VIASMS atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.viasms.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00

Izvēle saņemt savu naudas kredītu pie nebanku kreditora VIASMS būs droša izvēle, jo šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau no 2009.gada, kas nozīmē to, ka šis ir stabils un augošs uzņēmums, kura sniegtos pakalpojumus ir saņēmuši tūkstošiem naudas grūtībās nonākušas privātpersonas. Šim aizdevējam ir izveidojies plašs klientu loks un labas atsauksmes, kas pierāda to, ka aizņemties naudu pie šī kreditora būs droši, galvenais pašam ir jābūt pārliecībai, ka bez aizņemšanās tiešām nav iespējams atrisināt savas problēmas. VIA SMS ir izstrādājis sistēmu, lai maksimāli izvairītos no maksātnespējīgiem klientiem, tādejādi pasargājot ne tikai sevi no liekām problēmām, bet arī aizņemties gribētāju no vēl lielākām finansiālām klapatām, jo skaidrs ir tas, ka aizdevējs savu aizdevumu atgūs, bet zaudētājs būs tieši nabaga kredītņēmējs.

VIASMS atsauksmes - kredīts līdz 700 euro

Kā jau vēsta pats kreditora nosaukums, tas privātpersonām piedāvā aizņemties kredītu ar īsziņas palīdzību – tipisko ātro kredītu. Tomēr pirms pieprasījuma īsziņas nosūtīšanas, kredītņēmējam būs nepieciešams mazliet laika, lai veiktu reģistrāciju kreditora mājas lapā, kā arī, mēģinot saņemt finanšu palīdzību no šī aizdevēja pirmo reizi, būs nepieciešams uz vienu no VIASMS kontiem pārskaitīt vienu centu, kas apstiprinās jūsu norādītos personas datus. Pēc šo darbību veikšanas sāksies vieglākā daļa – kredīta kalkulatorā būs jāizvēlas nepieciešamā naudas summa un atmaksas termiņš, kad pieteikums aizdevumam tiks nosūtīts kreditoram, tad atliks vien gaidīt atbildi, vai nauda tiks aizdota vai tomēr kaut kādu iemeslu dēļ aizdevums tiks atteikts. VIASMS kredīts ir ierindojies vis pieprasītāko kredītu vidū, tomēr jāatceras, ka, kā jebkuram aizdevējam, arī šai kompānijai ir savi noteikumi ātrā kredīta saņemšanai, tāpēc rūpīgi ar tiem iepazīstaties.

Ņemot pirmo kredītu pie VIA SMS, saņem līdz 350 euro bez maksas!

Ja no šī naudas aizdevēja naudu aizņemsieties pirmo reizi, tad lielākā naudas summa, ko var aizņemties, ir 350 eiro, pēc veiksmīga pirmā aizdevuma atmaksas nākošajā reizē, ja būs tāda nepieciešamība, būs iespēja aizņemties līdz 500 eiro. Ja pēc kāda laika būs nepieciešams aizņemties naudu, tad zini, ka trešo un nākamās reizes iespējamā aizdevuma summa būs jau 700 eiro. Šis ir ātrais kredīts, ko VIA SMS dēvē par aizdevumu līdz algai – šis būs kredīts, kura atmaksas termiņu var izvēlēties līdz 30 dienām garu – vai tās būs 10 vai maksimālās 30 dienas. Protams, no tā būs atkarīga arī aizdevuma kopējā atmaksas kopsumma otrajā un nākamajā aizņemšanās reizēs – jo garāks būs atmaksas termiņš, jo vairāk naudas būs jāsamaksā procentos par aizdevuma izmantošanu. Bet lielisku iespēju šis aizdevējs piedāvā, ja naudiņu aizņemsieties pie tā pirmo reizi – līdz 350 eiro lielam aizdevumam nebūs jāmaksā neviens cents procentos.

VIASMS sniedz iespēju aizņemties arī vairāk nekā 700 eiro – tu vari aizņemties pat līdz 1500 eiro lielāku pirkumu vai citu vajadzību nodrošināšanai. Šis naudas kredīts var tikt pieskaitīts patēriņa kredītam, jo tā atmaksas termiņš ir garāks par iepriekš aprakstītā aizdevuma ilgumu – naudas kredītu pie šīs kompānijas varat izvēlēties atmaksāt no 90 dienām jeb 3 mēnešiem līdz 12 mēnešiem jeb vienam gadam. Tas nozīmē to, ka tiks sastādīts abpusēji saskaņots atmaksas termiņš, kad kredītņēmējam uz aizdevēja bankas šajā periodā katru mēnesi būs jāatmaksā konkrēta saņemtā kredīta daļa plus aprēķinātie procenti par aizdevuma izmantošanu. Šajā gadījumā minimālā aizdevuma summa ir 500 eiro, kurus var aizņemties uz termiņu līdz 1 gadam. Protams, jāņem vērā tās, ka jo mazāka summa un garāks atmaksas termiņš, jo vairāk būs jāpiemaksā par procentiem.

VIA SMS dod iespēju pagarināt kredīta atmaksu

Ņemot vērā to, ka dzīve ir neparedzama, arī finansiālā situācija visas dzīves garumā ir mainīga – ir gan kāpumi, gan kritumi, kā arī kritumiem mēdz būt vēl zemāki kritumi, kad liekas, ka sliktāk vairs nebūs. Arī par šādām situācijām VIASMS ir padomājis, sniedzot iespēju veikt kredīta pagarināšanu, ja kredītņēmējam aizņēmuma atmaksas dienā nav pieejami vajadzīgie līdzekļi, lai segtu kredītmaksājumu. Ātrā kredīta gadījumā atmaksas termiņu var pagarināt par 30 dienām – noteikti šo dienu laikā ir iespēja sameklēt risinājumu naudas grūtībām. Protams, par šo iespēju ir jāmaksā – to, cik liela ir aizdevuma pagarināšanas summa, katrs var uzzināt savā lietotāja profilā, kas tiek izveidots reģistrācijas brīdī. Noteikti kredīta pagarināšana būs labāks risinājums nekā klusām, neko nedarot, kavēt maksājuma termiņu, jo tādā gadījumā tiks ne vien aprēķināti soda procenti, bet arī tas var atstāt negatīvus ierakstus kredītvēsturē, kas var nākamajā reizē bloķēt aizdevuma izsniegšanu.

Agrāk ātro kredītu varēja mēģināt saņemt arī jaunieši, kas tikko ir sasnieguši pilngadību, tomēr pēdējos gados kredītdevēji, arī VIASMS, ir noteicis, ka aizdevumam var pieteikties tikai tās privātpersonas, kuras ir sasniegušas 20 gadu vecumu, kā arī ne vecākas par 70 gadiem. Izvērtējot klienta maksātspēju un to, vai piešķirt aizdevumu, galvenokārt tiek vērtēta klienta maksātspēja, pārbaudīti reģistri, vai par personu nav veikti negatīvi ieraksti kredītreģistros par kavētiem vai neatdotiem aizdevumiem, kā arī potenciālajam klientam jābūt ar patstāvīgu darba vietu un regulāriem ienākumiem. To, kāda būs procentu likme un kopējā atmaksājamā summa, ietekmē ar VIA SMS izstrādātā lojalitātes programma, kas patstāvīgajiem klientiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus.

Droši iesakām izvēlēties VIASMS kā savu palīgu savu īslaicīgo finansiālo grūtību atrisināšanā vai lielāku sapņu piepildītāju, jo tas ir stabils, pārbaudīts un uzticams naudas aizdevējs, kurš savus pakalpojumus sniedz jau vairākus gadus. Sākotnēji noteikti ir nepieciešams izvērtēt, vai naudas aizņemšanās vispār ir nepieciešama, varbūt savas problēmas vai vajadzības var nokārtot citādi – savelkot jostu un sataupot vajadzīgo naudu. Ja tomēr tas ir vienīgais un galējais risinājums, šis aizdevējs noteikti mēģinās jums palīdzēt un rast risinājumu. Droši lasiet arī VIASMS atsauksmes vai uzrakstiet savu atsauksmi, lai arī pārējie uzzina, kādi šai kompānijai ir plusi vai mīnusi.

VIASMS kontakti un rekvizīti:

VIASMS logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 1 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Ar kompāniju VIASMS sadarbojos jau vairākus gadus un varu droši teikt, ka tie ir šīs nozares līderi. Vienmēr laipna apkalpošana un ļoti saudzīgi kreditēšanas noteikumi. Ir gadījies arī netikt galā ar maksājumiem un šie nāca pretī ar samērīgu pagarināšanas iespēju.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.