Kur dabūt naudu internetā - kādu kredīta veidu izvēlēties?

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kur dabūt naudu internetā - kādu kredīta veidu izvēlēties?

Naudas jautājumi mūsdienās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, jo uz katra soļa ir par kaut ko jāmaksā – ēdiens, transports, skola, apģērbs, dažādi pakalpojumi un izklaides. Katra ienākumi ļauj plānot arī izmaksas, tomēr nereti liekas, ka nauda kūst vai arī tās nepietiek kādam neplānotam tēriņam. Lielai daļai cilvēku savu finanšu sakārtotībai ir ieviesta budžeta plānošana, kas ļauj jau laicīgi saplānot visus tēriņus, kā arī atlikt naudu neparedzētiem apstākļiem. Tomēr gadās, ka arī šādiem tālredzīgiem cilvēkiem pienāk brīdis, kad saprot, ka naudas pietrūkst, un rodas jautājums – kur dabūt naudu? Ja imesls naudas nepieciešamībai ir pēkšņs un cilvēkam nav nekādu iekrājumu, tad var nākties arī paņemt kādu patēriņa vai ātro kredītu, tomēr arī te rodas jautājums - kādu kredīta veidu izvēlēties? Iemesli naudas vajadzībai var būt visdažādākie – negaidīti izkritusi plombe zobam vai kādas citas veselības problēmas, neplānots auto remonts vai arī superizdevīgs piedāvājums kādai vajadzīgai lietai, kas nevar gaidīt līdz algas dienai. Katram no šiem iemesliem būs savs kredīta veids, kuru var izvēlēties šeit.

Kur dabūt naudu internetā - kādu kredīta veidu izvēlēties?

Protams, pati pirmā atbilde, kas ienāk prātā, lai atbildētu uz šo jautājumu, ir – nopelnīt. Kā gan citādi – bez iešanas uz darbu un naudas pelnīšanas būs diezgan problemātiski tikt pie regulāriem un pietiekoši lieliem ienākumiem. Katram no mums liekas, ka, ja vien mūsu alga būtu lielāka, mums visam pietiktu, dzīvotu pārticībā. Tomēr lielākoties notiek tā – jo vairāk naudas ir, jo vairāk tā ir vajadzīga, jo ar naudas pieaugumu palielinās arī tēriņi. Tomēr šis nav ātrākais variants, kā dabūt naudu ātri. Ir vairāki varianti, no kuriem viens no populārākajiem ir aizņemšanās. Bieži vien cilvēki izvairās no naudas lūgšanas draugiem vai ģimenes locekļiem, jo nevēlās, lai viņi uzzina, ka jūs nedzīvojat tik labi, lai varētu sevi pilnībā nodrošināt bez problēmām. Arī draugi pēc kāda laika sāk izvairīties no kontakta ar tādiem cilvēkiem, kas regulāri vēlas aizņemties. Lielākoties vecāki vienmēr ir gatavi palīdzēt, tomēr ar naudas lūgšanu no vecākiem nevajadzētu aizrauties, jo pieaugušam cilvēkam tomēr pašam vajadzētu nodrošināt savu dzīvi pilnībā un vēl palīdzēt vecākiem nevis otrādi.

Parušini savu skapi, arī tur var dabūt naudu!

Noderīgi būtu kritiski aplūkot savas mantas – varbūt ir kas tāds, kas ir iegādāts, bet palicis novārtā nelietots? Vai arī kādas vērtslietas vai antikvāras lietas, ko ir iespējams pārdot, vienlaicīgi atbrīvojot vietu mājās un pretī par to iegūstot naudu. Vēl ir iespēja izmantot lombardus, kuros kādu no vērtīgām lietām var ieķīlāt – šādā gadījumā saņemtā nauda būs jāatdod atpakaļ, ja vien nevēlies zaudēt savu mantu. Lombarda sniegtās iespējas būs tieši laikā tad, ja ir sabojāta kredītvēsture – iepriekš esi aizņēmies no kāda kreditora, bet laicīgi vai vispār neesi atdevis aizdevumu. Šajā gadījumā lombardā nevienam neinteresē tava pagātne, jo naudas neatdošanas gadījumā tava ķīla būs kā nodrošinājums. Jebkurš no nebanku aizdevējiem vai citiem kredītdevējiem ļoti pievērš lielu uzmanību kredītņēmēja pagātnei – vai iepriekš ņemtie aizdevumi ir laicīgi un bez problēmām atmaksāti, jo tas kalpo par atbildi tam, vai savu aizdoto naudu tie saņemt atpakaļ bez problēmām.

Nebanku kreditori, kas piedāvā saņemt pāris simtus eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim, ierasti naudu aizdod bez ķīlas vai galvotāja, pie tam, šo aizdevumu var saņemt internetā, kas arī atbild uz sākotnējo jautājumu jautājumu, kur dabūt naudu internetā. Līdz ar to vairumā gadījumu aizdevums tiek atteikts tām personām, kurām ir negatīvi ieraksti kredītreģistros. Tomēr, ja nauda tiešām ļoti steidzami ir nepieciešama, var mēģināt pieteikties ātrajam kredītam internetā ar nosacījumu, ja šobrīd ir patstāvīga darba vieta ar regulāriem un pietiekoši augstiem ienākumiem. Aizdevēji sola, ka katrs aizņemties gribētājs tiek izvērtēts individuāli, līdz ar to ir iespēja, ka kreditors piedāvās tādus aizņemšanās noteikumus, kas būs izdevīgi abām pusēm. Jau lielāka iespēja dabūt naudu ir pieteikties tādam aizdevumam, kura saņemšanai ir vajadzīga ķīla – ierasti kredīts pret auto ķīlu. Šajā gadījumā tiek novērtēts jūsu auto un aizdota attiecīgā naudas summa. Tomēr jāsaprot, ka tās ir nopietnas saistības, jo auto vairs nebūs jūsu īpašums, kamēr nauda netiks pilnībā atdota. Lieliskākais šajā aizdevumā pret auto ķīlu ir tas, ka ar savu auto jūs varēsiet turpināt braukt arī kredīta atmaksas termiņā.

Vai naudu var dabūt internetā, paņemot kredītu?

Pielāgojoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, pēdējos gados vislielāko popularitāti ir ieguvusi aizņemšanās internetā, ko piedāvā ne vien virkne nebanku kreditori, bet arī komercbankas, kas piedāvā dabūt naudas aizdevumu bez došanās uz bankas filiāli. Ar komercbankām ir vienkāršāk, jo atliek tikai pieteikties aizdevumam, izvēloties vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu – bankām jūsu klienta būšanas laikā ir izveidojusies vēsture par jums – kādi ir ikmēneša ienākumi un tēriņi, kas ļauj īsā laika posmā izvērtēt jūsu maksātspēju. Otrs variants, kur dabūt naudu internetā, ir izvēlēties sev piemērotāko nebanku kreditoru – mūsu izveidotajā tabulā, atlasot to pēc piedāvātās naudas summas, vecuma ierobežojuma un aizdevuma procentu likmes. Interneta pluss ir ātrums – lielākoties reģistrācijas process aizņem vairākas minūtes, un, ja ir saņemts lēmums par naudas aizdevuma piešķiršanu, nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 15 minūšu laikā. Nenoliedzami aizņemšanās internetā ir viens no ātrākajiem veidiem, kā dabūt naudu.

Kad nepieciešams iegūt naudu pirmajai iemaksai

Ikviena cilvēka dzīvē pienāk laiks, kad ir jādomā par sava īpašuma iegādi. Un visbiežāk, ja nav saņemti kādi mantojumi no radiem vai daudzu gadu garumā krāta nauda, tad ir jānonāk pie lēmuma ņemt kredītu, lai iegādātos mājokli. Savu personīgo dzīvesvietu ir iespējams iegādāties, ņemot hipotekāro kredītu. Tā kā dzīvokļa vai mājas iegāde nepavisam nav lēts prieks, vairums cilvēku nonāk bankās, kuras tiem paziņo, ka mājokli ir iespējams iegādāties ar bankas izsniegta kredīta palīdzību, bet, lai tas viss tiktu realizēts, ir jāveic pirmā iemaksa. Lielākoties tie ir vismaz 10 līdz 15% no īpašuma vērtības. Tā ir liela nauda, ko īsā laika posmā ir diezgan nereāli sakrāt. Ir vairākas iespējas, kā cilvēki tiek pie naudas pirmajai iemaksai – aizņemšanās no bankas patēriņa kredīta veidā, līdzekļu savākšana no radiem un draugiem, auto pārdošana vai aizdevuma palūgšana darba devējam. Protams, ja tā nav pašu sakrātā nauda, tas nozīmē, ka aizņemtie līdzekļi jebkurā gadījumā būs jāatdod, tomēr visticamāk tās ir vienīgās iespējas, kur dabūt naudu pirmajai iemaksai mājoklim vai auto iegādei.

Kad nepieciešama nauda kāzām

Divu cilvēku ģimenes dibināšana, rīkojot kāzas, prasa savus līdzekļus. Protams, šeit pastāv izvēles iespējas, cik grandiozas vai pieticīgas kāzas rīkot, jo no tā tiešā mērā ir atkarīgs tas, cik naudas būs nepieciešams dabūt, un pats par sevi, radīsies jautājums, kur dabūt naudu kāzām. Ir pāri, kas uzskata, ka oficiāla laulību reģistrācija viņu dzīvēs ir mazsvarīga, tāpēc izvēlas dzīvot kopā civillaulībā, līdz ar ko nav nepieciešams ieguldīt naudu kāzās. Tomēr, ja nākotnē tiek domāts par pēcnācējiem, attiecības noteikti būtu prātīgāk reģistrēt oficiāli. Savu radu un draugu lokā mēs redzam dažādus piemērus attiecību juridiskai noformēšanai – kāds no pāriem reģistrē savas attiecības "pa kluso" vien ar liecinieku klātbūtni, bet citi ar grandiozām svinībām trīs dienu garumā.

Runā, ka pēc bildinājuma izteikšanas kāzas ir jāsarīko gada laikā, kas lielākoties ir arī pietiekoši ilgs laiks, lai pamazām saviem spēkiem sakrātu vajadzīgos līdzekļus. Ja pāra vecāki ir labi situēti, tie visbiežāk ar naudas palīdzību cenšas atbalstīt topošo ģimeni. Šobrīd retāk, tomēr pirms finansiālās krīzes gadiem bija diezgan izplatīti ņemt kredītu bankā, lai sarīkotu kāzas. Protams, tas ir kā variants, ja esat nolēmuši rīkot lielas kāzas, kurām sakrāt naudu būs vairāku gadu jautājums. Tomēr jāatceras ir tas, ka savas kāzas jūs rīkojat paši sev, lai arī cik greznas vai pieticīgas tās būs, jūs tās atcerēsieties mūžīgi, jo ne jau naudā un kāzu lielumā, viesu skaitā slēpjas īstā laime. Noteikti gudrāk savu jauno dzīvi būs uzsākt bez kredītsaistībām par pāris dienu izpriecām. Arī gatavošanās process un līdz ar to naudas krāšana tam būs ļoti labs pārbaudījums jūsu attiecībām, kas palīdzēs arī nākotnē. Visbiežāk jaunas pāris kā kāzu dāvanu vēlas naudu, līdz ar to lielu daļu izdevumu par kāzām varēs nosegt ar dāvanās saņemto naudu.

Kur dabūt naudu biznesa uzsākšanai?

Ierasti pieaugušie katru dienu ceļas, lai dotos uz darbu, kur, strādājot uzņēmuma un priekšnieku labā, tiek pelnīta nauda. Prieks, ja cilvēks ir apmierināts ar savu darbu un uz to dodas ar prieku, jo veicamie darba pienākumi ne vien sagādā prieku, bet arī atnes regulārus ienākumus. Tomēr ļoti bieži sarunās ar cilvēkiem atklājas, ka viņi strādā tikai, lai dabūtu naudu, bieži priekšnieki neciena savus padotos, cenšoties maksāt tiem pēc iespējas mazāk. Ir cilvēki, kas tā arī pavada visu savu mūžu, neko nemainot, bet ir daļa, kas maina savu dzīvi radikāli – dibinot paši savu uzņēmumu, lai nodarbotos ar to, kas viņiem sagādā prieku. Šajā gadījumā viņi paši ir atbildīgi par savu ienākumu līmeni – jo vairāk un labāk tie strādās, jo lielākas iespējas būs nopelnīt.

Tomēr sava biznesa uzsākšana nav tik vienkārša, jo visbiežāk ir nepieciešami finanšu resursi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarību – telpu noma, komunālie maksājumi, darba instrumenti, iekārtas un pat nauda, lai algotu papildus darbiniekus. Kur dabūt naudu biznesa uzsākšanai? Protams, vienmēr ir iespēja sakrāt vajadzīgo starta līdzekļus pašam, bet biznesa nozares un modeļi atšķiras – vieniem vajag pāris simtus, lai sāktu savu biznesu, citam ir nepieciešami vairāki desmiti tūkstošu. Ja savu līdzekļu nav, ir jāraksta biznesa plāns, ar kura palīdzību tiks piesaistīti finanšu līdzekļi no bankām, privātajiem investoriem vai arī biznesa eņģeļiem, kas saredzēs potenciālu un biznesa attīstību, paužot gatavību aizdot naudu. Ja naudu nolemsiet no kāda aizņemties, jārēķinās, ka tā ir ļoti liela atbildība, jo aizņemtie līdzekļi būs jāatdod vai arī jādala savs uzņēmums ar vēl kādu. Tāpēc vispirms ir jāizvērtē un jāsaprot tas, cik tālu vēlaties iet, cik ļoti esat gatavs strādāt un pieņemt visus lēmumus pats, nevis klausīt priekšnieka pavēlēm.

Kredīta saņemšanas iespēja nenoliedzami pēdējos gados ir viena no iespējām, kā tikt pie naudas, lai realizētu savus plānus. Tomēr kredītu saņemt ne visiem ir iespēja, jo aizdevuma ņemšana uzliek nepielūdzamu noteikumu – atdot aizņemtos līdzekļus godprātīgi. Kredīta ņemšanas galvenokārt tiek saistīta ar bankām, kas izsniedz dažāda veida kredītus – ne tikai hipotekāros un auto kredītus, bet arī patēriņa un studiju kredītus. Kredītu var saņemt arī pie nebanku kreditoriem, kas piedāvā pieteikties naudai internetā – pāris simtus uz īsu atmaksas termiņu, kā arī kredītlīniju vai patēriņa kredītu privātpersonai. Sava veida kredītu var saņemt arī no privātajiem aizdevējiem – ne tikai no radiem vai draugiem, kas parasti procentus neprasa, bet arī no cilvēkiem, kas ir gatavi savus iekrājumus aizdot citiem, prasot par to procentu maksu. Kredīta dabūšanas iespēju ir diezgan daudz, tomēr jāatceras, ka to nevajadzētu apsvērt kā vienīgo un pirmo iespēju – vispirms tomēr būtu jāpagroza galva un jāpadomā, kā atrisināt savas problēmas vai īstenot ieceres var ar saviem spēkiem – bez lieku saistību uzņemšanās.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 2 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Domāju, ka uz doto brīdi ir pilnīgi vienalga, kādu kredītu izvēlēties, jo visiem kreditoriem procentu likmes ir stipri līdzīgas. Protams, ja runa ir par lielajiem ilgtermiņa kredītiem, tad tur lomu spēlē arī 1% starpība. Bet izskatās, ka te ir salīdzināti nebanku kredītu piedāvājumi, kas nav tā labākā vieta, kur dabūt naudu uz izdevīgiem noteikumiem.

| | Vērtējums: 5

Līdz šim es nezināju, ka tik vienkārši ir dabūt naudu pie interneta aizdevējiem. Tikai ir viens mīnuss tam visam, ja nesanāks naudiņu atdot laicīgi, būs jāmaksā krietna procentu maksa par pagarināšanu.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.