Kur aizņemties naudu 2020. gadā?

Ja nespēj izdomāt, kur aizņemties naudu pēkšņiem maksājumiem vai pirkumiem, mēs palīdzēsim. Mēs zinām, kur aizdos izdevīgāk un ar 90% garantiju, ja nav darba vieta, ja ir slikta kredītvēsture vai tikko ir sasniegti 18 gadi. Piedāvājumu ir daudz, tāpēc iepazīsimies ar tiem.

Kur aizņemties, ja tiek ņemts naudas kredīts?

Ja esat nolēmuši paņemt naudas kredītu, bet nav ne mazākās nojausmas, kur aizņemties naudu, vislabāk būtu iepazīties ar visiem kreditoru piedāvājumiem privātpersonām kādā no kredītu salīdzināšanas portāliem. Kredītu salīdzināšana ir pirmais solis, kurš jāsper, ja vēlaties ietaupīt laiku un naudu. Arī situācijās, kad cilvēkam ir īpaši apstākļi, salīdzinātāji palīdz piemeklēt atbilstošāko risinājmu. Ar īpašajiem apstākļiem ir domāta sliktā kredītvēsture, darba vietas neesamība, maza alga vai vecuma ierobežojumi, kuri neļauj aizņemties, piemēram, no 18 gados. Kā nākamais solis, kurš jāsper pēc kreditora izvēles, ir iepazīšanās ar atsauksmēm. Citu pieredze labi parāda visādus zemūdens akmeņus, kuri var parādīties tikai pēc kāda laika. Ņemot vērā visas nianses un cilvēku atsauksmes, mēs esam atlasījuši 3 labākos aizdevējus, kuri aizdod bez atteikuma ar 90% garantiju arī sarežģītās situācijās. Zemāk ir 3 pieprasītākie 2020. gada jūlijā.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

7,49 %
4.1 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

15 min.
5000 50 - 5000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

0 - 9 %
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %

Kur aizņemties, ja nav darba vieta un citu ienākumu?

Nekur! Tiešām, aizņemties bez darba vietas un ienākumiem ir ļoti muļķīgi un bīstami. Ja jums ir radusies vēlme saņemt kredītu situācijā, kad nav nekādas iespējas to atdot, labāk uzreiz metiet šo domu no galvas. Ja arī jums kāds aizdos, piemēram, ieķīlājot jūsu īpašumu, tad tas būs pirmais solis uz to, lai jūs šo īpašumu pazaudētu. Paldies Dievam, aizdevju, kuri aizdod naudu bezdarbniekiem ir ļoti maz. Tomēr ir dažādas situācijas un tas, ka cilvēkam nav oficiāla darba, ne vienmēr nozīmē arī to, ka viņam nav nekādu ienākumu. Gadās, ka cilvēks saņem pabalstus, stipendiju, pensiju vai kādu citu naudu, kura nenāk no oficiālā darba. Ja šī nauda ir regulāra un to var viegli noteikt, tad vairums aizdevēju jums aizdos. Protams, aizņemties situācijā, kad viss ir slikti, nav tas labākais variants. Ja esat šādā situācijā, sākumā pamēģiniet prasīt saviem radiem un darugiem. Tas jums ļaus nepārmaksāt procentos un neveiksmes gadījumā neiekulties lielās nepatikšanās. Jā, attiecības ar radiem un darugiem tas var sabojāt, taču tas var labot, ja vien cilvēki ir saprotoši un jūs pret viņiem esat godīgi.

Kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi?

Lai arī parādnieka zīmogs liekās apkaunojošs, ne vienmēr tas nozīmē, ka cilvēkam nav iespēju saņemt aizdevumu. Ja cilvēks ir nokļuvis parādnieku reģistros labu laiku atpakaļ, nokārtojis savas parādsaistības un uzlabojis savu finansiālo situāciju, ar to, kur aizņemties ar sliktu kredītvēsturi, nevajadzētu rasties nekādām problēmām. Sabiedrībā ir radies nepaties mīts par to, ka cilvēks, kurš kaut reizi nav pildījis savas kredītsaistības, nevar aizņemties citus kredītus. Jā, ja paņemtais kredīts nav atdots un ir kaut kādas nenokārtotas saistības, saņemt aizdevumu būs grūtāk. Tas neattiecas uz gadījumiem, ja jūs esat paņēmuši kādu kredītu, kuram vēl nav pienācis apmaksas termiņš. Liegums saņemt aizdevumu ir tikai situācijās, kad jūs esat nokļuvuši reģistros kā nemaksātājs. Jā tā ir, tad situācija ir bēdīga un cerēt uz nopietnu aizdevumu varēs tikai tad, ja jums nebūs nekādu citu saistību un pēdējā pusgada laikā jums būs stabili un pienācīgi ienākumi. Atsevišķos gadījumos kreditors var prasīt arī kādu ķīlu, kas aizdevējam mazinās risku sadarbībā ar cilvēku, kurš kādreiz nav pildījis savas saistības. Ja jums ir ko ieķīlāt, tad aizņemties būs veiglāk. Vairāk šeit...

Vai aizņemties naudu no privātpersonas?

Patiesībā tas ir viens no labākajiem variantiem, ja vien šī privātpersona ir jūs draugs vai radinieks. Ja tas ir kāds nepazīstams cilvēks, kurš nodarbojas ar aizdošanu, tad būs jābūt piesardzīgiem. Ierasti šādi cilvēki sastāda līgumus ar visādiem zemūdens akmeņiem, kuri vēlāk var radīt liekas galvas sāpes un zaudējumus. Dažos gadījumos šādi privātie aizdevēji pielieto arī prettiesiskas metodes ar iebiedēšanām vai fizisku izrēķināšanos. Ja jums ir vēlme aizņemties naudu no privātpersonas, tad sākumā izskatiet tikai radu un darugu piedāvājumus. Neskatoties uz labajām attiecībām, labi būtu, ja šāds aizdevums tiktu noformēts ar līgumu. Tas disciplinēs un pasargās abas puses no nepatīkamiem momentiem. Atšķirībā no komerciestādēm, šāds modelis pasargās jūs no smagas tiesvedības un lieliem izdevumiem par parāda piedziņu, ja nu nesanāks norēķināties laicīgi. Domājam, ka jūsu radi un draugi būs saprotoši un nāks pretī ar termiņa pagarināšanu, neprasot par to atlīdzību. Galvenais šādās situācijās būt godīgam un nekautrēties aizdevējam izklāstīt reālo situāciju.

Kāpēc aizņemties no 18 gadiem ir tik sarežģīti?

Tā kā jauniešiem ir tieksme skiret vējam pa priekšu, tie ne vienmēr spēj laicīgi noreaģēt un apstāties, izdarot pārgalvīgas un neapdomīgas lietas. Kredītu tēma šai aizņēmēju kategorijai ir ļoti īpaša, jo jauni cilvēki savas neapdomības dēļ spēj sabojāt sev nākotni un radīt milzīgus zaudējumus. Sliktā disciplīna un nestabilie ienākumi ir galvenais iesmesls, kāpēc kreditori neaizdod 18 gadus jauniem cilvēkiem. Uzņemties risku spēj tikai retais aidevējs, taču arī tur nav viss tik vienkārši, kā varētu likties. Vietas, kur aizņemties naudu no 18 gadiem ir tikai dažas. Šīs kompānijas ierasti ļoti rūpīgi izskatas katru pretendentu un nepieciešamības gadījumā prasa ķīlu vai galvotāju. Ja jaunajam cilvēkam ir labi un stabili ienākumi, kuri parādās VSAA vai VID izrakstos, tad kreditoram tas labs signāls, lai sadarbotos ar šādu aizņēmēju. Ja ienākumi ir švaki un darbi nav pastāvīgi, tad aizdevējs visdrīzāk naudu neaizdos. Kā viens no labākajiem pakalpojumiem priekš jauniešiem ir kredītlīnija no 18 gadiem, kas ļauj aizņemties ar noteiktu kredītlimitu un piekļūt savai naudai, kad vien tas ir nepieciešams. Taču šis piedāvājums neattiecas uz jauniešiem, kuriem nav darba vieta vai ir slikta kredītvēsture.

Ko darīt, ja aizņemto naudu nevar atdot?

Ja ir radusies sarežģīta situācija un jums nav nekādas iespējas atdot aizņemto naudu, tad pirmais, kas ir jādara, ir jāsazinās ar aizdevēju un jāizskaidro radusies situācija. Klusēt un slēpties nedrīkst, jo tas ne tikai pasliktinās jūsu attiecības, bet arī var radīt zaudējumus un sabojāt kredītvēsturi. Situācijas ir dažādas - cilvēks var saslimt, pazaudēt darba vietu vai nokļūt kādās citās saistībās, kuras neļauj pildīt iepriekšējās. Taču nekad nav tā, ka ir pilnīga bezizeja. Aizdevējs vienmēr var pagaidīt, ja vien par to tiek veikta vienošanās. Komerciestāžu gadījumā par maksājumu atlikšanu būs jāmaksā, bet, ja būsiet aizņēmušies no privātpersonas, tad vizdrīzāk, ja vien nebūs līgums, kur ir atrunāta maksa par pagarināšanu, samaksa par atlikšanu nebūs jāveic. Protams, jums ir jādara viss iespējamais, lai jums rastos papildus līdzekļi, kuri ļaus nokārtot saistības, taču sākt vajag ar sarunu un reālās situācijas izklāstīšanu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2