Mazilla kredīts

Nepieciešams ātrais kredīts, un esi izvēlējies Mazilla? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 500 euro ar termiņu līdz 3 mēnešiem uz šo brīdi būs piemērotākā izvēle.

Pakalpojumi Mazilla kredīts projektam Latvijā nodrošina juridiskā persona Roksore Corporation LP (Lielbritānija). Pakalpojums nav kreditors un nepieņem lēmumus par aizdevuma piešķiršanu. Pakalpojums piedāvā pakalpojumus, lai izvēlētos aizdevuma produktus, un nedarbojas kā kreditora pārstāvis, aģents vai korespondents, ar kuru jūs noslēdzat līgumattiecības. Projekts nav atbildīgs par kreditora darbību vai bezdarbību, un nav atbildīgs par noslēgtajiem līgumiem vai nosacījumiem. Aizdevuma izmantošanas gada procenti ir vismaz 30%, maksimāli 365%, bet kredīta periods ir no 5 līdz 30 dienām.

Mazilla online aizņēmuma piemērs:

Ja jūs esat aizņēmies summu 300 euro apmērā uz 3 mēnešiem ar procentu likmi 4,5% mēnesī, tad aizņēmuma termiņam beidzoties, pārmaksa būs 40,5 euro. Sanāk, ka jūs atmaksājat 340,5 euro. Tālāk parādīti pieskaitāmo procentu aprēķini turpmākai patstāvīgai aizņēmuma atmaksas summas aprēķināšanai (ar procentiem) vidēja mikrofinanšu servisa lietotājiem. Summa - 300 euro., procents mēnesī - 4,5%, aizņēmuma termiņš - 3 mēneši. 4,5(%) * 3(mēn.) = 13,5% par 3 mēnešiem (13,5% * 300 euro (aizņēmuma summa) )/100% = 40,5 euro (pieskaitīto procentu summa) 30000 + 4050 = 340,5 euro – tā ir atmaksai nepieciešamā naudas summa pēc 3 mēnešiem. Termiņu neievērošanas gadījumā līgumsoda apmērs ir 0,1% no kavētās summas dienā, bet ne vairāk par 10% no aizņēmuma summas. Ilgstošas maksājumu kavēšanas gadījumā informācija tiks nodota KVB. Aizņēmuma pagarināšana iespējama, savlaicīgi informējot kreditoru (pirms aizņēmuma atmaksas datuma iestāšanās) un samaksājot procentus par aizņēmuma sākotnējo termiņu. Par aizņēmuma pagarināšanu papildus komisijas maksa nav paredzēta.

Kas būs, ja aizņēmuma līdzekļi netiks atmaksāti?

Gadījumā, ja noteiktajā laikā aizņēmuma summas vai procentu summas par aizņemto līdzekļu lietošanu netiek atmaksātas, kreditors ir spiests aprēķināt kavējuma naudu par maksājuma kavēšanu. Tās ir paredzētas gadījumam, ja, piemēram, bankas pārskaitījums bijis ilgāks, nekā parasti. Taču, ja Jūs nekādā veidā ilgstoši nereaģējat, tiks aprēķināta kavējuma nauda par atmaksas termiņa kavējumu vidēji 0,1% apmērā no sākotnējās summas aizņēmumiem, vidēji 0,03% no parāda summas patēriņa kredītiem un kredītkartēm. Ja Jūs neievērojat Mazilla kredītu un aizņēmumu atmaksas nosacījumus, dati par Jums var tikt nodoti parādnieku reģistrā vai KVB, kas negatīvi ietekmēs Jūsu kredītvēsturi un kredītspējas reitingu. Parāds var tikt nodots parādu piedziņas aģentūrai parāda piedziņai. Kavējuma pieļaušanas gadījumā aizņēmuma pagarināšana nav iespējama. Samaksājot parādu laikā, Jūs veidojat labu kredītvēsturi, kas paaugstina Jūsu kredītspējas reitingu un izredzes turpmāk saņemt kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Kā liecina Mazilla atsauksmes, šis pakalpojums ir visai ērts un dinamisks, piedāvājot aizņemties samērā nelielas naudas summas uz dažiem mēnešiem. Izsniegšanas nosacījumi ir ļoti pieņemami un atbilstoši visiem biznesa ētikas principiem. Cilvēki, kuri nespēj atmaksāt paņemtos aizdevumus, ierasti netiek cauri kompānijas vērtēšanas kritērijiem, tādā veidā pasargājoties no pārgalvīgām vai neapdomātām saistībām. Kā jau jebkuri finansiālie risinājumi, arī šis prasa rūpīgu izvērtēšanu, liekot lietā gan ģimenes budžetu, gan nākotnes perspektīvas. Nekādā gadījumā neaizņematies naudu, ja jums ir kaut mazākās aizdomas, ka šo naudu nespēsiet atdot.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: Roksore Corporation LP, "Mazilla"
 • Juridiskā adrese: 12 South Bridge, Suite 1, Edinburgh, Scotland, UK
 • Tālrunis: +441 316080501 (angļu valoda)
 • E-pasts: support@mazilla.lv
 • Kalkulators: www.mozilla.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbanka, Luminor Bank, Norvik un Citadele
 • Darba laiks: darba dienās no 7:00-22:00, brīvdienās no 7:00-22:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Mazilla kredīts
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

2 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Mozilla

  Sitie baigie prusaki, atteica man kredītu. Un vēl, kāpēc man liekās, ka šiem ir kaut kāds sakars ar interneta pārlūku Mozilla?

 2. Namejs

  A tas nekas, ka kreditors ir no Anglijas, nevis Latvijas? Uz šiem attiecas mūsu likumdošana? Pirmo reizi par tādu uzzināju jūsu lapā, nekur nav nekādas reklāmas, bet izskatās, ka šie ir liela starptautiska kompānija. Pamēģināšu, būs atsauksme.

Atstāt atsauksmi