Sefinance Credit kredītu centrs atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.sefinance.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Sefinance Credit kredītu centrs – tā ir iespēja piepildīt savus plānus un realizēt ieceres, izmantojot pieredzējušu finanšu speciālistu sniegtos pakalpojumus. Šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau kopš 2010.gada, un šo gadu laikā tas ir tikai un vienīgi paplašinājies, piedāvājot klientiem vairāk pakalpojumu, un uzlabojis savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Par savu būtiskāko priekšrocību Sefinance Credit pārstāvji min savu lielo pieredzi, kas ļauj piedāvāt godīgus un kvalitatīvus kreditēšanas pakalpojumus. Šis bija pirmais aizdevējs, kurš piedāvāja kredītu apvienošanu, un šo gadu laikā pie šī kreditora var noformēt arī patēriņa kredītu, auto līzingu, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šos piedāvātos finanšu pakalpojumus var noformēt attālināti, izmantojot internetu – aizdevēja mājas lapā aizpildot pieteikumu vēlamajam aizdevumam.

Sefinance Credit kredītu centrs atsauksmes

Patēriņa kredīts ir viens no risinājumiem gan plānotiem tēriņiem, gan negaidītiem pārsteigumiem, kas var piemeklēt jebkuru no mums. Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa finanšu saistības, tomēr atkarībā no finansiālās situācijas, Sefinance Credit piedāvā aizņemto naudas summu atmaksāt termiņā no 3 līdz 72 mēnešiem. Patēriņa kredīta iespējas ir ļoti plašas, jo par naudas izlietojuma mērķiem kredītņēmējam nav nepieciešams atskaitīties – to var izmantot gan savas veselības sakārtošanai, gan ne pārāk dārga nekustamā īpašuma iegādei, auto vai mājokļa remontam. Pie šīs kompānijas ir iespējams aizņemties no 500 līdz pat 10 000 eiro lielu aizdevumu ar izdevīgu procentu likmi – no 16% gadā. Procentu apmērs ir atkarīgs gan no kredīta summas, gan izvēlētā atmaksas termiņa – īsāks atmaksas termiņš, jo procentu maksājumi būs zemāki. Šis aizdevējs sola kredīta pieteikumu izskatīt 15 minūšu laikā, turklāt pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas.

Kas nepieciešams, lai saņemtu Sefinance Credit patēriņa kredītu?

Lai varētu noformēt patēriņa kredītu pie Sefinance Credit kredītu centra, kredītņēmējam ir jābūt vecumā no 20 līdz pat 75 gadiem, kas nozīmē to, ka arī pensionāriem ir iespējams noformēt ilgtermiņa aizdevumu. Noteikti ir nepieciešami regulāri un atbilstoši aizdevuma apmēram pietiekoši augsti ienākumi, lai spētu atmaksāt aizdevumu. Tā kā kredītu ir iespējams noformēt gan klātienē, gan arī attālināti, tad abpusēji apstiprināto patēriņa kredīta līgumu līdz aizņēmējam nogādās kurjers. Patēriņa kredītu jebkurš maksātspējīgs cilvēks var noformēt neatkarīgi no līdzcilvēkiem, jo nav nepieciešams ne galvotājs, ne arī ķīla, lai saņemtu aizdevumu. Ja arī kredītspeciālists pēc izvērtēšanas uzskatīs, ka pastāv risks aizdot pieprasīto naudas summu, tas piedāvās aizņēmējam iespējamo kredīta piedāvājumu, izvērtējot visus kritērijus, lai aizdošana nesagādātu problēmas nevienai no pusēm.

Sefinance Credit piedāvā noformēt arī auto līzingu – jauna vai lietota spēkrata iegādei, kā arī naudas kredītu pret ķīlu – aizņēmēja īpašumā esošu transporta līdzekli. Aizdevuma apmērs ir iespaidīgs – no 500 līdz pat 50 000 eiro, kas nozīmē to, ka ar šī kreditora palīdzību ir iespējams tikt pie glauna spēkrata vai iespaidīga naudas aizdevuma, kas ir atkarīgs no ieķīlātā transporta līdzekļa vērtības. Atmaksas termiņš ir no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem, kā arī procentu likme ir ļoti vilinoša – no 2% gadā. Auto līzingu var noformēt jaunieši, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu, kā arī pensionāri līdz 75 gadu vecumam, kuriem ir regulāri ienākumi. To, kādu naudas summu aizdevējs kredītņēmējam būs gatavs aizdot, izvērtēs 15 minūšu laikā, ņemot vērā gan ikmēneša ienākumus, izdevumus un citas kredītsaistības, gan arī to, vai naudas aizdevuma saņemšana būs pret kredītņēmēja īpašumā esošu transporta līdzekli. Nav svarīgi, vai plānojat iegādāties ģimenes auto, motorolleri ātrai pārvietošanai pa pilsētu vai mazo traktoru piemājas dārza apstrādei, galvenais, lai nav nekādu šķēršļu transportlīdzekļa reģistrēšanai. Atliek vien noskaidrot savas iespējas kredīta noformēšanai un meklēt vislabāko transportu – lēmums par kredīta piešķiršanu ir spēkā 30 dienas.

Ja esat nonākuši pie lēmuma aizņemties naudu, lai iegādātos mājokli vai citu nekustamo īpašumu, veiktu esošā mājokļa remontu vai labiekārtošanu, apmaksātu kādus citus lielākus izdevumus vai pat veiktu esošu vairāku kredītu apvienošanu, ir vērts izskatīt iespēju šo ilgtermiņa kredītu noformēt pie Sefinance Credit. Aizdevējs piedāvā noformēt šo aizdevumu, kuram par ķīlu kalpos kredītņēmēja vai kāda cita cilvēka īpašumā Latvijā esošs nekustamais īpašums, kas kalpos par nodrošinājumu kredītam. Pateicoties ķīlai, aizdevuma procenti ir ļoti draudzīgi – sākot no 2,9% gadā, kas ir atkarīgs no tā, cik liela summa tiks ņemta – kredīta apmērs var būt no 2000 līdz pat 200 000 eiro, kas var tikt atmaksāts termiņā no 1 līdz pat 30 gadiem. Katrs kredīta pieteikums tiek izvērtēts individuāli, turklāt tas ir bezmaksas. Lai arī šobrīd kredītņēmēja īpašumā nav Latvijā esošs nekustamais īpašums, par nodrošinājumu var kalpot arī ar kredīta palīdzību iegādātais īpašums – ja tiek pirkts dzīvoklis ar aizdevēja izsniegto kredītu, par ķīlu kalpos jauniegādātais dzīvoklis. Iespējams, šis aizdevējs beidzot ļaus jums tikt pie sen izsapņotā mājokļa.

Privātpersonu kreditēšana daudziem ir palīdzējusi sasniegt mērķus

Nav noslēpums, ka aktīvā privātpersonu kreditēšana ir ļāvusi sasniegt dažādus mērķus, par kuriem kredītņēmējam ir jāmaksā vēl vairāki gadi. Nereti cilvēki ir paņēmuši vairākus aizdevumus, kuri ir noformēti pie dažādiem aizdevējiem, kas nozīmē to, ka katram no šiem aizdevējiem ir jāmaksā iespaidīga summa par procentiem. Ja esat nonācis aprakstītajā situācijā, noteikti ir vērts apdomāt iespēju par kredītu apvienošanu, ko piedāvā šī kompānija. Šis aizdevējs vēlas sniegt kredītņēmējiem iespēju izdot mazāk naudas par augstajiem procentiem, apvienojot visus kredīta maksājumus vienā kredītā, kad katru mēnesi ir jādomā tikai par vienu aizdevuma atmaksu – tādejādi iespējams iegūsiet labākus līguma nosacījumus, kā arī iespēju veikt ātrāku aizdevuma atmaksu. Kā liecina Sefinance atsauksmes, tad šo pakalpojumu cilvēki izvēlas visai bieži.

Protams, pirms kredītu apvienošanas ir sīki un smalki jāparēķina, vai tas tiešām būs izdevīgāk, jo summai, ko aizņemsieties, ir jāsedz ne tikai pamatsumma, bet arī aprēķinātie procenti līdz dienai, kad jaunais aizdevējs piešķirs aizdevumu un būs iespēja veikt visu esošo kredītu atmaksu. Kā arī neaizmirstiet aprēķināt procentu summu, kas būs atkarīga no kopējās nepieciešamās summas un atmaksas termiņa. Sefinance Credit sniedz iespēju apvienot visus kredītus vienā aizdevumā, kura summa ir no 500 līdz pat 10 000 eiro, atmaksas termiņu ir iespējams pielāgot savām iespējām – no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem. Procentu maksājumi solās būt draudzīgi – no 20% gadā. Pieteikuma izskatīšana notiek 15 minūšu laikā, kas ir bezmaksas pakalpojums – arī, ja kredītus neizdosies apvienot, par pieteikuma izskatīšanu komisijas maksa nebūs jāmaksā. Lai apvienotu ātros, patēriņa vai cita veida kredītus, kredītņēmējam ir jābūt vismaz 23 gadus vecam, kuram ir regulāri ikmēneša ienākumi.

Ja esat nonācis kādā no augstāk aprakstītajām situācijām, kad Sefinance Credit var būt palīgs, noteikti izvērtējiet savu esošo finansiālo situāciju, apspriedieties ar ģimeni vai paši izvērtējiet savu maksātspēju. Iepazīstaties arī ar to, kādas ir atsauksmes par šo kompāniju, jo tas var jums likt mainīt vēlmi aizņemties. Ja nav nekādu šaubu par savlaicīgu kredītsaistību izpildi, izmantojiet šīs kompānijas piedāvātās aizņemšanās iespējas, lai piepildītu savus mērķus un sapņus vai atvieglotu esošo parādsaistību nastu – viņi noteikti atradīs labāko risinājumu!

Sefinance Credit kredītu centra kontakti un rekvizīti

SEFINANCE CREDIT logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 2 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Kredītu centrs ir patiešām labs, jo tur var atrast praktiski jebkura veida aizdevumu, pie tam, katrs no tiem ir pielāgojams cilvēku iespējām. Domāju, ka šie izkonkurēs visas ātro kredītu kompānijas.

| | Vērtējums: 5

Ļoti patīkama kompānija, jo piedāvā ļoti lielu pakalpojumu klāstu gan mazākiem, gan milzīgiem kredītiem. Cik lasīju citos portālos Sefinance Credit atsauksmes, tad neko sliktu neviens nesaka, kas nozīmē, ka šiem var uzticēties.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.