Kredītlīnija ar karti: kā saņemt aizdevumu kredītkarti?

Ja par savu aizdevumu esi izvēlējies kredītlīniju un vēlies vairāk ērtību, esi uz pareizā ceļa. Šeit ir kompānijas, kuru piedāvājumā ir kredītlīnija ar karti jeb kredītlīnijas aizdevums uz kredītkarti. Šāds aizdevuma modelis ļauj nodalīt savus līdzekļus un ietaupīt uz komisijas.

Tā kā kredītlīnijas pakalpojumi ar straujiem soļiem nomaina klasiskos ātros kredītus un konkurē pat ar banku overdraftiem, nav brīnums, ka parādās ar vien vairāk jaunu kreditēšanas produktu. Kā viens no tiem ir kredītlīnija ar karti jeb, kā to mēdz vel dēvēt, kredītkerte ar kredītlīniju. Šāds pakalpojums ļauj aizņemties naudu un saņemt to speciāli izgatavotā kredītkartē, ar kuru var norēķināties visā pasaulē 24 stundas diennaktī. Šāds risinājums noder gan norēķiniem par pakalpojumu, gan precēm, kā arī ceļojumam. Kredīlīnijas priekšrocības ir beztermiņa aizdevums ar fiksētu procentu maksājumu no aizdotās summas. Piemēram, ja jūs paņemsiet kredītkarti ar aizdevumu 1000 euro apmērā, tad katru mēnesi būs jāsamaksa vismaz 50 euro. Šādu aizdevumu var atdot gan uzreiz, gan pa daļām, taču katra daļa nevar būt mazāka par to, kādu to ir noteikusi kompānija, kurā būsiet saņēmuši kredītkarti. Ierasti tie ir kādi 5% mēnesī no kopējās aizdevuma summas. Un šeit ir jāparēķina, kur būs izdevīgāk - bankā vai pie nebanku kreditora.

Kur saņemt kredītlīniju uz kredītkarti?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
4.6 SAVACARD atsauksmes

SAVACARD INFO

5 min.
1500 300 - 1500 €

20 - 70 gadi

4

Kāpēc kredītkartes ar kredītlīniju kļūst tik populāras?

Aizņemšanās ir kļuvusi par tādu kā dzīves sastāvdaļu, kuras pamatā, protams, ir straujais dzīves veids un modernais laikmets. Preču un pakalpojumu klāsts ir milzīgs, piedāvājums jau sen ir lielāks kā pieprasījums, un cilvēki grib visu tagad un uzreiz. Kredītkartes ar kredītlīniju ir moderna iespēja saņemt savu aizdevumu kartes veidā un izmantot to jebkurā vietā pasaulē, nodalot aizdevuma līdzekļus no sava bankas konta. Šī ir laba alternatīva klasiskajiem ātrajiem un patēriņa kredītiem, kuru saņemšanai ir nepieciešams bankas konts ar vismaz 0,01 euro atlikumu. Vairs nekādu reģistrācijas maksu, nekādas liekas formalitātes. Tieši iespēja saņemt kredītkarti ar aizdevumu, kuram ir noteikts kredītlimits un noteikta procentu likme mēnēsi, kā arī tas, ka kredītlīnijai nav noteikts kredīta atmaksas termiņš, ir par iemslu tam, kāpēc kredītlīnija ar karti kļūst ar vien populārāka un pieprasītāka. Tomēr nevajag aizmirst, ka tas galvenokārt ir nebanku kreditoru pakalpojums, kurš bieži vien ir dārgāks par banku piedāvāto overdraftu, kurš pieejams jūsu bankas izsniegtajā norēķinu kartē. Vienmēr salīdziniet visus piedāvājumus un izvērtējiet iespēju atmaksāt paņemto aizdevumu.


Vērtējums: 4,33 no 5
Balsis: 3

Kredītlīnija ar karti: kā saņemt aizdevumu kredītkarti?
Vērtējums: 4.33 no 5
Balsis: 3

1 komentārs | Komentēt

  1. vēzītis

    Ai, ko tik neizdomās, lai ievilinātu cilvēkus parādos. Man pietiek ar to kredītkarti, kuru izsniedza banka, jo tur glabājas mana nauda, kuru esmu nopelnījis. Vai tās kartes ar kredītlīniju ir jaunais neprāta vilnis, to rādīs laiks, taču uzreiz var saprast, ka nekas izdevīgs tur nav. Tie paši vēzīši, tikai citā kulītē.

Atstāt komentāru