Ātrie kredīti bez darba vietas vai oficiāliem ienākumiem

Pie šiem aizdevējiem vari pieteikt bezdarbnieka aizdevumu!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Ātrie kredīti bez darba vietas - aizdevumi bezdarbniekiem

Kā tad īsti ir, vai tiešām bezdarbniekam ir pieejami ātrie kredīti bez darba vietas, vai tiešām ir iespēja aizņemties bez oficiāliem ienākumiem? Vairumā gadījumu, protams, ka nē, jo kreditēšanas pamatā ir klienta maksātspējas izvērtēšana, tāpēc oficiāli ienākumi ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas garantē, ka aizdevums tiks laicīgi atdots. Bet ir arī tādi aizdevēji, kuri aizdod bezdarbniekiem bez oficiāla darba, uzņemoties riskus vai prasot pretī kādu ķīlu. Katrs kredītņēmējs pats var izvēlēties, ņemt vai neņemt ātro kredītu, attiecīgi pats uzņemas par šīm saistībām pilnu atbildību. Kreditēšanas kompānija var nākt pretī, ja cilvēkam ir kādi citi ienākumi, kurus var pierādīt, piemēram, ar bankas izdruku, kurā būs redzami regulāri ienākumi. Aizdevumi bezdarbniekiem var tikt pieteikti jebkurā kompānijā, kurā ir ātrie kredīti internetā, taču jāsaprot, ka katrai no tām ir savs vērtēšanas mehānisms, kas var arī liegt aizņemties.

Ātrais kredīts bez darba vietas

Vai kredīts bez darba vietas ir tas pats ātrais kredīts?

Šis aizdevuma veids būtībā ne ar ko neatšķiras no ierastajiem ātrajiem kredītiem. Aizdevums bez darba vietas ir tas pats īstermiņa aizdevums ar visiem nosacījumiem, kas tam piemīt. Aizņemties var no 5 līdz pat 3000 euro un termiņš var variēt no dažām dienām līdz pat 5 gadiem, ja aizdevējs saviem klientiem piedāvā arī ilgtermiņa kredītus. Ja nav darba, ilgtermiņa kredīts bez oficiālas darba vietas visdrīzāk tiks atteikts, iespējams, arī ātrais kredīts tiks izsniegts tikai uz neilgu laiku un ar ierobežotu summu, tas būs atkarīgs no tā, kāds Jums tiks piešķirts kredītreitings. Ja būsiet ņēmuši ātros kredītus pie citiem un nebūsiet tos atdevuši, kredīts tiks atteikts. Aizdevējiem nepatīk arī tādi klienti, kuriem ir negatīva kredītvēsture, jo šādi klienti ir jau iekļauti riska reģistros. Ja vēsture ir tīra un nav nekādu citu parādsaistību, ja ir kādi uzskatāmi un regulāri ienākumi, tad aizdevējs vēl padomās un, iespējams, dos zaļo gaismu ātrajam bezdarbnieka kredītam.

Kādos gadījumos aizdevums bezdarbniekam var tikt atteikts?

Kā rīkoties, ja tiek atteikts kredīts bez oficiālas darba vietas?

No sākuma būtu jānoskaidro, kāds ir iemesls atteikumam. Ja tas ir saistīts ar ienākumiem, tad jācenšas tie palielināt, meklējot aktīvāk darbu, kurš maksās oficiāli un pietiekami, lai uzlabotu Jūsu kredītreitingu. Ja ātrais kredīts bez darba vietas tiek atteikts tāpēc, ka ir paņemti jau citi kredīti, tad jāmeklē aizdevējs, kurš veic kredītu apvienošanu un tādā veidā pārņem Jūsu visus kredītus vienās saistībās. Šis kredīta modelis ir pieskaitām pie ilgtermiņa kredītiem, tomēr ir kreditori, kuri nāk pretī un apvieno aizdevumus. Ja ātro kredītu atsaka dēļ tā, ka ir slikta kredītvēsture, tad vienīgais veids, kā to apiet, būs kredīta ņemšana pret kādu ķīlu. Jāsaka, ka vairumā gadījumu bezdarbniekiem aizdot tieši pret ķīlu, tāpat vien naudu pakaļ neviens nemet, jo risks nonākt līdz naudas piedziņai ir pārāk liels. Liels risks ir arī tad, ja cilvēks ir paspējis sabojāt savu kredītvēsturi - kredīts bez darba vietas ar slikti kredītvēsturi netiek piedāvāts nevienā Latvijas kreditēšanas kompānijā, jo risks sevi šajā gadījumā neattaisno! Domājam, ka tas ir tikai loģiski un pareizi, ka šādiem cilvēkiem netiek izsniegti kredīti!

Bēdāties par to, ka tiek atteikts kredīts nevajag, jo tas pat ir labāk, ka netiek uzkrauts vēl viens smags akmens jau tā smagajā vezumā, kurš radies dēļ tā, ka nav darba vieta. Skaidrs, ka cilvēkam bez ienākumiem ir grūti tikt galā ar visiem maksājumiem un vilinājums tikt pie vieglas naudas un saņemt kādu ātro aizdevumu ir liels. Svarīgi ir domāt par to, kā iztikt bez aizņēmuma un virzīties uz jauna vai labāk apmaksāta darba meklēšanu. Ja darba vietu atrast ir grūti, iespējams, jādomā par pārkvalificēšanos uz citu profesiju, jo bieži gadās, ka cilvēks ir iemācījies vienu arodu un domā, ka tas ir vienīgais, ar ko var pelnīt. Līdz ar mums, noveco arī daudzas profesijas, tās nomaina produktīvākas vai kaut kādas jaunās tehnoloģijas, kurās cilvēka dalība ir samazināta līdz minimumam. Nekad nav par vēlu mācīties ko jaunu, tāpēc uzstādiet sev mērķi tikt pie jaunas darba vietas un iztikt bez kredīta, paciešoties un pasvīstot savu mērķu labā!

Neticiet visiem, kuri sola kredītus bez darba vietas!

Diemžēl ir cilvēku kategorija, kura vēlās nopelnīt naudu uz citu nelaimes, nenesot nekādu atbildību par saviem vārdiem un sludinājumiem. Nebanku kreditēšanas nozarē tādu netrūkst un nav noslēpums, ka cilvēki bieži uzraujas uz šāda veida cilvēku darbības augļiem. Kā viens no piemēriem ir mājas lapas, kuras reklamē ātros kredītus bez darba vietas, aicinot ņemt šos kredītus bez oficiālajiem ienākumiem, aprakstā neminot alternatīvas un briesmas, ko tāda veida aizdevums var sagādāt. Mūs mērķis ir palīdzēt Jums izvēlēties pareizo risinājumu, kurš nav tendēts uz kredīta ņemšanu. Mēs skaidri apzināmies, ka bezdarbniekam šādi pakalpojumi ir bīstami un labāk būtu tiem iet ar līkumu. Neuzraujaties uz skaistiem saukļiem un vilinošiem piedāvājumiem, labāk koncentrējat savus spēkus ienākumu palielināšanai ar darbu, viegli pieejamā nauda vienmēr ir dārgāka un bezvērtīgāka kā tā, kas ir nopelnīta paša rokām. Labāk padzīvot kādu laiku trūcīgāk, nevis dzīvot pāri saviem līdzekļiem un bojāt savu finansiālo veselību ilgtermiņā. Novēlam tikt galā ar grūto posmu - Jums tas noteikti izdosies!

Kā atrast labāk apmaksātu darbu, lai iztiktu bez kredīta?

Bez šaubām, uz šo jautājumu nebūs skaidra atbilde, jo viss ir atkarīgs no paša cilvēka, no tā prasmēs, iemaņām un izglītības līmeņa. Vienam atrast darbu būs vienkāršāk, bet citam grūtāk, tomēr ir daži ieteikumi, kas palīdz darba meklējumos. Pirmais, izvērtējiet, vai tas, ko Jūs tagad mākat, ir tas, kas nepieciešams darba tirgū, jo, iespējams, Jūsu profesija ir novecojusi. Nekad nevajag baidīties iemācīties kaut ko jaunu, sevišķi, ja vēlaties būt pieprasīts darba tirgū. Iespējas ir plaša un bezgalīgas, tāpēc apdomājiet, vai nav laiks kaut ko mainīt. Otrs, ja Jums jau ir pieredze un saprotat, ka visi atsaka, aplūkojiet savu CV jeb Curriculum Vitae, vai tas patiešām atbilst visām prasībām, lai izskatītos reprezentabli un motivētu darba devēju ar Jums satikties uz pārrunām? Labs CV ir daļa no panākumiem, nenovērtējiet šo posmu par zemu un parūpējaties, lai CV būtu reprezentabls. Trešais, pamēģiniet sevi uzņēmējdarbībā, piemēram, sākot savu online biznesu, iesaistoties partnermārketingā. Tam būs nepieciešams tikai nedaudz un tur patiešām var nopelnīt. Piemēram, rakstā par to, kā nopelnīt ar kredītiem, ir ieskats pirmajos soļos, tāpēc aplūkojiet šo rakstu un izdomājiet, vai tas ir priekš Jums.

Kopsavilkums par kredītiem bez darba vietas vai oficiāliem ienākumiem:

Kā redzam, tad ātrie kredīti bez darba vietas ir ļoti bīstams aizdevuma veids, kurš ir pieejams tikai retos gadījumos. Un skaidrs, ka tam visam ir savs pamatojums, jo aizdevumi bezdarbniekiem ir ļoti riskanti, par cik kredītņēmējam nav stabili ienākumi. Šāds kredītņēmēja profils nevieš uzticību un vairums kreditoru atsaka. Tomēr visur ir savi izņēmumu un, ja cilvēkam ir kādi citi ienākumi, kurus tas var apliecināt, tad cerēt uz šādu kredītu, esot bezdarbnieka statusā, var. Mēs no savas puses varam ieteikt neaizņemties, ja situācija jau ir bēdīga un ienākumi ir sarukuši. Labāk aktīvāk meklējiet iespēju nopelnīt un sāciet pārdomāt savus tēriņus. Vairumā gadījumu, cilvēkiem, kuriem ir lielas finansiālās problēma, pamatā ir arī nepareiza budžeta plānošana, varētu teikt pat, ka tādas nav vispār. Un tas ir lielākais klupakmens, kurš bieži noved pie nekontrolētiem tēriņiem un dzīvošanas pāri saviem līdzekļiem. Rezumējot par šo tēmu, aizdevums bez ienākumiem nav labākais risinājumus. Meklējiet labāk apmaksātu darba vietu, sagatavojiet labu CV jeb Curriculum Vitae un piesakāties uz labāk apmaksātu darbu, plānojiet savas finanses un maksimāli apejiet kreditēšanas iespējas. Esiet atbildīgi un domājiet par nākotni, kuru paši veidojat jau šodien.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 9 | Vērtējums: 4.4

| | Vērtējums: 5

Ko lai saka, esmu nonācis līdzīgā situācijā. Gaidu darbu ārzemēs, bet kaut kā jau jāiztiek līdz tam brīdim, tāpēc vēlos aizņemties. Kā skatos, tad kredīti bez oficiālas darba vietas nav liela problēma, bet aizdevumi bez oficiāliem ienākumiem gan ir grūti atrodami. Man ir tieši šī problēma, jo nav ne darba, ne ienākumu. Kurš var palīdzēt? Ķīlāt man nav ko, tā kā sanāk, ka viss ir tikai uz mana goda vārda.

| | Vērtējums: 5

Lai vai kā, bez ienākumiem nemaz nevar aizņemties, tāpēc nav ko te pūst pīlītes. Ja gribat aizņemties, tad vajag labu algu, kas ļaus samaksāt. Kāda jēga jums aizdot, ja jums nav nauda? Nesaprotu šos naivos cilvēkus, kuri meklē iespēju aizņemties, kad viss jau ir totālā tūtā. Jāiet vien strādāt un tad viss pats par sevi atrisināsies.

| | Vērtējums: 5

Es nezinu, kas ir sastādījis šo tabulu, bet bezdarbniekam te darīt nav ko, domāju, ka šīs kompānijas neizsniedz kredītus bez darba vietas, jo viņiem jau nav mērķis ieguldīt naudu, bez iespējas to atgūt. Paskaidrojiet man, kā tas, kuram nav darba, spēj atmaksāt paņemto kredītu? Kaut kas neiet te kopā, jums tā neliekas?

| | Vērtējums: 4

Tiešam tādus dod? Es mēģināju un pie šiem visiem man atteica? Varbūt ir vērts smalkāk paskaidrot, kādos gadījumos bezdarbnieks nevar saņemt aizdevumu? Noderētu...

| | Vērtējums: 5

Varu tikai piekrist tam, ka jāmeklē labāk apmaksāta darba vieta, sēdēt uz vietas un gaidīt brīnumus ir muļķa darbs. Es arī biju palicis bez darba, bet tad saņēmos un sāku pētīt visu par mājas lapu izveidi un tad jau arī nonācu pie šeit minētā partenrmārketinga. Tagad strādāju no mājām un bēdu nezinu, lai gan apzinos, ka man ir jurista izglītība, kur kādreiz būs jāliek lietā kā darba ņēmējam.

| | Vērtējums: 5

Paliku uz kādu laiku bez darba un naudas, ļoti grūts posms bija un beidzās arī iekrājumi. Kādu laiku aizņēmos no vecākiem, tad draugiem, tad ķēros pie kredītiem bezdarbniekiem. Teikšu godīgi, prieks jau liels, ka kāds aizdod, ja esi bez darba, tomēr tas nav uz ilgu, jo, kad sāku strādāt, ilgu laiku bija jāatdod visiem parādi. Radiem ir viens, bet kreditoriem tie bija parādi ar procentiem, kuru kopēja summa beigās bija lielāka par aizdevumu.

| | Vērtējums: 4

Nesaprotu, kāpēc man neaizdod naudu, ja saņemu bezdarbnieka pabalstu, nauda taču ienāk? Un kas tā par stulbo kredītvēsturi, kā lai zinu, ka man tā ir slikta? Vispār, rādās tāda sajūta, ja cilvēks paliek bez darba, tad viņš ir bomzis. Bet, kad strādāju un maksāju nodokļus, tērēju savu naudu, tad gan visi bija smaidīgi.

| | Vērtējums: 4

Paši jau ar reklamējat kredītus. Ar ko esat labāki par tiem, kas aicina aizņemties bezdarbniekus, tikai ar to, ka mudināt meklēt darba vietu un neņemt kredītus? Kaut kāda dubultā morāle te sanāk.

| | Vērtējums: 3

Nu es esmu prasījis visiem šiem aizdevējiem, neviens man nedod, lai gan bez darba paliku tikai mēnesi atpakaļ. Man tagad tāds pagrūtāks posms, tāpēc vajadzētu nelielu aizdevumu. Kādas tad ir alternatīvas šim kredīta veidam vai, ja esmu bezdarbniek, tad uz kredītu varu necerēt?

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.