Bezkontakta dezinfekcijas dispensers Spray Box™

Iepazīsties ar jauno bezkonatkta (sensora) dezinfekcijas dispenseru Spray Box™. Tas ir pilnībā automātisks un iederēsies gan viesnīcā, gan medicīnas centrā, gan veikalā, gan jūsu birojā, jo tam ir unikāls un pielāgojams dizains. Cena: 950 euro.

Tā kā Covid-19 pandēmija vēl nav atkāpusies un drošības pasākumsu neviens nav atcēlis, ir rūpīgāk jādomā par savu un citu cilvēku drošību praktiski visur, kur apgrozās daudz cilvēki. Piesardzības pasākumi paredz sejas masku lietošanu un pastiprinātu roku mazgāšanu jeb dezinfekciju. Pieiet roku dezinfekcijai var dažādi. Var lietot dažādus gēlus, putas un spirta šķidrumus. Viss atkarīgs, kādos apjomos tas tiek lietots un nodrošināts. Ļoti publsikā vietās ir nepieciešami īpaši risinājumi un Latvijā ir radīts patiešām iespaidīgs produkts. Spray Box™ ir bezkontakta dezinfekcijas dispensers jeb stends ar pilnībā automatizētu darbību. Šī ierīce spēj no 5 litriem dezinfekcijas līdzekļa, apkalpot līdz pat 10000 cilvēku. Tas tiek panākts ar unikālu sistēmu, kas izsmidzina vien 1 mililitru šķidruma. Iegādājoties ierīci safetyspray.co veikalā, saņemsiet arī 5 l kannu ar šķidrumu dezinfekcijas ierīces uzpildei.

Jautājumi un atbildes par Spray Box™ stendu

 • Cik ilgā laikā dispensers tiks piegādāts? Standarta piegādes laiks 1 līdz 2 nedēļas, taču ir pieejama arī Express piegāde 36 stundu laikā. Ātrā piegāde ir pieejama tikai Eiropas savienības valstīs.
 • Vai šim dezinfekcijas sensora dispenserim ir garantija? Jā, Spray Box™ nāk ar viena gada garantiju, taču ir iespējams arī pielāgot garantijas un apkalpošanas laiku, par ko var ienoties, noformējot pasūtījumu.
 • Vai stendam var pielāgot savu dizainu? Jā, praktiski visi stendi ir pielāgojami jūsu mērķiem, apdrukājot tos ar logotipiem, pilāgojot krāsas un pat materiālus vai to imitācijas. Par īpašajām vēlmēm un to izmaksām jūs varēsiet novienoties, kad ar jums sazināsies pārdošamas aģents.
 • Cik bieži jāuzpilda Spray Box™ ierīce? Viss atkarīgs no tā, kur tiek novietots šis roku dezinfektors, taču tā kapacitāte ir atbilstoši uzpildītajam dezinfekcijas līdzekļa daudzumam. Standartā tie ir 5 L, kas nodrošina aptuveni 10000 dozēšanas reizes.
 • Kādas ir izplatītākās problēmas ar izsmidzinātāju? Biežākās problēmas ar automātisko dezinfekcijas līdzklu padevi ir dēļ gaisa padeves sistēmā. Ja sūknis neuzsūc šķidrumu dēļ nekorekta caurules novietojuma, ir rūpīgāk jāievieto caurule tvertnes lejas daļā. Gadās arī problēmas ar šķidruma blīvumu. Dozators nespēj izsmidzināt gēlus un putas. Jebkuru problēmu gadījumā lūgums azināties ar kompānijas pārstāvi.
 • Kādus dezinfekcijas līdzekļus lietot? Svarīgākais ir ievērot noteikumus, ka dozatora sprauslai piemērotākais dezinfekcijas šķidrums satur vismaz 70% alkohola un nav putu vai gēla konsistencē. Mūsu atbalsta centrs palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko šķidrumu.
 • Kāda ir Spray Box cena Latvijā? Šo unikālo stendu var iegādāties par 950 euro.

Galvenās dispensera priekšrocības:

 • Ērti lietojama pašapkalpošanās iekārta;
 • Palīdzēs uzturēt tīrību un kārtību apkārt, kā arī labu vizuālo tēlu;
 • Iekārta nerada slapjumu uz grīdas;
 • Vienkāršs veids kā nodemonstrēt rūpes par klientiem;
 • Paredzēts izmantošanai vietās ar lielu cilvēku plūsmu kur nevar piemērot roku mazgāšanas risinājumu;
 • Iekārta nodrošina roku dezinfekcijas procesu atbilstoši Eiropas standartam EN1500 (Roku dezinfekcija ar spirtu saturošiem līdzekļiem).
 • Drošs dozators roku dezinfekcijai, kas parūpēsies par jūsu darbinieku, klientu un apmeklētāju higiēnu un veselību.
DOTIES UZ E-VEIKALU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1