Kimbi atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1000
Atsauksmes (1)
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
Atsauksmes (5)
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00

Noteikti būsiet pamanījuši, ka ātro kredītu tirgū ir parādījies jauns zīmols ar nosaukumu Kimbi. Šī ir lieliska iespēja saņemt ātru aizdevumu no 100 līdz 1500 euro, izveidojot savu kredītlīniju. Kredītlīnija dod iespēju aizņemties no vienas dienas līdz pat 10 gadiem. Šis pakalpojums ir pieejams jebkuram Latvijas pilsonim, kura vecums ir no 20 līdz 75 gadiem. Kimbi dod iespēju saņemt savu aizdevumu 10 minūšu laikā un kredīta procentu likme tiek piemērota atbilstoši aizņemtai summai un tā sastāda 10% no aizdevuma summas. Būtiski ir arī tas, ka Jums vienmēr ir iespēja atgriezt aizdevumu uzreiz, samaksājot procentus tikai par tām dienām, kad būsiet izmantojuši aizdevumu. Šis jaunais zīmols pieder 4finance, kas nozīmē, ka apkalpošanas un pakalpojuma kvalitāte ir augstākajā līmenī, par to liecina labās atsauksmes. 4finance var lepoties ar saviem projektiem visā pasaulē - Latvijā tie ir Ondo, SMSCredit un Vivus. Jāpiebilst, ka šī kompānija piedalās visādās labdarības akcijās un palīdz arī sportistiem, kuri pasaulē nes Latvijas vārdu.

Kimbi atsauksmes - kredītlīnija līdz 1500 euro

4finance ir ļoti strauji augoša kompānija, kas kopš 2008. gada ir izaugusi par globālu kompāniju, kuras filiāles un projekti ir pieejami 15 dažādās valstīs. 11500000 izsniegti kredīti ir patiešām iespaidīgs cipars, taču izsniegto kredītu kopējā summa, kura sastāda 3,4 miljardus euro ir vēl iespaidīgāka. Tāpēc droši var teikt, ka šis projekts ir nācis no patiešām laba mātes uzņēmuma, kurš sevi pozicionē kā labāko mikrokreditēšanas kompāniju pasaulē. Šī kompānija ir arī LAFPA biedrs, kas nozīmē, ka kredītu izsniegšana un klientu apkalpošana ir pēc tikai pēc labākās prakses un nepieļauj aizdevuma izsniegšanu cilvēkiem, kuri šāda veida pakalpojumus nespēj atļauties. Jāatzīmē, ka kredītlīnijas izmantošana ir diezgan drošs aizņemšanās veids, kas ļauj izmantot piešķirto naudas summu jebkurā brīdī, maksājot komisijas maksu tikai par izmantoto naudu, nevis visu pieejamo summu. Kimbi ir drošs aizdevums, kurš ļaus pārvarēt brīžus, kad maciņā nav naudas, bet ļoti vajag papildus līdzekļus kādam pirkumam vai maksājumam.

Kāpēc izvēlēties Kimbi pakalpojumus?

Kompānija ir vērsta uz ilgtspējīgu sadarbību, tāpēc visu laiku uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot patiešām ātrus un drošus risinājumus. Ja esiet 20 līdz 75 gadus jauns un vēlaties iegūt aizdevumu vienkāršā veidā, ar izdošanas ātrumu 10 minūtes, ar pārredzamiem un drošiem nosacījumiem, ar pagarinājuma vai grafika sastādīšanas nosacījumiem, ar augstu apkalpošanas kvalitāti un laipnu klientu konsultēšanu, Kimbi ir laba izvēle. Savus kredīta maksājumus varēsiet veikt gan bankas filiālēs, gan caur internetbanku. Par jebkurām darbībām ar Jums piešķirto limitu, Kimbi Jūs informēs, neļaujot kaut ko aizmirst. Ja būsiet izvēlējušies atdot savu aizdevumu pa daļām, iesakām izmantot bankas automātiskos maksājumus, tas atvieglos maksāšanu un ļaus bankas sistēmai visu izdarīt Jūsu vietā. Bieži gadās, ka cilvēks kaut ko piemirst, tāpēc šāds serviss ir labs palīgs, sevišķi gadījumos, kad precīza un laicīga apmaksa ir ļoti būtiska.

Kimbi kontakti un rekvizīti:

Kimbi logo un rekvizīti

Kādas alternatīvas ir Kimbi kredītlīnijai?

Būtībā tas ir ilgtermiņa kredīts, kurš tiek izsniegts uz nenoteiktu laiku ar maksimāli pieejamo summu, kuru var izmantot jebkurā laikā. Vienīgā alternatīva ir ņemt vienkāršu ilgtermiņa kredītu, kurš nav piesaistīts kredītlīnijai, taču tur būs neizdevīgāki nosacījumi, jo, ja Jums piešķirs 1500 euro, tad procenti būs jāmaksā par visiem 1500 euro. Protams, cilvēkam vienmēr ir iespēja izmantot atteikuma tiesības un atgriezt visu naudu, samaksājot procentus tikai par tām dienām, kad tiks izmantota aizdevuma summa. Pirms izdarīt savu izvēli, iesakām iepazīties ar citu cilvēku pieredzi un atsauksmēm. Zemāk ir Kimbi atsauksmes, kuras ļaus mazliet izprast cilvēku pieredzi un reālo ainu šīs kompānijas darbībā un pakalpojumu kvalitātē. Lai cik pievilcīgs būtu piedāvājums, nekrītiet kārdinājumā aizņemties, izvērtējiet visu labi, vai tiešām nevar iztikt bez aizņēmuma, jo saistības ar kreditoriem vienmēr nes sev līdzi arī riskus.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 3 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 4

Ja runājam par Kimbi alternatīvu, tad es priekšroku tomēr dotu Credit24 vai Ferratum. Šo piedāvājums jau būtībā ne ar ko neatšķiras no pārējiem piedāvājumiem, tomēr, ja palasa atsauksmes citās lapās, ar 4finance daudziem ir klājies ne visai.

| | Vērtējums: 5

Kārtējais 4finance projekts. Un cik tad tādu vēl būs? Kā viens sašmucēsies, tā nākamais klāt? Ko tad vecie vairs nepelna, ka jātaisa jauni vai tā ir daļa no shēmas, kā apiet kādus valstij paredzētos maksājumus? Saprotu, ka mārketings un tā tālāk, bet aizdomīgi bieži parādās jaunas kompānijas veco paspārnē.

| | Vērtējums: 5

Pieteicos pie Kimbi, ļoti ātri atbildēja un saņēmu savus 1000 euro 15 minūšu laikā. Normāls kantoris, bet nesaprotu, kāpēc taisa jaunus, ja jau ir Vivus, Ondo un SMSCredit?

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.