Kādi naudas aizdevumi ir pieejami internetā?

Vēlies aizņemties naudu, bet nezini, kur to labāk izdarīt? Šajā lapā ir visi naudas aizdevumi online, kurus vari ātri un ērti saņemt internetā no jebkuras vietas Latvijā. Salīdzini labāko aizdevēju piedāvājumus septembrī un izvēlies sev piemērotāko. Aizdevumu salīdzināšana dod iespēju ietaupīt.

Latvijā fiziskām personām ir pieejami visdažādākie online aizdevumu veidi, kuri ir pielāgoti visām dzīves situācijām. Visi naudas aizdevumi privātpersonām ir paredzēti kaut kādu finansiālo problēmu risināšanai, tomēr tie var būt arī problēmu cēlonis. Aizņemšanās internetā ir ļoti atbildīgs darījums, kuram ir jāpieiet ar lielu uzmanību. Diemžēl nav retums gadījumu, kad cilvēki peņem kredītu un nespēj to laicīgi atdot, tādā veidā radot sev vēl lielākas finansiālās problēmas. Kā jau minējām, ir dažādi piedāvājumi, kuri ir pielāgoti konkrētām vajadzībām, tāpēc apskatīsim katru aizdevuma veidu atsevišķi. Daži no veidiem ir ļoti bīstami, tāpēc aicinām jūs būt uzmanīgiem!

Pirmais aizdevums bez komisijas maksas - 0% komisja

Ja šī ir jūsu pirmā pieredze ar naudas aizdevumiem privātpersonām, tad būsiet patīkami pārsteigti ar kreditoru piedāvājumu aizņemties bez procentiem. Naudas aizdevums bez komisijas maksas ir pieejams praktiski visās nebanku kreditēšanas kompānijās, kuras piedāvā saņemt pirmo aizņēmumu uz 30 dienām. Summas šādam pakalpojumam ir mazākas kā standarta piedāvājumam jau esošajiem jeb atkārtotajiem klientiem. Ierasti šāda kredīta maksimālā summa svārstās no 200 līdz 1500 euro. Šī ir lieliska iespēja ietaupīt uz komisijām, taču jums ir jāsaprot, ka nekas nav par pliku velti. Aizdevēji uz šo soli iet tikai tāpēc, ka jūs visdrīzāk veiksiet aizdevuma pagarināšanu vai izmantosiet kreditora pakalpojumus atkārtoti. Ja stāsies spēkā kaut viens no šiem apstākļiem, jums nāksies maksāt komisijas maksu, kura aizdevējam ļaus nopelnīt arī par iepriekš sniegtajiem pakalpojumiem.

Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi - parādniekiem

Ja esat jau saskārušies ar aizņemšanos un kaut kādu iemeslu dēļ neesat pildījuši savas saistības, vairumā gadījumu aizņemties vairs nesanāks. Aizdevēji nelabprāt nāk pretī parādniekiem, kuri nav pildījuši savas parādsasitības. Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi ir liels retums kompānijās, kuras specializējas uz īstermiņa risinājumiem, kuri neprasa arī ķīlu. Šādi pakalpojumi galvenokārt tiek izsniegti kredītiestadēs, kuras prasa ķīlu. Ja jums ir kaut kāds nekustamais īpašums vai auto, tad saņemt aizdevumu ar sabojātu vēsturi nebūs sarežģīti. Protams, jums ir jāsaprot, ka jaunas kredītsasitības var novest pie jaunām problēmām, tāpēc rūpīgi izvērtējiet, vai nav tā, ka jums ir iespēja iztikt bez aizņemšanās.

Bez darba vietas un ienākumiem - bezdarbniekiem

Ja esat bezdarbnieka statusā, taču jums ir kaut kādi citi ienākumi, kurus var apstiprināt ar bankas izdrukām, tad atrast aizdevēju, kurš jusm aizdos, nebūs sarežģīti. Taču, ja jums nav nekādu ienākumu, tad visdrīzāk jums neaizdos. Naudas aizdevums bez darba vietas jeb oficiāliem ienākumiem ir pieejams tikai retos gadījumos, kad cilvēkam ir kaut kādi citi ienākumi, piemēram, tas saņem pensiju, stipendiju, pabalstu vai kādus citus regulārus ienākumus, kuru izcelsme nav saistīta ar darba attiecībām un šie līdzekļi nav fiksēti, piemēram, VSAA un VID datu bāzēs. Šis ir ļoti bīstams online aizdevuma veids, sevišķi jau gadījumos, kad cilvēks ieķīlā savu mantu. Ja esat nonākuši līdz šim kreditēšanas modelim, esiet piesardzīgi un apdomīgi.

Naudas aizdevums bez ķīlas un galvojuma

Šis modelis ir pats populārākais, jo tam ir virkne priekšrocību, ja to salīdzina ar patēriņa kredītu, auto līzingu vai hipotekāro kredītu, kur nepietiekamu finansiālo rādītāju dēļ, aizdevējs var prasīt ķīlu un/vai galvotāju. Aizdevumi bez ķīlas ir ērti un ātri, jo neprasa nekādas liekas darbības. Viss, kas ir nepieciešams, ir pieteikuma iesniegšana un atsevišķos gadījumos bankas izdruka par pēdējiem 3 mēnešiem. Protams, cilvēkam ir jābūt arī regulāriem ienākumiem un labai kredītvēsturei. Ja vēlaties aizņemties vien dažus desmitus euro uz dažām dienām vai nedēļām, tad šis kredīta modelis fiziskām personām būs priekš jums. Ja vēlaties saņemt aizdevumu vairāku simtu un pat tūkstošu apmērā, tad jums jāskatās uz patēriņa kredītiem, kuri būs piemēroti lieliem pirkumiem vai kādiem citiem lieliem maksājumiem.

No 18 gadiem un pensionāriem - jauniešiem un senioriem

Tā kā šīs ir ļoti īpašas vecuma kategorijas, aizdevēji pieiet šim segmentam ļoti atbildīgi. Tikai retais aizdevējs ir ar mieru aizdot jaunajiem cilvēkiem, kuri tikai nesen ir sākuši savu patstāvīgo dzīvi. Ierasti šādiem jauniešiem nav labi apmaksāts un stabils darbs, kas rada lielus riskus, tāpēc online aizdevumi no 18 gadiem ir saņemami tikai pie ratā kreditora, pie tam, jaunietim ir jābūt stabilam darbam ar stabilu un pietiekamu algu. Bezdarbniekiem šādā vecumā aizņemties būs neiespējami. Ar pensionāriem ir līdzīgi, jo aizdevēji apzinās, ka gados vecāki cilvēki nav tā kategorija, kura varētu lepoties ar pieteikamiem ienākumiem. Senioriem ir ļoti trausla veselība, kas var būt par lielu šķērsli maksājumu veikšanai, ja pensionāram būs jāveic maksājumi par zālēm vai medicīnisko palīdzību. Aizdevums pensionāriem ir saņemams ganrīz visās kreditēšanas kompānijās, taču, lai tiktu pie šāda senioru kredīta, būs nepieciešama pienācīga pensija. Aizņemties ar mazu pensiju nesanāks, jo tas būs liels risks abām pusēm.

Arzemēs strādājošiem - vai aizdos ārpus Latvijas?

Ja aizdevies piepelnīties uz ārzemēm un nepieciešama papildus nauda, lai iekārtotos un izvilktu līdz pirmajai algai, tad aizdevumi ārzemēs strādājošiem būs pats piemērotākais risinājums. Bieži gadās, kad tikko darbu sācis cilvēks ir bez naudas. Ir jāmaksā par istabas īri, jāpērk pārika un jāapmaksā ceļa izdevumu, tas viss ļoti ātri apēd esošos rsursus, tāpēc nav brīnums, ka cilvēki meklē iespēju aizņemties, esot ārzemēs. Vietējās ārzemju kreditēšanas kompānijas iebraucējiem naudu neaizdos, ja vien nebūsiet nokārtojuši uzturēšanas atļauju vai pilsonību. Vienīgais veids, kā tikt pie aizdevuma, ir vērsties pie Latvijas kreditoriem, kuri aizod naudu valsts piederīgajiem ārpus Latvijas robežām. Tādu aizdevēju netrūkst, jo kreditoram ir vienalga, kur jūs atrodaties, galvenais, lai jūs laicīgi pildītu savas saistības un jūsu bankas kontā būtu regularī ienākumi. Protams, ja jums nebūs darba un būs negatīva kredītvēsture, cerēt uz kredīta saņemšanu ir bezjēdzīgi.

Ko darīt, ja aizdevumu nevar atmaksāt - pārkreditēt?

Ja esat nonākuši situācijā, kad jums nav nekādas iespējas atmaksāt paņemto aizdevumu, nekrītiet panikā un neslēpjaties no šīs problēmas. Galvenais, kas jums šādā situācija ir jādara, ir jāsazinās ar aizdevēju un jāizstāsta esošā situācija. Normāls aizdevējs nāks pretī un sastadīs jums jaunu atmaksas grafiku. Atsevišķos gadījumos tiek piedāvāta arī maksājumu atlikšana uz mēnesi, taču tas ir atkarīgs no konkrētā aizdevēja un jūsu esošās situācijas. Nekad nav jāslēpjās, vienmēr visu var risināt sarunu ceļā, vienmēr var rast kādu risinājumu. Kā vēl viens risinājums ir aizdevuma pārkreditēšana, kas ļauj pārcelt kredītu pie cita aizdevēja. Dažos gadījumos tas pat ļauj ietaupīt naudas līdzekļus, jo jaunais kreditors var piešķirt mazāku komisijas maksu. Kāpēc tā? Tāpēc, ka bieži vien parāds tiek pārdots bez komisijas maksas, lai tikai atgūtu ieguldīto naudu un zaudētu tikai to daļu, kas tika tērēta parāda uzturēšanai. Tā ir normāla prakse tikai godprātīgos uzņēmumos. Ja vēlaties savus aizdevumus pārkreditēt, pārbaudiet šo iespēju pie visiem aizdevējiem, kuri piedāvā šo iespēju. Tas ļaus jums atsijāt visus neizdevīgos piedāvājumus.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kādi naudas aizdevumi ir pieejami internetā?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

1 komentārs | Komentēt

  1. internets

    Es saprotu, ja šādu rakstu rakstītu gadus 10 atpakaļ, kad cilvēki vēl bija alu līmenī un ne kuram katram bija pieejams interents. Bet tagad viss notiek internetā, tāpēc pasniegt aizdevumus, kurus var saņemt caur mobilo vai datoru kā kaut ko īpašu, ir smieklīgi.

Atstāt komentāru