Kā auto kredīti palīdz notirgot lietotas automašīnas?

Ja vēlies iegādāties auto, esi uzmanīgs un neuzraujies uz tiem, kas tirgo tos ar slēptiem defektiem. Bieži vien tieši auto kredīts ir tas, kas palīdz notirgot sliktas kvalitātes automašīnas. Nesteidzies pēc vienkāršāk iegūstama spēkrata, pārbaudi visu vai pieaicini kādu, kas var novērtēt automobili.

Nav nekāds noslēpums, ka lielākajai daļai cilvēku, krāšana ir kaut kas neiespējams. Un šī daļa var tikt iedalīta divās kategorijās - vienā ir tie, kuri nespēj sakrāt, jo tiem ir nepietiekami ienākumi, bet otra ir tā, kura nespēj sakrāt, jo visu velk no algas līdz algai un rēķinās tikai ar tiem maksājumiem, kuri tiem atnāk pa pastu vai e-pastu, piemēram, rēķini par komunālajiem pakalpojumiem vai kāds kredītu maksājums. Šāds modelis, kurā netiek plānota naudas krāšana, neļauj iekrāt kaut kādiem lielākiem pirkumiem, piemēram jaunai automašīnai. Un tam visam tālāk ir sekas. Cilvēks, kuram nav naudas, meklē iespēju aizņemties. Sākumā tas skatās ss.lv sludinājumus, piemeklē sev vēlamo auto, taču beigās saprot, ka pirkt no saimnieka sanāk dārgi un vēl pie tam, šādam pirkumam nav uzreiz naudas. Tātad vienīgais risinājums ir meklēt pārdevējus, kuri ļauj iegādāties auto līzingā. Plačos, kur daudzi izvieto savus auto tirgošanai, ierasti piedāvā uz vietas nokārtot arī līzinga pieteikumu. Kamēr jūs izbraucat un patestējam automašīnas tehnisko stāvokli, pieteikums tiek izskatīts. Šāds process neaziņem vairāk par stundu, un pie veiksmīga iznākuma jūs tiekat pie jauna auto tajā pašā dienā. Atliek vien nokārtot papīrus.

Kā redzam, tad cilvēka galvenais uzstādījums šajā gadījumā ir vienkārša aizdevuma saņemšana, lai pēc iespējas ātrāk varētu iegādāties auto. Ja tas ir kāds auto placis, kurš paņēmis auto uz realizāciju, tad par automašīnas tehnisko stāvokli ir jāsatraucas tik pat daudz kā tas būtu situācijā, ja auto placis piederētu līzinga kompānijai. Praktiski visos gadījumos, kad tiek tirgoti lietoti automobiļi, pastāv iespēja iegrābties bojātā spēkratā. Pat tad, kad klients nav ar nolūku slēpis defektus, tādi defekti var būt. Ir vairākas būtiskas lietas, kas ir jāzin, ja vēlaties pirkt auto līzingā. Praktiskie padomi, kā neigrābties defeiktainā automašīnā jums dos tikai nelielu priekšstatu par to, kā atklāt defektus. Pareizākais variants būtu pieaciniāt sev līdzi kādu speciālistu, kurš saprot no automašīnām līdzvērtīgi auto mehāniķiem. Var arī aizdzīt automašīnu uz kādu no servisiem, kur to apskata. Opcijas ir dažādas, bet pirmais, kas būtu jāapskatās - CSDD TA lapa, kurā var redzēt, kadi ir pēdējie defekti, ko ir konstatējuši tehniskajā apskatē. Ideāli, ja apskate ir izieta pavisam nesen.

Ja tomēr pērkat auto uz savu galvu, pamēģiniet pievērst uzmanību sekojošām lietām: atveriet visas durvis, motora pārsegu un bagažnieku - visam ir jāatveras un jāaozveras bez šķēršļiem un liekām skaņām; pārbaudiet eļļas līmeni motorā, ātrumkārbā, bremžu un stūres sistēmā (pievērsiet uzmanību krāsai un konsistencei); izbrauciet ar auto un pagroziet gaitā stūri, klausoties, vai neparādās liekas skaņas riteņos un pašā stūrē; pabremzējiet gan lēzeni, gan strauji, darot to gan lēnā auto gaitā, gan ieskirenoties; pašūpojiet auto, lai paskatītos, kā nostrādā amortizatori; pievērsiet uzmanītu rūsai, pleķiem un krāsu toņu atšķirībām. Bieži vien uz pārdošanu auto tiek piepucēts un melnie mehāniķi visu pielabo tā, lai automašīna būtu lieliska tikai uz dažām dienām. Jums jāsaprot, ka ir vairāki veidi kā tirgot sliktus automobiļus, un kredīta esamība šo visu tikai atvieglo. Cilvēki, kuri pērk savus spēkratus kredītā, parasti pievērš mazāku uzmanību tehniskajam stāvoklim, tāpēc tādas mašīnas ir vieglāk notirgot. Uz tā mēģina nopelnīt gan līzinga kompānijas, gan mehāniķi, gan negodprātīgie pārdevēji. Esiet uzmanīgi un nesteidzieties ar pirkumu tikai tāpēc, ka jums tiek dota iespēja iegādāties sev vēlamo uz nomaksu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kā auto kredīti palīdz notirgot lietotas automašīnas?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Atstāt komentāru