Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi: pie kā?

Sabojāji savu reputāciju un neviens negrib aizdot? Mēs esam apkopojuši visus aizdevējus, kuru piedāvājumā ir bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ja uz doto brīdi nav nekādu parādsaistību un ir pietiekami ienākumi, saņemt aizdevumu ar negatīvu vēsturi nebūs grūti.

Kreditēšanas nozares attīstība mums ir atnesusi visdažādākās aizdevumu formas, kuras spēj apmierināt praktiski jebkuras vajadzības. Cilvēki ar sabojātu kredītvēsturi nav izņēmums - arī viņiem kreditori ir atvēlējuši īpašu piedāvājumu klāstu, kurš bieži vien ir viens liels atteikums. Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir ārkārtīgi rets kreditēsānas modelis, kurš ļauj aizņemties neskatoties uz negatīvo vēsturi, pie tam, nemaksājot par to nekādu komisijas maksu. Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams tikai tad, ja cilvēkam uz doto brīdi nav nekādu citu nenokārtotu parādsaistību, ir stabili ienākumi un tam ir kaut kāda manta, ko ieķīlāt. Par ķīlu var kalpot gan nekustamais īpašums, gan personīgais auto. Bezmaksas kredīts internetā kreditoram ir ļoti riskants pasākums, kurš prasa arī zināmus izdevumus. Un tas, ka parādnieki netiek pie šāda kredīta, nav nekas neparasts daudzi aizdevēji neriskē ieguldīt naudu apšaubāmos darījumos ar cilvēkiem, kuriem ir slikta reputācija. Zemāk ir daži aizdevēji, kuri iespējams jums palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu. Lai gan jāatzīst, ka atteikumu procents šim kredītam ir ļoti liels.

Kur aizņemties bez procentiem ar sliktu vēsturi?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
4.8 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 €

21 - 70 gadi

10 %
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5 %
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6 %
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
2000 100 - 2000 €

20 - 75 gadi

0 - 67,7 %
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 €

20 - 70 gadi

0 - 7,5 %

Tā kā aizņemties ar negatīvo vēsturi nav nemaz tik viegli, ir jāsāk domāt par to, kādas ir alternatīvas. Un alternatīvu bezprocentu kredītam ar sliktu kredītvēsturi praktiski nav. Taču jums vienmēr ir iespēja mainīt pastāvošo dzīves modeli. Ja līdz šim esat piekopuši parādnieka modeli un dzīvojuši vienai dienai, laiks padomāt par mazliet lietderīgāku dzīves modeli. Ka viens no variantiem ir sākt izvairīties no nabadzības paradumiem, kuri ir lielākasi šķērslis ceļā uz labklājību. Ļoti būtiski ir arī veidot ģimenes budžetu, iemācīties taupīt un veidot iekārjumus neparedzētiem gadījumiem. Novērtējot naudu, jūs sāksiet apzināties tās vērtību un nepieciešamību. Transformējot savu domāšanu, iespējams jums atnāks kāda biznesa ideja vai labāk apmaksāts darbs, kas ļaus uzlabot savus dzīves apstākļus un vairs nekad tos nenovest līdz parādiem un kredītiem. Viss slēpjas mūsu galvās un rokās. Ja mēs paši neko nemainīsim un nedarīsim, neviens mums neko uz paplātes nepienesīs. Lai arī tas skan vienkārši un var likties, ka tādas gudrības ir visiem skaidras, vairums cilvēku to neapzinās un dzīvo ļoti nepareizu dzīves veidu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi: pie kā?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Atstāt komentāru