Kredīts ar minimālo algu

Maza alga un domā, ka neviens neaizdos? Nieki, šie aizdos!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kredīts ar minimālo algu nav nekas neparasts, saņem to šodien!

Šī brīža Latvijas ekonomiskajā situācijā gandrīz trešdaļa Latvijas iedzīvotāju vidējais darba atalgojums ir minimālā alga, kas Latvijā ir 200 eur vērtībā - tāpēc pastāv kredīts ar minimālo algu. Jāpiebilst, ka strādājot nepilnu slodzi darbinieks saņem vēl mazāku atalgojumu. Jāatzīmē, ka šāds atalgojums ļoti bieži nespēj pilnībā nodrošināt cilvēkam ne iztiku, ne citus izdevumus. Bieži vien rodas dažādas neparedzētas situācijas, kad cilvēkiem ar salīdzinoši mazākiem ienākumiem nepieciešama finansiāla palīdzība. Ja nav iespējams aizņemties kur citur – praktiski jebkuram pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar pastāvīgiem ienākumiem ir pieejams ātrais kredīts internetā, kuru var saņemt pie vairākiem nebanku kreditoriem visā Latvijā.

Kredīts ar minimālo algu

Salīdzinot ar dažādiem banku piedāvājumiem, ātrais kredīts ar minimālo algu, debitoriem ar maziem ienākumiem, pieejams bez lieku formalitāšu kārtošanas, pie tam, tas viss notiek internetā vai ar SMS. Lai aizņemtos internetā nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darbavietas. Pozitīvi ir arī tas, ja strādājiet neoficiāli – Jums arī aizdevums būs pieejams. Tāpēc pats galvenais – Jums nepieciešami patiešām stabili ikmēneša ienākumi, lai laicīgi spētu atmaksāt kredītu. Atcerieties, ja esat jauns klients un saņemiet minimālo algu - Jums visbiežak būs pieejams aizdevums līdz pat 200 eur ar atmaksas termiņu līdz 1 mēnesim. Turklāt vairums kompāniju internetā izsniedz pirmo kredītu bez maksas – Jums nav jāmaksā noteiktā procentu likme.

Taču ja Jūs jau esat pastāvīgais klients un esat kādu kredītu aizņēmies, jāātceras, ka no 2. aizņemšanās reizes Jums jāmaksā noteiktu procentu likme papildus aizdevuma summa. Viesbiežāk procentu maksājumi svārstās no 10 – 12,5%. Situācijās, kad Jums nepieciešama lielāka kredīta summa – ir kredītiestādes internetā, kas izsniedz patēriņa aizdevumus līdz pat 3000 eur. Tomēr jāuzsver, ka var nākties papildus maksāt daudz lielākas procentu likmes – līdz pat 25%, bet kredīts ar minimālo algu ir mazs un ar maziem procentiem. Jāuzsver, ka ļoti bieži daudzi debitori neizlasa rūpīgi aizdevuma līgumu un iekuļas lielās finansiālās problēmās un parādos, jo nespēj segt kredīta procentu likmi un procentu maksājumus.

Kredīts ar mazu algu ir jāņem apzinīgi!

Īpaši kredīta vajadzība un procentu likmes atbilstība saviem ienākumiem jāapsver tiem, kuri saņem maz naudas un nav pārliecināti par savu ienākumu līmeni. Debitoriem, kuri saņem maz naudas, kredīts ar mazu algu var noderēt situācijās, kad vajadzīgi daži desmiti euro rēķinu nomaksai vai pārtikas iegādei, bet līdz algai kāds laiks vēl ir jāgaida. Jāuzsver, ka salīdzinoši mazākus kredītus ir iespējams atmaksāt arī tiem, kas saņem minimālo algu, taču lēmums par aizdevuma nepieciešamību un savu ienākumu atbilstību, protams, ir jāpieņem debitoriem pašiem.Lai saņemtu aizdevumu un varētu to pieteikt ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un mobilais telefons, bankas konts un e-pasts.

Jāuzsver, ka pats galvenais, lai saņemtu aizdevumu savā kontā - ir klienta pozitīvā kredītvēsture. Sliktas kredītvēstures gadījumā kredīts ar minimālo algu netiks pieškirts. Šobrīd aizņemties internetā var pat bez darba vietas (ja ir staibili ienākumi, piemēram, pabalsti vai darbs bez darba līguma) un ar negatīvu kredīta vēsturi, taču to izdarīt ir nedaudz grūtāk. Jāuzver, ka ja rodas jautājumi par aizdevuma saņemšanu un kredīta nosacījumiem ir iespējams sazināties ar izvēlēto kompāniju un noskaidrot visu nepieciešamo informāciju par kredītu. Ātrie aizdevumi ar mazu jeb minimālu algu ir pieejami visu dienu, visbiežāk kompāniju darba laiks ir no 8.00 rītā līdz pat 22.00 vakarā. Aizņemieties gudri, īpaši ja saņemiet nelielu naudu – esat uzmanīgi un rūpīgi iepazīstieties ar kredīta līguma nosacījumiem.

Bezprocentu kredīts ar minimālo algu?

Jā, ir tāda iespēja, bezprocentu kredīts ar minimālo algu, kas ļauj nepārmaksāt nevienu centu par aizdevuma izmantošanu. Šādi ātrie kredīti ir kļuvuši ļoti populāri un ir neatņemama sastāvdaļa gandrīz katrā mūsdienīgā kredītu kompānijā. Baidīties no šī pakalpojuma nevajag. Protams, ja aizņemtā nauda netiks atdota, kas var notikt algas nepietiekamības dēļ, tad nāksies mazliet patērēties, veicot šī kredīta pagarināšanu. Ja alga ir maza un spēj nodrošināt tikai minimālās prasības, tad ātrais kredīts par maksu var būt ļoti apgrūtinošs. Labāk būtu meklēt labāk apmaksātu darbu, kur alga būs pietiekoša, lai neņemtu kredītus. Tas minimums, ko sniedz minimālā alga, ir tik mazs, ka jābrīnās, kā cīlvēki spēj nomaksāt komunālos maksājumus, aprūpēt sevi un bērnus, atpūsties un rast dzīves prieku. Iespējams, tas, kurš pieradis pie mazas naudas, labāk to novērtē un pareizi tērē, tāpēc aizdevumi tādiem cilvēkiem varētu arī neinteresēt.

Vai varu saņemt kredītu, ja slikta kredītvēsture?

Ar sliktu kredītvēsturi aizņemties būs pagrūtāk, jo šis kritērijis ierasti ir lielākais klupakmens, uz kura uzraujas kredītņēmējs. Sabojājot savu vēsturi, sekas tam var iestāties tikai pēc laika, kad būs vēlme aizņemties atkārtoti, bet aizdevēji atteiks dēļ sliktā kredītreitinga. Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi ir pieejams kompānijās, kuras prasa ķīlu. Kā viens no populārākajiem piedāvājumiem ir aizdevuma saņemšana pret savu auto ķīlu, jo šis piedāvājums sevī iekļauj interesantu faktu - auto paliek Jūsu rīcībā, neskatoties uz to, ka tas ir ieķīlāts. Bieži vien šāds ātrais īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums tiek izmantots, lai veiktu steidzamus auto remonta darbus vai apmaksātu neparedzētus medicīnas izdevumus. Taču no vienas puses, ņemt kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, pie apstākļa, ka Jums ir minimālā alga, nebūtu tas pareizākais variants. Jums ir jāsaprot, ka aizdevumi ir domāti cilvēkiem, kuriem tie nerada un nav radījuši problēmas.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 6 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Laikam jau tas nav prāta darbs - aizņemties, kad saņem pašu mazāko algu. Tādā situacijā ir jādomā par to, vai nav jāmeklē darbs ar lielāku algu, nevis jāķeras pie ātrajiem kredītiem. Nekad nesapratīšu tos, kas aizņemas naudu tad, kad viss ir jau nolaists līdz nabadzībai.

| | Vērtējums: 5

Vai tad nav likums, kas paredz, ka cilvēkam nevar aizdot, ja viņa kredīta maksājuma summa pārsniedz 30%? Kā tad īsti sanāk, ja cilvēkam ir minimālā alga un viņš paņem 500 euro kredītu? Es pareizi saprotu, ka šis pakalpojums ir pieejams arī tiem, kuri nedraudzējas ar galvu un ir gatavi paņemt vairāk kā varēs atdot?

| | Vērtējums: 5

Nesen dzirdēju, ka valdība grasās palielināt minimālo algu par 10 euro. Tas tik būs pielikums, kas ļaus trekni dzīvot un iztikt bez kredītiem. Vispār, minimālā alga ir kaut kāds absurds slieksnis, tas ir minimums, tāpēc ņemt kredītu, kad jau tā ir viss totālā trubā, nav nekāds prāta darbs.

| | Vērtējums: 4

Laiks aizliegt bezprocentu kredītus tiem, kuri saņem mazu algu, jo tā ir ļoti bīstama spēle, kurā zaudētājs būs tikai kredītņēmējs. Resnie kreditori jau kaut kā izdzīvos, bet ko teikt tiem, kam jābaro bērni?

| | Vērtējums: 5

Neteiktu, ka tā ir laba doma, aizņemties, ja ir maza alga. Ir taču arī citas iespējas, kur dabūt naudu, lai nebūtu jāņem ātrais kredīts internetā, pat, ja tie pirmajā reizē ir bez maksas. Pareizi būtu sākt ar ģimenes budžeta plānošanu, optimizējot savus izdevumus, pārskatot visus liekos tēriņus. Kā nākamais solis būtu labāk apmaksāta darba meklēšana vai mēģināšana pacelt savu atalgojumu jau esošajā. Domāju, ka kreditoriem vajadzētu ierobežot kredītu izsniegšanu ne tikai bezdarbniekiem, bet arī tiem, kuriem ir minimālā alga. Izskatās, ka valsts nav ieinteresēta, lai mums uzlabotos labklājība, tāpēc jau ir tā, ka visādi komersanti uz mūsu bēdu rēķina nopelna miljonus.

| | Vērtējums: 5

Man ir ļoti maza alga, tāpēc es nevaru iztikt bez kādas palīdzības no malas, bieži izmantoju mikrokreditēšanas pakalpojumus un neesmu par to ļoti bēdīgs, jo tas palīdz man risināt problēmas, ko nerisisna mana darba vieta.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.