Greencredit.lv - atsauksmes

Nepieciešams ātrais īstermiņa naudas kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Greencredit? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo nebanku kreditoru, iepazīsties ar detalizētu aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties 425 euro uz termiņu līdz 30 dienām būs teicama izvēle.

Kāpēc izvēlēties Greencredit aizdevumu?

Tikai trīs soļi, un iegūsi kredītu no Greencredit – reģistrējies, izvēlies summu un termiņu, saņem naudu. Vienkārši un ātri, bez ķīlas un galvotāja variet aizņemties naudu vien dažu minūšu laikā. Lai saņemtu naudu, ir nepieciešams tikai mobilais telefons un konts vienā no Latvijas bankām. Nekādi dokumenti, ķīla vai galvotājs - viss ir ātri, droši un vienkārši, par ko liecina arī cilvēku labās atsauksmes. Lai saņemtu aizdevumu: ir jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam; jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem; nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādu saistību pārkāpumi; nepieciešams konts vienā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un internets. Piekritīsiet, ka nav daudz, lai jau pēc neilga laika tiktu pie naudas?

Kādiem nolūkiem var izmantot Greencredit aizdevumu?

Ņemot vērā to, ka Greencredit aizdevums ir pieskaitīts pie ātrajiem kredītiem un tā maksimālā summa ir vien 425 euro, nekam lielam šādi naudas līdzekļi nav paredzēti. Šāda veida aizdevumi ir paredzēti nelieliem pirkumiem vai nelielam naudas ielāpam uz neilgu laiku, piemēram, lai pavilktu laiku līdz algas dienai. Šādi pakalpojumi noteikti nav domāti cilvēkiem, kuriem ir sistemātiskas naudas problēmas un neliela alga.

Vai var pagarināt kredīta atmaksas termiņu?

Lai cik stabila būtu finansiālā situācija, praktiski katru no mums var piemeklēt kāda neparedzama situācija, kura var radīt finansiālas grūtības un liegt norēķināties ar kreditoru. Par šiem gadījumiem ir jau padomāts, un Greencredit saviem klientiem piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Pagarināt kredītu var pat vairākkārt, bet šis ir maksas pakalpojums, un katru reizi kredīta pagarināšanas maksa būs nemainīga.

Vai Greencredit aizdos, ja nav darba vieta?

Lai arī darba vieta ir viens no galvenajiem ienākuma avotiem, tas nav vienīgais. Aizņemties bez darba vietas ir iespējams, taču tam būs nepieciešami kādi regulāri ienākumi, kas ļaus norēķināties ar kreditoru. Par šādiem ienākumiem tiek uzskatīta stipendija, pensija vai kāds pabalsts. Bezdarbnieka statuss nav šķērslis, tomēr tas ir īstais brīdis, lai padomātu par sava ģimenes budžeta sakārtošanu un ienākumu palielināšanu bez kredītu palīdzības.

Kā redzam, tad šīs kompānijas pakalpojumi ir vienkārši pieejami un pieteikties tiem var jebkurā diennakts laikā un no jebkuras vietas pasaulē, tomēr kredīta pieteikums un kredīta piešķiršana tiks veikta tikai kompānijas darba laikā. Lai arī šeit aprakstītā aizdevuma saņemšana ir vienkārša, esiet atbildīgi, nepieviliet aizdevēju - neaizņemieties, ja skaidri neziniet savu spēju laicīgi kredītu atmaksāt. Rūpīgi izlasiet līguma noteikumus un Greencredit atsauksmes un aizņemieties tikai tādā gadījumā, ja ziniet, ka spēsiet pildīt līguma noteikumus un atmaksāt kredītu noteiktajā laikā. Ātrais kredīts nav paredzēts cilvēkiem, kuri nespēj to laicīgi atmaksāt.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Greencredit"
 • Licences numurs: NK-2016-048
 • Juridiskā adrese: Zemitāna iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1012
 • Tālrunis: +371 67885575
 • Reģistrācijas numurs: 40103298741
 • E-pasts: info@greencredit.lv
 • Kalkulators: www.greencredit.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, Citadele, Luminor Bank
 • Darba laiks: darba dienās no 13:00-16:00, brīvdienās - brīvs
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Greencredit.lv - atsauksmes
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. Dens

  Vai Greencredit nedomā iet līdzi laikam un attīstīt savu mājas lapu? Cik ir nācies uzdurties uz to, neredzu nekādas pozitīvas iezīmes progresā, viss tāds arhaisks.

Atstāt atsauksmi