Kredīti parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi

Slikta kredītvēsture un neviens neaizdod? Pamēģini šos!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 hour
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kredīti parādniekiem ar parādsaistībām vai sliktu kredītvēsturi

Neviens nav pasargāts no krasām dzīves izmaiņām, nevienam nav garantijas, ka ienākumi būs pietiekami arī nākotnē. Noteikti ir dzirdēts, ka cilvēki ņem kredītus vairākās kompānijās, jo netiek galā ar izdevumiem. Tas, protams, nav nekas labs, taču mēģināsim saprast tos cilvēkus, jo patiešām ir tādas situācijas, kurās nav runa par bezatbildību, vienkārši viss iegrozās ne tā kā vēlētos. Tagad jau ļoti populāri ir meklēt aizdevumus situācijā, kad attiecības ar kreditoriem ir jau sabojātas. Tāpat kā ātrie un patēriņa kredīti ar sliktu kredītvēsturi un kredītu apvienošana vienā maksājumā, pieprasīti ir arī kredīti parādniekiem bez ķīlas jeb tā saucamie ātrie kredīti ar parādsaistībām. Patiesībā tas ir kaut kas līdzīgs, lai gan nenokārtotas parādsaistības ir liels šķērslis kredīta saņemšanā. Šajā situācijā iesakām vērsties pie BIGBANK un mēģināt apvienot savas saistības vienā maksājumā. Tas ir lielisks veids, kā pārkreditējot savus iepriekšējos aizdevumus, tikt pie jauna, kurš dzēsīs parādus, sakārtos maksājumu grafiku un, iespējams, ietaupīs ievērojamu summu un procentu maksājumiem.

Kredīti parādniekiem

Kas aizdod parādniekiem, kāpēc lielākā daļa neaizdod?

Diezgan loģiski, ka tam, kurš nav spējis pildīt saistības un ir sabojājis savu kredītvēsturi, neviens negrib aizdot. Taču, šeit ir izņēmumi, kas skar cilvēkus, kuri ir spējuši sakārtot savu finansiālo stāvokli un norēķinājušies ar saviem kreditoriem. Citiem nekas cits neatliek, kā tikai kaut ko ieķīlāt, piemēram auto vai māju. Kredīti parādniekiem tiek izsniegti tikai retās kompānijās, kas prasa ķīlu un uzstāda ne tos labākos noteikumus. Kā jau minējām, tad viens no labākajiem variantiem ir tieši kredītu apvienošana, kas ļauj apvienot visas saistības, norēķinoties ar visiem, kuri apgrūtina Jūs ar pagarināšanas maksu un lielajiem procentiem. Piekritīsiet taču, ka viens maksājums ar skaidriem noteikumiem, ir labāk kā 10 nekontrolējami maksājumi, kas draud pārvērsties tiesu darbos? Par savu kredītvēsturi ir jārūpējas un šis ir viens no instrumentiem, kas ļauj to izdarīt ātrāk un izdevīgāk.

Kredīts ar parādsaistībām var būt arī kredītu apvienošana

Dažas kompānijas Latvijā piedāvā parādniekiem apvienot savus parādus vienā ilgtermiņa kredītā ar fiksētu procentu likmi. Šādu iespēju var izmantot tad, ja kaut kādu apstākļu dēļ vairs nevar atmaksāt parādu. Ātrie kredīti ar parādsaistībām nav nekas jauns, tomēr reti kurš iet uz šo risku un sadarbojās ar tāda veida klientiem, kuri nes lielus riskus. Kompānijas BIGBANK un Credit24 ir izņēmums un piedāvā lielisku iespēju pārkreditēt visas ar kredītiem saistītās saistības, tādā veidā ļaujot cilvēkam iztikt bez stresiem un daudzajiem neizdevīgajiem maksājumiem. Iespēja apvienot vairākus aizņēmumus ļauj labi ietaupīt uz komisiju maksājumiem, tā kā nav jāmaksā par pagarināšanu, bet konkrēts un fiksēts maksājums, kurš vairumā gadījumu parādniekam ir izdevīgāks kā pagarināšanas maksa pie ātrajiem nebanku kreditoriem. Novēlam Jums ātrāk atrisināt savas parādsaistības un turpmāk iztikt bez kredītiem. Lai arī to vieglāk pateikt, kā izdarīt, tas nav neiespējami, tāpēc pieejiet nopietni savu saistību izpildei un problemātisko momentu sakārtošanai.

Ātrie kredīti daudziem ir sagādājuši nepatikšanas, taču pamatā jau nav vainīgi kreditori, pārsvarā šīs problēmas rodas kredītņēmēja nespējā kontrolēt savus ienākumus, kas no cilvēciskās puses ir saprotams. Bet būsim reāli, katrs grib nopelnīt un lielākā daļa peļnas tiek gūta uz cilvēku nevarēšanas rast citus risinājumus, vienkāršoti sakot, vairāk tiek pelnīts uz citu nelaimēm - bet tā vēl nav augļošana. Ja visiem viss būtu labi, tad nevienam nebūtu nepieciešamība aizņemties, ja neskaita cukuru vai sāli no kaimiņiem. Ja labklājība valstī būtu labāka, tad kredīti parādniekiem pazustu vispār. Nobeigumā varam Jums ieteikt pēc iespējas ātrāk sakārtot savas parādsaistības, ja nepieciešams, apvienojot savus kredītus vienā, ko var izdarīt pie BIGABNK. Kā vēl viens derīgs ieteikums - meklējiet vēl labāk apmaksātu darbu un sāciet plānot savu budžetu, cenšoties to maksimāli optimizēt. Rūpīga finanšu pārvaldīšana ļaus izvairīties no likstām nākotnē. Cik zināms, tas cilvēki, kuri ir sākuši plānot budžetu, turpmāk neieslīgst parādos un neņem kredītus. Tas ir līdzīgi kā ar notievēšanu, kad cilvēks apzināti atsakās no neveselīgās pārtikas un sāk ievērot diētu.

Vai slikta kredītvēsture ir vienīgais šķērslis?

Katrs parādnieks jeb cilvēks ar sliktu kredītvēsturi ir saskāries ar negatīvo attieksmi no kreditoru puses un izjutis bezcerības sajūtu, apzinoties, ka visas aizdevēju durvis ir ciet. Tomēr tas nav vienīgais šķērslis, kurš var rasties aizņemšanās brīdī. ļoti būtiski ir, lai cilvēkam būtu regulāri ienākumi, no kuriem tas spēs atmaksāt kredītu un šajā gadījumā runa ir par tādiem ienākumiem, kurus var apliecināt. Ja cilvēks strādā gadījuma darbus un saņem naudu uz rokas, kreditors nevar to noteikt un apstiprināt. Labākajā gadījumā vajag banku izdrukas, kurās var redzēt ienākumu periodiku un to esamību, kas pamatā ir darba vietas pārskaitītā alga. Ja cilvēkam ir slikta kredītvēsture, ja viņš ir parādnieku sarakstos un vēl bez darba vietas, kas nes regulārus ienākumus, uz aizdevumu var necerēt. Dažos gadījumos ir izņēmumi, kad kredīts parādniekam tomēr tiek izsniegts. Ierasti tas ir kredīts pret auto ķīlu vai kredītu apvienošana jeb pārkreditācija, kura dod iespēju savus parādus pārformēt vienā kredītā ar izdevīgākiem noteikumiem. Esiet apdomīgi, jo esot parādnieka statusā, ir jāapzinās savas iepriekšējās kļūdas, lai nepieļautu jaunas. Tas ir tikai normāli, ka cilvēks skatās zem kājām un nekāpj uz grābekļa, lai dabūtu savu kārtējo punu uz pieres. Diemžēl sistemātiskie parādnieki šos grābekļus sev met itin bieži.

Kopsavilkums par parādnieku kredītiem

Kā redzam, tad uz doto brīdi ir pagrūti aizņemties, ja cilvēks ir kļuvis par parādnieku. Neviena nopietna kompānija neskrien pretī ar naudu cilvēkam, kurš nav laicīgi pildījis savas saistības. Parādnieku kredītu piedāvājums ierasti ir meklējams pie ilgtermiņa kredītu sniedzējiem, bet gadās arī situācijas, kad šāds kredīts ar parādsaistībām ir saņemams arī pie ātro kredītu izsniedzējiem. Kā jau noskaidrojām, tad optimālākais variants šādā situācija ir mēģināt pieteikties aizņēmumam pie kompānijām, kuras piedāvā kredītu apvienošanas iespējas ar tādiem cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītvēsture. Tādu kompāniju nav daudz un vienas no populārākajām ir BIGBANK un Credit24, kurās varēsiet piemeklēt sev piemērotāko pārkreditēšanas risinājumu. Novēlēsim Jums ātrāk atdot savus parādus un turpmāk būt apdomīgākiem ar jebkura veida kredītiem. Plānojiet savu budžetu, taupiet un centieties nopelnīt vairāk, tad Jums noteikti neveidosies parādi un nepatīkamas situācijas ar kreditēšanas iestādēm. Katrs pats ir savas laimes kalējs un šis arods nenāk viegli, vēl grūtāk iet tiem, kas negrib šo arodu apgūt un paļaujas tikai uz citiem.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 15 | Vērtējums: 4.5

| | Vērtējums: 4

Kāda velna pēc šis viss vispār tiek reklamēts? Ja esi parādā, tad ej strādāt un nopelni, lai atdotu, nevis aizņemies, lai atdotu parādu, tai pašā laikā paliekot parādā citam. Kaut kāds murgs ar to kredītvēsturi. Tāpēc jau tā domāta, lai redzētu, kam var, bet kam nevar aizdot.

| | Vērtējums: 5

Vai nav tā, ka šie kredīti ar parādsaistībām ir domāti pilnīgajiem muļķiem, kuri esot jau tā grūtā situācijā kāpj uz tiem pašiem grābekļiem? Tādiem tiešām nevajadzētu aizdot. Sliktā kredītvēsture ir pietiekams rādītājs, lai neizsniegtu kredītu.

| | Vērtējums: 5

Ir jau labi dziedāt smukas dziesmas par tām apvienošanām, bet tas jau nemaina lietas būtību. Ja cilvēkam ir grūti un tas vēlās izkļūt no parādiem, tad kāda velna pēc ir jāmeklē aizņēmums, kurš domāts priekš parādniekiem? Te būtu loģiskām meklēt jaunu darbu un iespēju tikt vaļā no jau esošajām saistībām.

| | Vērtējums: 5

Laikam Jums tā tabula mazliet nojukusi, jo daži no atspoguļotajiem kreditoriem vispār neizsniedz kredītus parādniekiem. Cik zinu, tad ar sliktu kredītvēsturi var aizņemties tikai pie Mogo, bet apvienošanu var veikt tikai pie BIGBANK un Credit24. Vispār, šausmīgs tas definējums šim kredīta veidam, tā vien liekas, ka cilvēks tiek stumts vēl dziļākā purvā.

| | Vērtējums: 4

Patiesībā jau tie parādnieku kredīti ir kaut kas pavisam slikts, jo nemaina problēmas cēloni. Jā, kredītu apvienošana var līdzēt, sevišķi tiem, kuriem ir vairāki ātrie kredīti, bet izsniegt aizdevumu tādiem cilvēkiem, kuriem ir jau sabojāta kredītvēsture dēļ nemaksāšanas, kuras pamatā ir regulārs naudas trūkums, tas gan ir nepareizi.

| | Vērtējums: 4

Vai tiešām cilvēks, kurš nespēj pildīt saistības ir potenciālais kreditoru klients? Te vairāk ož pēc negodprātīgas prakses, kur komersanti mēģina izspiest naudu no mazturīgajiem, piedāvājot tiem saldo ēdienu ar kredītiem, kurus pie normāliem aizdevējiem nemaz nevar saņemt. Jau pati būtība šim vārdu salikumam, ko deklamē šīs lapas autori, ir briesmīga, jo tiek izcelts aizdevums cilvēkam, kurš jau ir parādā. Tas tāds kā akmens glābšanas riņķa vietā.

| | Vērtējums: 5

Laba ideja par to apvienošanu, tādiem īstiem latviešu parādniekiem to tik vien vajag, mūžīgi maksāt savus parādus un sūkstēties par dzīvi. Ar likumu viss šis jāaizliedz un miers! Drīz Google aizliegs reklamēt šos augļotāju pakalpojumus.

| | Vērtējums: 4

Anna, piekrītu, ka parādniekiem aizdot nevajag, sevišķi, ja tie jau nespēj pildīt savas saistības. Olaf, iespējams, tas pat ir labi, ka neaizdod - lielāka motivācija sākt kaut ko darīt. Iesaku vairāk domāt par papildus ienākumiem.

| | Vērtējums: 5

Ja nespēj pildīt saistības, tad nav ko meklēt palīdzību pie kreditoriem - ātrie kredīti ir liels posts.

| | Vērtējums: 3

Visos kantoros, kur esmu bijis, mani atšuj, nekādi aizdevumi ar parādiem netiek piešķirti.

| | Vērtējums: 5

Kā jau minējām, ir vērts padomāt par BIGBANK un Credit24 piedāvāto pakalpojumu - kredītu apvienošana vienā maksājumā, kas ļauj tikt vaļā no vairākiem sīkajiem kredītiem. Ar nenokārtotām parādsaistībām, protams, labāk vispār neaizņemties.

| | Vērtējums: 4

Tā ir, neviens negrib ielaisties ar parādniekiem, ja nav ko ķīlāt.

| | Vērtējums: 5

Bet visur taču deklamē, ka ar nenokārtotām parādsaistībām nedod kredītus.

| | Vērtējums: 5

Cienījamā Agrita, vai Jūs mēģinājāt paņemt kredītu, vai tomēr prasījāt apvienot? Tur ir būtiska atšķirība!

| | Vērtējums: 4

Neviens neaizdod parādniekiem, arī minētajās kompānijās man neaizdeva, jo mana alga ir pārāk maza, ķīlas man nav.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.