Visu kredītu salīdzināšana - kreditoru salīdzinājums

Ātro un patēriņa kredītu salīdzinājums ļauj ietaupīt ievērojamu naudas summu!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Visu kredītu salīdzinājums - salīdzini līderus maijā!

Kāpēc kaut kas jāsalīdzina, ja var paķert kuru katru kredītu, kas skaļāk skanējis reklāmā? Protams, var paļauties uz reklāmā dzirdēto un izdarīt savu izvēli tādā veidā, tomēr labāk būtu iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem, kas ļaus saprast, kurš ir labākais un piemērotākais aizdevums. Patēriņa kredītu salīdzinājums ļauj būtiski ietaupīt uz procentu likmēm, pie tam, Jums vienmēr ir iespēja iepazīties ar citu cilvēku atsauksmēm par patēriņa kredītu iesniedzējiem. Zemāk ir populārākie ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumu izsniedzēji Latvijā, tie ir sagrupēti pēc reitinga, kas tiek rūpīgi izvērtēts. Lai saņemtu Jums izdevīgāko aizdevumu, pēc salīdzināšanas un izvēles, Jums jādodas uz konkrētā aizdevēja mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Ja atbilde būs pozitīva, pēc 15 minūtēm nauda būs Jūsu kontā.

Patēriņa kredītu salīdzinājums

Kam tad ir vērts ņemt šo aizdevuma paveidu, kaut kam lielam vai mazam? Bez šaubām, patēriņa kredīts nav domāts konfekšu iegādei, kā tas ir, ja vēlaties paņemt ātro aizdevumu 10 euro apmērā. Šis ir nopietnāks pakalpojums, kurš prasa lielākas izvērtēšanas spējas un stabilus ienākumus, kas ļaus pildīt savas saistības ilgtermiņā. Ierasti šajā aizdevumu kategorijā var aizņemties līdz 10000 euro, taču tas ir jāskatās pie katra aizdevēja individuāli. Piemēram, Credit24 aizdod līdz 3000 euro, bet Vivus tikai 1500. Jums skaidri jāsaprot, cik Jums ir nepieciešams, lai nesanāk tā, ka paņemsiet vairāk kā vajag. Patēriņa kredītu salīdzinājums šeit palīdz saprast, kuram aizdevējam ir piemērotākā summa. Izdariet pareizo izvēli un piepildiet savus sapņus ar saudzīgiem kredītu risinājumiem. Pareizā izvēle ļaus ne tikai ietaupīt, bet arī nenokļūt sarežģījumos ar kredīta atmaksu.

Salīdzini, izvēlies un esi piesardzīgs!

Kā redzam, tad piedāvājumi, kur aizņemties kredītu ir kuplā skaitā, tāpēc pirmajā mirklī var likties, ka aizdevuma saņemšana ir ļoti vienkārša un pieejama. Jā, kreditoru reklāmas liek domāt, ka viss ir skaisti un vienkārši, tomēr tā nav, tas ir maldīgs uzskats, jo jebkuras saistības, kuras prasa papildus izdevumus un maksājumus par to saistību nepildīšanu, var novest pie nopietnām problēmām. Ja cilvēks nesalīdzina patēriņa kredītus un domā, ka viss ir vienāds, tad tā arī ir kļūda. Kredītu salīdzināšana dod iespēju atrast sev piemērotāko aizdevuma izsniedzēju - tādu, kurš izpētīs Tavas iespējas un izsniegts tikai tādu patēriņa kredītu, kuru Tu varēsi atļauties. Ir dažādi kreditori, arī tādi, kuru galvenais mērķis ir aizdot, nedomājot par to, kādas grūtības tas var radīt. No tādiem vajag mukt pa gabalu un ierasti šādi aizdevēji neatrodas nevienā no ilgtermiņa aizdevumu salīdzināšanas tabulām, arī mūsu tabulā tādus neatradīsiet. Vis aizdevēji, kuri izsniedz ilgtermiņa aizdevumus ir atlasīti pēc vairākiem kvalitātes kritērijiem, kas izslēdz iespēju uzķerties uz krāpniekiem. Mūsu patēriņa kredītu salīdzinājums ir īpaši korekts, jo atspoguļo tikai pārbaudītu informāciju, kuras avots ir licencēto aizdevēju mājas lapas.

Ja esi ticis galā ar salīdzināšanu, apdomā visu, kad un kā atdosi aizdevumu, padomā par situācijām, kas var radīt papildus izdevumus. Tādas situācijas var būt dažādas, piemēram, sasāpēsies zobs, salūzīs auto, tiks pazaudēts darbs u.tml. Ir jāņem vērā viss, jo tas ir ļoti būtiski. Piesardzība patēriņa kredīta ņemšanā var pasargāt no daudzām nepatikšanām, tai skaitā arī no savas kredītvēstures sabojāšanas. Kurš gan vēlās, lai tiktu sabojāta reputācija un sadarbība ar kreditoriem tiktu liegta uz vairākiem gadiem? No vienas puses jau tas būtu labi, bet ir viens bet - šādiem cilvēkiem ir pieejami aizdevumi ar negatīvu kredītvēsturi, kas ļauj paņemt patēriņa kredītu pret auto ķīlu vai ieķīlājot savu nekustamo īpašumu. No šādas iespējas ir jāmūk pa gabalu, jo pazaudēt savu auto vai dzīvokli ir pats ļaunākais, kas var notikt patēriņu kredītu ņemšanas rezultātā. Diemžēl ilgtermiņa kredītu salīdzinājums ir tikai viena medaļas puse, otra daudzos gadījumos ir bēdīga. Daudziem cilvēkiem ir nācies saskarties ar nepatīkamu pieredzi, kas ierasti veidojas neparedzētu apstākļu dēļ.

Vai kredītu salīdzināšana ir bez maksas?

Šo jautājumu mums pa retam uzdod mūsu apmeklētāji, tāpēc vēlamies pastāstīt, kā tad īsti ir ar to maksu par salīdzināšanu. Jums šī patēriņa kredīta salīdzināšana ir pilnīgi bez maksas, taču pašiem kreditoriem var nākties šķirties no kāda euro par to, ka mēs tos šeit salīdzinām. Tas viss ir partnermārketinga ietvaros un kredītņēmējs no tā pilnīgi neko nezaudē, tāpēc varat droši izmantot visas kredītu salīdzināšanas lapas, neviena no tām nesadārdzina iespēju aizņemties. Interesanti, ka daudzi cilvēki nemaz nezin, ka ar šo visu var arī nopelnīt. Piemēram, ja izveidosiet paši salīdzinājuma lapu, kurā tiks salīdzināti visi patēriņa kredīti, iespējams, par aizdevumu izmantošanu aizmirsīsiet uz visiem laikiem, jo ar šo visu nopelnīsiet pieklājīgu naudas summu. Protams, ne visiem ar to veiksies tā, kā šīs nišas spicākajiem lietpratējiem, bet neko nedarot, iespēja nopelnīt būs vēl mazāka.

Kādus ilgtermiņa jeb patēriņa kredītus mēs salīdzinām:

Kādas alternatīvas ir patēriņa kredītiem?

Kā zināms, tad ilgtermiņa kredīts ir ļoti izdevīgs, ja vajag lielāku summu uz ilgāku laika posmu. Ne vienmēr šis ir galvenais kritērijs, pēc kura aizņēmējs izvēlās aizdevumu. Bieži vien naudu vajag tagad uz uzreiz, nedomājot par to, kas ir izdevīgi un, kas nē. Kā alternatīvu patēriņa kredītiem var minēt ātros kredītus, kuri ir pats saņemami bez maksas, protams, tas ir tikai pirmajā reizē, bet tomēr. Ātrajiem kredītiem atšķirībā no klasiskajiem ilgtermiņa patēriņa kredītiem ir stipri lielāka procentu likme, ja skatās uz summu par vienu dienu, tāpēc šie aizdevumi izskatāmi, kā risinājums tikai tad, kad vajag aizņemties nelielu summu uz dažām dienām. Patēriņa kredītu salīdzināšanas tabulā ir atrodami aizdevēji, kuri piedāvā arī kredītlīniju. Kredītlīnija ir labs risinājums, ja apzināties, ka aizņemties var nākties atkārtoti un summa, ko vēlaties iegūt nav maza. Šis pakalpojums ir samērā jauns, bet ļoti perspektīvs, jo tā būtība ir ātro kredītu apvienojums ar ilgtermiņa kredītiem.

Vai ņemot ātro kredītu, salīdzināšana ir pirmais solis?

Meklēji vietu, kur aizņemties nelielu naudu un saprati, ka noderētu ātro kredītu salīdzināšana? Pareizi, kredītu salīdzināšana ir pirmais solis, kas jāsper, ja ir doma izmantot šāda veida pakalpojumus. Nav noslēpums, ka šajā izvēlē lielu lomu spēlē kredītu salīdzinātāji, kas apkopo visu kreditoru piedāvājumus, ļaujot Jums izdarīt ātrāku un kvalitatīvāku izvēli. STARCRED.LV ir neatkarīgs aizdevumu salīdzinātājs, kas rūpīgi izvērtē katra kreditora piedāvājumu, tikai tad tas tiek ievietots salīdzinājuma tabulā, lai cilvēks būtu drošs, ka redzamā informācija ir patiesa un izvēli veicinoša. Mēs cenšamies visu vienkāršot, lai cilvēkam būtu pēc iespējas vienkāršāk un ātrāk izdarīt pareizo izvēli, ne velti mūsu devīze ir - salīdzini un izvēlies labāko! Augstāk ir šī brīža karstākie un pieprasītākie aizdevēju piedāvājumi, bet tagad izskatīsim, ko tad šie piedāvā, kādas summas un kādi nosacījumi ir šī brīža piedāvājumos.

Kā redzam, tad praktiski visi nebanku kreditori pirmajā reizē cilvēkiem dod iespēju aizņemties bez maksas. Vienīgais, kas atšķiras pie visiem aizdevējiem, tā ir maksimālā summa, ko var aizņemties pirmajā reizē. Šis laikam ir vienīgai, ar ko var piesaistīt jaunu klientu, jo citi pievilināšanas mehānismi nav tie produktīvākie. Ātrie kredīti tomēr ir ļoti specifisks finanšu produkts, kurš sabiedrībā rada ne tās labākās noskaņas par sevi. Vairums cilvēku šos pakalpojumus ienīst, tāpēc viņus ļoti nepriecē nekādi kredītu bonusi vai aizņemšanās bez maksas. Lai gan valda liela skepse, liela daļa cilvēku tomēr arī aizņemas, daudzi no šiem cilvēkiem sākotnēji apmeklē salīdzināšanas lapas, kur tiek salīdzināti visi ātrie kredīti Latvijā. Aizdevumu salīdzināšana šiem cilvēkiem ļauj justies droši, ka viņi izdara pareizo izvēli, atlasot sev tīkamo kreditoru pēc dažādiem kritērijiem, kuri palīdz gan ietaupīt, gan palielināt izsniegšanas garantiju.

Pēc kādiem kritērijiem notiek kredītu salīdzināšana?

Patiesībā viss ir vienkārši un kredītu salīdzināšana notiek pēc dažiem būtiskiem kritērijiem. Kas Jūs varētu interesēt - maksimālā kredīta summa, aizdevuma termiņš, procentu likme, iespēja aizņemties bez maksas, aizdevēja darba laiks un vecuma ierobežojums? Tas viss mums ir, pie tam, ja pamanījāt, tad pie katra kreditora ir atsauksmes, kas apliecina pieprasījumu pēc konkrētā kreditora pakalpojumiem un atspoguļo cilvēku pieredzi ar tiem. Mūsu salīdzināšanas sistēmas algoritms pats nosaka, kura kompānija ir pieprasītākā, tas notiek atbilstoši apmeklējuma, klikšķu un pieteikumu automātiskai analizēšanai. Esam jauno tehnoloģiju piekritēji, tāpēc cenšamies izmantot to iespējas par labu Jūsu ērtībām. Droši izmantojiet STARCRED.LV salīdzinātāju, tas Jums ļaus ietaupīt gan laiku, gan naudu. Mēs rūpīgi strādājam pie tā, lai sniegtu tikai aktuālo informāciju un ļautu cilvēkiem iegūt maksimāli precīzu informāciju.

Kādus ātros kredītus mēs salīdzinām?

Vai ātro kredītu salīdzinājums ļauj ietaupīt?

Bez šaubām, kredītu salīdzinājums ir vienīgā iespēja, lai noskaidrotu, kurš kredīts ir izdevīgāks. Nesalīdzinot visus aizdevējus, Jūs varat palaist garām patiešām izdevīgus piedāvājumus. Kreditoru piedāvājumi mainās ļoti bieži, tie bieži maina procentu likmes un maksimāli pieejamās summas, tāpēc par katru no kreditoriem ir jāievāc regulāri informācija. Protams, Jums vienmēr ir iespēja doties pie katra no aizdevējiem un uzzināt tā piedāvājumus, taču STARCRED.LV salīdzināšanas tabula dod iespēju to izdarīt ātri un vienā vietā. Mēs atvieglojam dzīvi un ļaujam ietaupīt uz kredīta komisijas summām, piedāvājot salīdzinošus datus, kuri ļauj izvēlēties zemāko procentu likmi atbilstoši Jūsu vēlamajai summai. Tabulas dati atjaunojas reizi 24 stundās, tāpēc mēs nespējam ievietot reālā laika datus, ja mums par tādiem nav paziņots atsevišķi. Ja kreditors nomaina savu informāciju un nepaziņo mums par to, tās atjaunošanu veiksim tikai tad, kad būsim atkārtoti pārbaudījuši aizdevēja mājas lapā ievietoto informāciju. Jebkurā gadījumā, mēs cenšamies to darīt maksimāli bieži, tāpēc uz tabulā esošo informāciju var paļauties.

Kādus kreditorus mēs salīdzinām?

Mēs cenšamies salīdzināt tikai tādus aizdevējus, kuri ir droši un pazīstami, pie tam, ļoti būtiski, lai kreditors būtu atbildīgs pret kredītņēmēju, maksimāli rūpīgi izvērtējot konkrētā cilvēka maksātspēju. Mēs neiekļaujam mūsu ātro kredītu salīdzināšanas tabulā tos, kas ir ieguvuši pārāk negatīvas atsauksmes vai arī pēc mūsu ieskatiem konkrētais kreditors veicina neatbildīgas aizņemšanās praksi. Vairumā gadījumu, aizdevumu salīdzinātāji salīdzina visus nebanku kreditorus, nevērtējot nozīmīgās nianses, mēs pieejam tam rūpīgi, tāpēc mūsu tabula nav pārpildīta un satur tikai aktuāli pievilcīgākos kredītu piedāvājumus. Kredītu salīdzināšana ir pirmais solis uz veiksmīgu sadarbību ar kreditēšanas kompāniju, tāpēc pievērsiet tam lielu nozīmi. Izlaižot šo procesu un neiepazīstoties ar citu piedāvājumiem, cilvēks var aiziet ne tajā virzienā, vēlāk par to nožēlojot, ja iznākums būs radījis liekos izdevumus vai grūtības.

Kopsavilkums par patēriņa un ātro kredītu salīdzināšanu:

Kā redzam, tad piedāvāto kredītu saraksts ir gana liels un, protams, tie nav visi kredīti Latvijā. Jaunas kreditēšanas kompānijas parādās diezgan bieži un ierasti tās ir kompānijas, kuras pieder jau esošajām. Daudzi veido jaunus zīmolus, lai piesaistītu sev ar vien jaunus klientus, tomēr pakalpojuma būtību jau tas nemaina, vairumā gadījumu tā paliek tāda pati, tikai tā tiek pasniegta citā iepakojumā. Kompānijas mēģina dažādas pieejas un jāsaka, ka daudzām tas pat ļoti labi padodas. Lai arī mēs regulāri atjaunojam informāciju par kreditoriem, visi jaunie kredīti mūsu salīdzināšanas tabulā nenokļūst, jo arī mums ir vajadzīgs laiks, lai pavērotu, vai šis aizdevējs ir labs un ir pelnījis būs kredītu salīdzināšanas sarakstā. Mēs ļoti labi apzināmies, ka patēriņa un ātro kredītu salīdzināšana ir pirmais un svarīgākais solis ceļā uz nopietnām saistībām, tāpēc nesteidzamies publiskot skaļākos un krāšņākos aizdevumu piedāvājumus. Bieži vien ar tiem smukajiem saukļiem slēpjas prasmīgi izvietoti tīkli, kuros neapdomīgs aizņēmējs sapinās un netiek vairs ārā. Salīdzināt aizdevumus var un vajag, taču pats galvenais ir savu spēju izvērtēšana un nepārvērtēšana! Noteikti esat dzirdējuši stāstus par cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās ar kredītmaksājumiem - nekļūstiet par šādiem cilvēkiem! Esiet maksimāli atbildīgi!

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 9 | Vērtējums: 4.4

| | Vērtējums: 5

Paldies par tik izsmeļošu informāciju un iespēju izvēlēties kredītu no salīdzināšanas tabulas. Tikai sakiet, vai tiešām tas ir viss, uz ko esat spējīgi, vai nevar uztaisīt kaut kādus aizdevumu salīdzināšanas kalkulatorus, kuros būtu atvancētākas iespējas? Un vēl būtu labi, ja jaunie kredīti tiktu kaut kā izcelti, jo, kā zināms, tad jaunajiem parasti ir interesantāki kreditēšanas piedāvājumi.

| | Vērtējums: 5

Man jau patīk šādi salīdzinātāji, viss ir vienkārši un skaidri saprotams. Vienmēr ienāku šeit, lai paskatītos jaunumus un pārbaudītu, vai nav kāds jauns kreditors, pie kura ir izdevīgāki piedāvājumi. Dažkārt var noķert labus piedāvājumus arī no esošajiem, bet tas ir reti.

| | Vērtējums: 5

Papētīju šo un līdzīgās lapas, tagad radās jautājums, kāpēc ir tā izplatījušies šādi kredītu salīdzinātāji, tiem kaut ko maksā par šo visu vai kā? Visi kā traki ar to kredītu reklamēšanu, laikam jau ienesīgs bizness tas viss. Parastam cilvēkam gan no šī visa maza jēga, jo visiem kreditoriem ir praktiski vienādi piedāvājumi.

| | Vērtējums: 5

Lasīju rakstu un uzdūros uz teksta bloku, kurš ir par ātro kredītu salīdzināšanu. Tagad nesaprotu, tie tur, kas ir tabulā, ir patēriņa kredīti vai ātrie kredīti, kāda starp tiem ir atšķirība? Vai nav tā, ka lietojat nepareizus terminus?

| | Vērtējums: 4

Bet šeit tiešām nav visi aizdevēji, tāpēc tas nav objektīvs skats uz tirgus piedāvājumiem. Kur ir Swedbank un citas bankas, kas piedāvā patiešām labus patēriņa kredīta piedāvājumus? Vai te tiek salīdzināti tikai nebanku patēriņa kredīti?

| | Vērtējums: 3

Kādi gan te līderi, līderi cilvēku apčakarēšanā? Visi šie kredītu izsniedzēji dzīvo uz nabagu rēķina. Nabags nevar baigi izvērsties un izmanto tikai to, ko šim piedāvā. Ja nav naudas un nekur citur to nevar dabūt, kā tikai pie ātrajiem kredītiem, tad jautājums, kāpēc tādi vispār pastāv? Tieši tā, lai nabags aizņemtos tos un kļūtu par šīs sistēmas vergu.

| | Vērtējums: 4

Nav jau nekāds dižais salīdzinājums, prasās detāla info par katru no aizdevējiem, jo šeit viss ir stipri līdzīgs, lai objektīvi izprastu savu izdevību. Pa lielam šie patēriņa aizdevumi ir domāti muļķiem, jo ar tik lielu GPL aizņemties var tikai izmisis un vājprātīgs cilvēks.

| | Vērtējums: 4

Jā, ar šo visu jābūt piesardzīgam, bet tā piesardzība pazūd, kad mājās ir vairāki bērni, kuri prasa ēst, bet naudas nav. Cik man ir bijis, kad algu kavē, bet ledusskapis ir tukšs, tas viss sit pa nerviem un liek rīkoties. Neredzu lielu jēgu no patēriņa aizdevumu salīdzinājuma, te tas viss izskatās pēc reklāmas, nevis padomiem.

| | Vērtējums: 5

Vai es varu saņemt patēriņa kredītu bez ķīlas, ja man nav darba vieta? Pēc šīs salīdzināšanas es neko nesaprotu.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.