Bezprocentu kredīts no 18 gadiem: kur saņemt?

Vēlies aizņemties naudu bez komisijas maksas? Mēs esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir bezprocentu kredīts no 18 gadiem. Tu vari pieteikt to te pat internetā un jau pēc dažām minūtēm saņemsi atbildi. Ja atbilde būs pozitīva, vēl pēc dāžām saņemsi arī savu naudu.

Mūsdienu jaunatne ir ļoti dinamiska un ar augstām dzīves prasībām, kas pašsaprotami prasa arī pietiekami lielus naudas līdzekļus. Ne visi jaunieši spēj nopelnīt, ne visi spēj ar nopelnīto iztikt un dadzi arī nemaz neprot plānot savas finanses. Tas ari ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jaunieši meklē iespēju aizņemties. Bezprocentu kredīts no 18 gadiem ir viens no kredīta modeļiem, kuru iecienījuši tieši jaunieši. Tas dod iespēju paņemt kredītu bez komisijas maksas un atdot tik pat, cik būs paņemts, ietaupot jūtamu naudas summu. Lai arī bezprocentu kredītam ir jūtamas priekšrocības un liels pieprasījums, ne visi kreditori apkalpo cilvēkus 18 gadu vecumā. Ātrais kredīts no 18 gadiem ir ļoti reta parādība un ir sastopams tikai pie retā aizdevēja. Iemesls tam ir pavisam vienkārš - kreditori vadās pēc statistikas, kura liecina par bēdīgu tendenci. Gados jaunāki cilvēki bieži vien rīkojas spontāni un nepadomīgi. Tie ne tikai var pārtērēt un nenorēķināties, bet tie var arī slēpties un mukt no saistību pildīšanas. Šis gan attiecas tikai uz nelielu jauniešu daļu.

Kur aizņemties bez procentiem 18 gados?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %
4.3 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5 %

Kā labāk rīkoties, ja ir vēlme paņemt bezprocentu kredītu 18 gados, bet nav skaidrības, kā tas tiks atdots? Pavisam vienkārši - aizmirstot par iespēju aizņemties un domājot citus variantus, kā tikt pie naudas. Bez komerciestādēm, kuras piedāvā kreditēšanas pakalpojumus jums noteikti vēl ir radi, draugi un paziņas, kuriem varētu prasīt palīdzību. Privātie aizdevēji no radu un draugu puses ierasti naprasa procentus par savu aizdevumu, lai gan netrūkst arī tādu, kas ar to pelna naudu. Ja ar aizņemšanos no radiem un draugiem viss ir slikti, ir jādomā vēl tālāk. 18 gados nav daudz iespēju, kā tikt pie naudas, tomēr ir klasiskie modeļi, kuri ļauj iegūt naudas līdzekļus, piemēram, ar algotu darbu. Atrast darbu nav nemaz tik viegli, bet tas nav arī neiespējami. Sludinājumos bieži meklē dažādus palīgstrādniekus, kuriem nav jābūt ļoti specifiskām zināšanām un izglītībai. Ja naudas trūkums ir novedis līdz vēlmei aizņemties, labāk tomēr būtu iet pastrādāt un nopelnīt iztrūkstošo daļu, nevis aizņemties un riskēt ar to, ka neatdodot laicīgi paņemto bezprocentu aizdevumu, jūs iekļūsiet pagarināšanu vai soda naudas maksājumu ciklā.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Bezprocentu kredīts no 18 gadiem: kur saņemt?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 komentārs | Komentēt

  1. DAŅIKS

    Jauki, ka ir vēl tādi, kas jauniešiem aizdod bez komisijas maksām. Tagad ir daudz visādu kredītu, kuriem ir milzīgas procentu likmes, tāpēc jaunos šādi bezporcentu kredīti mazliet pasargā no lielajiem izdevumiem.

Atstāt komentāru