Kur aizņemties naudu 2019. gadā?

Ja esi papildus līdzekļu meklējumos, bet nezini, kur aizņemties naudu, mēs palīdzēsim. Iespējas ir dažādas, un Tev aizdos arī tad, ja Tev ir 18 gadi, esi sabojājis kredītvēsturi vai esi palicis bez darba vietas. Protams, lai nesaņemtu kredīta atteikumu, ir savas nianses.

Salīdzināšanas tabulā esam apkopojuši pašus populārākos kreditorus, pie kuriem var saņemt naudas aizdevumu uz izdevīgiem noscījumiem. Lai palielinātu iespēju tikt pie kārotās naudas, iesakām iesniegt kredīta pieteikumu uzreiz pie vairākiem aizdevējiem vienlaicīgi. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas laicīgi norēķināties ar aizdevēju.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
4.2 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0 - 8,45 %
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 € SAŅEMT
20 - 70 gadi

0 - 7,5 %
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
215 5 - 215 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

7,49 %

Kā izvēlēties izdevīgāko aizdevēju?

Ja pieiet šai lietai pavisam nopietni, tad izvēlēties nav nemaz tik grūti, taču svarīgākais šeit ir kaut kas cits. Kad cilvēks nonāk līdz situācijau, kurā viņš nesaprot, kur aizņemties naudu, cilvēks spēj pieļaut būtiskas kļūdas, kuras vēlāk rada papildus galvas sāpes. Lai izvairītos no nepatīkamiem momentiem, kurus var sagādāt kredīti, aizdevumu ņemšanai ir jāpieiet ļoti nopietni. Sākumā ir skaidri jāapzinās, ka saistības prasīs atbildību un šo saistību izpildi. Kreditēšanas gadījumā, aizdevējs, piemēram Sefinance no jums gaidīs regulārus maksājumus un godprātīgu attieksmi. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nebūs iespējams norēķināties, galvenais ir ievērot galveno neoteikumu - neslēpties no saistībām. Tas nozīmē, ka jums būs jāsazinās ar kreditoru un jāizklāsta esošā situācija, mēģinot novienoties par kredīta maksājumu atlikšanu un kredīta termiņa pagarināšanu. Atsevišķos gadījumos var mēģināt savu aizdevumu pārkreditēt (aizņemties esošā kredīta atmaksai), iegūstot laiku un iespējams arī izdevīgākus atmaskas noteikumus.

Kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi?

Tā kā kreditēšanas invāzija Latvijā bija ļoti strauja, daudzi cilvēki nebija gatavi kredītu slavas gājienam. Šķietami vieglā nauda lika aizņemties gan lieliem pirkumiem, gan maziem pirkumiem, kuri bieži vien beidza būt aktuāli ātrāk kā tika atmaksāts paņemtais aizdevums. Cilvēki grāba visu, ko vien var, jo bija izsalkuši. Bija pieprasījums, tāpēc radās arī piedāvājums. Liela daļa cilvēku bija izgājuši cauri deficīta laikiem un iespēja tikt pie visdažādākajiem labumiem, lika zaudēt prātu. Šajā neprātā cilvēki pirka sev automašīnas, dzīvokļus, telefonus un datorus, pirka visu, ko deva kredītā vai līzingā. Un tad pienāca lielais atmaksas laiks, kurš sakrita ar ekonomisko lejupslīdi un finanšu krīzi, kura daudzus pārsteidza nesagatvotus. Neizbēgami bija jāsavelk jostas un jāsaskaras ar situāciju, kad naudas pietrūka gan ikdienišķajiem tēriņiem, gan kredītu maksājumiem. Daudzi cilvēki nespēja vairs norēķināties un beigu beigās sabojāja savu kredītvēsturi. It kā jau nav liela bēda, tomēr tas viss pēc kāda laika lika par sevi manīt. Kad kļuva labāki laiki un cilvēki atkal sāka aizņemties, daudziem vēsturiskie ieraksti šo iespēju liedza. Tā parādījās jauna porblēma - kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā arī kreditoriem jau bija mācība ar cilvēkiem, kuri nespēja pildīt savas saistības, daudzi aizdevēji atteicās no parādnieku kreditēšanas. Taču tādi nebija visi, un šobrīd cilvēki var saņemt aizņēmumu arī ar bojātu vēsturi.

Kur aizņemties naudu

Kur aizņemties naudu bez darba vietas?

Vai tiešām jums liekās, ka šis jautājums ir korekts? Vai bezdarbnieks ir tiesīgs sniegties pēc kredītiem, ja jau tam nav oficiālu ienākumu? Ja cilvēkam nav ienākumu, nevar būt pat runa par aizņemšanos. Lai kaut ko atdotu, kaut kam ir jābūt, attiecīgi ir jābūt regulāriem ienākumiem, no kuriem varēs atdot paņemto kredītu. Ja šādu ienākumu nav, praktiski visu kreditoru durvis būs ciet. Tā kā mūsu valstī bezdarbs ir ierasta lieta, daudzi meklē iespēju, kur aizņemties naudu bez darba vietas, nepadomājot par to, ka šāda iespēja varētu būt stingri ierobežota. Ar likumu šī iespēja nav ierobežota, taču aizdevēji neuzņemas pārāk lielus riskus, ja tiem nav kāds garants. Lai bezdarbnieks varētu aizņemties, viņam ir jābūt kādai stipendijai, pensijai vai pabalstam, kurš ļautu norēķināties un atdot aizņemto naudu. Ja tā visa nav, tad vēl varētu izlīdzēt galvotājs vai arī kāda ķīla. Nav noslēpums, ka ir aizdevēji, kuri aizdod bezdarbniekiem, kuri spēj ieķīlāt savu nekustamo īpašumu. Ja esat šāda aizdevuma meklējumos, labāk atmetiet domu ņemt kredītu.

Kur aizņemties naudu no 18 gadiem?

Ohou, Tu tikko sasniedzi 18 gadu vecumu un vēlies tikt pie kredīta? Tiešām tas ir to vērts, tiešām ir jāuzņemas tāds risks? Pat tad, ja šis risks ir pamatots, saņemt aizdevumu nebūs nemaz tik viegli. Latvijā jau labu laiku valda atbildīga kreditēšanas prakse, kura liedz jauniešiem 18 gadu vecumā saņemt ātros kredītus. Tieši šis ir galvenais iemesls, kāpēc tik daudzi saskaras ar problēmām un jautājumu, kur aizņemties naudu no 18 gadiem. Kā risinājums tik jauniem cilvēkiem ir vecāku maciņš vai došanās piepelnīties, taču ne visi iet šo ceļu, veltot savu enerģiju apšaubāmiem naudas iegūšānas līdzekļiem. Protams, atarst labu un stabilu darbu jauniem cilvēkiem nav viegli, taču tas nav arī neiespējami, ja cilvēks patiešām ir nolēmis kaut ko sasniegt un neiekulties nepatikšanās ar kredītiem. Ja esi nonācis līdz vēlmei tikt pie šāda aizņēmuma, padomā labi, vai nebūs tā, ka nespēsi pildīt savas saistības. Ja tiešām ir bezizeja, dodies pie vecākiem vai draugiem - palūdz un izklāsti savu problēmu pilnībā.

Kāpēc neaizņemties naudu no nebanku kreditoriem?

Lai arī šis ir retorisks jautājums, šeit var iedziļināties un rast sev piemērotāko atbildi. Katrs aizņemšanās gadījums ir individuāls. Ja vienam nauda ir nepieciešama kāda, pārgalvīgam pirkumam vai uzdzīvei, tad citam nauda ir nepieciešama kaut kam nopietnam. Praktiski visās situācijās var iztikt bez aizdevumiem, ja vien cilvēks spēj būt apdomīgs un godīgs gan pret sevi, gan apkārtējiem. Ja esi nonācis finansiālās problēmās, nesteidzies ar došanos pie nebanku kreditoriem, labāk sāc ar saviem tuvākajiem radiem un draugiem. Iespējams arī Tavs darba devējs var aizdod uz daudz izdevīgākiem noteikumiem, kā to izdarīs kreditēšanas kompānija vai kāda sveša fiziska perosna. Jā, aizņemties no privātpersonas arī var būt bīstami, sevišķi, ja šī persona ar šo nodarbojas ar mērķi uzdzīvoties uz citu nelaimes. Būtībā jebkura aizdošana cilvēkam, kurš ir nonācis finansiālās grūtībās, ir augļošana. Izvērtējiet visu un rīkojaties ar skaidru apziņu!


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kur aizņemties naudu 2019. gadā?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

1 komentārs | Komentēt

  1. zilzobis

    Labi, tiku līdz beigāb, bet - ko tad izvēlēties? Visi vienādi. Aizņemies pie jebkura, tā pat dabūsi maksāt procentus un iekārt zobus vadzī.

Atstāt komentāru