HERCUS karte kredītlīnija

Nepieciešama kredītlīnija, un ir ieinteresējusi HERCUS karte? Uzzini atsauksmes par šo kari, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī Lateko piedāvājums aizņemties līdz 3000 euro ar nenoteiktu atmaksas termiņu būs labākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties HERCUS karti ar kredītlīniju?

Uz doto brīdi ar vien lielāku popularitāti iegūst kredītlīnijas, sevišķi tādas, kuras tiek izsniegtas kopā ar kredītkarti. HERCUS karte ar kredītlīniju dod iespēju saņemt naudas aizdevumu no 300 līdz 3000 euro uz nenoteiktu termiņu. Šis kredītlīnijas aizdevums ir paredzēts norēķiniem par pakalpojumiem vai precēm jebkurā pasaules vietā un jebkurā diennakts laikā. Tā ir lieliska priekšrocība un iespēja nodalīt aizņemtos līdzekļus, rēķinoties tikai at to daļu, kuru būsiet aizņēmušies. Atdot šo aizdevumu ir iespējams gan visu uzreiz, gan pa daļām ar ikmēneša maksājumu. Par kartes uzturēšanu nav nekas jāmaksā, taču jārēķinās, ka no kredītlīnijas izmantotās daļas katru mēnesi būs jāmaksā 5%, līdz netiks segts paņemtais kredīts. Tā kā šis ir samērā jauns Lateko produkts, HERCUS kartes atsauksmes vēl nav tik kuplā skaitā, lai zidarītu secinājumus, taču, zinot, cik populāras tagad paliek kredītkartes ar pieķirto aizdevumu, domājam, ka arī šis produkts gūs lielisku atzinumu. Ja jums ir nepieciešams ātrums un viegli pieejami līdzekļi - šis būs priekš jums.

Kādos brīžos noder aizdevumu kartes?

Piemēram, ja jūs izdomājāt doties ceļojumā, HERCUS kredītlīnijas karte var būt labs sabiedrotais, lai nodalītu plānotos izdevumus no neplānotajiem. Tā kā kredītlīnijas princips paredz to, ka jūs maksājat tikai par to kredīta daļu, kuru jūs izmantojat, bet mēnesī ne mazāk kā 5% no paņemtās summas, tas šāda aizdevumu karte var būt kā rezerve, kura var noderēt situācijās, kurās nespēs izlīdzēt citi aizdevuma veidi. Plānošana ir ļoti svarīga un sākt vajadzētu ar ģimenes budžeta plānošanu, iekļaujot tajā arī aizdevumus. Protams, vislabāk ir iztikt bez kredītiem un naudu nopelnīt vai iekrāt, taču ne visiem tāda iespēja ir, tāpēc jau ir tik liels pieprasījums pec kreditēšanas pakalpojumiem. Kā liecina atsauksmes, tad cilvēki bieši vien izvēlās aizņemties, jo ar algas apmēru nepietiek, lai spētu iekrāt lielākiem pirkumiem, dārgu pakalpojumu apmaksai vai jau minētajam ceļojumam. Izvēle paliek jūsu ziņā - galvenais, lai tā būtu pamatota un labi pārdomāta.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: AS "LATEKO LĪZINGS", HERCUS karte
 • Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 41, Rīga, LV-1011, Latvija
 • Tālrunis: +371 68806888
 • Reģistrācijas numurs: 40003366651
 • E-pasts: info@latekolizings.lv
 • Kalkulators: www.hercuskarte.lv
 • Licences Nr.: NK-2016-037
 • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās no 09:00-18:00; brīvdienās no 10:00-16:00
SAŅEMT HERCUS KARTI

Vērtējums: 1,67 no 5
Balsis: 3

HERCUS karte kredītlīnija
Vērtējums: 1.67 no 5
Balsis: 3

2 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Inga

  Cik lieli ir procenti, kas katru mēnesi jāmaksā? Tas tā īsti nekur nav pateikts.

 2. Herkuless

  Paņemu es to HERCUS karti, nav ne vainas, tikai ir kārdinājums izmantot to visu kredītlimitu, kas nav labi. Šis kredītlīnijas veids arī ir viltīgs, viņš ievilina ar to, ka jums tiek dota iespēja viegli aizņemties vairāk kā nepecišams.

Atstāt atsauksmi