SMS kredīts

Saņem savu aizdevumu internetā vai ar īsziņas palīdzību!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Domājam, ka šodien tikai retais nezinās, kas ir SMS kredīts un kāda tam ir reputācija. No vienas puses, tas patiešām ir ātrs un ērts veids, kā tikt pie papildus līdzekļiem, bet no otras, šis pakalpojums daudziem ir sagādājis lielas raizes, ierasti, dēļ tā, ka tas nav laicīgi atdots. Šāds aizdevuma veids, ko bieži sauc arī par ātro kredītu, ir viens no ātrākajiem aizdevumiem, kāds vien ir pieejams. Varbūt pat lieki stāstīt kaut ko vairāk, jo šādi pakalpojumi ir noreklamēti praktiski visos reklāmas kanālos - par SMS kredītiem var dzirdēt gan TV, gan radio, gan lasīt to reklāmas ziņu portālos vai pat savā sociālo tīklu kontā. Kreditori reklāmām naudu nežēlo, tāpēc sūdzēties par informācijas trūkumu, kas skaidri un gaiši norādītu, kas tas ir par pakalpojumu, ko no tā var sagaidīt un, cik bīstams tas ir, nevajadzētu. Taču, ja Jums nav skaidrība, ko nozīmē šis vārdu salikums, mēs centīsimies izskaidrot.

SMS kredīts

Kas ir SMS kredīti?

Sāksim ar to, ka SMS kredīti ir operatīvi īstermiņa aizdevumi, kurus izsniedz nebanku kreditori. Ierasti tiem ir fiksēts atmaksas termiņš ar noteiktu komisijas maksu, kura tiek aprēķināta procentuāli no kopējās kredīta summas. Ja šāds aizdevums tiek ņemts pirmo reizi, tad vairums nebanku aizdevēju dod iespēju izmēģināt to par brīvu, neprasot par saviem pakalpojumiem komisiju, šos aizdevumus mēdz saukt arī par bezmaksas kredītiem jeb bezprocentu kredītiem. Jāsaka, ka tas ir visai vilinošs piedāvājums un daudzi uz to uzķeras, īpaši nedomājot par to, kad un kā šis paņemtais aizņēmums tiks atdots. Un, ja kādam rodas jautājums, kāpēc SMS aizdevumi tiek izsniegti bez maksas, mēģināsim paskaidrot. Tātad, kreditori nevienam neko nedāvina, tie darbojas ar stratēģisku aprēķinu, kas balstīts uz pieredzes un cilvēku tipiskās rīcības. Vairumā gadījumu, aizdevumus, kuri ir bijuši bez maksas, cilvēki nesteidz atdot vai arī tiem rodas kādas problēmas ar to atdošanu, tāpēc stājās spēkā līguma nosacījums par kredīta pagarināšanu, kura, protams, ir par maksu. Te arī ir skaidrojums, kāpēc aizdevēji aizdod šos pirmos kredītus, ieguldot tur savus līdzekļus.

Kas var pieteikties SMS aizdevumam?

Pieteikšanās šim pakalpojumam ir ļoti vienkārša, tomēr ir jāņem vērā gan augstāk minētie nosacījumi, gan tas, ka šie nav lēti pakalpojumi un skepse, kas virmo publiskajā telpā, nav bez pamata. Tiek tiešām daudziem cilvēkiem, kuri ir ņēmuši SMS kredītus, ir bijušas problēmas ar to atdošanu, soda procentu maksāšanu un parādu piedzīšanu. Bez tam, ierasti šādas negatīvās situācijas tiek arī fiksētas vairākos reģistros, kas cilvēkam rada sliktu kredītvēsturi. Ja nonāk līdz tam, ka tiek sabojāta kredītvēsture, tad vairumā gadījumu šāda persona vairs netiek pie aizdevumiem un SMS kredīti tai tiek liegti. Tāpēc, pirms esat nolēmuši aizņemties naudu pie ātro kredītu izsniedzējiem, padomājiet labi, vai tiešām nevar iztikt bez šīs greznības un tikt pie naudas līdzekļiem citos ceļos. Vienmēr ir iespēja aizņemties no draugiem un radiem, vienmēr ir iespēja papildus nopelnīt, tāpēc neskrieniet tam vieglākajam ceļam, ķeroties pie zibenīgajiem aizdevumiem.

Kāpēc cilvēki ignorē bēdīgo pieredzi ar SMS kredītiem?

Diemžēl daudziem cilvēkiem citu mācība nav noteicošais faktors izvēloties finansiālo palīdzību. Daudzi ignorē to, kas notiek tiem apkārt un gūst pieredzi paši. Labi, ja šī pieredze ir pozitīva, bet nav retums, kad pieredze ar SMS kredītiem ir ļoti bēdīga. Kas tad mudina pieļaut kļūdas? Vienkārši - cilvēks savā būtībā ir alkatīgs un negausīgs, tam vienmēr vajag vairāk, skaistāk un uzreiz. Ja cilvēks neplāno ģimenes budžetu un neiet uz saviem mērķiem pakāpeniski, iekrājot vai ieplānojot, tas viss nonāk līdz spontānām rīcībām un pilnīgi nekontrolētai naudas plūsmai. Domājam, ka pazīstat cilvēkus, kuri spēj notērēt naudu līdz pēdējam centam, tieši tādi ir potenciālie kredītņēmēji. Gudrs cilvēks vienmēr ietaupīs, iekrās un pārdomās jebkuru tēriņu. Neapdomīgs steigsies un dzīvos pāri saviem līdzekļiem, kas beigu beigās novedīs pie naudas trūkuma un kāres to iegūt pie kāda aizdevēja. Un pats bēdīgākais, ka šajā posmā, tādiem cilvēkiem neinteresēs citu bēdīgā pieredze, tie steigs apmierināt savu kāri domājot tikai par kāroto.

SMS aizdevuma ņemšanas iemesli:

Bez šaubām, šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc cilvēki izmanto SMS kredītus, un katram tie var būt savi un visus aprakstīt būtu grūti. Būtiski ir tas, ka šie aizdevumi patiešām spēj arī palīdzēt, ja cilvēks ir pietiekami turīgs un tam ir stabils darbs ar stabiliem ienākumiem. Ja šādam cilvēkam pēkšņi iesāpas zobs, saplīst auto ar kuru tas katru dienu dodas uz darbu, beidzās malka vai vēl kaut kas cits, kas notiek pēkšņi un prasa tūlītējus izdevumus, domāt par taupīšanu, pelnīšanu vai krāšanu ir jau par vēlu. Tas ir tas gadījums, kad varētu attaisnot aizņemšanos, tomēr te ir jāsaprot, ka šādas saistības var arī kaitēt, neskatoties uz to, ka šodien ir labs darbs ar labu algu. Ir gadījumi, kad vesels cilvēks ar labiem ienākumiem saslimst, pazaudē darbu un paliek ar kredītiem, kurus nespēj atdot. Skaidrs, ka mazas summas var atdot, palūdzot palīdzību pie radiem vai draugiem, bet ir arī tādi gadījumi, kad cilvēks ir aizņēmies lielāks summas pie vairākiem aizdevējiem un sakrājis arī soda naudas. Šādos gadījumos ir grūti palīdzēt, tomēr ir risinājumi, kuri var nedaudz atvieglot situāciju. Piemēram, ka ir paņemti vairāki SMS kredīti un tos nevar atmaksāt, var mēģināt tos apvienot vienā lielākā ilgtermiņa kredītā. Tas ļaus pavilkt laiku, līdz situācija normalizēsies un varēs aizdevumu segt pilnībā.

Kurš ir labākais SMS kredītu izsniedzējs?

Uz šo jautājumu, protams, objektīvu atbildi sniegt ir grūti, bet mēs varētu pamēģināt paust savu viedokli. Ņemot vērā ilgo pieredzi ar informācijas apkopošanu par SMS kredītiem, ir izkristalizējušie daži uzņēmumi, kuri ir ievērības cienīgi. Jā, praktiski visiem ir ērtas un laba mājas lapas, visiem ir līdzīgi noteikumi un apkalpošanas serviss, tomēr ir tādi uzņēmumi, kur dod kaut ko vairāk, radot ap sevi uzticības mākoni. Kā vienu no labajiem piemēriem var minēt SMSCredit, kas kopš 2008. gada piedāvā kvalitatīvus risinājumus SMS kredītu izsniegšanā. Tā ir liela kompānija, kura darbojas daudzās valstīs un piedāvā patiešām labu servisu. Pie šī aizdevēja var aizņemties līdz pat 425 euro un pirmajā reizē to var izdarīt bez maksas. Kā vēl viena būtiska lieta ir tas, ka šī kompānija veic ļoti daudz sociālās aktivitātes - veido fondus, veic labdarību un atbalsta sportistus. Kāpēc gan neizvēlēties tos, kuri dara labus darbus? Protams, ja runājam tikai par servisu un ātrumu, tad šai kompānijai ir arī alternatīvas. Un, ja tā pavisam nopietni un atbildīgi uz to visu paskatās, tad labākā alternatīva ir naudas pelnīšana, nevis aizņemšanās.

Kopsavilkums par SMS kredītiem:

Tātad, SMS kredīti ir ļoti ātri un vienkārši īstermiņa aizdevumi, kuru esamību nodrošina nebanku kreditori. Šādu aizdevumu var pieteikt praktiski jebkurš cilvēks, kuram ir vairāk par 18 gadiem, kuram ir Latvijas pilsonība un kaut kādi regulāri ienākumi. Bez šaubām, ja jau šis aizdevums tiek pieteikts ar īsziņas palīdzību, jābūt arī mobilajam telefonam. Ja aizņemsieties pirmo reizi, tad pirmais SMS aizdevums būs bez maksas, taču ar īsziņu vien nepietiks, jo būs jāiet uz aizdevēja mājas lapu un jāpiesaka kredīts tur. Bet tas ir tikai pirmajā reizē, citās reizēs pieteikties aizdevumam varēs arī tur, kur nebūs internets. Lai arī viss aprakstītais liek domāt, ka šis pakalpojums ir ļoti pievilcīgs un tā vien gribās sniegties pēc tā, ir īstais laiks apstāties un padomāt. Pirmkārt, aizdevējs vēlās nopelnīt un tam nav vajadzīgas liekās galvas sāpes ar parādu piedzīšanu, tāpēc kārtīgi padomājiet, vai šīs saistības patiešām ir nepieciešamas un, kā tās tiks pildītas. Ja ir kaut kādas šaubas, ka paņemtais aizņēmums laicīgi netiks atdots, labāk apstāties un novirzīt domas citā virzienā.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 4 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Lai arī es esmu liels kredītu skeptiķis, šos mazos aizdevumus uztveru visai veselīgi. Tie noteikti ir mazāks ļaunums par banku piedāvātajiem auto un hipotekārajiem kredītiem. Diemžēl kapitālisms uzstāda savus noteikumus un šī kredītu sāga tik drīz nebeigsies. Jānotiek kaut kādam globālam restartam, lai kaut kas mainītos.

| | Vērtējums: 4

Šo aizdevumu ar īsziņas palīdzību var saņemt tikai jau esošs klients - cilvēkiem ir nepareizs priekštats par sms kredītiem, jo tie viņus pielīdzina ātrajiem kredītiem, neņemot vērā to, ka tas viss attiecas jau uz esošajiem kreditoru klientiem.

| | Vērtējums: 5

Piekritīšu par SMSCredit, tiešām viss tur pa smuko, nekad man nav bijušas problēmas ar šiem. Bet, ja skatās uz ātrajiem kredītiem kritiski, tad, protams, tie daudziem rada galvas sāpes un nevar tikt uzskatīti par labāko risinājumu.

| | Vērtējums: 5

Varbūt tas SMS kredīts ir pats ātrākais, bet arī neizdevīgākais, ja paskatās, kādus procentu dīrā aizdevēji. Nezinu, vai tā ir nabadzība vai stulbums, bet cilvēki kā traki skrien pēc ātrajiem kredītiem, var domāt, ka pasaules gals nāk un vajag par katru cenu visu nopirkt un izbaudīt. Kādreiz tā nebija, cilvēki krāja un bija pieticīgāki.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.