LadyLoan atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1500
Atsauksmes (8)
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1500
Atsauksmes (8)
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00

Ja visi mēģinājumi atrisināt savas finanšu problēmas ir cietuši neveiksmi, bet naudas trūkums ir jāatrisina, iespējams, Ladyloan būs tas aizdevējs, kurš spēs palīdzēt. Lai arī šī kompānija pozicionē sevi kā sievišķīgāko aizdevēju, tas nenozīmē to, ka tas ir paredzēts tikai daiļā dzimuma pārstāvēm. Tas nozīmē to, ka šis aizdevējs ir apveltīts ar sievišķīgo gudrību un viltību, lai palīdzētu Tev neplānotu problēmu risināšanā. Ladyloan.lv aizdevumu piedāvājuma klāsts ir plašs, kas nozīmē to, ka jebkurš kredītņēmējs varēs rast risinājumu sev piemērotākajā veidā – ar īstermiņa aizdevumu, kredītlīniju vai patēriņa kredītu. Katrs no šiem aizdevuma veidiem ir atšķirīgs, piemērots dažāda veida situācijām, kas ir ļoti liels pluss – izvēloties šo aizdevēju, tiks saņemta finansiālā palīdzība, koncentrējoties uz problēmas risinājumu. Un lasot cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, daudziem tā patiešām ir spējusi palīdzēt.

LadyLoan atsauksmes - aizdevums līdz 2000 euro

LadyLoan pirmais kredīts ir pilnīgi bez maksas

Ātro jeb īstermiņa kredītu šis aizdevējs, aizņemoties pirmo reizi, izsniedz bez maksas – aizdevumam līdz 500 eiro netiek piemēroti procenti par aizdevuma izmantošanu, ja vien nauda tiek atmaksāta laicīgi. Kopumā ātrā kredīta summa var būt no 50 līdz pat 500 eiro, atmaksas termiņš kā jau šāda veida aizdevumiem – līdz 30 dienām. Tā kā naudas kredītam var pieteikties internetā, kas aizņems vien dažas minūtes laika, arī to, vai piešķirt aizdevumu, aizdevējs sola pāris minūšu laikā. Pēc aizdevuma apstiprināšanas nauda tiks pārskaitīta uz reģistrācijas procesā norādīto norēķina kontu 15 minūšu laikā. Lai varētu aizņemties pie šī kreditora, nepieciešams būt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Ātrā kredīta ņemšanas iemesli var būt dažādi, bet visbiežāk tas tiek izmantots neparedzētu izdevumu segšanai – sabojājušās sadzīves tehnikas remonts vai nomaiņa, auto remonts vai pirkums, kurš nevar gaidīt. Jebkurā gadījumā ar ātrā kredīta palīdzību nedrīkst risināt ieilgušas finanšu problēmas, lai negadās tā, ka kredīta ņemšana veicina vēl lielākas problēmas.

Izvēlies LadyLoan kredītlīniju un piekļūsti naudai, kad vēlies

Otrs aizdevuma veids, ko piedāvā Ladyloan, ir kredītlīnija. Šis aizdevuma veids būs piemērots tādā gadījumā, ja vēl nav skaidrības par savu ienākumu apjomu un regularitāti. Ja ātrajam kredītam būs noteikts konkrēts datums, kad aizdevums ir jāatmaksā aizdevējam, kredītlīnijas priekšrocība elastīgais atmaksas grafiks – naudu var atmaksāt vienā maksājumā vai gada laikā, kas ir atkarīgs no finanšu iespējām. Arī ar kredītlīnijas palīdzību ir iespējams aizņemties lielākas summas – no 50 līdz pat 1000 eiro. Izmantojot kredītlīniju, ir iespējams ietaupīt uz procenta maksājumiem – ja visa aizņemtā naudas summa tiks atmaksāta pilnā apmērā. Katrs nākamais kredītlīnijas maksājums būs mazāks – pamatsumma tiek sadalīta vienādā apmērā katru mēnesi, tomēr procentu summa ar katru maksājumu būs zemāka, kas kaut tīri psiholoģiski sniegs atvieglojuma izjūtu.

Ņemot vērā to, ka aizņemto naudu visbiežāk cilvēki atmaksā algas dienā, kas ne visiem iedzīvotājiem ir vienā un tajā pašā datumā, tad katram kredītņēmējam ir iespējas pašam noteikt atmaksas datumu. Kredītlīnijas priekšrocība ir tā, ka katram kredītņēmējam tiek piešķirts konkrēts kredītlimits – ja vien pirmajā aizņemšanās reizē netiek izsmelts viss kredītlimits, ir iespējams pieteikties papildus aizdevumam bez atkārtotas izvērtēšanas. Tomēr tas viss ar vienu noteikumu – ja vien laicīgi un pilnā apmērā ir atgriezts pirmais aizdevums. Tas ļaus ietaupīt laiku, kas visbiežāk ir viens no svarīgākajiem kritērijiem steidzamu papildus naudas līdzekļu ņemšanai. Arī kredītlīniju Ladyloan.lv izsniedz Latvijas iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Kā jau jebkurš aizdevums, arī kredītlīnija tiek piešķirta cilvēkiem ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem, no kuriem arī tiks veikta aizdevuma atmaksa.

LadyLoan patēriņa kredīts līdz 2000 euro

Ja nebanku kreditori pirms vairākiem gadiem piedāvāja tikai īstermiņa aizdevumus, piedāvājot iespēju aizņemties pāris simtus eiro ar termiņu līdz vienam mēnesim, bet, lai pieteiktos lielākam aizdevumam, bija jādodas uz banku, tad tagad situācija ir mainījusies. Ļoti liela daļa nebanku kreditoru, tajā skaitā arī Ladyloan.lv, piedāvā noformēt patēriņa kredītu – aizdevuma summa no 100 līdz 2000 eiro, kuru iespējams atmaksāt termiņā līdz 2 gadiem. Patēriņa kredīts ir alternatīva krāšanai – iegādāties dārgāku lietu jau tagad un par to maksāt pēc tam nevis vairākus mēnešus krāt un tikai tad pirkt. Visbiežāk patēriņa kredīti tiek izmantoti mājokļa remontam vai labiekārtošanai, ne pārāk dārga nekustamā īpašuma iegādei vai lielāka pirkuma, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei. Protams, prātīgāk ir regulāri veidot iekrājumus, kuri arī tiek izmantoti lielo pirkumu veikšanai, tomēr, ja vien ir patstāvīga darba vieta ar regulāriem ienākumiem un katru mēnesi ir iespēja bez problēmām atvēlēt konkrētu naudas summu aizdevuma atmaksai, tas ir labs variants, kā dzīvot šodien nevis pēc gada vai diviem.

Laiks ir nauda ne tikai aizņemšanās brīdī, kad visbiežāk nauda ir nepieciešama uzreiz, bet arī kredīta atmaksas procesā – jo ātrāk aizdevums tiks atmaksāts, jo lielāki naudas līdzekļi tiks ietaupīti uz procentu rēķina. Tā kā Ladyloan piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kredītņēmēja rokās ir izdarīt izvēli, kurš aizdevuma veids būs piemērotākais. Ja pats apjūc un pēkšņi nevari saprast, kurš aizdevums būs izdevīgākais, ir iespējams veikt aprēķinus, izmantojot aizdevēja mājas lapas kalkulatorus katram aizdevuma veidam, kur būs redzams maksājumu grafiks ar atmaksājamo pamatsummu un procentiem, kā arī atmaksas termiņi. Ja saviem spēkiem netiek galā, noteikti nekautrējies izmantot Ladyloan.lv konsultantu palīdzību, zvanot uz norādīto telefona numuru.

Ja netiec galā ar maksājumu, izmanto kredīta pagarināšanu

Nekad nevar zināt, kad piemeklēs nākošās naudas grūtības – neviens kredītņēmējs nav pasargāts no ienākumu pazemināšanās vai to kavēšanās, līdz ar ko rodas problēmas veikt aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā. Ja jūti, ka noteiktajā dienā naudu nespēsi samaksāt, noteikti negaidi, kad sāksies nokavējuma procentu aprēķins par katru kavēto dienu – izmanto kredīta pagarināšanas iespēju vai sazinies ar aizdevēju, lai meklētu kādu abām pusēm pieejamu risinājumu. Noteikti nevajag baidīties no nosodījuma, jo jebkuru kredītņēmēju var piemeklēt šāda veida problēmas. Ja vien kā strauss neslēpsi galvu smiltīs, ir iespējams rast risinājumu, lai nepārmaksātu nokavējuma naudu par termiņa kavēšanu un nesabojātu savu kredītvēsturi.

Aizņemoties pie Ladyloan, variet būt drošs, ka šis aizdevējs piekopj drošu un uzticamu kreditēšanas praksi, jo ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas garantē to, ka jebkurām problēmām tiks meklēts risinājums nevis aizdevējs centīsies pēc iespējas vairāk nopelnīt uz nokavējuma naudu rēķina, ja gadījumā kredītņēmējam radīsies kādas grūtības atmaksāt aizdevumu. Lai gan naudas aizņemšanās procesā cilvēki ir aizņemti ar domām par savu finansiālo problēmu risinājumu, tomēr nedrīkst aizmirst kredīta ņemšanas vajadzību izvērtēt kritiski – vai tiešām bez aizdevuma ņemšanas nav citu alternatīvu, kā tikt ārā no naudas grūtībām, un pārliecināties, ka noteiktajā termiņā aizdevumu būs iespēja atmaksāt. Ja vien ir kaut mazākās šaubas par laicīgu parāda atmaksu, noteikti ir jāpārdomā kredīta veids – iespējams ātrais kredīts nebūs labākais risinājums, varbūt tomēr piemērotāka būs kredītlīnija vai patēriņa kredīts, kur visa aizņemtā summa būs jāatmaksā pakāpeniski nevis vienā reizē. Kā liecina Ladyloan atsauksmes, tad šo aizdevēju cilvēki izvēlas visai bieži, un nekādas lielās problēmas ar to netiek fiksētas.

LadyLoan kontakti un rekvizīti

LadyLoan logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 2 | Vērtējums: 4.5

| | Vērtējums: 4

Mani mulsina nosaukums, jo izskatās, ka tiek mērķēts uz sievietēm. Tas tā kā apzināti ir izvēlēts nosaukums, lai sievietes uzķertos?

| | Vērtējums: 5

Vai tad LadyLoan nav tas pats Crediton? Kāda mārrutka pēc tiek piedāvāts viens un tas pats zem vienas firmas, bet dažādiem zīmoliem? Tas tā kā, lai sajauktu galvu? Bet pakalpojums nav slikts, es ar pa reizei aizņemos, kad par īsu līdz algai.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.