Patēriņa kredīti bez darba vietas: kāpēc neaizdod?

Ja esi bezdarbnieks, kuram ir ienākumi, tad patēriņa kredīti bez darba vietas būs labs veids, kā tikt pie papildus naudas līdzekļiem, neesot oficiāli nodarbinātam. Esam rūpīgi atlasījuši visus aizdevējus, kuri aizdod naudu pret stipendiju, kādu pabalstu vai pensiju.

Lai arī daudziem var likties, ka darba vieta ir vienīgais oficiālo ienākumu avots, tā gluži nav. Kreditoru prasība pēc darba vietas bieži vien ir formāla un nepaskaidro galveno būtību. Praktiski visiem kreditoriem ir svarīgi, lai jums ir regulāri ienākumi. Patēriņa kredīti bez darba vietas ir iespējami situācijās, kad cilvēks mācās un saņem pietiekamu stipendiju. Protams, sānemt kredītu pret stipendiju nevarēs, ja stipendijas apmērs būs niecīgs. Arī ar pabalstiem ir līdzīgi. Gadās, ka cilvēks saņem apjomīgus un sistemātiskus pabalstus, kuri tam ļauj norēķināties ar kreditoru - tas arī ir gadījums, kad kreditoram nerodas pretenzijas par ienākumiem. Un kā pēdējais ienākumu avots ir pensijas - tās arī ir sistemātiska un, ja vien ļauj pensijas apmērs, tikt galā ar kredīta maksajumiem ir iespējams. Esot bez darba vietas, cilvēks var veikt arī kādu individuālo darbu, taču, ja ienākumi no šī darba neparādīsies konta izrakstā, tad kreditoram nebūs iespēja noteikt jūsu maksātspēju, kas novedīs pie patēriņa kredīta atteikuma.

Kur aizņemties patēriņa kredītu ar sliktu vēsturi?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0 - 26 %

Lai arī šeit esam atpoguļojuši iespējamos kreditorus, kuri aizdod patēriņa kredītus bez darba vietas, mēs jums iesakām rīkoties citādi. Pirmkārt, tiekiet skaidrībā ar savu ģimenes budžetu, aprēķinot visus ienākumus un izdevumus un paredzot arī kādu naudas daļu uzkrājumu veidošanai. Ja vien jums nav veselības problēmas, kuras neļauj konkurēt darba tirgū, centieties atrast labāku darbu un, ja jums ir nepietiekama izglītība, izmācīties līdz konkurētspējīgai izglītībai. Bieži vien cilvēki sapinās rutīnā un pat nedomā attīstīties, tādā veidā samazinot savas iespējas nākotnē atrast labāk apmaksātu darbu. Nav jābaidās no pārmaiņām, un profesijas maiņa mūsdienu pasaulē nav nekas neparasts. Ja vēlaties būt tik turīgs kā tas tur, kurš piepircis pilnu iepirkumu grozu vai tas, kurš brauc ar to dārgo auto, pamēģiniet noiet viņa ceļu un sasniegt tādus pašus sasniegumus. Ja jūs to nedarīsiet, ja sēdēsiet uz dīvāna un teiksiet, ka viss ir slikti, ka jebkurā darba vietā būs slikti, tad visdrīzāk jūs paliksiet tajā līmenī, kurā esat. Centieties tiekties uz labāko - tikai tas, kurš dara, spēj kaut ko pamainīt un sasniegt.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Patēriņa kredīti bez darba vietas: kāpēc neaizdod?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 komentārs | Komentēt

  1. KAZAKS

    Ziniet ko, tas jau paliek nesmuki. Kāda velna pēc tiek reklamēti bezdarbnieku aizdevumi? Tie taču ir paši neaizsargātākie cilvēki, kuriem katrs nākamais kredīts ir vēl ciešāka cilpa kaklā.

Atstāt komentāru