Ferratum Bank - atsauksmes

Nepieciešams īstermiņa, patēriņa kredīts vai kredītlīnija, un esi izvēlējies Ferratum Bank? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 10 līdz 2000 euro ar termiņu līdz 12 mēnešiem būs īstais variants.

Kāpēc izvēlēties Ferratum Bank?

Viens no Latvijas populārākajiem naudas aizdevējiem privātpersonām ir veicis būtiskas izmaiņas savā darbībā un pakalpojumu klāstā. Tagad šis aizdevējs Latvijas kreditēšanas tirgū darbojas ar nosaukumu Ferratum Bank, kā arī piedāvā lielāku pakalpojumu klāstu. Ierastajiem īstermiņa kredītiem pievienojušies citi aizdevuma veidi – patēriņa aizdevums un kredītlīnija, kā arī ļoti unikāls piedāvājums, kas ļauj pirmajā reizē aizņemties bez komisijas maksas. Tas nozīmē to, ka cilvēkiem, kuriem ir radusies vajadzība aizņemties naudu, šī kompānija sniedz plašākas iespējas. Naudas aizņēmējam atliek vien izvēlēties un saprast to, kas viņam īsti ir vajadzīgs un kurš no aizdevuma veidiem ir vispiemērotākais tieši viņam. Šis aizdevējs jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū, piedāvājot cilvēkiem ērti un ātri aizņemties naudu, kas nevar palikt bez ievērības, tāpēc par šo kompāniju pārsvarā ir labas atsauksmes.

Kāds ir Farratum īstermiņa aizdevums?

Kā zināms, tad nebanku kreditoru mazie īstermiņa kredīti ir domāti kaut kādiem nelieliem maksājumiem un situācijām, kad neilgi pirms algas ir beigusies nauda. Ierasti šādiem aizdevumiem ir samērā mazas summas un īsi termiņi. Ferratum īstermiņa aizdevums robežojas no 10 līdz 400 euro uz termiņu no 15 līdz 30 dienām. Ja cilvēks šajā kompānijā būs vērsies pirmo reizi, tad par kredīta izmantošanu 350 euro apmērā nebūs jāmaksā komisijas maksa. Bezmaksas kredīti ļauj iepazīties ar pakalpojumu un izvērtēt tā priekšrocības, taču tas ir tikai tādā gadījumā, ja aizdevums tiek atmaksāts laicīgi. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējams laicīgi norēķinātie par izsniegto kredītu, šī kompānija piedāvā kredīta pagarināšanu, kas, protams, ir maksas pakalpojums.

Kā tas darbojas?

 • Dodieties uz Farratum mājas lapu;
 • Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu;
 • Aizpildiet kredīta pieteikumu;
 • Veiciet 0,01 euro ID maksājumu;
 • 15 minūšu laikā gaidiet atbildi.

Kāds ir Ferratum Bank patēriņa aizdevums?

Kad cilvēks nonāk pie vēlmes iegādāties kaut ko lielāku, izremontēt dzīvokli, aizdoties ceļojumā vai apmeklēt zobārstu, naudas esamība ir galvenais, lai to spētu sasniegt un realizēt. Nav nekāds noslēpums, ka lielākā daļa cilvēku nemāk vai nespēj veidot iekrājumus, kuri palīdzētu pārvarēt grūtības, tāpēc bieži tie naudu aizņemas. Tieši šādiem nolūkiem ir paredzēts Ferratum Bank patēriņa aizdevums, kurš dod iespēju aizņemties no 250 līdz 1500 euro uz termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem. Šādam aizdevumam var pieteikties cilvēki vecumā no 20 līdz 75 gadiem, un kā galvenais kritērijs aizdevuma izsniegšanai ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Pieteikšanās process šim aizdevuma ir tāds pats, kāds ir īstermiņa kredītam - aizpildiet pieteikumu, veiciet reģistrācijas maksu un gaidiet piešķirto aizdevumu.

Kāda ir Farratum kredītlīnija?

Lai arī daudzi cilvēki vēl nav izpratuši kredītlīnijas priekšrocības, daudziem tas ir ļoti patīkams atklājums. Pie tam, Farratum kredītlīnija ir viens no īpašākajiem piedāvājumiem visā kreditēšanas tirgū, jo piedāvā uz 60 dienām paņemt kredītlīniju, nemaksājot komisijas maksu. Šis pakalpojums dod iespēju pirmajā reizē aizņemties līdz pat 1000 euro, bet nākamajās līdz pat 2000 euro. Šāds aizdevums tiek izsniegts uz nenoteiktu laiku, un, neskatoties uz to, cik būsiet aizņēmušies, komisijas bus jāmaksā tikai par to kredīta daļu, kuru būsiet izmantojuši. Sava noteiktā kredītlimita ietvaros aizņemties aizdevuma daļas varēs vairākas reizes.

Galvenās priekšrocības:

 • Var aizņemties līdz 2000 euro;
 • Pirmās 60 dienas bez komisijām;
 • Var izņemt visu uzreiz vai pa daļām;
 • Ikmēneša kredīta maksājums no 20 eruo;
 • Pieteikuma izskatīšana 15 minūšu laikā;
 • Kredītbrīvdienas bez komisijas maksas.

Ja vēlaties aizņemties ātri un bez problēmām, noteikti izvērtējiet savas iespējas, lai nesanāk tā, ka paņemtais aizdevums netiks atdots laikā. Ja ar to viss kārtībā, tad šīs kompānijas kredīts būs labs sabiedrotais, lai pārvarētu īslaicīgās finansiālās problēmas vai piepildītu savas iecares. Šai kompānijai ir ne tikai ātrie, bet arī patēriņa aizdevumi un kredītlīnija, kas ļauj pieteikties vienam lielākam aizdevumam ar kredītlimitu, nodrošinot sev iespēju tikt pie naudas jebkurā laikā un sava kredītlimita ietvaros. Kompānija ir iemantojusi uzticību un bieži priecē ar dažāda veida akcijām, kas ļauj aizņemties uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Kā liecina Ferratum Bank atsauksmes, tad cilvēki ir ļoti apmirināti ar šīs kompānijas darbību un piedāvātajiem risinājumiem. Apkalpošanas kvalitāte un ātrums ir teicami, arī procentu likmes nav tās lielākās, tāpēc, izvērtējot un salīdzinot visus kreditorus, šo kompāniju noteikti vajadzētu paturēt prātā.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: "Ferratum Bank p.l.c.", Ferratum Bank
 • Licences numurs: C 56251
 • Juridiskā adrese: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street,
  Sliema SLM 1551, Malta
 • Tālrunis: +371 66100023
 • Reģistrācijas numurs: C 56251
 • E-pasts: info@ferratumbank.lv
 • Kalkulators: www.ferratum.lv
 • Ātrā saņemšana: Citadele
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-18:00,
  svētdienās no 10:00-18:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Ferratum Bank - atsauksmes
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3

Atstāt atsauksmi