Inbank kredīts

Nepieciešams patēriņa kredīts, un esi izvēlējies Inbank? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 500 līdz 10000 euro ar termiņu līdz 72 mēnešiem uz šo brīdi būs piemērotākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Inbank kredītu, nevis citus?

Latvijā maz pazīstamais zīmols Inbank pieder Igaunijas Inbank grupas uzņēmumam, kurš kā akciju sabiedrība ir dibināts 2011. gadā. Sākotnējais nosaukums šim uzņēmumam bija Cofi un šī uzņēmuma straujā augšupeja padarīja šo uzņēmumu savā nišā par vadošo Igaunijā. Laikam ejot, uzņēmums saņēma bankas licenci un veica rebrendingu un mums jau zināmo nosaukumu. Tas uzņēmumam ļāva paplašināt savu pakalpojumu klāstu un iegūt vairāk kā 150000 klientu. Latvijas uzņēmums ir dibināts 2014. gadā un specializējas uz auto līzingu un patēriņa kredītiem, ļaujot aizņemties no 500 līdz 10000 euro lielus aizdevumus. Atmaksas termiņš tik lielam aizdevumam arī ir iespaidīgs un sastāda 72 mēnešus. Šis uzņēmums ir nostādījis sev skaidrus mērķus, pozicionējot sevi kā tehnoloģisku FinTech ēras veidotāju.

Inbank ļoti lielu uzmanību pievērš saskarsmes jautājumiem un pareizās domāšanas veidošanā, lai klienti justos drošāk un rīkotos gudrāk. Cilvēku izglītošana ļauj pasargāties no neveiksmīgas sadarbības, kas var mest ēnu uz uzņēmuma darbību un radīt nelabvēlīgas sekas aizņēmējam. Šis uzņēmums ļoti lielu uzmanību pievērš tehnoloģijām un to attīstībai, investējot tur būtiskus naudas līdzekļus. Tas dod iespēju attīstīt uzņēmumu un tur strādājošos cilvēkus, kas beigu beigās atspoguļojas uz pakalpojumu kvalitāti. Dotais uzņēmums veido arī savu iekšējo kultūru, pozicionējot sevi kā cilvēkus, kuriem rūp līdzcilvēki un valsts, kurā tie dzīvo un strādā. Varbūt tieši šis ir par iemeslu, kāpēc šis uzņēmums nepiedāvā ātros kredītu, kuri lielai sabiedrības daļai ir radījuši liekas galvas sāpes. Šajā kompānijā nebūs iespējams aizņemties, ja esi parādnieks ar nepildītām saistībām, ja esi bezdarbnieka statusā vai Tavi ienākumi ir nepietiekami, lai spētu uzņemties parādsasitības. Kā liecina Inbank atsauksmes, šis uzņēmums ir ļoti atsaucīgs un atbildīgs, tāpēc salīdzinot vairākus kreditorus, dodiet priekšroku tieši šim.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA Inbank Latvia
  • Juridiskā adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048, Latvija
  • Tālrunis: +371 66939000
  • E-pasts: info@inbank.lv
  • Kalkulators: www.inbank.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbanka, Luminor Bank, Norvik un Citadele
  • Darba laiks: darba dienās no 9:00-19:00, brīvdienās no 10:00-18:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 2,80 no 5
Balsis: 5