Kredīti bez ķīlas un galvojuma

Šeit ir visi mazie kredīti bez ķīlas un galvojuma. Ja vēlies aizņemties, nepiesaistot par galvotājiem savus radus un draugus un neķīlājot savu auto vai mājokli, esi īstajā vietā. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši mazo un lielo aizdevumu piedāvājumus jūnijā.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.1 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0 - 8,45 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0 - 44 %

4 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 89,4 %

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %

10 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 LadyLoan atsauksmes

LADYLOAN INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 89,1 %

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kur aizņemties mazo kredītu bez ķīlas un galvotāja?

Kur aizņemties mazo kredītu bez ķīlas un galvotāja?Lai arī tie laiki, kad bija jāsēž bankā un jāgaida sava kārta garajā rindā, jau aizdevušies prom, kaut kas no tā vēl ir palicis. Palikušas ir arī formalitātes, kuras prasa jūsu laiku un pacietību. Piekritīsiet taču, ka nav īpaši interesanti sēdēt un klausīties garajos monologos, ko izklāsta banku darbinieks? Nav arī patīkami atbildēt uz 100 jautājumiem un lasīt garos un sarežģītos līgumus. Lai arī vairums no šīm formalitātēm ir pamatotas un nepieciešamas, cilvēkam gribās visu vienkāršāk un ātrāk. Arī kreditēšanas jautājumos ir nianses, kas var prasīt lielāku piepūli un ilgāku kredīta pieteikuma izskatīšanas laiku. Kā viens no gadījumiem ir nepieciešamība pēc ķīlas un galvotāja, kas daudziem rada pat nepārvaramus šķēršļus saņemt aizdevumu. Un šādai situācijai ir izeja - tie ir ātrie kredīti bez ķīlas un galvojuma. Šādi lielie un mazie kredīti ļauj ātri un ērti pieteikties aizņēmumam un saņemt sev nepieciešamo naudu praktiski dažu minūšu laikā. Tādu servisu piedāvā nebanku kreditori, un šī pakalpojuma būtībā der iedziļināties rūpīgāk. Lai arī aizņemties šādu aizdevumu ir visai viegli, padomājiet labi, vai tas ir vienīgais risinājums savu finansiālo problēmu risināšanā.

Kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu bez ķīlas?

Lai saņemtu šādu ātro aizdevumu internetā bez ķīlas, ir nepieciešams pavisam nedaudz. Galvenais, lai cilvēkam būtu laba maksātspēja un skaidra apziņa par saistību pildīšanu. Pieteikties ātrajam kredītam bez ķīlas var jebkurš Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un nav vecāks par 75 gadiem. Ļoti būtiski ir, lai uz doto brīdi nebūtu nekādu parādsaistību, kuras varētu ietekmēt kredīta atmaksu. Daudziem kreditoriem nepieciešams, lai cilvēkam būtu oficiāli ienākumi un darba vieta. Lai arī ir dažādi ienākumu avoti, darba vieta ir viens no galvenajiem kredīta atdošanas garantiem. Arī kredītvēsture pie vairuma kreditoru ir vērā ņemams faktors, jo, ja tā ir sabojāta, kreditora acīs cilvēks būs kā neuzticama persona. Ja ar augstāk minēto viss ir kārtībā, atliek vien ieiet kādā no kreditoru mājas lapām vai mobilā telefona aplikācijām un pieteikt sev nepieciešamo aizdevumu. Svarīgi piebilst, ka aizņemties drīkst tikai tik daudz, cik patiešām nepieciešams, un tik, cik spēsiet laicīgi atdot.

Kādos gadījumos šos pakalpojumus neizvēlēties?

Ja pavisam godīgi, tad praktiski visos gadījumos šiem pakalpojumiem vajag iet ar līkumu. Kāpēc? Viss ir ļoti vienkārši - statistika. Kā liecina Centrālā statistikas pārvalde, vairums cilvēku, kuri ņem vai ir ņēmuši ātros kredītus, ir saskārušies ar atmaksas problēmām. Un te pat nav jāvaino kreditori vai lielās procentu likmes. Problēma slēpjas daudz dziļāk. Straujais laikmets un augstās cenas, kuras ne vienmēr iet vienā solī ar algu apjomu, diktē savus noteikumus. Ne vienmēr visam pietiek, ne vienmēr var paciesties un pagaidīt. Daudzi cilvēki dzīvo pāri saviem līdzekļi, un tam pat ir sistemātisks raksturs. Nav brīnums, ka nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem un ātrajiem aizdevumiem bez ķīlas ir tik liela. Visvairāk ir jāuzmanās tiem, kuru ienākumi ir mazi un neregulāri - šādiem cilvēkiem šie pakalpojumi būs ļoti bīstami.

Vai var aizņemties bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi?

Ņemot vērā to, ka aizdodot naudu, kreditors uzņemas risku šo naudu neatgūt vai zaudēt naudu uz kredīta piedziņas rēķina, kredītvēsture spēlē diezgan lielu lomu. Kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi ir ļoti rets kreditēšanas modelis, jo aizdevējiem ir nepieciešams kāds nodrošinājums, kas ļauj būt drošiem, ka aizdotā nauda tiks atgūta. Par nodrošinājumu var būt gan galvotājs, gan ķīla, piemēram, dzīvoklis, māja vai automašīna.

Vai pastāv arī patēriņa kredīts bez ķīlas?

Jā, šāds pakalpojums pastāv, un tas ir domāts cilvēkiem, kuriem ar ātro kredītu maksimālo summu ir par maz vai arī tie vēlās jūtami ilgāku kredīta atmaksas termiņu. Patēriņa kredīts bez ķīlas no ātrā kredīta atšķiras summu, termiņu un procentu likmi. Saņemšanas nosacījumi praktiski nemainās un ir tādi paši kā jebkurieem citiem nebanku kreditoru piedāvājumiem.

Bez ķīlas var aizņemties:

  • Bez darba vietas, bet ar ienākumiem;
  • Ārzemēs strādājoši cilvēki;
  • Cilvēki ar minimālo algu;
  • No 18 līdz 75 gadiem.

Kā var apvienot vairākus kredītus bez ķīlas?

Šāda iespēja pastāv, un, ņemot vērā tendenci ar cilvēku vēlmi aizņemties vairākus ātros kredītus, tā ir kļuvusi ļoti populāra. Nereti gadās, ka cilvēks aizņemas, bet laicīgi neatdod. Lai izietu no situācijas, gadās arī tā, ka cilvēks paņem papildus kredītu, ar kuru nosedz pagarināšanas maksu, bet pārējo izlieto citām vajadzībām. Sajūtot vienkāršo naudas pieejamību, daudzi šo ievieš par sistemātiku un paņem līdz pat 10 aizdevumiem. Skaidrs, ka tā ir liela nasta, un atdot šos visus aizdevumus ir ļoti grūti. Šādos gadījumos noder ātro kredītu apvienošana, kurai nav nepieciešama ķīla un galvojums. Bez šaubām tas nav galīgs glābiņš, bet tas noteikti palīdzēs samazināt izdevumus uz soda jeb pagarināšanas komisijām.

Kāpēc ātrie aizdevumi bez ķīlas ir bīstami?

Kā jau ne reizi vien esam teikuši, praktiski visi aizdevumi ir bīstami, ja cilvēks nespēj tos atgriezt laicīgi un pilnā apmērā - aizdevums bez ķīlas nav izņēmums. Cilvēka vēlme dzīvot labāk kā tas ir nopelnījis bieži noved pie naudas trūkuma un vēlmes to visu kompensēt ar aizņemšanos. Ne vienmēr šī vēlme ir pamatota ar skaidru apziņu par to, kā paņemtais kredīts tiks atdots. Ar kredītu bez ķīlas ir tieši tas pats - tas arī ir jāatdod laicīgi. Ja nespēsiet laicīgi norēķināties, būs jāsamaksā soda nauda vai jāpagarina atmaksas termiņš, par kuru samaksāsiet līgumā atrunāto summu. Laicīga kredīta neatdošana un soda komisiju maksa pilnīgu norēķināšanos ar kreditoru atliks uz nenoteiktu laiku, jo arī nākamajā mēnesī var gadīties, ka nāksies pagarināt nevis atdot. Lai nebūtu jābaidās, centieties dzīvot atbilstoši ienākumiem un izvērtējiet visu ar skaidru apziņu!

Kā redzam, tad aizņemties situācijās, kad nav ko ieķīlāt un nav neviena, kas varētu būt par galvotāju, nav nemaz tik sarežģīti. Nebanku kreditori ir pielāgojušies cilvēku vajadzībām tik tālu, ka šķēršļi, kas liegtu aizņemties, praktiski nav. No vienas puses tas ir labi, jo visu atvieglo un paātrina, no otras puses tas ir bīstami, jo cilvēkam tiek dota iespēja saņemt kredītu ar atvieglojumiem, kuri mazina atbildību. Ir atšķirība - riskēt ar savu īpašumu vai riskēt ar soda komisijām. Šī iemesla dēļ aizdevums bez ķīlas ir kļuvis ļoti populārs, kā arī tas ir radījis daudz nepatikšanas tiem, kas nav spējuši laicīgi norēķināties. Visgrūtāk iet tiem, kuri vēlas aizņemties bez darba vietas un ar sliktu kredītvēsturi. Ja jums ir regulāri ienākumi, pārliecinoša apņēmība un skaidra apziņa par saistību izpildi, ātro aizdevumu izmantošana visdrīzāk problēmas nesagādās. Bet, ja tā visa nav, mēs ieteiktu neaizņemties!

Atsauksmes par mazo aizdevumu bez ķīlas:

Juris: "Ja agrāk es biju liels kredītu skeptiķis, tad tagad es to uztveru par laikmetīgo normu. Dzīve ir pārāk strauja, viss mainās un rauj līdzi, tāpēc nav brīnums, ka mums ir jāiekļaujās visās plūsmās, nodrošintot sevi ar daudzām nepieciešamām lietām. Protams, visa pamatā ir nauda, un, ja tās nav, tad sanāk bremzēt un stāvēt kaut kur maliņā. Tieši šī iemesla pēc es esmu nostājies pārdomātas kreditēšanas pusē. Aizdevums bez ķīlas ir lieliska iespēja pārvarēt radušās grūtības, pie tam, ja tas ir par pliku velti un bez komisijas, tad lieki kaut ko piebilst. Šādi pakalpojumi ļauj izvērsties un sildīt ekonomiku. Jā, dažiem īpatņiem tas sagādā problēmas, taču tādu ir maz. Muļķis arī baznīcā dabūs pērienu, tāpēc šeit es skatos uz šo visu vienkārši - katrs pats atbild par savu rīcību. Ja esi prātīgs, visdrīzāk iztiksi bez kredītiem. Taču, ja spēj visu plānot un būt dinamisks, nekādas problēmas aizņēmums nesagādās. Galvenais ir apzināties, ka nauda ir jāatdod laikā, kaut vai aizņemoties to no saviem radiem un draugiem. Vienmēr ir izeja, atliek vien kustēties un domāt ar galvu."


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 4

Kredīti bez ķīlas un galvojuma
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 4