Kredīts pensionāriem - papildus līdzekļi pensijai

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00

Arī gados vecākiem ļaudīm var izveidoties situācija, kad pēkšņi nepieciešama papildus nauda kādam neatliekamam pirkumam vai pakalpojumam. Jāatzīst, ka bieži cilvēki maldīgi uzskata, ka, ja viņi ir pensionāri, tad neviens viņiem naudu neaizdos. Kredīti pensionāriem nav nekas neparasts un tos var brīvi pieteikt pie vairākiem kreditoriem. Jau pašā saknē šie pakalpojumi ir paredzēti visām sociālajām grupām, kuras var garantēt aizdevuma atmaksu, pensionāri nav nekāds izņēmums. Vai gados vecāki cilvēki nav pelnījuši, lai viņiem būtu šāda iespēja, vai ilgie darba gadi nav pamats pilnvērtīgai dzīvei vecumdienās? Domājam, ka ir pelnījuši, tāpēc arī pensijas gados var rasties nepieciešamība pēc kāda neliela dzīvokļa remonta, automašīnas iegādes, kāda neliela ceļojuma, taču ne vienmēr tam visas būs nauda uzreiz.

Kredīts pensionāriem, aizdevums pensijas gados

Tieši vecumdienas ir tas laiks, kad plānot un krāt vairākus gadus nu galīgi negribas, jo gadi jau tikai nāk klāt, un ne visi pensionāri var lepoties ar labu veselību. Tāpēc ir pozitīvi, ka nebanku kreditori apkalpo arī pensionārus, tas ļauj viņiem izbaudīt savu otro dzīves daļu ar kvalitāti. Ja salīdzina veco ļaužu ikmēneša maksājumus ar jauno cilvēku maksājumiem, tad ļoti liela atšķirība jau nebūs, tāpēc grūti iedomāties, ka kāds pensionārs varētu iekrāt lielas summas un atļauties lielos pirkumus iegādāties bez kredītiem. Kreditoriem šie apstākļi ir ļoti labi zināmi un saprotami, un vienīgais maksājumu garants ir cilvēka pensija, kuras apmērs tad arī var būt par pamatu kredīta limita noteikšanā. Gandrīz visās kredītu kompānijās ir atrodams ātrais kredīts pensionāriem, tomēr pievērsiet uzmanību vecuma ierobežojumam, jo var gadīties, ka maksimālais vecums ir mazāks par Jūsējo.

Tik tiešām, katrā kompānijās tie vecumu var būt dažādi, 65, 70, 72 un pat 75 gadi. Mūsu tabulā ir atrodami dažādi kreditori ar dažādiem vecuma ierobežojumiem. Runājot par kreditoru kredīta piešķiršanas kritērijiem, nevar izslēgt ne tikai vecumu, bet arī oficiālo ienākumu jeb šajā gadījumā pensijas apjomu. Jo lielāka būs pensijas, jo lielāks būs iespējamais kredīts, kura aprēķins tiks veikts balstoties uz pensionāra ikmēneša maksājumu kopsummas, lai kredīta maksājums neradītu nekādas problēmas ar pārtikas vai medikamentu iegādi. Šādi kritēriji, protams, nav pie visiem kreditoriem, jo daudziem neinteresē cilvēka ikdienas rūpes, tie vadās tikai pēc dažiem izejas datiem, kas liecina par pensijas apmēru. Kredīti pensionāriem ar darba vietu ir saņemami vēl vienkāršāk, jo šajā gadījumā par nodrošinājumu kalpo ne tikai pensija, bet arī darba alga.

Katrs gadījums ir individuāls un prasa rūpīgu izvērtēšanu gan no pensionāra, gan no kreditora puses. Daudzās kompānijās cilvēkam var ieteikt izvēlēties ne tikai īstermiņa risinājumus, bet arī patēriņa kredītu, kas būs lielāks un uz ilgāku laika posmu. Šādus aizdevumu ierasti ņem, ja vēlās izremontēt visu dzīvokli, iegādāties jaunas mēbeles, vai arī iegādāties jaunu auto. Nebanku kreditoriem un bankām ir dažāda pieeja, arī piešķiršanas kritēriji var būt dažādi. Piemēram, bankā nebūs vecuma ierobežojums, taču rūpīgāk tiks izvērtēta tieši maksātspēja. Kredīts pensionāriem nav nekas neparasts vai kaut kādā ziņā grūtāk saņemams, tāpēc cilvēkiem nav jāsatraucas par savu vecumu. Par vecumu ir jāsatraucas jauniem cilvēkiem, piemēram, kredītus no 18 gadiem ir ļoti grūti saņemt, tam ir vesela virkne iemeslu.

Ir ierobežojumi pensionāriem, kuri vēlas kredītu?

Runājot par summām, ko katrs pensionārs var aizņemties, ir jāņem vērā, ka tā nevar būt lielāka par tādu, kuras ikmēneša maksājums ir lielāks par 40% no pensijas apmēra. Tas nepieciešams, lai cilvēks dēļ kredīta neiegrimts kaut kādos parādos vai vēl ļaunāk – nespēj apmaksāt veselības aprūpi un iegādāties pienācīgu pārtiku. Katrā ziņā kreditori noteikti izvērtēs un pateiks, kādu tad summu var aizņemties konkrētajā gadījumā, tiks piedāvāts labākais variants, lai abas puses būtu apmierinātas. Nevar nepieminēt arī iespēju aizņemties bez komisijas maksas, jo tas ir patiešām ļoti izdevīgs piedāvājumus, kuru var izmantot aizņemoties pirmo reizi. Jā, arī gados vecākiem cilvēkiem ir pieejams tāds pakalpojums kā pirmais bezmaksas kredīts pensionāram.

Šo kredītu var izmantot tikai vienu reizi pie katra no aizdevējiem, kurš piedāvā šādus pakalpojumus. Aizņemies 200 euro un atdod tos no savas pensijas bez jebkādiem procentiem. Protams, ja pensija ir tika liela, lai to varētu izdarīt. Lai gan arī vecie ļaudis cenšas sekot līdzi laikam, ne visi var apgūt modernās tehnoloģijas. Ātro aizdevumu būtība ir mazas summas uz īsu termiņu ar vienkāršotu pieteikšanas un saņemšanas procesu. Tieši pieteikšanās internetā daudziem pensionāriem var sagādāt problēmas, tāpēc Kredīts pensionāriem ir saņemams ne tikai internetā, bet arī 272 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī XX un XXX Maxima lielveikalos visā Latvijā.

Kādiem nolūkiem pensionāri ņem kredītus?

Esiet apdomīgi un izvērtējiet savas spējas tikt galā ar pensionāru kredīta maksājumiem, parēķiniet labi, vai spēsiet atmaksāt. Pajautājiet saviem draugiem un radiem, lai viņi iesaka citus risinājumus, kā tikt pāri grūtībām. Interneta aizdevums pensionāriem ir vienkāršākais ceļš, tomēr ne vienmēr pareizākais. Mēs Jums palīdzam atrast labāko un izdevīgāko piedāvājumu, taču nevēlamies, lai Jums rastos kādas problēmas ar maksājumiem, gan sadzīves un ikdienas nodrošināšanai, gan kreditoru noteiktajiem maksājumiem. Lai Jums laba veselība un ilgs mūžs!

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 4 | Vērtējums: 4.5

| | Vērtējums: 4

Pasarg Dievs, lai kāds pensionārs paņemtu šos augļotāju kredītus. Kā vispār var iedomāties piedāvāt aizņemties sociāli mazāk aizsargātajiem cilvēkiem? Pensionāri jau tā velk galus kopā un zobus karina vadzī, bet te kāds vēl grib uz viņiem uzvārīties. Kauns un negods.

| | Vērtējums: 4

Nu vai ziniet, vai tiešām pašam nabadzīgākajam slānim ir jāizsniedz ātrie kredīti? Kā jums nav kauns piedāvāt pensionāriem aizņemties, zinot, ka šie jau tā velks savus galus? Briesmas kaut kādas. Un ja večuks nomirst, parādi jāatdod bērniem un mazbērniem? Domāju, ka šis aizdevumu veids ir jāizslēdz no aprites.

| | Vērtējums: 5

Ļoti labi, ka var aizņemties arī pensijas gados, bet ne visi ir tik bagāti, lai spētu pabarot arī kreditorus. Vairumam pensionāru nav nemaz tik liela pensija, lai dalītos ar to. Augļotāji šo segmentu varēja apkalpot bez procentiem, piemēram, ieviešot pakalpojumu "bezmaksas kredīts pensionāram", neņemot procentus arī par atkārtotiem aizdevumiem. Cik nu daudz to pensionāru, kuri zina par tādiem ātrajiem kredītiem? Teikšu, ka maz un tiem vajag palīdzēt!

| | Vērtējums: 5

Vai aizdot pensionāriem nav bīstami? Tie tomēr ir tādā riska grupā, visādas kaitas, maza pensija u.tml. Ja es būtu kreditors, es neizsniegtu kredītus pensijas gadu cilvēkiem.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.