Kredīts ceļojumam - ceļo ar naudu!

Izmanto ceļojumu kredītu un dodies atpūsties!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kredīts ceļojumam - izdevīgākie aizdevumi ceļošanai martā

Siltā, spožā, saulainā un pozitīviem notikumiem bagātā vasara nu ir atkāpusies un devusi vietu vienam no drūmākajiem gadalaikiem - rudenim. Dienas kļūst arvien īsākas, bet naktis sāk palikt garākas. Tumšais un pelēkais laiks ir ieradies - ne saukts, ne aicināts. Rudens, protams, atnācis arī ar krāšņo lapu virpuli, kastaņiem un zīlēm. Atpūtas un atvaļinājumu laiks sen jau ir beidzies, tāpēc nākas pavadīt garas stundas darbā. Nav nekāds noslēpums, ka pārslodze mēdz pastiprināt nogurumu un pasliktināt pašsajūtu. Daudzus cilvēkus šis tumšais gadalaiks spēj novest ne vien līdz spēka izsīkumam, bet arī pat līdz depresijai. Lai savlaicīgi izvairītos no izdegšanas un depresijas, jādodas pelnītā atvaļinājumā. Tiesa gan, ka daudziem Latvijas iedzīvotājiem ceļošana šķiet ekskluzīva, jo tas tomēr ir dārgi. Lai spētu atvaļinājumam sagatavoties un sakrāt naudu, lai, iespējams, nebūtu jāņem pat kāds kredīts ceļojumam, ceļojums būtu jāplāno vairākus mēnešus pirms došanās, jo plānojot iepriekš, ir ne tikai laiks sakrāt finanses, bet arī veikt rūpīgu piedāvājumu izpēti un izvēlēties sev visatbilstošāko un izdevīgāko variantu. Ja tas tiek plānots uz kredītu rēķina, tad šeit ir jāpieiet vēl rūpīgāk.

Kredīts ceļojumam

Kāpēc ceļojumi un kredīti tiem jāplāno savlaicīgi?

Esi nolēmis doties ceļojumā, varbūt pat apceļot visu pasauli? Doma nav slikta un noteikti, ka nonākot līdz šai lapai, esi jau izplānojis, ar kuru aviokompāniju lidosi, kurās viesnīcās gulēsi un kā vēl sevi izklaidēsi. Noteikti arī būsi aprēķinājis ceļojuma izmaksas un, iespējams, sapratis, ka visam nauda nepietiks. Šādā situācijā ir vairāki risinājumi - aizņemties naudu no radiem vai draugiem, atlikt ceļojum uz citu laiku vai aizņemties naudu pie kāda kreditora. Paņemt kredītu ceļošanai nav sarežģīti, galvenais saprast, kurš ir īstais un izdevīgākais kredīts ceļojumam, kurā taisies doties. Uz doto brīdi, gandrīz visām kompānijām procentu likme ir stipri līdzīga, tāpēc īpašu kritēriju, pēc kuriem izvēlēties aizdevēju nav daudz. Vienīgais, kas ir būtiski, lai aizdevums nebūtu dārgāks kā Jūsu bankas piedāvājums. Augstāk ir atspoguļoti izdevīgi ceļojumu kredīti, kuri var būt kā labs risinājums, ka ceļojumu nevar atlikt un radi ar draugiem neaizdod. Protams, par atlikšanu vienmēr var padomāt un neviens jau nevienu nekad nespiež, tomēr gadās situācijas, kuras paver iespējas tikai reizi mūžā.

Dodoties ilgi gaidītajās brīvdienās, būtu ļoti svarīgi saplānot ne tikai to, kur vēlamies nokļūt, ko apskatīt un pieredzēt, bet arī savu ceļojuma budžetu, jo, jau baudot brīvdienas, var sanākt zaudēt modrību un kļūt mazliet izšķērdīgākiem un vieglprātīgākiem. Iespēju ir daudz, bet jāapzinās, ka labāk tomēr būtu visu saplānot un paredzēt naudu izdevumiem arī pēc atgriešanās no ceļojuma. Jāpiebilst gan, ka kopējās izmaksas atkarīgas arī no tā, vai paši plānosiet savas brīvdienas, vai gluži pretēji, pilnībā uzticēsiet plānošanu ceļojumu aģentūrai. Tālāk apskatīsim dažus ieteikumus, lai ceļojuma laikā Jūs nesaskartos ar neparedzētiem izdevumiem, kas varētu likt aizņemties kredītu esot ceļojumā, bet gan par visu būtu padomājuši un gatavi pārvarēt šķēršļus bez tiem:

Ja viss ir skaidri saprotam un izplānots, tad atliek vien izvēlēties ceļojuma mērķi un doties neaizmirstamās brīvdienās. Lai to izdarīt būtu vieglāk, šeit var palīdzēt tūrisma firmas, piemēram, Impro vai Kolumbus kas ir apkopojušas visu nepieciešamo informāciju ceļot gribētājiem. Svarīgi būtu noskaidrot, kas ir tas, ko izvēlētajā galapunktā varēsiet darīt un kā pavadīsiet savu brīvo laiku.

Kuri tad ir populārākie ceļojuma galapunkti?

Ja runājam par Eiropu, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk izvēlas ceļot uz Itāliju, Franciju, Grieķiju, Spāniju, Horvātiju un Turciju. Ārpus Eiropas, iecienīta ir Ēģipte, Taizeme, Apvienotie Arābu Emirāti, Peru un Indija. Piedāvājuma klāsts ir plašs un bagātīgs, tikai jāsaprot, kāds ir ceļojuma mērķis un uz kurieni vēlaties doties. Varbūt vēlaties laiski zvilnēt okeāna krastā, pavadot dienas sauļojoties, uzņemot saules enerģiju un ne par ko nedomājot. Ļoti iespējams, ka esat kultūras un mākslas cienītājs, tāpēc meklēsiet iespējas aplūkot nozīmīgus apskates objektus, apmeklēsiet muzejus, izstādes un teātrus. Bet varbūt esat ļoti aktīvs un gribat nodoties fiziskām aktivitātēm, slēpojot, snovojot, braucot ar velosipēdu vai laivojot pa krāčainām upēm, gūstot neaizmirstamas emocijas un adrenalīnu. Kad ceļojuma galapunkts ir izvēlēts, atliek vienīgi norēķināties un varat sākt gatavoties ceļojumam. Tas, protams, ja ir ar ko norēķināties un tam nav nepieciešami papildus līdzekļi, ko varat iegūt paņemot ātro vai ilgtermiņa kredītu savam neaizmirstamajam ceļojumam.

Ir lieliski, ja Jums ir uzkrājumi un spējat samaksāt par sevi un savu ģimeni, jo vienam ceļot varētu būt garlaicīgi. Kaut gan dzīvē mēdz būt brīži, kad tieši ceļojums vienatnē un būšana ar sevi ir tieši tas, kas vajadzīgs. Bet ja nu finanses ir ierobežotas, bet doties atvaļinājumā tomēr ļoti gribas, ir iespēja aizņemties. Viens no variantiem ir patēriņa kredīts, ja vajadzīga lielāka summa un plānojas kāds tālo zemju ceļojums. Bet ja daļa naudas ir sakrāta un vajadzīgs vairs nav ļoti daudz, šajā situācijā diez gan izdevīgs finanšu pakalpojums ir ātrais kredīts. Ātro kredītu sniedzēju ir daudz, un piedāvājuma klāsts ir tiešām plašs, tādēļ, lai neapjuktu, būtu jāveic rūpīgāka izpēte. Viens no visērtākajiem veidiem, lai izvēlētos sev vispiemērotāko variantu, ir ātro kredītu salīdzinātājs STARCRED.LV Tas patiešām atvieglo dzīvi, jo ļauj ātri un uzskatāmi salīdzināt visus aizdevējus.

Kā Jums varētu palīdzēt ātrais ceļojuma kredīts?

Ātrie kredīti mūsdienās ir ļoti populāri, jo tie var palīdzēt atrisināt sakāpināto finanšu situāciju. Tā ir realitāte, ka vajadzību un vēlmju ir daudz, taču materiālie resursi ir ierobežoti. STARCRED.LV piedāvā apskatīt un salīdzināt ātro kredītu devēju klāstu - pieejamās summas, procentu likmes, kā arī atmaksas termiņus. Maksimālās summas nebanku kreditoriem atšķiras, kādam tie ir 425 euro, bet cits ir gatavs aizdot pat līdz 1500 euro. Termiņš lielākoties nepārsniedz 45 dienas, bet varat izvēlēties arī mazāku atmaksas termiņu. Procentu likmes ir sākot no 5% līdz 27%. Bet pats labākais piedāvājums ir kredīts bez maksas, ko šobrīd piedāvā gandrīz visi kredīta sniedzēji. Tas nozīmē, ka atdosiet tieši tik daudz, cik būsiet aizņēmušies. Šī ir lieliska iespēja izmēģināt ko jaunu. Jāatzīmē gan tikai tas, ka kredītu bez maksas var saņemt tikai par pirmo aizņēmumu. Nākamajiem piemērosies procentu likmes atkarībā no summas lieluma un atmaksas termiņa. Ja plānojat doties tālākā ceļojumā un summa nepieciešama lielāka, tad kā variantu varat izskatīt kredītlīniju. Šeit būs iespēja aizņemties lielāku summu un arī atmaksas termiņš būs garāks, ko, starp citu, varat noteikt Jūs paši. Tātad, ja nu viss ir saplānots, bet finanšu līdzekļi tomēr pietrūkst, ātrais ceļojumu kredīts ir mūsdienīgs risinājums Jūsu atvaļinājumam. Saņemiet naudu un dodieties savā sapņu ceļojumā tad, kad vēlaties, protams, padomājot arī par to, kā atdosiet aizņemto naudu.

Kopsavilkums par ceļojumu kredītiem:

Ceļošana ir fantastiska, tā sniedz neaizmirstamas emocijas un vēl ilgi paliek atmiņā. Tā paver redzesloku un ļauj iepazīt citas kultūras un mentalitātes. Dodoties tūrismā, Jums būs lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni un izbaudīt vienam otra kompāniju. Varēsiet atpūsties, apmeklēt kultūras pasākumus, muzejus vai arī nodarboties ar sportu. Ir tik daudz iespēju, kur doties, ko redzēt, ko darīt un kā izklaidēties. Tikai katram pašam jāsaprot, kur vēlaties nokļūt un vai varat to atļauties. Varbūt tomēr dārgi ceļojumi var pagaidīt, kamēr izdodas pašiem sakrāt nepieciešamo naudas summu, jo vispareizāk tomēr būtu iemācīties pārdomāti izlietot esošos finanšu līdzekļus, nevis ļauties brīža emocijām, aizņemties ceļojuma kredītu, bet pēc tam domāt, kā nu lai tagad to visu atmaksā. Lai arī šeit apskatīties kredīti ceļojumam ir ļoti pieprasīti, atstājiet tos pēdējā vietā, pirmajā vietā ieliekot rūpīgu budžeta plānošanu, iekrāšanu un papildus līdzekļu iegūšanu, lai ceļojums nebūtu jārīko uz parāda.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 3 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Esmu apceļojusi populārākās pasaules vietas tieši uz kredīta. Kam man krāt, ja es paņemu kādus 1000 euro, izbaudu atvaļinājumu un tad pamazām atdodu, līdz izdomāju doties jaunā ceļojumā? Domāju, ka šādi aizdevumi ceļošanai ir labs palīgs tiem, kas negrib būt par sēnēm, kuras vairāk par savu mežmalu neko nav redzējušas.

| | Vērtējums: 4

Es arī uzskatu, ka nevajag ņemt aizdevumu tādām lietām kā ceļojums, jo tā nu dien ir dzīvošana pāri saviem līdzekļiem. Parasti jau ceļošana ir tāda ikgadēja padarīšana un jābūt pilnīgam nabagam, lai pa gadu nesakrātu.

| | Vērtējums: 5

Viss jau būtu labi, tikai tas viss ir ļoti bīstami, jo esot kaut kur citā saulainā zemītē, tērējot naudu uz izpriecām, var pazust realitātes sajūta, tāpēc aizņemšanās tādos brīžos nav prāta darbs. Ja brauc ceļojumā, tad sakrāj un izplāno visu, lai nav jāņem kredīti.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.