Kredīts parādu nomaksai

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kredīts parādu dzēšanai - aizdevums citu saistību izpildei

Katram cilvēkam var sanākt iestigt parādos, citam tie var būt kaut kādi komunālie maksājumi, citam kādi kredītu maksājumi, tāpēc bieži vien ir jāmeklē palīdzība, lai tos atmaksātu. Komunālie maksājumi mūsdienās mēdz būt ļoti augsti, ka, ja kādam nav pietiekami lieli ienākumi, var iedzīvoties komunālo maksājumu parādos. Šie parādi, kā jau jebkurš, ir nepatīkami, taču situācija ir jārisina, lai neciestu pats un kaimiņi, ka parādu dēļ savlaicīgi netiek pieslēgta apkure visai mājai. Tādēļ, kredīts parāda dzēšanai bez ķīlas var palīdzēt aizdodot naudu, lai citas saistības varētu izpildīt līdz galam. Var arī aizņemties vienkārši ātro kredītu, bet tur var procentu likmes būt augstākas vai arī tie piedāvā aizņemties mazu summu, tādēļ ilgtermiņa patēriņa kredīts, kurš domāts ,piemēram, komunālo parādu dzēšanai var būt labākais risinājums šādā situācijā. Lai kādas būtu saistības, kuras draud pārvērsties tiesu darbos, tās ir jārisina nekavējoties. Kā risinājums parādu nomaksai var būt arī kredītu apvienošana, kas ļaus samazināt procentu likmi un pārveidos maksājumu grafiku atbilstoši Jūsu tagadējām iespējām.

Kredīts parādu dzēšanai - aizdevums citu saistību izpildei

Meklējot, kurš ir labākais kredīts komunālā parāda dzēšanai, var teikt, ka, protams, visizdevīgākais ir tas, kurš piedāvā viszemākās procentu likmes. Izdevīgākajiem kredītiem procentu likmes būs sākot no 1,6% mēnesī (22% gadā). Protams, var domāt, ka aizņemties negribas un to nedarīs, taču, nemaksājot komunālos parādus, soda procenti arī būs jāmaksā, kas vēl vairāk palielina parāda summu un būs vēl grūtāk paša spēkiem to atmaksāt. Atkarībā no Jūsu mājas komunālo pakalpojumu apsaimniekotāja, arī ir atkarīgas soda procentu summas par komunālo rēķinu nemaksāšanu, bet soda procentu likmes var būt ļoti augstas.

Ņem kredītu parāda dzēšanai tik, cik liels ir parāds!

Jāizvēlas tāds tāds aizdevums parādsaistību dzēšanai, kurš atbilst parāda summai un nav aplikts ar lieliem procentiem. Svarīgi ir izvairīties no situācijas, kad kredīta procentu maksājumi ir augstāki, nekā vispār parāds par komunālo maksājumu nemaksāšanu. Tādēļ ir obligāti jāizlasa līgums cītīgi, lai nepaliktu lielos finansiālos zaudējumos. Iesakām iepazīties ar Bigbank piedāvājumu, ja nepieciešama lielāka nauda. Ja parāds nav liels, varbūt pietiks ar Credit24 vai Vivus piedāvāto piedāvājumu. Kā vēl viens no risinājumiem ir tas, ka nauda komunālo parādu dzēšanai tiek saņemta ieķīlājot savu auto, tam paredzēts Mogo.

Ir arī jāzina, ka daži komunālo pakalpojumu sniedzēji, namu apsaimniekotāji piedāvā parādniekiem noslēgt līgumu par parāda apmaksu ar konkrētu termiņu, un nosacījumu, ka tad tiks dzēsta soda nauda. Ja ir parāds, tad ir jāpainteresējas vai savs namu apsaimniekotājs šādu iespēju piedāvā. Piemēram, piedāvā aptuveni reizi divos gados Rīgas namu pārvaldnieks, kā arī citi, bet tomēr ne visi piedāvā šo iespēju. Tādēļ jāpatur prātā, ka varbūt kredīts komunālo parādu dzēšanai ir īstais risinājums, lai ātri un mierīgi tiktu vaļā no parāda, jo parāds var ietekmēt daudz ko – sabojāt attiecības ar kaimiņiem, ziemā salt, jo netiek pieslēgta apkure. Protams, aizņematies kredītu ļoti atbildīgi, jo nebanku kreditoru pakalpojumi nav finansiāla rotaļa uz ilgu laiku.

Kādu parādu dzēšanai var paņemt aizdevumu:

Aizdevumi parādu dzēšanai un kredītu apvienošana:

Vēlamies Jums pastāstīt par vēl vienu lielisku iespēju atrisināt problēmas ar saviem parādiem. Ja ir sanācis tā, ka netiekat galā ar visiem maksājumiem, ja ir paņemti vairāki ātrie kredīti, kurus novirzījāt parādu nomaksai, tad palīdzēt varēs viens apvienojošs kredīts visu parādu dzēšanai jeb tā saucamā kredītu apvienošana. Šādu iespēju piedāvā gan BIGBANK, gan Credit24 kompānijas, kurās Jūs varat atrisināt radušos problēmu ar pārkreditēšanas iespēju. Protams, labāk ir nopelnīt un iztikt bez kredītiem vispār, tomēr tas nav tik vienkārši un var prasīt ilgu laiku, kurā būs jāmaksā pagarināšanas un soda procenti. Iesakām izvērtēt iespēju par kredītu apvienošanu, tas patiešām var palīdzēt atvieglot situāciju ar parādiem par dzīvokli vai komunālajiem maksājumiem. Kā vēl viens no risinājumiem, kas ir samērā izdevīgs - ir bezprocentu aizdevumi, kurus izsniedz jaunajiem klientiem.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 5 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Patiesībā jau šie kredīti parādu dzēšanai ir jāuztver kā pārkreditēšana jeb vairāku saistību apvienošana vienā kredītā. Tas, protams, nav tas pats, kas atrisināt šo parādu būtību ar pilnīgu to atmaksu, tomēr bieži palīdz izvairīties no parādu piedziņas un liekajām galvas sāpēm. Tā vienkārši ņemt aizdevumu, lai atmaksātu citu aizdevumu nemaz nevar, jo no tā nekas nemainās, vajag iet uz to, lai mazinās vismaz komisijas maksa un kopējā parāda summa.

| | Vērtējums: 4

Tie laiki, kad puse no mājas bija parādā ir jau garām, bet piekrītu, ka var gadīties situācija, kad iekavējas maksājumi par dzīvokli. Man pašai ir bijis tā, ka apkures sezonā netieku galā ar maksājumiem, arī elektrības maksājumi ir kavēti. Daudziem tā var gadīties, tāpēc labi, ka ir iespēja paņemt aizdevumu savu iekrāto parādu nomaksai, lai nevajadzētu maksāt tos sodus un apdraudēt sevi ziemā palikt bez elektrības vai apkures.

| | Vērtējums: 5

Man te tā arī sanāca, mazliet iekrājās parāds par dzīvokli, paņēmu mazos ātros kredītus, daži pat bija bez procentiem. Un tad tik sākās, nevarēju atdot, pagarināju, aizņēmos citur. Beigās aizgāju pie BIGBANK un apvienoju visus kredītus vienā maksājumā. Bet, ja godīgi, tad vēmiens nāk no tiem kredītiem.

| | Vērtējums: 5

Man mājā dzīvo vairāki alkaši un pensionāri, kuri nevar samaksāt par dzīvokli. Tādiem jau kredītus laikam neizsniedz. Valdībai ir jādomā, kā uzlabot cilvēku labklājību, lai pensionāri nemirst no bada un jaunieši neatdodās alkoholismam. Un piedodiet, bet ātros kredītus arī jāaizliedz.

| | Vērtējums: 5

Nu re, tagad jau vasara un galva nesāp par apkures un citām sadzīves ekstrām, taču šis ir īstais laiks, lai sagatvotos ziemai. Citam tā būs malkas iepirkšana (uz 2 gadiem), citam apkures sistēma modernizēšana (granulas, gāze), cits to darīs no iekrājumiem, bet cits ņems kredītu sava siltuma nodrošināšanai. Es gan gatavošos mazliet citādi - nomaksājot savu pagājušā gada parādu, kurš izveidojās vairāku iemeslu dēļ. Pirmais, man nebija nekādu iekrājumu, otrais, man samazināja algu, trešais, es jau biju paņēmis ātro kredītu uz 12 mēnešiem, tāpēc citas saistības uzņemties nevarēju, tāpēc arī iekrājās parāds. Teikšu godīgi, labāk es nebūtu ņēmis aizdevumu, jo tas nebija dzīvokļa parāda dzēšanai, bet citām ar auto saistītām nebūšanām. Rezultātā jāiztiek ar to, kas ir.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.