HeavyFinance

Nepieciešams kredīts lauksaimniekiem, un esi izvēlējies kompāniju HeavyFinance? Tev ir iespēja aizņemties jaunas vai lietotas lauksaimniecības tehnikas un iekārtu iegādei, zemes iegādei un apgrozījuma kapitāla palielināšanai. Aizņemties var no 10000 euro līdz 300000 euro bez pirmās iemaksas.

Kāpēc ir vērts apstāties pie HeavyFinance?

HeavyFinance ir lauksaimniecības kredītu izsniedzējs, kurš piedāvā aizdot naudu lietotas vai jaunas lauksaimniecības tehnikas iegādei, lauksaimniecības vai mežsaimniecības zemes iegādei, kā arī ļauja aizņemties apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, pimēram, garudu vai minerālmēslojuma iegādei. Kā būtiskā atšķirība no citiem aizdevējiem ir tā, ka šeit nav nepieciešama pirmā iemaksa. Daudzos gadījumos tas atvieglo iespēju saņemt sev nepieciešamo kredītu. HeavyFinance aizdevuma laika posms ir līdz 3 gadiem, taču pēc 4 mēnešiem aizdevumu varat atgriezt jebkurā laikā un bez jebkādām papildu maksām. Aizdevuma summu iespējams atdot pēc jums piemērota grafika (ar mēneša, ceturkšņa, pusgada vai gada iemaksām).

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: HeavyFinance UAB
  • Juridiskā adrese: A. Mickevičiaus g. 5-101, LT-08119 Vilnius
  • Tālrunis: +370 61734360
  • Reģistrācijas numurs: 305576227
  • E-pasts: latvia@heavyfinance.eu
  • Kalkulators: www.heavyfinance.lv, www.heavyfinance.com
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

HeavyFinance
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

  1. Ilgi meklēju, kurš aizdos jaunam traktoram. Neko dižu neatradu. Šitie izskatās labi, jo neprasa pirmo iemaksu. Jāsaka gan, ka negribās ķīlāt savu zemi, kaut kā roka neceļas. Bet laikam nāksies, jo savādāk jau nevar vairs apstrādāt to zemīti ar veco belarusu.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes