Auto kredīts ar zemu procentu likmi: kur lētāk?

Meklē vietu, kur saņemt pašu lētāko auto līzingu? Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir auto kredīts ar zemu procentu likmi. Aizņemties lētāk ir pavisam vienkārši, jo atliek vien salīdzināt visus auto kredītus un izvēlēties pašu izdevīgāko piedāvājumu .

Tā kā auto tirgus Latvijā ir stipri pārsātināts gan ar automašīnu daudzumu, gan ar kreditēšanas pakalpojumiem, atrast sev piemērotāko risinājumu nav viegli. Atrast izdevīgāko auto kredīta piedāvājumu var tikai vienā veidā - salīdzinot visus auto kredītus un izvēloties to, kuram būs izdevīgākie nosacījumi. Auto kredīts ar zemu procentu likmi ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu un nepārmaksāt. Kā zināms, tad daudzas automašīnas strauji zaudē savu vērtību, bet kreitēšanas pakalpojumi ir uz vairākiem gadiem. Šo gadu laikā auto piedzīvos novecošanos un tirgus vērtības kritumu, bet kredīta kopējās izmaksas no tā nemainīsies. Bieži gadās arī tā, ka cilvēks, kurš ir iegādājies savu automašīnu līzingā, veic līzinga maksājumus vēl tad, kad automašīnas vairāk nemaz nav - tā ir nodota metāllūžnos vai izpārdota pa detaļām. Šis ir ļoti bēdīgs scenārijs, tāpēc rūpīgi izvērtējiet kreditoru piedāvājumus un ņemiet tikai tos aizdevumus, kuriem ir zemas procentu likmes. Zemāk ir dažas no populārākajām auto līzinga kompānijām, kurās var aizņemties lētāk.

Kur aizņemties auto kredītu ar zemiem procentiem?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

3

Kā redzam, piedāvājumu ir ļoti daudz un izvēlēties lētāko auto kredītu nav nemaz tik sarežģīti. Tomēr mēs vēlamies jūs pabrīdnāt. Kā jau jebkurš kreditēšanas paklpojums, arī auto kredīti ar zemu procentu likmi ir bīstami un var radīt virkni problēmu. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par to, kā tiks atgriezsts paņemtais aizdevums, labāk būtu atturēties no kreditēšanas pakalpojumiem. Automašīna ne vienmēr ir pirmās nepieciešamības lieta, bieži tā ir tikai greznība. Vai esat aizdomājušies, cik daudzi cilvēki lieto savus auto vieni paši, lai pārvietotos, piemēram, vien dažas sabiedriskā transporta pieturas? Tādu ir daudz un ne visi no šiem cilvēkiem ir par labas finansiālās veselības paraugiem. Sabiedriskais transports, pastaiga vai divritenis ir laba alernatīva automašīnai, kas būs gan lētāk, gan arī ekoloģiskāk. Daudzi no cilvēkiem, kuri steidz iegādāties auto ar kredīta palīdzību, vēl neapzinās, kādas izmaksas būs, lai to auto uzturētu. Tie vēl nezin, ka tiem būs jāmaksā ne tikai par degvielu, bet arī par apdrošināšanu, dažādiem remontiem un apkopēm, kas gada griezumā radīs iespaidīgus izdevumus. Vai jums to vajag? Mēs domājam, ka jūs spējat kritiski izvērtēt savas iespējas un vēlmes - pamatojot visu ar saviem ienākumiem un to lietderīgo pārvaldīšanu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Auto kredīts ar zemu procentu likmi: kur lētāk?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

2 komentāri | Komentēt

  1. PERDELS

    Oho, a kur tad palika Mogo? Tas taču bija flagmanis šajā lauciņā? Laiki mainās, bet viens noteikti nemainās - mēs pērkam visādas vecas lamatas kredītā, pārmaksājam un grūžām naudu remontos un nodokļos. Ar mums viss normāli?

  2. FANS

    Izpētīju un salīdzināju visus auto kreditēšanas piedāvājumus, bet tā arī neatradu neko labāku par banku piedāvājumiem. Šie jau ir nebanku kantorīši, kuriem jau būtībā nav zemi procenti. Bankas praktisi vienmēr var piedāvāt zemākus procentus. Tiesa gan - bankai ir lielākas prasības.

Atstāt komentāru