Kredīts brīvdienās vai svētkos - vai jums to vajag?

Pienākušas sen gaidītās brīvdienas vai svētki, bet līdzekļi, par kuriem atpūsties, jau sen kā izsīkuši? Meklē kreditorus, pie kuriem ir ātrie kredīti brīvdienās un svētku dienās? Vai tiešām tas ir tā vērts? Pamēģināsim saprast, cik tas ir izdevīgi un cik bīstama ir kredītu ņemšana.

Svētku un atpūtas noskaņas ne vienmēr ir pilnīgi bez maksas, bieži un pat vairumā tām ir nepieciešami arī naudas līdzekļi. Lai iegādātos mielastu vai kaut kur aizbrauktu, izdevumi ir neizbēgami. Ja atpūta ir plānota laicīgi un tai ir iekrāts, viss ir skaisti, bet gadās arī tā, ka cilvēki naudu meklē ne savos maciņos, bet gan pie aizdevējiem, kuru piedāvājumā ir kredīts brīvdienās. Kreditoru pakalpojumi ir pieejami brīvdienās un svētku dienās, kas ir gan labi, gan slikti. Kreditēšanas kompāniju darba laiks tādās dienās ir tāds pats, kā darba dienās vai tikai nedaudz īsāks. Pieteikties kredītam var visu cauru diennakti jebkurā dienā un laikā, kas nozīmē, ka atpūsties gribētājiem ir iespēja saņemt finansiālo palīdzību brīžos, kad tie ir vaļīgi un bezatbildīgi.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 €

20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
5 Ondo atsauksmes

ONDO INFO

10 min.
425 50 - 425 €

20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
5 Credit24 atsauksmes

CREDIT24 INFO

15 min.
4000 50 - 4000 €

18 - 70 gadi

0 - 42 %

Kreditoru darba laiks ir ļoti būtisks, jo, lai arī šiem pakalpojumiem var pieteikties jebkurā diennakts laikā, naudu saņemt var tikai kreditora darba laikā, kas ar likumu noteiktajā kārtībā ir laika posmā no 7:00 līdz 23:00. Tas nozīmē, ja pieteiksiet savu aizdevumu ārpus aizdevēja darba laika, piemēram naktī, tad pieteikums tiks izskatīts tikai no rīta. Šis apstāklis nedaudz pasargā no neapdomīgās aizņemšanās, ko cilvēks var veikt uzdzīves laikā, tomēr neliedz aizņemties pavisam. Ātrais kredīts brīvdienās un svētku dienās ir īstermiņa aizņēmums 7 dienas nedēļā, kuru pirmajā reizē varat saņemt arī bez maksas ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Tas ir ļoti izdevīgi, jo nozīmē to – kādu summu aizņēmāties, tādu arī būs jāatdod, nemaksājot nekādas komisijas. Tas ir vienīgais pareizais aizdevuma veids, kuru ir vērts izmantot, lai ietaupītu uz kredīta izmaksām, tomēr ne vienīgais risinājums, kā iegūt līdzekļus savai atpūtai.

Vai brīvdienās ņemt kredītu ir izdevīgi?

Aizdevums brīvdienās vai svētku dienās var būt arī izdevīgs, sevišķi svētkos, jo tad, lai piesaistītu klientus, aizdevēji piedāvā visnotaļ izdevīgas akcijas, kurās aizdevumiem tiek piešķirtas komisiju atlaides. Brīvdienas un svētki ir laiks, kad maciņš tiek tukšots arvien ātrāk, jo ir laiks iepirkties, gādāt priekš svētkiem dāvanas, mielastu un baudīt dažādus pasākumus. Protams, tas viss prasa jūtamus naudas līdzekļus, un nav brīnums, ka daudziem cilvēkiem šie līdzekļi aptrūkstas. Galvenie iemesli tam ir neplānotie izdevumi un sava ģimenes budžeta neplānošana. Normālos apstākļos būtu jābūt tā, ka jebkurš pirkums tiek plānots un saskaņots ar ģimenes budžetu nevis veikts spontāni un, nerēķinoties ar citiem izdevumiem. Šis arī ir viens no populārākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki ņem kredītus. Un labi jau būtu, ja cilvēki šos pakalpojumus izmantotu apdomīgi, tomēr tā nav. Lai aizdevums būtu izdevīgs, tam būtu jābūt par pliku velti vai ar vismazāko procentu likmi no visām iespējamām. Taču pats izdevīgākais aizdevums ir nepaņemtais, jo tas nav jāatdod un nav nekāda riska iekulties nepatikšanās. Brīvdienu uzdzīves cienītājiem šis modelis būtu piemērotākais, jo tieši šī kategorija ietver sevī visneapdomīgākos kredītņēmējus. Bet kurš gan cilvēku atturēs no tā visa, ja ne viņš pats?

Kādiem svētkiem visbiežāk tiek ņemti kredīti?

  • Ziemassvētkiem - dāvanu iegādei un mielastam;
  • Jaunajam gadam - svētku galdam un salūtam;
  • Līgo un Jāņiem - svētku mielastam un alkoholam;
  • Dažādiem festivāliem - biļetēm, ceļam un naktsmītnēm.

Cik bīstams ir kredīts brīvdienās?

Uz šo jautājumu nav grūti atbildēt, jo patiešām - kredīts brīvdienās vai svētkos kā jebkurš cits naudas aizdevums var būt ļoti bīstams. Ierasti cilvēki šajā laikā atpūšas, daži lieto alkoholu un nekontrolē savu veselo saprātu un naudas plūsmu. Visiem patīk baudīt, patīk prieka mirkļi, kurus pamest dēļ naudas trūkuma ir ļoti grūti, sevišķi, ja prieki ir kolektīvi. Pie tam, ja cilvēkam ir apziņa, ka tas var aizņemties, atpūtas ierobežošana paliek vēl sarežģītāka - kāre baudīt ņem virsroku. Tāpēc domājam, ka aizdevumi svētkos un no darba brīvajās dienās ir ļoti bīstami un tos vajadzētu kaut kā ierobežot. Bet kamēr tie ir pieejami un nav nomiruši dabīgā nāvē, viss ir cilvēku rokās, jo tie paši var noteikt, kad, kur un cik aizņemties un vai vispār tas ir jādara. Neapgrūtiniet sevi ar saistībām, kuras ir liekas un apgrūtinošas, labāk izvēlieties iztikt bez papildus līdzekļiem un veltiet vairāk laika ģimenes budžetam, taupībai un sava atalgojuma palielināšanai. Pie šāda modeļa jūs ne tikai neizjutīsiet naudas trūkumu, bet arī iztiksiet bez kredītiem.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīts brīvdienās vai svētkos - vai jums to vajag?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Atstāt komentāru