Fixcredit kredīts

Nepieciešams auto līzings, patēriņa vai hipotekārais kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Fixcredit? Uzzini atsauksmes par KRĀPNIEKU, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī brokera piedāvājums aizņemties līdz 150000 euro ar termiņu no 3 līdz 480 mēnešiem būs pareizā izvēle.

Kāpēc Fixcredit ir iespējams sliktākais kredītu brokeris?

Kā zināms, tad pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāiepazīstas ar visiem izdevīgākajiem kreditoru piedāvājumiem. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir visu kredītu salīdzinājums, izvērtējot katras kompānijas piedāvājumu. Tomēr ir arī cits variants, ko piedāvā kompānija Fixcredit. Šī kredītu brokera piedāvājumā ir iespēja pieteikties patēriņa, auto un hipotekārā kredīta piedāvājumu saņemšanai. Brokeris piedāvā aizpildīt pieteikumu, un jau pēc neilga laika, kas ierasti ir 15 minūtes, saņemt individuālu piedāvājumu no piemērotākā aizdevēja. Kompānija sniedz arī dažādas konsultācijas, kuras atbilstoši jūsu esošai situācijai palīdzēs izvēlēties piemērotāko aizdevuma veidu. Lai arī šis brokeris ir samērā jauns, tas ir ieguvis sliktas atsauksmes gan starp aizņēmējiem, gan partnermārketinga pārstāvjiem, gan kreditoriem, kuri sadarbībā ar šo kompāniju ir saskatījuši negatīvas iezīmes.

Patēriņa kredītu piedāvājumi no Fixcredit - nekam neder!

Kā zināms, tad tieši patēriņa kredīti ir viens no populārākajiem kredītu veidiem, kuri ļauj realizēt gan mazākas, gan lielākas ieceres. Citam šāds aizdevums palīdzēs iegādāties kādu lielāku preci, citam aizbraukt ceļojumā, bet vēl kāds aizņemto naudu novirzīs veselības uzlabošanai. Fixcredit piedāvā atvieglot patēriņa aizdevuma meklēšanu, izdarot to jūsu vietā. Jums tikai atliek izvēlēties summu no 500 līdz 10000 euro uz termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem, aizpildīt pieteikumu un sagaidīt sev atbilstošāko aizdevēju piedāvājumu.

Auto kredītu piedāvājumi no Fixcredit - nekam neder!

Auto vairs nav tikai greznība, tā ir nepieciešamība, kas ļauj taupīt laiku un sniedz komfortu. Tomēr auto iegāde nav tas vienkāršākais process, pie tam, ja auto iegāde ir plānota ar kredītu palīdzību, pieejai būs jābūt īpaši nopietnai. Ja esat noskatījuši kāroto automašīnu un nolēmuši to iegādāties kredītā, noteikti izvērtējiet būtiskākos faktorus, kuri jau tuvākajā nākotnē var sagādāt liekas raizes. Kā pirmais ir automašīnas tehniskais stāvoklis. Iegādāties kredītā bojātu auto var izrādīties ļoti sāpīgi. Nemitīgi remonta darbi prasīs līdzekļus, kas kombinācijā ar kredīta maksājumu radīs nelabvēlīgas sekas. Fixcredit piedāvā saņemt aut līzinga piedāvājumus no 1000 līdz 15000 euro uz termiņu no 3 līdz 84 mēnešiem.

Hipotekāro kredītu piedāvājumi no Fixcredit - nekam neder!

Hipotekārais kredīts ir viens no lielākajiem un atbildīgākajiem kredīta veidiem. Šāds aizdevums ir paredzēts gan jauna īpašuma iegādei, gan esošā mājokļa ieķīlāšanai, lai iegūtu naudu tā remontam vai arī kādiem citiem mērķiem, kur naudas summas nav mazas un vēlamais termiņš ir no dažiem mēnešiem uz vairākiem gadiem. Fixcredit hipotekāro kredītu piedāvājumos ietilpst visi aizdevumi no 1000 līdz 150000 euro uz termiņu no 3 līdz 480 mēnešiem. Liela aizdevuma ņemšana uzliek lielu atbildību un lielu slogu, tāpēc tā izvēlei ir jāveltī īpaša uzmanība. Kā liecina Fixcredit atsauksmes, cilvēki ir piesardzīgi attiecībā uz lielajiem kredītiem, tāpēc labprāt izvērtē vairākus piedāvājumus, kuros ir iespēja izvēlēties zemākas procentu likmes un citas priekšrocības.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "FixCredit"
 • Juridiskā adrese: Jūrmala, Zemgales iela 16A, LV-2008
 • Tālrunis: +371 26422979
 • Reģistrācijas numurs: 40203022498
 • E-pasts: info@fixcredit.lv
 • Kalkulators: www.fixcredit.lv
 • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-19:00, brīvdienās no 8:00-19:00
DOTIES PIE MOGO

Vērtējums: 3,67 no 5
Balsis: 3

Fixcredit kredīts
Vērtējums: 3.67 no 5
Balsis: 3

3 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Andris

  Bet aprakstā nekā slikta nav, viss ļoti jauki 🙂 sajūta, ka šis raksts tapis, jo Mogo maksā par to. Izskatās pēc kredītu brokera, pamaz uzticamības informācijas lapā, bet nekas slikts internetā nav atrasts un kompānija laikam jau ilgāku laiku darbojas. Kādam ir arī reāla pieredze nevis vienkārši bla bla bla? 😀

  • Intars

   Vēlos visiem izstāsti , ka šis raksts ir aplams!
   Neviens neaizstāvu, vienkārši pats meklēju auto kredītu internetā un tieši uzskrēju uz šo rakstu,bet tāpat aizpildīju pieteikumu. No četrām kompānijām kur biju aizpildījis pieteikumu,tieši viņiem bija viss labākais piedāvājums uz auto kredītu!

 2. TUNCIS

  Bet šis jau nav nekāds aizdevējs, tāds informācijas starpnieks vien ir. Un kā ir ar datu drošību, vai šī kompānija ir saņēmusi Datu valsts inspekcijas atļauju un ievēro visas GDPR vadlīnijas? Mājas lapā neatradu nevienu sadaļu, kur būtu atrunāta privātuma politika un lietošanas noteikumi, kas rada piesardzību un bažas par sadarbību ar kredītu brokeri, kurš pēc Lursoft datiem nav veicis nodokļu iemaksas un ir ar 1 euro pamatkapitālu. Daudz jautājumu...

Atstāt atsauksmi