Sohocredit.lv - atsauksmes

Nepieciešams zibenīgs kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Sohocredit? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo mikrokredītu kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 70 līdz 425 euro ar termiņu līdz 30 dienām uz šo brīdi būs labākais variants.

Kādos gadījumos izvēlēties SohoCredit kredītu?

SohoCredit ir ātrais kredīts dažādiem dzīves pavērsieniem, kuros vajag papildus naudas līdzekļus. Šāds finanšu pakalpojums var būt ļoti izdevīgs, ja līdz algai vēl pavisam nedaudz, taču nauda svarīga ir tieši šobrīd, lai apmaksātu kādu pakalpojumu vai iegādātos kaut ko svarīgu. Šis ir izdevīgs aizdevējs, jo, aizņemoties pirmo reizi, nav jāmaksā komisija. Pirmais kredīts bez maksas ir arī bez ķīlas un galvojuma, kā arī bez izziņas no darba vietas. Maksimālā bezmaksas aizdevuma summa pirmajā reizē ir līdz 300 euro - kas ir viens no iemesliem, kāpēc par šo kompāniju ir labas atsauksmes. Nosacījumi, lai varētu aizņemties ir vienkārši: jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai nepilsonim ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju; jābūt vecumā no 20 - 75 gadiem; jābūt ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijā.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos pie SohoCredit?

Lai tiktu saņemta vēlamā nauda: jābūt ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu; ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām; nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības vai kavēti maksājumi; ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu. Lai Jums tiktu izsniegts SohoCredit kredīts, jums, pirmkārt, ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pēc reģistrācijas jums no sava bankas konta jāpārskaita viens cents uz kreditora kontu – tā jūs ļausiet kompānijai pavisam droši noteikt jūsu identitāti un uzzināt konta numuru, uz kuru pārskaitīt aizdoto naudu.

Ar ko jāsāk, lai aizņemtos?

Pirms reģistrācijas izlasiet līgumu un, kad esiet to izdarījuši un visi nosacījumi ir skaidri, turpiniet reģistrāciju. Kad reģistrācija ir veikta, tikai tad jums jāpiesaka vēlamais aizdevums. Pieteikt naudas aizdevumu internetā - ieiet savā profilā, kur jāizvēlas summa un uz cik dienām vēlaties aizņemties, un jānospiež "Saņemt kredītu". Pēc tam uz jūsu mobilo telefonu atnāks ziņa ar autorizācijas kodu un norādījumiem, kur tas ir jāievada. Tad, kad būsiet pieteicis aizdevumu, lēmumu par kredīta izsniegšanu kompānija izskatīs dažu minūšu laikā. Par šo lēmumu jūs tiksiet informēts uz jūsu mobilo telefonu - saņemsiet sms, un nauda dažu minūšu laikā tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu.

Uz kādu laiku un cik lielu aizdevumu var saņemt?

Pirmajā reizē bez procentiem pie SohoCredit var aizņemties summu līdz 300 euro. Otrajā reizē var aizņemties summu līdz 425 euro. Iesniegt savu pieteikumu varat 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā, taču lēmums par kredīta piešķiršanu un naudas pārskaitījums tiek veikts katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Šīs kompānijas aizdevums ir uz laika posmu līdz 30 dienām, bet, ja nebūs iespējams to atmaksāt laikā, tad kredīta atmaksas termiņu par papildus samaksu būs iespējams pagarināt. Rēķinus par savu aizņēmumu var apmaksāt internetbankā vai jebkuras bankas filiālēs, kā arī Latvijas Pasta nodaļās.

Šī kompānija aizsāka savu darbību ap 2010. gadu, reti kurš tajā laikā nebija pamanījis aktīvās reklāmas gan radio, gan televīzijā, gan uz automašīnām. Šis kreditors ienāca tirgū kā izteikts līderis, kas ļoti ātrā laikā ieguva popularitāti kredītņēmēju vidū. Interesanti, ka sākotnēji šī kompānija saucās Soho Food, kas noteikti daudziem asociējās ar pārtiku. Tad tika veikts rebrendings, un kompānija tika pārdēvēta par Soho Group, kas līdz šai dienai tāda arī ir palikusi. Šo gadu laikā šī kompānija ir paspējis paplašināties un iekarot jaunus tirgus, piemēram, Polijas un Spānijas tirgus, kur konkurence ir ļoti liela. Pakalpojumu kvalitāte ir noteicošais, lai uzņēmums gūtu peļņu un attīstītos - un, kā liecina SohoCredit atsauksmes, šis kreditors ar to tiek galā. Šis uzņēmums ir labs piemērs tam, kā no maza biznesa var kļūt par lielu kreditēšanas vali.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "SOHO GROUP", SohoCredit
 • Licences numurs: NK-2016-039
 • Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 87, Rīga, Latvija, LV-1011
 • Tālrunis: +371 66116000
 • Reģistrācijas numurs: 40003770114
 • E-pasts: info@sohocredit.lv
 • Kalkulators: www.sohocredit.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbanka, Citadele un Luminor Bank
 • Darba laiks: katru dienu no 8:00-22:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Sohocredit.lv - atsauksmes
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. ZIEPE

  Jā, man patīk SohoCredit, ļoti operatīva atbilde un drīz vien arī tiku pie sava kredīta. Vienīgi viņi tādi sociāli neaktīvi, ļoti maz informācijas. Atsauksmes arī tādas dīvainas, liekās, ka neviens reāls cilvēks nekao labu nav teicis.

Atstāt atsauksmi