Moneza

Nepieciešams īstermiņa, patēriņa kredīts vai apvienošana, un esi izvēlējies Moneza? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 200 līdz 5000 euro uz termiņu līdz 60 mēnešiem būs izdevīgākā izvēle.

Ar ko Moneza kredīts atšķiras no citiem kreditoriem?

Nebanku kreditēšanas tirgū jau kādu laiku darbojas kreditors Moneza kredīts, kurš var kļūt par palīgu brīžos, kad kādu iemeslu dēļ ir nepieciešams aizņemties. Iespējams šis kreditors būs vispiemērotākais aizdevējs, jo tam ir gan pietiekami lielas aizdevumu summas, gan samērīgas kredīta komisijas. Ko tad piedāvā šī kompānija? Šis kreditors nav tipisks ātro kredītu izsniedzējs, kurš koncentrējas uz mazām summām un īsiem atmaksas termiņiem. Kompānija piedāvā īstermiņa aizdevumus, patēriņa kredītus un kredītu apvienošanu. Kā liecina cilvēku atsauksmes, piedāvātie kreditēšanas risinājumi spēj apmierināt jebkuras vajadzības. Pie šī aizdevēja var aizņemties naudu vai apvienot citus kredītus vienā maksājumā no 200 līdz pat 5000 euro, kurus ir iespējams atmaksāt sev izdevīgā atmaksas termiņā. Garākais termiņš ir 60 mēneši jeb 5 gadi.

Kādu īstermiņa kredītu piedāvā Moneza?

Tā kā šī kompānija nav tipiskais ātro kredītu izsniedzējs, Moneza īstermiņa kredīts ir ar nedaudz lielāku minimālo summu, kas sastāda 200 euro. Maksimālā summa šādam aizdevumam ir 1950 euro, bet maksimālais atmaksas termiņš ir 36 mēneši, kas pēc būtības ir pielīdzināms ilgtermiņa kredītam. Noteikti aprēķiniet ar kredīta kalkulatoru, kāds būs optimālākais atmaksas termiņš un centieties neaizņemties vairāk par to, cik nepieciešams.

Cik liels ir Moneza patēriņa aizdevums?

Kā jau patēriņa kredītam pienākas, tas ir ar garāku atmaksas termiņu un lielākām pieejamajām summām. Moneza patēriņa kredīts sākas no 2000 euro un 6 mēnešiem, bet maksimālā summa ir 5000 euro, kurus var aizņemties līdz pat 5 gadiem. Šis aizdevuma veids ir paredzēts kaut kādiem nopietniem mērķiem - biznesa uzsākšanai, mājokļa remontam, ceļojumam, stomatologam vai auto remontam. Katrs pats var izvēlēties, kam tieši izmantos aizņemtos līdzekļus, taču ne katrs spēj izvērtēt savas iespējas atmaksāt paņemto aizdevumu. Pirms pieteikties tik nopietnam aizdevumam, noteikti saplānojiet savu ģimenes budžetu, ierēķinot tajā kredīta maksājumus.

Kredītu apvienošana pie Moneza

Ja jums ir gadījies savākt vairākus ātros kredītus, un tas rada kaut kādas grūtības, iespējams jums ir nepieciešama kredītu apvienošana pie Moneza. Tas ļaus apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā 500 līdz 5000 euro ietvaros. Termiņš, uz kuru var veikt apvienošanu, ir līdz pat 60 mēnešiem. Šis ir labs risinājums, lai sakārtotu savas finanses un izkļūtu no apburtā loka ar kredītu pagarināšanām. Kombinācijā ar ģimenes budžeta plānošanu un algas palielināšanu, šis pakalpojums jūtami atvieglos jūsu finansiālo stāvokli.

Vai var pagarināt atmaksas termiņu?

Ja ir sanācis tā, ka vairs nespējat salasīt nepietiekamos līdzekļus, lai veiktu kredīta atmaksu, nevajag satraukties un domāt, ka iestājies pasaules gals - vajag doties pie kreditora un vienoties par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Piemēram, ja esat paņēmis kredītu pie Moneza un pēc 41 dienas nav naudas, ko atdot, Moneza dos iespēju pagarināt atmaksas termiņu, maksājot par to konkrēti atrunāto procentu no aizdotās summas. Lai nenonāktu tādā situācijā, labākais risinājums būs neaizņemties vispār, taču to ir vieglāk pateikt kā izdarīt. Skaidrs, ka situācijas mēdz būt dažādas, un ne aiz labas dzīves cilvēki dodas pie patērētāju kreditēšanas kompānijām, tomēr vienmēr ir izeja, pat, ja tā ir grūta un prasa piepūli, tā tomēr ir izeja. Nevajag izvēlēties vieglāko ceļu, jo uz šī ceļa vienmēr būs kāds klupakmens, kuram nebūsiet gatavi.

Kā jau lielākā daļa aizdevēju, arī šis ir starp tiem kreditoriem, pie kuriem kredītu ir iespējams noformēt pāris minūšu laikā. Kredītam var pieteikties cilvēki, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, bet nav vecāki par 70 gadiem. Kreditoram būs nepieciešama arī aizņēmēja personīgā informācija – ne tikai personas dati, bet arī šī brīža nodarbinātības stāvoklis, ikmēneša ienākumi, kā arī ikmēneša maksājumi citiem kreditoriem. Tas viss palīdzēs šīs kompānijas speciālistiem izvērtēt, vai cilvēks, kurš vēlas aizņemties īstermiņa vai patēriņa kredītu, būs spējīgs laicīgi noteiktajos termiņos to atmaksāt. Moneza atsauksmes liecina par to, ka ir cilvēki, kuri nav spējuši laicīgi norēķināties un bijuši spiesti par maksu pagarināt atmaksas termiņu. Piesakoties kredītam, izvērtējiet labi - vai tiešām spēsiet norēķināties laicīgi?

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "OC Finance", Moneza
  • Licences numurs: NK-2016-046
  • Juridiskā adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga, Latvija, LV-1004
  • Tālrunis: +371 67671888
  • Reģistrācijas numurs: 40103203191
  • E-pasts: info@moneza.lv
  • Kalkulators: www.moneza.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbank, SEB Banka, Luminor Bank, Norvik, Citadele un Latvijas Pasta norēķinu konts
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-21:00, brīvdienās no 9:00-18:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Moneza
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

  1. Majoneza, jo kārojas, bet ir kaitīga. Tas pats par kredītiem. Gribās vēl un vēl, līdz uzlec kā holesterīns un vajag meklēt palīdzību.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes