Patēriņa kredīti ar sabojātu kredītvēsturi: kur?

Vēlies aizņemties, bet saņem atteikumus dēļ sliktās vēstures? Šeit ir visi patēriņa kredīti ar sabojātu kredītvēsturi, kurus vari pieteikt un saņemt neizejot no mājām. Esam rūpīgi atlasījuši aizdevējus, kuri piedāvā saņemt kredītu arī cilvēkiem, kuri ir sabojājuši savu reputāciju.

Kā zināms, tad praktiski visi Latvijas kreditori ir ieviesuši stingākus kredītu izsniegšanas noteikumus. Tas pasargā neapdomīgos no nepatikšanām, tai pašā laikā ierobežo arī tos, kuri nevar saņemt kredītu dēļ senākiem grēkiem. Ierasti šis iemesls ir kredītvēsture, kura ir bojāta ar kaut kādu saistību nepildīšanu. Šādā situācijā ir ļoti grūti aizņemties un vienīgais risinājums ir doties pie aizdevējiem, kuru pakalpojumu klāstā ir atrodami patēriņa kredīti ar sabojātu kredītvēsturi. Šādu kompāniju nav daudz un daudzās no tām ir nepieciešama arī kāda ķīla vai galvotājs. Par ķīlu var kalpot gan nekustamais īpašums, gan arī jūsu automašīna. Kā viens no būtiskākajiem faktoriem, lai saņemtu patēriņa kredītu, ir cilvēka maksātspēja, kurai kreditori pievērš lielu uzmanību. Ja jums ir regulāri ienākumi un ar tiem pietiek, lai veiktu visus mksājumus, kā arī bez problēmām veiktu kredīta maksājumu, tad pieteikties aizdevumam ar bojātu vēsturi jūs varat. Aizņemties ar 100% garantiju jūs nevarēsiet, tomēr vairumā gadījumu jums tiks piemeklēts individuāls risinājums.

Kur aizņemties patēriņa kredītu ar sliktu vēsturi?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
3.7 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 €

21 - 70 gadi

10 %
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5 %
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6 %
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
2000 100 - 2000 €

20 - 75 gadi

0 - 67,7 %
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 €

20 - 70 gadi

0 - 7,5 %

Lai pieteiktos patēriņa aizdevumam ar negatīvu kredītvēsturi, jums ir jādodas uz aizdevēja mājas lapu un jāaizpilda tur patēriņa kredīta pieteikums. Pēc tā jums būs jāpagaida vien dažas minūtes, kad ar jums sazināsies izvēlētās kompānijas pārstāvis un paziņos par lēmumu izsniegt vai atteikt aizdevumu. Ja viss būs kārtībā un aizdevējam nebūs nekādu pretenziju pret kredītvēstures stāvokli, tad atliks vien sagaidīt naudu savā bankas kontā. Lai arī jūs varētu priecāties par to, ka kāds aizdod arī sliktās vēstures gadījumā, mēs ieteiktu vairāk padomāt par to, kāpēc būtu jāmeklē citas iespējas, kā tikt pie naudas. Patēriņa kredīti nav problēmu risinājums, tas ir pakalpojums, par kuru tiek samaksāta konkrēta naudas summa un, ja tā netiek laicīgi atgriezta, tiek samaksāts arī sods. Ņemot vērā lielās procentu likmes un soda komisijas maksas, šie pakalpojumi ir pieskaitīti pie bīstamiem un prasa lielu atbildību. Ja vēlaties aizņemties, rūpīgi izplānojiet savu ģimenes budžetu un ieplānojiet kredīta maksājumu tā, lai tas neietkemētu citus maksājumus. Nekādā gadījumā neņemiet aizdevumu, kura maksājumu summa ir lielāka par 30% no jūsu kopējiem mēneša ienākumiem. Tas pasargās no nespējas atmaksāt paņemto kredītu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Patēriņa kredīti ar sabojātu kredītvēsturi: kur?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Atstāt komentāru