Bagātīgais maciņš: kā noturēt savā makā naudu?

Vai zināji, ka maciņam ir ļoti liela nozīmē? Mēs pastāstīsm, kādu maku izvēlēties, kā to piepildīt un noturēt tajā naudu. Lai naudas maks vienmēr būtu pilns un no tā nemuktu nauda, ir daudz un dažādi ticējumi un veidi, kā to panākt. Mēģināsim saprast, kam var ticēt un, kas patiešām strādā.

Kā un kādu naudas maku izvēlēties?

Lai arī daudzi cilvēki ir ļoti pragmatiski un visādas mistificēšanas tiem netīk, ir cilvēki, kuri tic dažādiem ticējumiem un ieteikumiem, kuriem nav nekāda racionāla un pragmatiska skaidrojuma. Maciņa izvēle un attieksme pret to ir viena no tēmām, kurai ir vērts pievērst uzmanību. Kādu naudas maku izvēlēties un, kas ir tas, kam būtu jāpievērš uzmanība. Ja jūsu maciņš ir noplucis un tas jums pašiem nepatīk, visdrīzāk tas nepatiks arī naudai, tāpēc tā dosies kaut kur citur. Attieskme pret savu maku un nadu, ir viens no galvenajiem faktoriem savas labklājības veidošanā. Ja cilvēks ir paviršs un nerūpējas par sevi, savām mantām un labklājību, visdrīzāk viņš nekad nebūs turīgs. Kā liecina pētījumi, tad cilvēki, kuriem ir prezentabli maki, kuros ir kārtība un nav nekā lieka, ir daudz turīgāki par tiem, kuriem maki ir noplukuši un atgādina kaut kādu karšu un piezīmju papīrīšu noliktavu. Acīm redzot, attieksmei šeit ir ļoti milzīga nozīme.

Kā un kādu naudas maku izvēlēties?Ja nolēmi iegādāties jaunu maku, nebūtu slikti tam nedaudz sagatvoties un pieturēties pie dažiem principiem. Kā vien no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē maciņa nākotni, ir noskaņojums, kādā tas tiek nopirkts. Ja noskaņojums būs labs, tad arī maka nākotne būs laba. Emocijām, kuras virmo ap jaunā maciņa iegādi jābūt tikai pozitīvām, tāpēc nevajadzētu arī noskaņoties uz šo kā apgrūtinājumu, meklējot iespēju, kur ietaupīt un novienkāršot iegādes procesu. Ja izvēlētais maciņš ir pārāk dārgs un tā vietā vēlaties nopirkt lētāku un tādu, kas neiet pie sirds, tā būs kļūda. Labāk uz šī netaupīt un izdarīt tā, kā sirds prasa - izvēloties to, kas patiešām patīk. Maka glaunumam arī ir liela nozīme, jo pieticīgi maciņi nevairo bagātības enerģiju, tie jau saknē programmē uz nabadzību. Paņemiet rokās lētāko un dārgāko maku un pamēģiniet noraksturot sajūtas. Ja šīs sajūtas ir krasi atšķirīgas un par labu glaunajam maciņam, tātad izvēlei ir jākrīt uz glauno maciņu.

Maciņa materiālam arī ir liela nozīme. Labiem ādas makiem parasti ir ļoti labs izskats un laba smarža, kas cilvēkam asociējas ar kaut ko dabisku un izturīgu. Tādā makā ir vairāk enerģijas kā tāda, kas taisīts no plastmasas, polietilēna u.tml. Izvēloties maku, ir jāmēģina izveirīties no visiem mākslīgajiem materiāliem, jo tajos nebūs tā dabiskās enerģijas devas, kāda tā ir ādas makam. Bez materiāla ir svarīgs arī maka izkārtojums. Noetikti ir jāparedz vieta ne tikai monētām un papīra banknotēm, bet arī kredītkartēm un debetkartēm. Ar kredītkartēm, protams, aizrauties nevajadzētu, tāpēc nemeklējiet maku, kurš izskatās pēc kredītkaršu noliktavas. Visam jābūt balansā. Skaidrs, ka cilvēks nenēsās līdz kilogramu ar sīknaudu un vairākus tūkstošus papīra naudā, arī visas kredītkartes un atlaižu kartes nēsāt līdzi būtu neprāts. Tam visam var izveidot atsevišķu maku - lai nejauktu kopā ar naudu nesasitošu nerģiju. Lai arī naudas makam jābūt ajomīgam, padomājiet par to, kā jūs to pārnēsāsiet - kabatā vai speciālā somā.

Kā būt, ja maciņš kalpo jau ilgāku laiku?

Visam ir savs mūžs un praktiski viss arī nolietojas. Maks nav izņēmums un brīžos, kad parādās nolietošanas pazīmes, ir īstais laiks padomāt par jauna maka iegādi. Ja esošais maciņš ir saskrāpēts, nobružāts un ar atirušiem diegiem, nekavējoties to nomaini. Nolietots maks var būt par iemeslu tam, ka nauda varis nevēlās uzturēties tajā makā. Šādā situācijā var izmantot arī alternatīvo maku, kurš esošajam ļaus nedaudz atpūsties. Lai arī tas ir dārgs prieks, var nopirkt divus makus un lietot tos, piemēram, pa pus gadam, otram ļaujot atpūsties. Šādā veidā šie abi maki kalpos daudz ilgāk un, ja viss pārējais būs kārtībās, veicinās arī labu naudas plūsmu.

Naudas makam jābūt drošībā un porm no citu acīm!

Kā zināms, tad cilvēkiem var būt ļauna un skaudīga acs, tāpēc sava maka saturu ir maksimāli jāslēpj. Jūsu nauda ir tikai jūsu un nevienam uz to nav jāskatās, kur nu vēl jāšiverē pa maku kā savējo. Lai izvairītos no nelāgās acs un nevajadzīgās svešinieku intereses, ir jācenšas slēpt savu maku, novēršoties no tiešā acu kontakta. Centieties savu manu turēt drošā vietā un nedot nevienam rokās. Kā viena no drošākajām vietām ir jakas iekškabata un somas iekšējie nodalījumi, kuri ir uz rāvējslēdzi. Neturiet maku aizmugurējā bikšu kabatā vai ārējā somas kabatā - garnadži šādu iespēju nelaidīs garām.

Ko nevajadzētu turēt makā?

Ko nevajadzētu turēt makā? Maks nav nekāda nolikta vai izgāztuve, tāpēc tur noteikti nevajadzētu turēt kaut ko lieku un neatbilstošu. Izvairieties tajā galbāt saplēstas un saburzītas papīra banknotes un pārāk nobružātas monētas. No tādās naudas ir pēc iespējas ātrāk jāatbrīvojas. Ja maka lielums atļauj, izvairieties arī no naudas pārlocīšanas. Nav ieteicams turēt kopā dažādu valstu valūtas.Citu valstu valūtai var būt cita enerģija, kura var ietekmēt neabvēlīgi pārējās naudas enerģiju. Centieties nodalīt dažādas valūtas, dodot naudai daļu privātuma. Naudai nepatīk nekas lieks, tāpēc izņemiet no makas jebkurus krāmus un ar naudu nesaistīto. Bieži gadās, ka cilvēki monētu nodalījumā iemet kaut kādus krāmus, piemēram, lielveikalu uzlīmes, kādu skrūvīti, spuldzīti vai noplīsušu rotas gabaliņu. Arī bērnu fotogrāfijas un piezīmju papīriņi nav jāglabā savos makos - tiem nav jāsaplūst ar naudas enerģiju. Lai cik jums būtu mīļi savi bērni, izvairieties glabāt bērnu fotogrāfijas savos makos. Ne tikai tāpēc, ka tas traucē naudai, bet arī tāpēc, ka var kaitēt jūsu bērniem. Kā redzams, tad makā vajadzētu atrasties tiekai naudai un svarīgi, lai tā tur patiešām būtu. Centieties neatstāt tukšu maku un tā nodalījumus. Vienmēr turiet makā kaut nedaudz monētu un papīra banknošu - tas vairos naudu un neliks justies pilnīgam nabagam.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Bagātīgais maciņš: kā noturēt savā makā naudu?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

1 komentārs | Komentēt

  1. MILDA

    Vai varat pastāstīt arī par to, kas jātur makā, lai tas pievilinātu naudu? Esmu dzirdējusi, ka vajagot turēt zivju zvīņas un monētas ar caurumiņu pa vidu. Un vēl runā, ka 2 dolāru banknote palīdzot piesaistīt naudu.

Atstāt komentāru