Naudas kredīts citu kredītu dzēšanai jeb apmaksai

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Naudas kredīts citu kredītu dzēšanai jeb apmaksai

Nebanku kreditoru pakalpojumi pēdējos gados ir kļuvuši īpaši populāri, nereti tas ir kā risinājums īslaicīgām naudas grūtībām. Aizdevumu var saņemt gandrīz ikviens Latvijas pilsonis – jābūt pilngadīgam, ar oficiāliem ienākumiem un ar nesabojātu kredītvēsturi. Šos pakalpojumus piedāvā arī tiem, kam jau ir kādi citi kredīti, piemēram, auto kredīts, hipotekārais kredīts vai pat ātrais kredīts pie kāda cita aizdevēja. Galvenais noteikums – spēja tos atmaksāt. Bet kā tad rīkoties, ja ar uzņemtajām finanšu saistībām kāda iemesla dēļ pēkšņi netiekat galā? Ja esat pārliecināts, ka šīs grūtības atrisināsies tuvāko dienu vai nedēļu laikā, tad ir iespēja - naudas kredīts citu kredītu dzēšanai. Protams, tas skan diezgan muļķīgi – liekas, kā gan var ņemt vēl vienu kredītu, lai atdotu jau esošu parādu?

Naudas kredīts citu kredītu dzēšanai jeb apmaksai

Kāpēc vajadzētu uzņemties vēl citas parādsaistības, ja ar esošajām jau nespēj tikt galā? Tomēr ne vienmēr jāskatās uz šo iespēju negatīvi, ir gadījumi, kad vēl viena ātrā kredīta saņemšana, lai atdotu jau esošu aizdevumu, atrisinās problēmu. Noteikti nevar viennozīmīgi noteikt, ka aizdevuma ņemšana cita kredīta atmaksai, ir nosodoša. Pirms šāda soļa speršanas ir jāpārdomā un jābūt 100% pārliecinātam par to, ka spēsiet atrisināt savas finanšu problēmas un varēsiet saņemto ātro aizdevumu bez problēmām atmaksāt. Naudas saņemšana savā bankas kontā notiek diezgan ātri, ja ir pozitīva atbilde uz pieprasījumu, šeit var vilkt paralēles ar overdraftu. Tomēr tik pat ātri skrien tas neilgais laiks, pēc kura saņemtā nauda ir arī jāatdod, tāpēc naudas kredīts citu kredītu dzēšanai jeb apmaksai nav labākais risinājums.

Pirms jebkuru jaunu parādsaistību uzņemšanās ir jāapkopo un jāsarēķina visi savi ienākumi un izdevumi, noteikti jāpiefiksē ienākumu gūšanas datumi, lai būtu pārliecība, ka noteiktajos termiņos nauda būs jūsu kontā, lai to varētu atdot kreditoram. Nedrīkst vieglprātīgi paļauties, ka nauda vajadzīgajā datumā būs, un ņemt vienu kredītu pēc otra. Šāda rīcība visticamāk novedīs pie vēl lielākām finansiālajām problēmām. Skaidrs ir viens – pirms jauna kredīta ņemšanas ir jāpārdomā visi plusi un mīnusi, jābūt pārliecinātam par savām iespējām to atdot. Viena kredīta ņemšana cita aizdevuma atmaksai nevar kļūt par ieradumu. To var darīt tikai tādā gadījumā, ja ir radušies neparedzēti izdevumi vai situācijas, kad naudas neparedzēti pietrūkst maksājuma veikšanai.

Viena kredīta atmaksa ar citu kredītu ir risinājums

Naudas kredīta ņemšana būs piemērots risinājums tad, ja ir jānomaksā kāda kredīta vai līzinga ikmēneša maksājums, bet datumā, kad jāveic naudas pārskaitījums nauda kādu iemeslu dēļ nav. Vai arī tad, ja ir saņemts jau viens ātrais kredīts, bet nepieciešamo līdzekļu jums vēl nav. Tad vislabāk būtu ņemt naudas aizdevumu pie tā kreditora, kurš pirmo kredītu izsniedz bez procentiem. Tā būtībā būtu termiņa pagarināšana bez papildus līdzekļiem, jo kā mēs zinām, kredīta termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, bet tā ir labāka kā kredīts citu kredītu dzēšanai. Tomēr to var darīt tikai tādā gadījumā, ja zināt, ka nauda aizņēmuma atmaksāšanas dienā noteikti būs jūsu kontā. Tātad mēs redzam, ka vēl viena kredīta ņemšana cita kredīta atmaksai atsevišķos gadījumos var būt labs risinājums. Tomēr nekad neaizņemies naudu citu parādu dzēšanai, ja kreditors piedāvā saņemt mazāku summu kā parāda apmērs.

Tas tikai novedīs pie tā, ka paliksiet parādā jau diviem aizdevējiem, jo pirmais aizdevējs aprēķinās soda procentus par atlikušo summu. Kā arī noteikti nekad neuzņemies jaunas parādsaistības, ja nezini konkrēti, kad būs ienākumu gūšanas diena. Šādos gadījumos noteikti piemērotākais būtu doties pie esošā aizdevēja, lai vienotos par kredīta brīvdienu piešķiršanu, maksājuma datuma atlikšanu vai summas atmaksu ilgākā termiņā, tomēr ar mazākiem maksājumiem. Ja tomēr esi nonācis situācijā, kad rodas problēmas ar kādu parādsaistību segšanu, ņem to par mācību. Tas tikai liecina par to, ka līdz galam nemāki plānot savas finanses, vai arī pārliecināsies, ka dzīves piespēlētās grūtās situācijas nav tik viegli atrisināt. Un problēmas var būt daudz lielākas, ja neapdomīgi saņemsi vēl vienu papildus nastu.

Aizdevums citu kredītu dzēšanai kā laicīgs risinājums

Tieši tā, tas var būt tikai kā laicīgs risinājums, nevis sistemātika. Aizdevums citu kredītu dzēšanai jeb apmaksai nerisina problēmas cēloni, tas spēj tikai nedaudz pavilkt laiku, nokārtojot saistības ar esošo kreditoru, pie kura tika ņemts aizdevums. Aizdevumi citu parādsaistību dzēšanai nav populāri, jo tie sevī iekļauj pārāk lielus riskus abām pusēm. Kredītņēmējs riskā ar to, ka netiks galā ar jaunajām saistībām, bet kreditors riskē iesaldēt aizdotos līdzekļus uz nenoteiktu laiku. Mūsu ieteikums ir izvērtēt savas spējas, iespējams, optimizējot savus izdevumus, Jūs spēsiet atmaksāt esošo kredītu bez cita aizdevuma, kas ļaus apturēt šo mūžīgo ciklu ar aizņēmumu ņemšanu. Kā jau minējām, der iepazīties arī ar kreditoru piedāvāto aizdevuma pagarināšanu, jo var gadīties, ka no citiem aizdevējiem saņemsiet atteikumu, iemesls būs vienkāršs - nenokārtotas kredītsaistības. Esiet prātīgi, 100 reizes apdomājiet lēmumu paņemt vēl vienu kredītu, ja ir jau citi.

Kredīts parādu segšanai apvienojot citus kredītus vienā

Lai arī daudzi no kreditoriem deklamē, ka neizsniedz kredītus citu parādsaistību dzēšanai, daudziem ir tāds pakalpojums kā kredītu apvienošana, kas ļauj apvienot vairākas parādsaistības vienā, tas arī ir kredīts parādu segšanai. Noteikti iesakām izvērtēt tieši šo iespēju, jo tā ļaus sakārtot savas finanses pie viena no aizdevējiem, pietam vairumā gadījumu šāda pārkreditēšana ir arī izdevīga, jo tiek piemērota mazāka procentu likme kā visiem pārējiem kredītiem kopā. Ierasti cilvēki veic pagarināšanas maksu par saviem nenokārtotajiem kredītiem, tas patiešām ir ļoti neizdevīgi un dāri. Apvienojot visu vienā maksājumā, būs iespēja arī atvieglot dzīvi no vairākiem maksājumiem un regulāras komunikācijas ar vairākiem kreditoriem. Piekritīsiet, ka ir apnicīgi saņemt sms, zvanus un e-pastus ar atgādinājumiem. Tas nomāc un krīt uz nerviem, lai gan jāpeikrīt, ka paši līdz tam vien nonākuši. Izmantojiet šo iespēju, tas ir labākais risinājums citu kredītu dzēšanai.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 6 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Skatos, ka te nolasījies vesels lērums ar gudriniekiem. Būtībā jau tas kredīts parādu segšanai ir pēdējais, kas atlicis, ja nav naudas un draud kaut kādi tiesu darbi. Skaidrs, ka dzīvojot kā lumpenis, kuram nekā nav, var arī neņemt kredīts, bet ne visi tā var. Es bieži aizņemos un laicīgi atdodu. Starp citu, tie laiki, kad cilvēki aizņēmās, lai segtu savus komunālos parādus, sen jau garām.

| | Vērtējums: 5

Patiesībā to var vēl saukt arī par kredītu apvienošanu, aizdevumu restrukturizāciju, refinansēšanu, pārkreditāciju un pat konsolidāciju. Tas viss ir vēsts uz to, lai cilvēks, kurš ir savācies vairākus kredītus, spētu ar tiem tikt galā, apvienojot tos pie viena kreditora, nevis mētājoties pie vairākiem un pārmaksājot lielas naudas. Lai gan daudzi aizdevēji deklamē, ka citu parādsaistību dzēšanai kredīti netiek izsniegti, kredītu apvienošana uz šo visu neattiecas.

| | Vērtējums: 5

Ja esi paņēmis vienu kredītu vai iekūlies parādos, Tu jau esi uzņēmies negatīvu enerģiju, tāpēc aizņemties situācijā, kad jau ir kaut kādi parādi, ir nepareizi. Kredītu dzēšanai var noderēt tikai nopelnīta nauda, tā būs ar pareizo enerģiju un neradīs nekādas ilgtermiņa sekas.

| | Vērtējums: 3

Ļīst parādos, kad esi jau parādos līdz ausīm ir dumi. Attopaties, kādi kredīti, ja esi jau auzās? Jā, varbūt tā kredītu apvienošana arī kaut ko dod, ja esi tik stulbs, ka savācies kādus 10 ātros kredītus. No vienas puses jau nav citu variantu kā aizņemties vēl, bet - jāsāk domāt ar galvu un pelnīt, tā ir izeja!

| | Vērtējums: 5

Nu nav jau tā labākā doma, ņemt kredītu cita kredīta apmaksai. Tad jau labāk pabadoties un pameklēt kādu papildus darbu. Nekad neesmu sapratis tos, kas ņem un ņem tos ātros kredītus, velkot sevi ar vien dziļāk purvā.

| | Vērtējums: 5

Es šim visam gāju cauri, biju sagrābusies vairākus kredītus un netiku galā. Pie visiem, kur griezos tika saņemts atteikums, atlika vien pagarināt un apvienot vienā. Aizdevums cita aizdevuma dzēšanai ir viena cimperlīga padarīšana, jo sanāk, ka tā nasta tiek pārmesta uz citiem pleciem. Paņemt aizdevumu, lai atdotu jau paņemto ir tādā darbība pa tukšo, tas patiešām nerisina problēmu, tieši pretēji, iedzen vēl lielākā bedrē. Paldies Dievam, es ar šo visu tiku galā un atdevu paņemtos kredītus. Atceros to visu kā murgu, lai gan viss sākās ļoti skaisti, starp citu, tas viss sākās tieši STARCRED.LV mājas lapā, kur iegāju salīdzināt ātros kredītus internetā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.