 gadiem

Jāteic, ka aizņemšanās internetā pie ātrajiem nebanku kreditoriem nav vienīgā iespēja, kā tik pie sev kārotā. Pastāv vēl arī tādi aizdevumi no 18 gadiem, kuri pieejami interneta veikalos un parastos veikalos. Tas ir tāds kredīts, kuru var saņemt 18 gados, pērkot kādu preci uz nomaksu. Arī veikalos nebūs liela izvēlē, pie kā aizņemties, jo arī tur darbojas šī piesardzība attiecībā uz jauniešiem, kuriem nav īpaši stabila finansiālā veselība. Pie tam, aizņemoties veikalā, var gadīties, ka komisija būs stipri lielāka kā tā būtu, ja kredīts tiktu ņemts pie interneta nebanku kreditora. Ātrajiem kredītiem procentu likme ir kādi 10% no summas, ko aizņemsities, bet veikalos tā var būt pat 40% no preces vērtības. Kreditēšanas pakalpojumi ir iedalīti vairākos veidos un Jums ir iespēja piemeklēt sev izdevīgāko, rēķinoties ar procentu likmi un pārmaksu, kas veidosies kredīta atmaksas brīdī. Ir taču tikai loģiski, ka maksāt par preci 2 reizes vairāk, nav prāta darbs? Tāpēc rūpīgi iepazīstaties ar visu kreditoru piedāvājumiem un izvēlaties to piedāvājumu, kuram būs zemākā procentu likme gan pamata kredītam, gan pagarināšanas iespējai. Pārbaudiet arī, vai kompānijās, pie kuras ņemsiet aizņēmumu, nav pieejams bezprocentu kredīts, tas palīdzēs ietaupīt vērienīgu naudas summu.

Kā pieteikties ātrajam kredītam no 18 gadiem?

Pieteikties ātrajam kredītam no 18 gadiem ir pavisam vienkārši, jo tas ir izdarāms gan ar datora, gan mobilā tālruņa palīdzību. Atkarībā no tā, kādu aizdevuma veidu izvēlēsieties, būs atkarīgs saņemšanas laiks, taču ierasti tas nebūs ilgāks par vienu stundu un vairumā gadījumu to varēs saņemt pat 15 minūšu laikā. Viss, kas būs nepieciešams, lai saņemtu sev nepieciešamo naudu, būs jānokļūst aizdevēja mājas lapā un rūpīgi jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā būs jānorāda precīzi personas dati un informācija par saviem ienākumiem, ja tādu prasīs aizdevējs. Varat būt droši, ka uz 18 gadīgajiem kreditori skatās ar īpašu piesardzību un rūpīgi izvērtē, vai cilvēks atbilst visiem kritērijiem, kuri liecina par labu maksātspēju. Iespējams, ka izvērtējot maksātspēju, klientam netiks piedāvāta visa summa, ko tas vēlēsies, taču pilnīga kredīta atteikšana var būt tikai gadījumā, kad nav regulāru ienākumu, ir stipri sabojāta kredītvēsture vai arī ir citas nenokārtotas parādsaistības, kuras var traucēt atmaksāt paņemto aizņēmumu. Droši aizpildiet pieteikumu - pieteikšanās nav nekas sarežģīts un bīstams, Jums vienmēr būs iespēja atteikties no kredīta un šī pieteikuma, ja jutīsiet, ka netiksiet galā ar maksājumiem. Par pilnīgu atteikšanos no saistībām der iepazīties ar noteikumiem, kurus regulē atteikuma tiesības. Tā var būt laba iespēja, kā laicīgi sevi pasargāt no vēl lielākām problēmām ar aizdevuma atmaksu.

Vai pastāv kredīti pret auto ķīlu no 18 gadiem?

Jā, Latvijā ir aizdevēji, kuri piedāvā aizņemties jauniem cilvēkiem, ieķīlājot savu automašīnu. Kredīts pret auto ķīlu no 18 gadiem ir ļoti pievilcīgs kredīta veids, jo to var saņemt jau astoņpadsmit gados, automašīna paliek Jūsu rīcībā un šādam aizdevumam var pieteikties pat tādi cilvēki, kuriem ir sabojāta kredītvēsture. Šis aizdevums ierasti ir līdz 5 gadiem un tā summa ir atkarīga no automašīnas gada un tehniskā stāvokļa. Par labu auto var dabūt pat 15000 euro, bet var ieķīlāt arī vecus auto, par kuriem dabūsiet kaut vai dažus simtus euro. Svarīgi, lai automašīnai būtu derīga TA un OCTA, jo bez šī kreditors Jums atteiks. Kā vēl viena būtiska lieta ir tas, ka kompānija, kura piedāvā aizņemties pret auto ķīlu, piedāvā arī citus aizdevuma veidus 18 gadus jauniem cilvēkiem, tie ir - kredīts auto iegādei, auto remontam, auto gāzes iekārtas uzstādīšanai u.tml. Katrs var izvēlēties, kurš modelis tam ir piemērotākais, izvērtējot visas izmaksas un ieguvumus, kurus sniegs konkrētā aizņemšanās reize. Nevar arī neatzīmēt to, ka šis aizdevums iekļauj sevī riskus pazaudēt ieķīlāto auto, ja beigās nespēsiet atmaksāt aizņemto naudu un nespēsiet arī samaksāt kredīta pagarināšanas komisijas. Protams, šis ir pats bēdīgākais un maz iespējamais variants, taču tas ir jāpatur prātā, pirms ķeraties pie šī pakalpojuma. Vieglprātība pret aizņemšanos vispār nav pieļaujama tāpēc viss ir rūpīgi jāpārdomā.

Kāpēc kredīti no 18 gadiem ir tik pieprasīti?

Kurš gan nav bijis jauns un skaists, kurš nav baudījis jaunības priekus? Un kā gan to visu var izbaudīt pilnā apmērā, ja kabatās pūš vējš? Protams, ka var izbaudīt, tomēr ne visi to spēj, ne visiem šis vējš pūš tikai kabatās, ir arī tādi, kuriem šāds vējš pūš arī galvā. Ja jaunietis, kurš tikko sasniedzis 18 gadus, sāk pārlieku daudz tērēties, tas neizbēgami noved pie naudas trūkuma un vēlmes šo naudu kaut kur iegūt, protams, īpaši nepiepūloties. Kā viens no variantiem ir vecāki, tie vienmēr cenšas palīdzēt un nekaunīgākie, to labprāt izmanto. Bet ir situācijas, kad vecāki un citi tuvinieki nespēj izpalīdzēt un jaunietis sāk meklēties pēc naudas kā tāds pavasara runcis pēc kaķenēm. Kā jau var nojaust, sākumā tiek izskatīti vieglākie varianti un, protams, ātrais kredīts no 18 gadiem ir kā saldais ēdiens šajā kategorijā. Kas gan var būt vieglāks par aizņemšanos, sevišķi, ja kāds vēl sola bezprocentu kredītu vai 99% garantiju, ka aizdevums tiks piešķirts. ņemot vērā lielo reklāmas apjomu, jauniešu patēriņu un degsmi dzīvot pāri saviem līdzekļiem, tieši tāpēc padara šos pakalpojumus tik pieprasītus arī jauniešu vidū.

Bez šaubām, starp jauniešiem ir arī tādi, kuri pieklājīgi nopelna un tādiem ātrie kredīti ne tikai var noderēt, bet arī nesagādās nekādas problēmas ar to atdošanu. Katra situācija ir individuāla un katram cilvēkam ir savi apstākļi, kādos tas nonāk pie vēlmes aizņemties naudu. Citam tā var būt veselības jautājumu sakārtošana, citam auto remonts, bet cits vēlās izremontēt savu dzīvokli. Ņemot vērā plašās iespējas, būsim kritiski un apzināsimies, ka ne viss ir tikai balts vai melns, tāpēc aizdevums no 18 gadiem nav nekas nosodāms. Vajadzētu skaidri apzināties, ka visa pamatā ir maksātspēja un cilvēka attieksme, bet tas pa lielam nav attiecināms uz vecumu. Ja paskatās statistiku, tad lielākie nemaksātāji ir tieši cilvēki, kuri ir vecāki par 18 gadiem, tāpēc būtu netaisnīgi jauniešus ierobežot tika vecuma dēļ - vienkārši ir jābūt kvalitatīvam mehānismam, kurš spēs noteikt pareizu cilvēka kredītreitingu. Diemžēl pie mums viss atduras uz to, ka vainīgi paliek tikai kreditori, kredītņēmējus pataisot par cietējiem, lai gan patiesībā lielākā vaina, kura nav atkarīga no vecuma, ir tieši kredītņēmējos, kuri nespēj adekvāti izvērtēt savu situāciju. Cilvēkam ir jāspēj paredzēt gan savi izdevumi, gan ienākumi, jāspēj plānot savu ģimenes budžetu, lai nerastos situācijas, kad nonākšana grūtībās ir glābjama tikai ar ātrajiem kredītiem.

Kāpēc aizdevumiem ir vecuma ierobežojumi?

Kā jau minējām, tad jaunieši ir īpašā riska kategorijā, jo tiem nav stabili ienākumi un to paradumi, kuri noved pie aizņemšanās, var būt ļoti nepārdomāti un impulsīvi. Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija savā laikā novienojās, ka par labu kreditēšanas praksi var uzskatīt to, kura neveicina bezatbildīgu aizņemšanos, dodot saviem biedriem vadlīnijas, kurās tiek izslēgta iespēja izsniegt kredītus no 18 gadiem. Bez šaubām, ne visi šīs vadlīnijas ievēro, ne visi ir tik drastiski pret noteikumiem, kuru pamatā slēpjas PR gājiens, nevis patiesās rūpes par kredītņēmēju. Katram aizdevējam ir tiesības izvēlēties sev ienesīgāko vecuma kategoriju un 18 gadus jaunie cilvēki sastāda vien 5% no visiem aizņēmējiem, tāpēc īpaša cīņa par šo segmentu nav, atstājot vietu darbībai. Lai vai kā, ir jāsaprot, ka kreditori vēlās peļņu un izvērtējot visus riskus, izvērtējot kaut kādus analītiskos datus par jauniešu paradumiem, tiem ir pamats uzskatīt, ka jauniešiem aizdot nevajadzētu. Ko par to domā paši jaunieši, tas ir cits stāsts, kurā noteikti ir arī pulks ar neapmierinātajiem.

Kādiem nolūkiem ātrie kredīti 18 gados nav jāņem?

Apzinoties, kādos gadījumos labāk neņemt kredītu, ir vērts atcerēties, ka aizdevuma neatmaksāšanas gadījumā bez sekām būs neizpalikt, sevišķi, ja būs ilgtermiņa problēmas ar ienākumiem. Šis ir tas, par ko jaunieši bieži vien nepadomā un metas pakaļ naudai, vēl nesapratuši, kad un kā tā tiks atdota. Ja cilvēks paņem aizdevumu kaut kādām izpriecām, ja tas vēlās notriekt to naudu kādā ballē, kur var mētāties ar naudu, tad tas jau ir problēmu aizmetnis. Un, protams, trakākais ir tas, ka ir jaunieši, kuri ir atkarīgi no azarta, tādā veidā pakļaujot sevi ilgtermiņa riskam. Ir daudz gadījumu, kad atkarīgie no azartspēlēm ņem kredītu un beigās to nospēlē kazino vai kādās loterijās. Tas nav pieļaujams un ļoti žēl, ka azartspēles nav atļautas no 21 gadu vecuma, jo 18 gadīgie noteikti nav vēl tik psihiski nobrieduši, lai sētu turētie pretī kārdinājumam iegūt vieglu naudu, balstoties tikai uz savām azarta un veiksmes izjūtām. Kā redzam, tad jauniešu kreditēšanā ir daudz zemūdens akmeņu, kurus nevar zināt un paredzēt, tāpēc pa brīdim tomēr iezogas doma, ka šī riska kategorija ir iegūta ar kaut kādu pamatojumu, kurš liek ēnu visiem jauniešiem kopumā.

Vai 18 gados var saņemt kredītu bez darba vietas?

Ja Tu esi bez darba vietas, bet Tev ir citi regulāri ienākumi, tad kredīti no 18 gadiem bez darba vietas ir saņemami, galvenais kritērijs šeit ir ienākumi un to apliecināšana. Neviens kreditors nevēlās riskēt ar savu naudu, aizdodot jauniem cilvēkiem, kuru finansiālā stabilitāte ir ļoti apšaubāma. Šādā situācijā labāk jau būtu atrast darba vietu un nopelnīt tik daudz, lai iztiktu bez ātrajiem kredītiem. Ātrie bezdarbnieka aizdevumi 18 gados ir paši sāpīgākie, jo tad, kad cilvēks sāks pelnīt un būs jāatdod visa sava nopelnītā nauda kredītu maksājumos, tad būs bēdīga sajūta un iespēja, ka visam var arī nepietikt. Aizņemties un notērēt jau ir viegli, bet tad, kad tas viss jāatdod, vēl jo vairāk, ja alga nav liela, tad gan var nolaisties ausis un pastiepties roka pēc nākamā kredīta, kas noteikti būtu ļaunākais scenārijs priekš aizņēmēja. Lai vai kā, turaties pretī kārdinājumam ņemt aizdevumus, jo tā Jūs varēsiet vairāk veltīt laika idejām, kā nopelnīt naudu, izvairoties no liekām saistībām ar kreditoriem.

Ko darīt, ja 18 gados ir slikta kredītvēsture?

Ja Tavos 18 gados jau ir slikta kredītvēsture, tad tas ir kaut kas īpaši nenormāls, jo iekulties tādā ķezā, esot tik jaunam, tas vēl ir jāmāk. Skaidrs, ka kārdinājums aizņemties ir liels, sevišķi, ja regulāri ir jāpriecājas par dzīvi un jātērē nauda uz modīgām un dārgām precēm. Taču visam ir savas robežas, kuru pārkāpšanas gadījumā var nākties saskarties ar finansiālajām grūtībām. Kredīti no 18 gadiem ar sliktu kredītvēsturi ir saņemami, taču tas nav populārs pakalpojums un ir pieejams vien pie dažiem aizdevējiem, kuri par šādu iespēju prasīs kādu ķīlu, piemēram, auto ķīlu. Vieglāk būs, ja Tev ir savs auto, kuru vari ieķīlāt, taču tas ir galējais solis, sākumā jāmēģina tikt ar šo visu galā pašam, meklējot iespēju naudu nopelnīt. Tev vienmēr ir iespēja papildus piepelnīties vai lūgt palīdzību saviem radiem un draugiem, nevajag no tā mukt. Atceries, nav jākautrējas, ir jārīkojas. Un tici, gan Tev, gan Taviem radiem un draugiem būs tikai labāk, ja Tu neiekulsies nepatikšanās ar ātrajiem kredītiem. Aizdevums ar sliktu vēsturi ir kā brīdinājums tam, ka neesi bijis apdomīgs un kāp uz tā paša grābekļa, kurš jau ir uzsitis punu uz pieres.

Vai 18 gados var pieteikties kredītlīnijai?

Ņemot vērā, ka arī kredītlīnija ir tāds pats kreditēšanas pakalpojums kā ātrie kredīti no 18 gadiem, tad uz to attiecas tādi paši noteikumi. Vienīgais, kas varētu būt atšķirīgs, tas ir pieteikuma izskatīšanas laiks, pareizāk sakot, noformēšanas laiks. Kā zinām, tad 18 gadīgie tiek rūpīgi izvērtēti, tiem nepieciešams gan darbs, gan laba kredītvēsture, arī pienācīgi un regulāri ienākumi ir nepieciešami. Kredītlīnijas gadījumā noteikti būs nepieciešama izziņa no darba vietas vai VID, tas ļaus pārbaudīt Jūsu ienākumus un justies droši, ka paņemtais aizdevums neradīs nekādas problēmas. Diemžēl arī kredītlīnija 18 gados ir ļoti ierobežotā piedāvājumu klāstā, jo vairumam aizdevēju ir noteikts vecuma limits, kas biežāk ir no 20 gadiem kā no astoņpadsmit. Kredītlīnijas izmantošana dod lielisku iespēju justies droši, ka kaut kur stāv nauda, kuras saņemšana neradīs nekādus šķēršļus, jo tā jau būs piešķirta un sava noteiktā kredītlimita ietvaros to varēs lietot, kad vien vēlēsities.

Kopsavilkums par kredītiem no 18 gadiem:

Kā redzam, tad uz doto brīdi jaunam cilvēkam ir pagrūti aizņemties un tas ir labi, jo dzīve ir jāsāk pareizā virzienā, kas noteikti nav vienās paralēlēs ar tik bīstamiem sabiedrotajiem kā ātrie kreditēšanas pakalpojumi 18 gadīgajiem. Esiet apdomīgi un plānojiet savu dzīvi tā, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu un lieku saistību. Ja esat nolēmuši paņemt ātro kredītu no 18 gadiem, tad ziniet, ka 99% izsniegšana aprīlī ir iespējama tikai pie augstāk minētajiem kreditoriem. Der arī apzināties to, ka Jūs varat būt tajā 1%, kuram kredīti tiek atteikti. Kā jau minējām, katrs gadījums ir individuāls un kreditors patur tiesības rīkoties pēc saviem ieskatiem. Domājiet paši, vai vajag aizņemties vai tomēr pavilksiet laiku un naudu sakrāsiet. Ja izvēlēsieties ieķīlāt savu auto, padomājiet labi, vai šis risks ir to vērts, vai tiešām nepieciešamā nauda ir svarīgāka par šo risku pazaudēt savu iemīļoto automašīnu. Esiet prātīgi un plānojiet ne tikai savus kredītu maksājumus, bet arī visu ģimenes budžetu kopumā - tas pasargās Jūs neparedzētās situācijās un ļaus iztikt bez kreditēšanas pakalpojumiem.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.