Kā nopelnīt ar kredītiem?

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.bino.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kā nopelnīt naudu uz ātro un ilgtermiņa kredītu rēķina?

Nebrīnīšos, ja arī Tu esi dzirdējis par to, ka daži cilvēki pelna diezgan lielu naudu uz kredītu rēķina. Nebrīnīšos arī par to, ja esi viens no šī lauciņa darboņiem, kura iztikas pelnīšana notiek tieši ar ātro un ilgtermiņa kredītu reklamēšanu. Katrā ziņā šis raksts nav domāts tiem, kuri jau pelna un nodarbojās ar visdažādākajām shēmošanām, lai tikai izpatiktu Google un spīdētu TOP pozīcijās. Protams, ir arī godprātīgie reklamētāji, tie ierasti reklamē savus resursus Google Adwords un citos CPC reklāmas kanālos vai iztiek ar pieklājīgu apmeklētāju skaitu savā blogā vai portālā. Nezinātājam šis viss ir tumšs mežs un visu minēto frāžu izpratne, tāpat kā jebkāda saprašana par peļņu internetā, var arī izpalikt. Nu ko, ķeramies klāt nelielam ieskatam, kā var sākt pelnīt naudu, reklamējot kredītus, neieguldot pārāk lielus līdzekļus un iztiekot ar to, kas ir.

Kā nopelnīt naudu uz ātro un ilgtermiņa kredītu rēķina?

Ar ko sākt, ja vēlies pelnīt internetā?

Sāksim ar to, ka Tev ir jāapzinās, kas var nest peļņu, neiesaistoties nekādos bezjēdzīgos projektos, piemēram, saišu klikšķināšanu, visādu aptauju pildīšanu u.tml. Vienīgais un nopietnākais veids, kā var nopelnīt naudu internetā, ir iesaistīšanās partenrmārketingā. Tā patiešām ir produktīvākā iespēja, kas Tev ļaus nopelnīt reālu naudu. Sākumā gan var likties, ka tas viss ir sarežģīti un tam visam vajag kaut kādas īpašās zināšanas, taču patiesībā viss ir daudz vienkāršāk, jo pietiks vien ar to, ka saproti, kā lietot interneta pārlūku, sociālos tīklus un Google. Kombinējot šo visu, Tu pavisam drīz varēsi saņemt savas pirmās komisijas, kuras, iespējams, Tev atnesīs esošais Twitter konts, Facebook profils vai personīgais blogs, kuram ir kaut neliels apmeklējums. Iespējas ir bezgalīgas un startam var pietikt arī ar sociālajiem kontiem un nelielām aktivitātēm tajos.

Kā jau minēju, tad vienīgais veids, kā labi pelnīt internetā ir affiliate jeb partnermārketings un nav nekāds noslēpums, ka tieši ātrie kredīti šajā lauciņā ir pelnošākā niša Latvijā. Lai sāktu pelnīt un saņemtu savas komisijas, kā arī saņemtu reālu naudu uz savu kontu, sākumā ir jākļūst par kādas partnerprogrammas dalībnieku, ko var izdarīt reģistrējoties šeit. Latvijā nav daudz šādu platformu, un DoAffiliate ir viena no spēcīgākajām un stabilākajām. Šajā sistēmā ir iespēja pelnīt ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citas valstīts, piemēram, Polijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Čehijā u.c. Iespējas šeit patiešām ir bezgalīgas un visa pamatā, protams, ir ātrie un ilgtermiņa kredīti, tie ir ļoti pieprasīti praktiski katrā valstī.

Reģistrējoties DoAffiliate, Tu uzreiz redzēsi veselu virkni ar piedāvājumiem, kurus varēsi reklamēt un pelnīt. Sākumā vari pamēģināt noreklamēt savos sociālajos tīklos vienkāršu reklāmas saiti, kura aicina uz iepazīšanos ar piedāvājumu, piemēram, "Ja vēlies aizņemties, nāc šeit - Tava partnera saite uz kādu no piedāvājumiem". Tas ļaus Tev saprast, kā tas viss strādā, redzot sistēmas statistikā klikšķu un konversiju daudzumu. Iespējams, kāds no Taviem draugiem alkst pēc kāda ātrā kredīta un Tavs atgādinājums būs tieši laikā, pie tam, atnesot Tev kādus 10 līdz 30 euro par reāli paņemto kredītu vai kādus 2 euro par drauga pieteikumu. Ja nostrādās, tad āķis būs lūpā un varēs mēģināt kaut ko citu. Aprobežojoties ar sociālajiem tīkliem lielu naudu nopelnīt nevarēs, lai gan, ja ir lieki līdzekļi reklāmai, tad var izmantot CPC jeb maksu par klikšķi, izvietojot nelielu reklāmu iekš Google, Draugiem un/vai Facebook. Šāds piegājiens var atnest stipri vairāk, taču pastāv arī risks, ka ieguldītais neatpelnīsies.

Kā strādā ātro kredītu partnermārketings?

Pirmajā acu mirklī var likties, ka tas viss ir bezjēdzīgs, jo balstās uz kaut ko nekontrolējamu un nesasniedzamu. Jā, ir lietas, kas notiek kaut kur dziļi serveros, labākās, protams, notiek tajā brīdī, kad no Tava resursa kāds aiziet uz DoAffiliate uzskaites sistēmu, tad uz kreditora mājas lapu un paņemtu kredītu. Tas ir tas partnermārketinga pamats - Tu atnes man klientu, es piefiksēju, ka tas ir no Tevis un veiksmīga iznākuma gadījumā, samaksāju atrunāto komisiju. Jā, uzreiz rodas jautājums, ko dara DoAffiliate? Šī platforma nodrošia visu datu uzskaiti un saikni ar visiem kreditoriem. Būtu grūti iedomāties situāciju, ja nebūtu šādas sistēmas un ar katru aizdevēju būtu jāslēdz līgumi atsevišķi, nodrošinot arī visu uzskaites tehnisko daļu. Tehniskā daļa paredz to, ka brīdī, kad cilvēks noklikšķina uz partnera saites vai banera, tiek fiksēts partnera identifikators, kas ļauj izsekot tālākai klienta darbībai un zināt, kurš partneris, piemēram, Tu, ir atnesis darījumu. Tīri tehniski tas viss ir stipri sarežģīti un šis raksts neparedz detālāku šķērsgriezumu šiem procesiem, tāpēc ejam tālāk.

Kur labāk reklamēt ātros kredītus?

Ja ievadīsi Google vaicājumu "ātrie kredīti", tad redzēsi, ka visa virsotne pieder partnermārketinga piekritējiem. Šie ir labi parūpējušies par to, lai nopelnītu un dzīvotu uz citu paņemto kredītu rēķina. Viss, ko Tu redzi pirmajā Google lapā, ir tas, uz ko būtu jātiecas, ja vēlies, lai šī nodarbe būtu kā pamata darbs un labs ienākumu avots. Nav nekāds noslēpums, ka tie, kas ir tuvāk augšgalam, spēj nopelnīt pat 10000 euro mēnesī, jā, Latvijā var to izdarīt. Polijā pie šādiem apgriezieniem var nopelnīt pat 100 tūkstošus mēnesī. Tas tā, tagad var atvērt acis un beigt sapņot, jo ne viss ir tik vienkārši, kā izskatās no malas. Ja paskatās šīs lapas, tad var redzēt, ka tās veido kaut kādi datoriķi, kuriem nav nekādas sajēgas par mārketingu, dizainu un gramatiku, galvenais ir brutāli pasniegt lielu tabulu ar daudziem piedāvājumiem, lai cilvēks kaut ko nospiež un atnes peļņu. Šāda pieeja nav produktīva ilgtermiņā, tāpēc jauni projekti ir jācenšas veidot priekš cilvēkiem, nevis Google.

Redzot, ka TOP lapu saturs ir līdzīgs un šādu līdzīgu lapu ir ļoti daudz, droši var apgalvot, ka tas arī ir tas labākais veids, kā pelnīt uz ātro kredītu rēķina. Ir jātaisa blogi, kuros regulāri tiek rakstīti raksti par šo jomu, ar šiem rakstiem ir jādalās savos sociālajos tīklos un jāmēģina pierunāt kāds labs draugs, lai ieliek savā blogā kādu saiti uz Tavu blogu. TOP pozīciju īpašnieki tagad nosmīnētu un nodomātu, ka tā nekas nesanāks - pareizi, tikt augšā ar vāju lapu ir praktiski neiespējami, taču atteikties no tiekšanās uz augšu ir ļoti nepareizi. Jā, visi, kas ir augšā, izmanto aizliegtās metodes, kuras Google reizi pa reizei atkož un soda, taču vairumā gadījumu, metodes ir pieslīpētas un brauc pa asmeni. Nav jau nekāds noslēpums, viss, ko šie meistari dara, ir saišu veidošana, spamojot blogos, komentāros, forumos un veidojot viltus blogus, kuru vienīgais mērķis ir iedot kādu saiti uz savu galveno lapu, kura, protams, reklamē ātros un ilgtermiņa kredītus. Veicot šo lapu analīzi, var izsecināt, ka daži labi ir izveidojuši 100 lapu shēmas. Abnormāls cipars, kurš var likt nolaist ausis un izstāties no cīņas, tomēr tā darīt nevajag, jo nekas nav mūžīgs un viss ir mainīgs.

Kā jau minēju, sākt var ar sociālajiem tīkliem, tad kādu reklāmu šo sociālo tīklu ietvaros, tad var sākt rakstīt blogu un meklēt kādu labu vietu, kur izvietot savu saiti. Saites, kuras norāda uz Tavu lapu no citas lapas, ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai lapa būtu augstākās pozīcijās. Protams, ir vēl daudz kas cits, kas to visu ietekmē, bet baidos, ka es pat nesākšu to visu aprakstīt, te vajadzētu pavadīt diennakti un sadalīt rakstu kādos 100 apakšrakstos. Tas viss, protams, ir atrodams arī Google, atliek tik pajautāt un nekautrēties to darīt angļu valodā. Ja nebaidīsies no grūtībām, ja spēsi pieņemt izaicinājumu cīņai ar shēmotājiem, veidot savu blogu un regulāri to papildināt, tad noteikti būsi viens no tiem, kas pelna internetā. Lai vai kā, šis ir tikai ieskats tēmā, kura ir milzīga un prasa regulāru iedziļināšanos, kā arī zināšanu papildināšanu. Kad būs aptuvena skaidrības, kā tas viss notiek, varēs ķerties klāt pie šīs tēmas pamatu pamatiem - SEO. Bet tagad laiks iet gulēt, jo šis bezjēdzīgais raksts par ātrajiem kredītiem un iespēju ar tiem nopelnīt, man atņēma pēdējos spēkus - rudens darbi dara savu. P.S. Ja vēlies vairāk info par SEO, raksti Facebook PM. :)

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 3 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Palasīju šo rakstu un sapratu, ka šādu parazītu jau ir pārāk daudz, tāpēc sākt kaut ko no jauna nav vērts. Visi portāli un blogi jau ir piespamoti, tāpēc cīnīties ar legālām metodēm nav vērts. Jāatzīst, ka Google neko lietas labā nedara, visi tie atjauninājumi ir pie vienas vietas.

| | Vērtējums: 5

Droši raksti un jautā, tikai saproti, ka tas maksās naudu, jo par velti tikai putniņi kokos čivina. Labi, labi, kaut kādus nelielus padomus varu dot, šo to jau esmu iemācījies pa šiem gadiem. Bet, saku uzreiz - nekādas black hat darbības, tikai white SEO. :)

| | Vērtējums: 5

Labs, bet pasauss raksts, kurš mazliet sakārdināja, bet nenovirzīja tālāk. Būs vien Tev jāraksta feisītī, jo ir šādi tādi jautājumi par to, kāpēc "shēmotāji" tik ilgi dominē ātro kredītu tirgū. Nav arī skaidrs, kāpēc tie netiek sodīti no Google puses, lai gan tur skaidri var redzēt, ka tie krāpjas.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.