BIGBANK atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.bigbank.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
10000
www.bigbank.lv
2 dienas
Nav
20 - 73
22
09:00-21:0010:00-20:00

Jums ir vēlme vai liela nepieciešamība iegādāt kādu lietu, ir iespējama kāda sen lolota sapņa realizācija, taču nākas secināt, ka makā nav nepieciešamie naudas līdzekļi? Ko darīt, prasīt no radiem vai draugiem, vai varbūt jāņem patēriņa kredīts, ko piedāvā kompānija BIGBANK? Protams, katrs pats var izvēlēties sev piemērotāko un aizņemšanās pie šī kreditora nav spiesta lieta. Ja tomēr, vēlaties aizņemties pie kredītu bankas, tad būs vien jāiepazīstas ar tās pakalpojumiem tuvāk. Šai specializētajai bankai ir plašs apkalpošanas biroju tīkls visā Latvijā, tā pat iespējams aizņēmumu dabūt arī Latvijas pastā, iespēja saņemt aizdevuma pakalpojumus ir arī ar kurjerpasta starpniecību, vai no jebkurā vietā, ja vien Jums ir pieejams internets, lai iesniegtu pieteikumu. Pēc pieteikuma nosūtīšanas Jūsu personīgais klientu menedžeris sazināsies, tad arī varēs noskaidrot sev interesējošus jautājumus un uzzināt, vai akceptēts Jūsu kredīta pieteikums vai nē. Šī specializētā banka ļoti rūpīgi izvērtē savus klientus, tāpēc, ja Jums nav regulāru ienākumu vai ir slikta kredītvēsture, var saņemt arī atteikumu. Kā liecina atsauksmes, tad daudzi cilvēki saņem atteikumus tieši šo iemeslu dēļ.

BIGBANK atsauksmes - patēriņa kredīts līdz 10000 euro

BIGBANK dod iespēju katram klientam izvēlēties sev piemērotāko aizdevuma veidu. Piemēram, patēriņa aizdevumu bez nodrošinājuma ir iespējams dabūt, ja Jūs esat sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu, Jūsu ienākumi ir stabili, kā arī Jums nevar būt nesamaksāti parādi citās finanšu iestādēs. Kompānijas piedāvājumā ir patēriņa aizdevumi bez ķīlas no 300 līdz pat 10000 euro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem (jau esošajiem klientiem līdz pat 120 mēnešiem). Summas un termiņa nosacījumi mainās, ja aizdevums ir pret Jūsu ienākumiem (algu, pabalstiem, stipendijām, pensiju), pret nekustamā īpašuma ķīlu vai pret galvojumu. Sadarbība ar šo kompāniju ir ātra un vienkārša - nav dokumentu un papīru kaudzes, tādēļ aizdevumu ir iespējams saņemt salīdzinoši ātri. Kompānija vērtē katru klientu individuāli un nepieciešamības gadījumā, klientam tiek ļauts pieteikties arī maksājumu atvaļinājumam, kas var būt daļējs (tiek veikti procentu maksājumi) vai pilnīgs (procenti nav jāmaksā). Tā pat, protams, ja Jums rodas tāda iespēja, varat aizdevumu atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa beigām. Tāpat šī kompānija piedāvā papildus piedāvājumu – kredīta summas apdrošināšana.

Kredīta summas apdrošināšana ir domāta gadījumiem, ja klients zaudē kredīta maksātspēju un vairs finansiāli nespēj pildīt saistības. Par šo iespēju sīkāk var uzzināt kompānijas mājas lapā vai visos apkalpošanas birojos. Šāda veida pakalpojumi paver cilvēkam iespēju ātrāk iegādāties kādu preci, izmantot kādu pakalpojumu, veikt remontu, aizbraukt ceļojumā vai nerēķināties par medicīnas pakalpojumiem. Aizdevuma atmaksu var veikt pakāpeniski - ar ikmēneša maksājumu. Izvēloties patēriņa kredītu, ir kārtīgi jāizvērtē, vai iemesls šāda aizdevuma ņemšanai ir tiešām ļoti svarīgs. Noteikti, pirms aizņematies, iepazīsties ar to, kādas ir BIGBANK atsauksmes un reitingi. Tā pat jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt, izvērtējot savus ikmēneša ienākumus un plānojot arī tālāku nākotni.

Kā tiek izsniegts BIGBANK patēriņa kredīts?

Ilgtermiņa aizdevums ir patēriņa kredīta veids, kurš paredzēts, lai cilvēks varētu iegādāties sev nepieciešamu lietu vai izmantot kādu pakalpojumu, ja uz doto brīdi nav nekādu iekrājumu un citu iespēju, kur dabūt finanses. No ātrajiem kredītiem šis pakalpojums atšķiras ar to, ka tam ir zemāka procentu likme, lielākas aizdevuma summas un garāks atmaksas termiņš. Visbiežāk šāds aizdevums tiek piešķirts bez ķīlas, bet to kādi būs nosacījumi, to BIGBANK vērtē katram klientam individuāli, kā svarīgāko aspektu izvirzot Jūsu ikmēneša ienākumus un to regularitāti. Bankai ir svarīgi, lai Jūs spētu laicīgi norēķināties un nesagādātu sev liekas problēmas, tāpēc tā izvirza atbilstošas prasības.

Lai saņemtu BIGBANK kredītu, ir nepieciešams: pase, pieteikums aizdevuma līguma noslēgšanai un dokumenti, kuri pierāda, ka Jums ir regulāri ienākumi, piemēram, algas izziņa no darba vietas vai citas bankas apstiprināts pilns 3 vai 6 mēnešu konta izraksts. Protams, ka katrā bankā vajadzīgie dokumenti, lai saņemt patēriņa kredītu, var nedaudz atšķirties, tādēļ ir svarīgi pirms kredīta pieprasīšanas jau laicīgi noskaidrot, kādi dokumenti nepieciešami un laicīgi tos sagatavot. Ja spēsiet būt sagatavots un skaidri zināsiet, kāpēc nepieciešams šāds naudas aizdevums, tad nauda pie Jums atnāks ļoti drīz. Jāņem vērā, ka šāda kredīta aizdevēji var arī piemērot noformēšanas maksu, tādēļ to arī vērts iepriekš noskaidrot, vai tāda maksa ir attiecīgajā vietā un, cik liela tā ir.

BIGBANK kredītu apvienošana kā viens kredīts?

Daudziem cilvēkiem gadās paņemt vairākus ātros kredītus un laicīgi tos neatdot, tad sākās mūžīgās pagarināšanas un apburtais loks, kurā palīdzēt var tikai kāda papildus nauda. Protams, ideāli ir, ja tā nauda ir nopelnīta, bet ir arī citi risinājumi, kas spēj līdzēt. BIGBANK kredītu apvienošana vienā patēriņa kredītā ir lielisks līdzeklis situācijās, kad ir vēlme maksāt tikai vienam aizdevējam, pie tam, ja šis aizdevējs spēj piedāvāt īpaši izdevīgus aizņemšanās noteikumus. Vai nav lieliski, ja vairs netiek saņemti mūžīgie atgādinājumi no vairākām kredītu firmām un nav jāmaksā nokavējuma soda naudas? Protams, ka tas ir labi, tāpēc iesakām apvienot savus kredītus vienā lielā ilgtermiņa aizdevumā un aizmirst par atgādinājuma e-pastiem un īsziņām, kuras spēj iedzīt pamatīgā stresā.

Vai BIGBANK aizdevumam ir izdevīga procentu likme?

Procentu likmju noteikšanas kritēriji ir dažādi un ierasti BIGBANK aizdevumam tiek piemērota individuāla procentu likme. Tiek ņemti vērā Jūsu ienākumi un to regularitāte, kā arī apjoms, lai Jūs varētu bez problēmām atmaksāt paņemto kredītu. Vēl kreditors ņems vērā Jūsu iepriekšējo vai jau esošo kredītvēsturi, ja tāda ir un, ja ir, tad, iespējams, ka BIG bankai būs nepieciešami dokumenti, ja iepriekš aizdevums būs ņemts citā bankā. Noteikti tiks noteikts, cik laicīgi esat atmaksājuši iepriekšējos kredītus. Jo labāka būs kredītvēsture, jo izdevīgāki būs nosacījumi nākamajiem kredītiem. Negatīva kredītvēsture var būt viens no šķēršļiem, kāpēc Jums var tikt atteikts aizdevums. Rūpējaties, lai kredītvēsture nekad netiek bojāta! Pirms kredīta pieprasīšanas, apdomājiet savas iespējas to atmaksāt, aprēķiniet savus ienākumus un citus izdevumus, lai paliek nauda ar ko tiks segts BIGBANK aizdevums. Skaidri izpētiet visas nianses, kas ļautu izvēlēties pareizāko aizdevuma veidu, jo iespējams Jums ir nepieciešami citi kredīta veidi, nevis tādi, kas ir uz ilgu laiku. Nepieļaujiet tādu kļūdu, kas liktu Jums badoties vai nemaksāt komunālos maksājums, aprēķiniet visu rūpīgi, lai aizņēmums būtu pamatots un neietekmētu Jūsu dzīves kvalitāti uz sliktāko pusi. Grūti saprast cilvēkus, kuri uzņemas saistības un pie pirmajām neveiksmēm sāk vainot aizdevēju, kurš tiem reiz ir palīdzējis. Tikai pozitīvai sadarbībai var būt pozitīvs iznākums. Esiet apdomīgi, atbildīgi un rūpējāties par to, lai viss ir pozitīvi. Un, ja Jūsu sadarbība ar minēto kompāniju ir bijusi pozitīva, zemāk atstājiet par to savu atsauksmi.

BIGBANK kontakti un rekvizīti:

Kad cilvēks nonāk pie vēlmes aizņemties nopietnu naudas summu, pirmais, kas nāk prātā, ir došanās uz banku. Protams, bankā var meklēt palīdzību, tomēr ir arī citi risinājumi, kuri nebūt nav sliktāki. Ja runājam par aizdevumiem, kuri ir uz termiņu līdz 5 gadiem, tad BIGBANK patēriņa kredīti ir diezgan labs risinājums, lai iegūtu šāda veida aizdevumu. Kompānija specializējas tikai uz aizdevumiem un šo var uzskatīt par vienīgo spcializēto aizdevumu banku, kuras piedāvājumā ir dažāda veida ilgtermiņa aizdevumi - gan maziem, gan lieliem pirkumiem. Kompānija piedāvā arī kredītu apvienošanas iespējas, kas noder tiem cilvēkiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ ir paņēmuši vairākus ātros kredītus un nespēj tos normāli atmaksāt, veicot sistemātiskas pagarināšanas. Pie šī aizdevēja šo jautājumu var atrisināt ar vienu patēriņa kredītu, kurš pārkreditēs visus mazos, ļaujot maksāt tikai vienam kreditoram, ietaupot arī uz komisijas maksām. Kā liecina BIGBANK atsauksmes, tad cilvēki ar šo lielo aizdevēju ir visai apmierināti un sūdzības par šo kompāniju ir visai reta parādība. Ja esat nolēmuši izvēlēties tieši šo kreditoru, sāciet arī plānot savu ģimenes budžetu, jo liels aizdevums ir liela nasta, ar kuru ir jārēķinās. Esiet atbildīgi un izvērtējiet iespējas atdot paņemto naudas aizdevumu!

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Par šo specializēto kredītu banku neko sliktu nevaru teikt, esmu ņēmis gan patēriņa kredītus, gan veicis refinansēšanu citiem aizdevumiem. Procentu likmes nav tās mazākās, tomēr ir cita veida priekšrocības, kuras mazajos kantoros netiek sniegtas.

| | Vērtējums: 4

Nesaprotu, ko te komentāros dara pati kompānija? Tas tāds dīvains gājiens, ielīst svešā blogā un kaut ko ieliet. Cik saprotu, tad šī projekta autors kaut ko pelna ar šo visu, tāpēc tāds aicinājums jeb novirzīšana ir nekorekta pret savu partneri. Skatos, ka cilvēki baigi kūtri uz atsauksmēm, gribētos tomēr vairāk info par Bigbanku, savādāk tāda sajūta, ka tas viss te tā bezjēdzīgi.

| | Vērtējums: 5

Dārgie klienti, lūdzam, ja jums ir radušās kādas neskaidrības ar BIGBANK sadarbību vai pakalpojumiem, sazinieties ar mums, mēs noteikti palīdzēsim rast risinājumus.

| | Vērtējums: 4

Daudzus gaudus atpakaļ paņēmu pie šiem, tad nesanāca atdot un tiku Creditrefomā, tagad pie šiem nevaru aizņemties un nevaru arī apvienot tos stulbos mikrokredītus. Es pareizi saprotu, ka citi var aizņemties, ja ir daudz mazo kredītu?

| | Vērtējums: 5

Nu BIG BANK nav nekāds ātro kredītu kantorītis, tā ir ļoti nopietna kompānija, reāla banka.

| | Vērtējums: 5

Viņi man apvienoja visus mazos sms kredītus vienā lielā patēriņa kredītā, es no tā tik ieguvu.

| | Vērtējums: 5

Man liekās, ka BIGBANK ir ļoti pievilcīga banka, jo tā specializējās tikai uz patēriņa aizdevumiem, ko var saņemt internetā, kā arī piedāvā apvienot visus iepriekš paņemtos kredītus vienā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.