Kimbi.lv - atsauksmes

Nepieciešama izdevīgs kredīts un kredītlīnija, un esi izvēlējies kompāniju Kimbi? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo naudas aizdevēju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 1500 euro uz termiņu līdz pat 10 gadiem būs piemērotākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Kimbi kredītlīniju?

Noteikti būsiet pamanījuši, ka ātro kredītu tirgū jau labu laiku darbojas zīmols ar nosaukumu Kimbi. Šis kreditors dod iespēju saņemt ātru aizdevumu no 100 līdz 1500 euro, izveidojot savu kredītlīniju. Kredītlīnija dod iespēju aizņemties no vienas dienas līdz pat 10 gadiem. Šis pakalpojums ir pieejams jebkuram Latvijas pilsonim, kura vecums ir no 20 līdz 75 gadiem. Saņemt aizdevumu var 10 minūšu laikā, un kredīta procentu likme tiek piemērota atbilstoši aizņemtai summai, un tā sastāda 10% no aizdevuma summas. Būtiski ir arī tas, ka jums vienmēr ir iespēja atgriezt aizdevumu uzreiz, samaksājot procentus tikai par tām dienām, kad būsiet izmantojuši aizdevumu. Šis zīmols pieder 4finance, kas nozīmē, ka apkalpošanas un pakalpojuma kvalitāte ir augstākajā līmenī - par to liecina arī labās atsauksmes.

Kāpēc Kimbi piedāvājums ir tik pievilcīgs?

4finance ir ļoti strauji augoša kompānija, kas kopš 2008. gada ir izaugusi par globālu uzņēmumu, kura filiāles un projekti ir pieejami 15 dažādās valstīs. 11500000 izsniegti kredīti ir patiešām iespaidīgs cipars, taču izsniegto kredītu kopējā summa, kura sastāda 3,4 miljardus euro ir vēl iespaidīgāka. Tāpēc droši var teikt, ka Kimbi ir nācis no patiešām laba mātes uzņēmuma, kurš sevi pozicionē kā labāko mikrokreditēšanas kompāniju pasaulē. Šī kompānija ir arī LAFPA biedrs, kas nozīmē, ka kredītu izsniegšana un klientu apkalpošana ir tikai pēc labākās prakses un nepieļauj aizdevuma izsniegšanu cilvēkiem, kuri šāda veida pakalpojumus nespēj atļauties. Jāatzīmē, ka kredītlīnijas izmantošana ir diezgan drošs aizņemšanās veids, kas ļauj izmantot piešķirto naudas summu jebkurā brīdī, maksājot komisijas maksu tikai par izmantoto naudu nevis visu pieejamo summu.

Galvenās priekšrocības:

 • Tā ir iespēja saņemt kredītlīniju līdz 1500 eruo;
 • Nekādu komisiju par neizmantoto kredīta atlikumu;
 • Kimbi ļauj izvēlēties atmaksas veidu;
 • Kredītlīnijas izmantošana var ilgt kaut vai 10 gadus;
 • Klientu serviss šajā kompānijā ir augstākajā līmenī.

Vai Kimbi kredītlīnijai ir alternatīvas?

Būtībā Kimbi kredītlīnija ir kā ilgtermiņa kredīts, kurš tiek izsniegts uz nenoteiktu laiku ar maksimāli pieejamo summu (kredītlimitu), kuru var izmantot jebkurā laikā. Vienīgā alternatīva šādam aizdevumam ir ņemt vienkāršu ilgtermiņa kredītu, kurš nav piesaistīts kredītlīnijai. Taču tur noteikti būs neizdevīgāki nosacījumi, jo, ja jums piešķirs 1500 euro, tad procenti būs jāmaksā par visiem 1500 euro. Protams, cilvēkam vienmēr ir iespēja izmantot atteikuma tiesības un atgriezt visu naudu, samaksājot procentus tikai par tām dienām, kad tiks izmantota aizdevuma summa.

Kā redzam, tad šis kreditors ir tendēts uz ilgtspējīgu sadarbību, tāpēc visu laiku uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot patiešām ātrus un drošus risinājumus. Par labo servisu galvenokārt liecina Kimbi atsauksmes. Ja esiet 20 līdz 75 gadus jauns un vēlaties iegūt aizdevumu vienkāršā veidā ar izdošanas ātrumu 10 minūtes, ar pārredzamiem un drošiem nosacījumiem, ar pagarinājuma vai grafika sastādīšanas nosacījumiem, ar augstu apkalpošanas kvalitāti un laipnu klientu konsultēšanu, esat uz pareizā ceļa. Ja būsiet izvēlējušies atdot savu aizdevumu pa daļām, iesakām izmantot bankas automātiskos maksājumus, tas atvieglos maksāšanu un ļaus bankas sistēmai visu izdarīt jūsu vietā. Bieži gadās, ka cilvēks kaut ko piemirst, tāpēc šāds serviss ir labs palīgs, sevišķi gadījumos, kad precīza un laicīga apmaksa ir ļoti būtiska.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "VIVUS", Kimbi
 • Licences numurs: NK-2016-004
 • Juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a - 10, Rīga, Latvija, LV-1046
 • Tālrunis: +371 67799090
 • Reģistrācijas numurs: 40103780710
 • E-pasts: info@kimbi.lv
 • Kalkulators: www.kimbi.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, Luminor Bank, Citadele, Norvik
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Kimbi.lv - atsauksmes
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. Tomāts

  Ar šiem man ir nācies sadarboties tikai vienu reizi. Nekas īpašs jau nav, jo gala rezultātā procentos samaksāju paprāvu naudas summu. Vienīgais, kas mani tā patiešām apmierināja, ir tas, ka pieteicos lielākam kredītam, bet komisijas maksu par Kimbi pakalpojumiem maksāju tikai par izmantoto kredīta daļu. Līdz šim izmantoju parastos kredītus, tur tādu ekstru nabija.

Atstāt atsauksmi