CREDITON atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.crediton.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00

Zīmols CREDITON ir aizdevējs, kurš sola saviem klientiem pozitīvu aizņemšanās pieredzi – godprātību, uzticību un skaidru noteikumu politiku no aizdevēja puses. Protams, aizņemšanās process nevienam kredītņēmējam nav priecīgs notikums, jo tas nozīmē to, ka ar savām finansēm pašam nepietiek, lai realizētu savus plānus vai atrisinātu naudas problēmas. Tomēr šis aizdevējs piedāvā šo procesu ātru, viegli saprotamu un godīgu, kas ir pats galvenais, lai kredītņēmējs nenonāktu vēl lielākās nepatikšanās, jo nereti ir dzirdēti gadījumi par negodīgiem aizdevējiem, kas mēģina iedzīvoties uz aizņēmēja rēķina, mēģinot no tiem piedzīt nelikumīgus līgumsodus vai nokavējuma naudas. Tomēr ar CREDITON jūs varat būt drošs – šis ir aizdevējs ar vairāku gadu pieredzi, kas strādā pie tā, lai palīdzētu neprognozējamos brīžos, kad diezgan steidzami ir vajadzīgs aizņemties. Un, kā liecina atsauksmes par šo aizdevēju, tas patiešām ir palīdzējies daudziem cilvēkiem.

CREDITON atsauksmes - kredīts līdz 1000 euro

Tā kā šis uzņēmums strādā klientu labā, tas vairāku gadu garumā ir attīstījis savu piedāvājumu, tādejādi palīdzot dažādās situācijās. CREDITON kredīts piedāvā aizņemties ne tikai īstermiņa kredītu jeb, tautas valodā runājot, ātro kredītu, bet arī kredītlīnija un patēriņa kredītu. Visus naudas aizdevuma veidus vieno konkrētas naudas summas aizdošana un noteiktu termiņu ar iepriekš zināmu procentu likmi. Protams, neviens negrib pārmaksāt, nevēlas maksāt procentus par izmantoto pakalpojumu, tāpēc šādos gadījumos var mēģināt sarunāt ar kolēģiem, draugiem vai ģimenes locekļiem par naudas aizdošanu uz laiku. Tomēr mūsdienu finansiālā situācija bieži vien ir tāda, ka cilvēki izvairās aizdot savus līdzekļus, baidoties, ka tos nesaņems laicīgi atpakaļ vai neatgūs vispār.

CREDITON kredīts pirmajā reizē ir par pliku velti!

Lieliska iespēja mēģināt savas steidzamās naudas lietas atrisināt pašam, ir izmantot šīs kompānijas piedāvāto īstermiņa aizdevumu, ko, izmantojot pirmo reizi, varēsi saņemt bez procentu maksāšanas. Šo lielisko iespēju var izmantot tie kredītņēmēji, kas par savu naudas aizdevēju CREDITON izvēlas pirmo reizi, jo šis kreditors par aizdevuma summu līdz 425 eiro neprasīs komisijas maksu. Tas nozīmē to, ka, ja aizdevums tiks atmaksāts bez problēmām, netiks kavēts atmaksas termiņš, tad būs jāatdod tik daudz, cik biji aizņēmies. Tomēr jārēķinās ar to, ka šāda iespēja tiek piedāvāta tikai jauniem klientiem vienu reizi – ja aizņemties pēc kāda laika vajadzēs atkārtoti, tad tiks aprēķināta arī komisijas maksa par izsniegto naudu, atkarībā no paņemtās summas lieluma un izvēlētā atmaksas termiņa, kas ir ne vairāk par 30 dienām. Pēc veiksmīgi atdota bezprocentu kredīta, kredītņēmējam nākamreiz būs iespēja aizņemties līdz pat 700 eiro lielu īstermiņa aizdevumu. Ja tomēr ir gadījies pārrēķināties, un noteiktajā datumā naudu nespēsi atdot, ir iespējams veikt termiņa pagarināšanu, kas ir maksas pakalpojums, tomēr tas sniedz iespēju atlikt aizdevuma atmaksas termiņu uz 15 vai 30 dienām.

Ne tikai ārkārtas situācijas ir par iemeslu, lai aizņemtos – arī lielāki pirkumi vai neziņa par tuvāko nākotni var būt par iemeslu, lai izvēlētos par labu naudas aizdevumam. Šādā gadījumā CREDITON ir izstrādājis īpašu piedāvājumu – kredītlīniju, kur ir iespējams aizņemties no 50 līdz 1000 eiro. Šim aizdevuma veidam pēc jau saņemtā kredīta ir iespējams pieteikties papildus summai bez atkārtotas kredītkomisijas izvērtēšanas. Brīdī, kad tiks aizpildīta pieteikuma anketa, būs jānorāda aizdevuma summa, kā arī pašam būs iespēja izvēlēties maksājuma datumu, tomēr jāatceras, ka nākošais kredīta atmaksas datums būs ne vēlāk kā pēc 30 dienām. Kā lielāka daļa aizdevēju, arī SIA "Creamfinance Latvia" vispirms iekasē procentu summu, kas šajā gadījumā nozīmē to, ka pirmais maksājums būs lielāks, bet katrs nākamais būs mazāks, jo procentu atmaksas summa katru mēnesi samazināsies.

CREDITON patēriņa kredīts līdz pat 2000 euro

Trešais naudas aizdevuma veids, ko piedāvā šis nebanku kreditors, ir patēriņa kredīts. Jāņem vērā tas, ka šim aizdevumam var pieteikties tikai jau esoši CREDITON klienti, kuru maksātspēja ir izvērtēta, kā arī ir redzams, vai klients ir maksātspējīgs – ja ir bijuši kādi aizdevuma atmaksas kavējumi, visticamāk patēriņa kredīts tiks atteikts, jo godīgumam ir jābūt abpusējam. Patēriņa kredīts ir paredzēts lielāku pirkumu veikšanai – iespējams pieteikties no 100 līdz 2000 eiro lielam kredītam, kuru iespējams atmaksāt ilgākā laika posmā – termiņā līdz 2 gadiem. Lai pieteiktos šim vai kādam no citiem šī kreditora piedāvājumiem, aizdevējam ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, tam ir jābūt atbilstoši aizdevuma apmēram pietiekoši augstiem ienākumiem, kā arī aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Noteikti kredītu tiks atteikts, ja aizņēmējs vēlēsies pieteikties 2000 eiro lielam kredītam, bet oficiālie ienākumi būs minimālās mēnešalgas apmērā.

Kas tad nosaka to, vai aizdevējs ir uzticams un godīgs, kā viņš pats to sola savā mājas lapā vai reklāmās? Protams, esošo klientu vērtējums, kas visatklātāk parāda to, vai aizdevējs nav krāpnieks. Katram kredītdevējam ir jāsaņem Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence, kas apliecina sniegto pakalpojumu atbilstību klientu interesēm, tomēr mūsdienās ar to nepietiek. Cilvēki nereti internetā meklē atsauksmes par pakalpojumiem, ko plāno izmantot. Šajā gadījumā potenciālie kredītņēmēji var nesatraukties, jo klientu atsauksmes par CREDITON ir ļoti labas – cilvēki ir apmierināti ar apkalpošanas kvalitāti, ar maksātspējas izvērtēšanas un naudas piešķiršanas ātrumu, kā arī ar pašu svarīgāko – skaidro atmaksas grafiku, kas ļauj cilvēkam plānot savas finanses, zinot konkrētus datumus un naudas summas, kad jāveic maksājums.

CREDITON ir starptautisks uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas 7 pasaules valstīs. Starptautiskā darbība nodrošina lielu pakalpojuma kvalitāti – ātrumu, skaidrību, kas aizņemšanās gadījumā neparedzētās situācijās ir ļoti būtiski. Abpusēji veiksmīga un uzticama sadarbība var veidoties tikai tad, ja pie tā piestrādā abas puses – arī kredītņēmējam ir jābūt godīgam savos nolūkos. Protams, ja tiks kavēts kredīta maksājums, tas var draudēt ne tikai ar papildus nokavējuma naudu un soda procentu uzrēķiniem, bet arī negatīviem ierakstiem personas maksātspējas vēsturē. Par katra paša atbildību un spēju atmaksāt aizņēmumu atbildīgi ir jādomā pirms pieteikšanās kreditora mājas lapā, jo no CREDITON puses tiks sniegts pakalpojums vislabākajā kvalitātē – par to varat nešaubīties!

CREDITON kontakti un rekvizīti

CREDITON logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 1 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Jāsaka, ka nekāda vaina šim aizdevējam nav, esmu izmantojis tā pakalpojumus jau vairākas reizes. Crediton varbūt nav tas lētākais, bet man nekad nav bijušas problēmas ar visādiem kredīta atteikumiem, kurus esmu saņēmis pie citiem kreditoriem. Iesaku!

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.