Ātrais kredīts brīvdienās vai svētkos

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Ātrs kredīts brīvdienās vai svētkos - saņem, kad nepieciešams!

Vēlies aizņemties brīvdienā? Kreditoru pakalpojumi ir pieejami arī brīvdienās un svētku dienās. Kreditēšanas kompāniju darba laiks ir tāds pats kā darba dienās vai mazliet īsāks, mūsu tabulā šie laiki ir norādīti. Jāatzīst, ka kreditoru darba laiks ātrā kredīta gadījumā ir būtiska lieta, jo, lai arī šiem kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, naudu saņemt var tikai darba laikā. Tas nozīmē, ja piesakāt savu aizdevumu ārpus aizdevēja darba laika, tad Jūsu pieteikums tiks izskatīts uzreiz pēc darba laika sākumā, tas automātiski nozīmē ilgāku kredīta gaidīšanu. Ātrais kredīts brīvdienās ir īstermiņa aizdevums 7 dienas nedēļā, kuru pirmajā reizē varat saņemt bez maksas ar atmaksas termiņu līdz 45 dienām. Tas ir ļoti izdevīgi, jo nozīmē to – kādu summu aizņēmāties, tādu arī atdodat. Ilgtermiņa kredīts sestdienās un svētdienās pieejams līdz 15000 euro un tam ir mazliet savādāki nosacījumi, ar kuriem var iepazīties šeit. Tev ir skaidri jāsaprot, kādiem mērķiem šis aizdevums ir nepieciešams, izvērtējot izdevību un riskus.

Ātrais kredīts brīvdienās vai svētkos

Paņemt kredītu brīvdienās var arī izdevīgi!

Ātrais kredīts brīvdienās vai svētku dienās var būt arī ļoti izdevīgs, sevišķi svētkos, jo tad, lai piesaistītu klientus, aizdevēji piedāvā visnotaļ izdevīgas akcijas. Brīvdienas un svētku dienas ir laiks, kad maciņš tiek tukšots arvien ātrāk, jo laiks mierīgi iepirkties, priekš svētkiem dāvanas gādāt un arī iepirkt ikdienas lietas. Ja pēkšņi veikalā ieraugāt, ka kādai sen lolotai precei ir izdevīga atlaide, bet konstatējat, ka makā tik daudz naudas nav un līdz algai vēl jāgaida, tad ir risinājums. Šis risinājums ir kredīts internetā, kuram var viegli pieteikties arī brīvdienās. Ja aizņematies pirmo reizi, tad Jums jāveic pirmreizēja reģistrācija aizdevēja mājas lapā un arī jāsamaksā 1 centa maksa, kuru pārskaitāt uz aizdevēja kontu, lai aizdevējs zina, uz kuru kontu skaitīt naudu. Bet, ja esat jau reģistrējušies un esat jau konkrētā aizdevēja klients, Jums obligāti nav jāskrien uz māju, lai pieteiktu ātro kredītu. To varat pieteikt arī ar īsziņas jeb sms starpniecību, un, ja to būsiet pieteicis darba laikā, tad naudu saņemsiet pavisam ātri, 15 minūšu laikā - ja vien Jums un aizdevējam konts ir vienā un tajā pašā bankā. Bieži gadās, ka cilvēks nesaņem naudu uzreiz, jo tam ir kaut kāda banka, kura brīvdienās naudas pārskaitījumus neveic vai veic tos ar ilgāk kā populārākās bankas, piemēram, Swedbank vai SEB banka.

Šie pakalpojumi ir ar dažiem nosacījumiem, kuri arī nosaka, vai varēsiet tos saņemt. Protams, ka katram aizdevējam šie noteikumi ir savi, bet ir arī visiem kopīgie. Jums ir jābūt Latvijas pilsonim, jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar regulāriem ienākumiem. Citiem svarīgākais nosacījums ir darba vieta, pozitīva kredītvēsture, citiem atkal šie noteikumi nav tik strikti, tā kā ikviens var atrast savu izdevīgāko kredīta aizdevēju, savai situācijai atbilstošāko. Ātrais kredīts brīvdienās ir ļoti izdevīgs risinājums, ja naudu vajag ātri un nav nepieciešama pārlieku liela naudas summa, summas ierasti svārstās no 50 līdz 450 euro un vidējā procentu likme uz termiņu līdz 30 dienām ir 10%. Ja vēlaties aizņemties lielāku summu un ilgāku termiņu, tad jālūkojas pēc ilgtermiņa kredīta. Jebkurā gadījumā ir rūpīgi jāizdomā, vai tiešām šie pakalpojumi ir nepieciešami. Kredīti ir viens no bīstamākajiem finanšu pakalpojumiem un tie var ne tikai nest labumu, bet arī atnest nepatikšanas.

Cik bīstams ir svētku un brīvdienu kredīts?

Uz šo jautājumu nav grūti atbildēt, jo patiešām - kredīts brīvdienās vai svētkos var būt ļoti bīstams. Ierasti cilvēki šajā laikā atpūšas, daži lieto alkoholu un gozējās pludmalē. Atliek vien iedomāties situāciju, ka apreibis runcis sāk iekārot meitenes, bet nauda, par ko uzsaukt meitenēm burbulinādi ir beigusies. Skaidrs, ka šādā situācijā cilvēks var nedomāt par sekām un paņemt ātro kredītu, lai izklaidētu dāmas. Tas, ka pēc brīvdienām šis kredīts sagādās raizes, ir kaut kur tālu prom, nevis iereibušā cilvēka apziņā. Tas pats ir arī ar nakts klubiem un dažādiem bāriem. Gadās, ka cilvēks jau pa dienu ir labi paņēmis pie krūts un grib turpinājumu, kas bieži vien noved pie dārgām brīvdienām un pat kredītiem. Ar brīvdienām mēs domājam arī svētkus, kas ballītes uzņem īpašus apgriezienus. Domājam, ka aizdevumi svētkos un no darba brīvajās dienās ir ļoti bīstami, tāpēc to vajadzētu kaut kā ierobežot. Bet, līdz tie ir pieejami, viss ir Jūsu rokās, tikai Jūs paši varat noteikt, kad, kur un cik aizņemties un, vai vispār tas ir jādara. Neapgrūtiniet sevi ar saistībām, kuras ir liekas un apgrūtinošas, labāk izvēlieties iztikt bez papildus līdzekļiem un veltiet vairāk laika ģimenes budžetam, taupībai un sava atalgojuma palielināšanai.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 5 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Tieši tā, aizņemties brīvdienās ir ļoti bīstami. Es reiz pats tā ieberzos. Bija kaut kādi Rīgas svētki un mēs ar čomiem uzrīkojām alus kūri. Viss beidzās ar restorāniem, spēļu automātiem, diskotēkām un iztukšotu kontu, kuru nākamajā dienā papildināju ar ātrajiem kredītiem. Arī to naudu es notriecu. Beigās pagāja tās brīvdienas un līdz ar sāpošo galvu, nāca apziņa, ka esmu pilnīgs idiots, kurš notrieca ne tikai savu algu, bet arī daļu no nākamās.

| | Vērtējums: 5

Ha, hā, novākušie te idioti, ka aizņemas, lai notērētu naudu kaut kādos končos un tusos. Jābūt stulbam, lai plānotu savas brīvdienas uz kredīta rēķina. Ja nav naudas, sēdi mājās, kustini smadzenes, lai vairāk nopelnītu, nevis ņem kredītu un dodies svinēt dzīvi uz parāda. Svētki ir kaut kas skaits, tāpēc nevajadzētu tos sasaistīt ar ātrajiem kredītiem.

| | Vērtējums: 5

Nu re, Summer Sound jau secen un varu teikt, ka pateicoties brīvdienu kredīta iespējai, es šos muzikālos svētkus padarīju īpaši skaistus. Alga būs 10. datumā. tāpēc es baigi neiespringstu, taču savus 200 euro es atstāju Liepājas vējam...

| | Vērtējums: 4

Es reiz aizņēmos brīvdienās, tā biju aizplostojis, ka nedomāju ar galvu. Paņēmu 500 euro kredītu un uztaisīju sev svētkus, lielu daļu nodzerot, apēdot un uzsaucot tā vakara draugiem, dažus simtus nospēlēju automātos. Tā kā neiesaku ņemt kredītu brīvdienās, tas var novest pie ēzeļa ausīm, zinu pēc sevis.

| | Vērtējums: 5

Emmm, es domāju, ka brīvdienās un svētkos šo žļurgas cienītāju pakalpojumu ir jāliedz vispār. Cik reiz esmu redzējis, ka pilsētas svētkos vazājas SMSCredit reklāmisti un dala lapiņas, kas aicina aizņemties ātro kredītu. Brīvdienas ir domātas atpūtai un tēriņiem, taču tie tēriņi nevar būt pāri saviem līdzekļiem, kuri izpaužas kā aizdevumu ņemšana.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.