Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi: vai aizdos?

Sliktā kredītvēsture neļauj aizņemties priekš automašīnas? Esam apkopojuši visus aizdevējus, kuru pakalpojumu klāstā ir auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Lai arī reputācija ir viens no būtiskākajiem faktoriem, ir kreditori, kuri piedāvā saņemt auto aizdevumu ar bojātu vēsturi.

Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuriem ir izveidojusies negatīva kredītvēsture. Tendence ņemt kredītus un tos neatdot mazliet ir norimusies, taču nokļūšana parādnieku reģistros nav nekas neparasts. Ne vienmēr ir tā, ka cilvēks var paredzēt savu nākotni un kontrolēt naudas plūsmu. Bieži gadas tā, ka neveiksmes piemeklē negaidīti. Un, kā zināms, viss ir pārejošs. Tikai sabojātā kredīvēsture gan tik vienkārši nepāriet un vēlme pēc laika iegādāties auto kredītā, var tikt ierobežota, tā kā auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi kreditoram ir liels risks. Daudzus kreditorus neinteresē tas, ka uz doto brīdi jums ir labi un stabili ienākumi, tie skatās arī uz vēsturiskiem notikumiem. Un saprats jau viņus var, jo parādu piedziņa nav bezmaksas pasākums, pie tam, piedziņa bieži vien ievelkas ilgākā laika posmā. Sadarboties ar parādnieku neviens nesteidzas, taču atrodas kompānijas, kuras spēj uzņemties riskus un nepievērš uzmanību bijušam parādnieka statusam. Protams, ja cilvēkam uz doto brīdi ir citas nenokārtotas parādsasitības vai ir nestabili ienākumi, saņemt naudu priekš auto iegādes būs neiespējami. Un jautājums - vai to vispār vajag?

Kur aizņemties auto iegādei ar sliktu vēsturi?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

3

Daudzi cilvēki vēl nesaprot, ka sliktā kredītvēsture ir kā indikators tam, ka kredītu ņemšana var novest pie nelabvēlīgām sekām. Šobrīd cilvēki ir kļuvuši gudrāki un vairs neņemt tik daudz kredītus, kā tas bija agrāk, taču kāre dzivot pāri saviem līdzekļiem ir saglabājusies. Visi girb dzīvot labāk - labāk ģērbties, labāk ēst, braukt ar labāku auto un dzīvot skaistā mājā. Un labi, ja tas viss tiek sasniegts pašu spēkiem. Tomēr daudzos gadījumos cilvēki ņem kredītus. Pārvērtējot savas spējas un statusu, daudzi pērk dārgas automašīnas kredītā. Tā ir vienīgā iespēja tikt pie tāda auto un cilvēks ir gatavs pat badoties - braukt ar dārgo auto tam būs svarīgāk. Tieši šo iemeslu dēļ, daudziem ir sabojāta kredītvēsture, jo šie cilvēki reiz nav tikuši galā ar to, ko tie vēl nebija nopelnījuši, bet ieguvuši. Tāpēc mēs iesakām jums nesteigties ņemt auto kredītu ar sliktu kredītvēsturi, bet gan paplānot savas finanses tā, lai savu kāroto auto jūs iegādātos bez kredītiem. Jāspēj būt kritiskam un bieži vien ir jāmāk savaldīt savs ego, neļaujot tam iegūt to, kas nemaz nepienākās. Sāciet ar taupīšanu, ģimenes budžeta plānošanu un iekrājumiem - tas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus ātrāk!


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi: vai aizdos?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 komentārs | Komentēt

  1. NAURIS

    Ja ir piķis, kurš garantē, ka vari nomaksāt krītā paņemto autiņu, tad var arī apiet to kredītvēsturi. Pārāk liels haips ap šo tēmu, lai gan patiesība daudzas kompānijas aizdod parādniekiem.

Atstāt komentāru