Latcredit.lv - atsauksmes

Nepieciešams ātrs aizdevums, un esi izvēlējies kompāniju Latcredit? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kreditēšanas kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 1000 euro ar termiņu līdz 12 mēnešiem uz šo brīdi būs piemērotākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties LatCredit ātro kredītu?

LatCredit ātrais vai ilgtermiņa kredīts līdz pat 1000 euro ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda kādam pirkumam vai pakalpojumam, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Šādos gadījumos palīdzēt ātri un vienkārši tikt pie naudas var tieši šis aizdevējs. Lai saņemtu kredītu, ir jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Tie ir: jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam; jābūt vecumā no 20 – 65 gadiem; jābūt deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā; jābūt pastāvīgam mobilā telefona pieslēgumam; jābūt bankas kontam jebkurā Latvijas komercbankā; jābūt labai kredītvēsturei; jābūt regulāriem ienākumiem. Kā redzam, prasības nav lielas, un, kā rāda atsauksmes, cilvēki labprāt izmanto šīs kompānijas pakalpojumus.

Kāds ir Latcredit īstermiņa kredīts?

Kā jau klasiskam īstermiņa aizdevumam pienākas, Latcredit īstermiņa kredīts nepārsniedz 500 euro robežu un atmaksas termiņu 30 dienas. Šāds aizdevums ir paredzēts nelieliem tēriņiem, kuri neatstāj jūtamu robu ģimenes budžetā un nerada nekādas problēmas ar aizdevuma atmaksu. Šis kreditēšanas modelis iekļauj sevī arī īpašu piedāvājumu jaunajiem klientiem - pirmo kredītu bez komisijas maksas. Pirmais bezprocentu kredīts pie šī kreditora tiek piedāvāts līdz pat 425 euro. Ja cilvēkam rodas problēmas ar ātrā kredīta atmaksu, tad par atsevišķu samaksu tiek dota iespēja pagarināt atmaksas termiņu. Kā būtiskākā mikrokredīta priekšrocība ir ātrums - ja nav nekādu būtisku šķēršļu, viss pieteikšanās un kredīta piešķiršanas ātrums nepārsniedz 15 minūtes.

Kāds ir Latcredit ilgtermiņa kredīts?

Ir situācijas, kad ar parasto īstermiņa aizdevumu ir par maz - tam ir pārāk maza summa vai arī tas tiek izsniegts uz pārāk īsu termiņu. Šādiem nolūkiem ir paredzēti speciāli aizdevumi ar garāku atmaksas termiņu. Tā kā ātro kredītu maksimālais termiņš ir līdz vienam gadam, tad visi tie kreditēšanas pakalpojumi, kuri sākās no 12 mēnešiem, ir pieskaitāmi pie ilgtermiņa kredītiem. Tieši tāds ir Latcredit ilgtermiņa kredīts, kurš ļauj aizņemties līdz vienam gadam 100 līdz 1000 euro aizdevumu. Šāds aizdevums noder, ja jums ir vēlme iegādāties kaut kādu lielāku pirkumu vai aizdoties kādā ceļojumā. Bez šaubām, jo lielāka summa un lielāks termiņš, jo rūpīgāk ir jāizvērtē, vai jūs spēsiet tikt galā ar kredīta maksājumiem. Centieties neaizņemties vairāk par to, ko jūs uz doto brīdi varat atļauties, jo neapdomīga aizņemšanās var radīt ļoti bēdīgas sekas.

Vai var aizņemties citu parādu dzēšanai?

Situācijās, kad ir izveidojušies parādi, kuri nav saistīti ar kreditēšanas kompānijām, un tie vēl nav nonākuši parādu piedziņas kompāniju redzes lokā, aizņemties parādu dzēšanai varēs. Galvenais, lai Latcredit aizdevuma ņemšana šādam nolūkam būtu pamatota ar problēmas risināšanu nevis tās palielināšanu vai risināšanas atlikšanu uz nenoteiktu laiku. Ierasti šādus parādu dzēšanas kredītus izmanto cilvēki, kuriem ir iekrājušies kaut kādi parādi par komunālajiem pakalpojumiem. Visbiežākais iemesls ir apkures parādi, kas rudens izskaņā liek aizdomāties par ziemas apkures sezonu, kura bez apkures nav iespējama.

Kā redzam, tad šī kompānija piedāvā diezgan elastīgus aizņemšanās nosacījumus un 2 galvenos aizdošanas virzienus - īstermiņa un ilgtermiņa. Šie kreditēšanas pakalpojumi spēj apmierināt cilvēku vēlmes un pārdomātas aizņemšanās gadījumā nerada nekādas problēmas. Protams, kredīta būtības bīstamās puses nekur nepazūd, un cilvēkam ir jābūt atbildīgam, spējot novērtēt savas finansiālās iespējas, kā arī, spējot risināt krīzes situācijas. Kā liecina Latcredit atsauksmes, tikai retajam kompānijas klientam ir bijušas nopietnas problēmas ar kredīta atmaksu, un tiem, kam tādas ir bijušas, ir nākts pretī. Nākšana pretī tiem, kas nespēja laicīgi norēķināties nav gluži labās sirds žests, tas ir maksas pakalpojums, kurš saucās kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Lai izvairītos no problēmām ar kredīta atmaksāšanu un termiņa pagarināšanu, rūpīgi plānojiet savu ģimenes budžetu, taupiet un esiet atbildīgi.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: "Lateko Līzings" AS, Latcredit
  • Licences numurs: NK-2016-037
  • Juridiskā adrese: Katlakalna iela 1, Rīga, Latvija, LV-1073
  • Tālrunis: +371 66100090
  • Reģistrācijas numurs: 40003366651
  • E-pasts: info@latcredit.lv
  • Kalkulators: www.latcredit.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbank, Citadele, Luminor Bank
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 10:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 3,67 no 5
Balsis: 3

Latcredit.lv - atsauksmes
Vērtējums: 3.67 no 5
Balsis: 3

Atstāt atsauksmi