Kredīts stomatologam jeb zobārstam

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Kredīts stomatologam jeb aizdevums zobu labošanai

Ģimene un veselība ir ikviena cilvēka dārgums, kas ir jāsargā un jālolo visiem spēkiem. Labu attiecību un uzticības uzturēšanai ģimenē ir vajadzīga mīlestība, rūpes un savstarpēja cieņa, kas naudu neprasa, bet veselība dažkārt prasa diezgan ievērojamas naudas summas. Protams, katru dienu ir jādomā un jārūpējas par savu fizisko labsajūtu, kā arī nedrīkst ielaist kādu kaiti, cerot, ka tā pāries pati no sevis. Lai uzturētu sevi formā un maksimāli uzturētu savu veselību kārtībā, jāēd veselīgi, sabalansēti, kā arī jāveic fiziskas aktivitātes. Tomēr dažkārt paši saviem spēkiem nevaram ietekmēt kādus procesus, piemēram, zobu bojāšanos. Šādās situācijās ierasti ir nepieciešama ne tikai vēlēšanās tīrīt zobus vai salabot tos, bet arī nauda, tāpēc šeit lieti var noderēt kredīts stomatologam jeb zobu labošanai. Lai arī daudziem šie pakalpojum izraisa negācijas, zobu sāpes ir tas gadījums, kad aizdevums zobārstam ir attaisnojams.

Kredīts stomatologam, zobu labošanai

Kāpēc cilvēki nonāk līdz aizdevumam zobu labošanai?

Vai par iemeslu kredīta ņemšanai zobārstniecības pakalpojumiem ir neregulāra zobu tīrīšana? Jā, zobi regulāri jātīra, kā arī jāēd veselīga pārtika, tomēr ne visu mēs varam ietekmēt. Tāpēc šajā rakstā aplūkosim gadījumus, kad var rasties nepieciešamība pēc kredīta stomatologa apmeklējumam un citiem medicīnas pakalpojumiem. Nereti, kad cilvēki izdzird, ka kādam bērnam tiek izrauts zobs vai tie stipri bojājas, domā, ka bērns ēd tikai saldumus, tāpēc arī tā notiek. Tomēr ne visus dabas procesus mēs varam ietekmēt – ir cilvēki, kuriem zobi praktiski nebojājas, un ir arī tādi, kam zobu stāvoklis ir ļoti slikts neatkarīgi no tā, vai par tiem rūpējas vai nē. Arī to, cik taisni zobi būs mutē, mēs nevaram īsti ietekmēt. Protams, vecākiem jau kopš mazuļa pirmo zobiņu parādīšanās ir jārūpējas par sava bērna mutes higiēnu – regulāri tie jātīra, kā arī nedrīkst pārmērīgi daudz un ilgi ļaut lietot knupi jeb māneklīti un barot bērnu no pudelītes. Jā, daudzi vēlās savus bērniņus lutināt un piekāpties, taču tas nav tas labākais - nākotnē tas var novest pie lielām zobu problēmām un izmaksām, var tikt pat paņemts aizdevums zobu labošanai. Vai Jūs to vēlaties? Domājam, ka nē, tāpēc ieklausieties derīgos ieteikumos, kas ļaus muti uzturēt labā kārtībā.

Pārāk ilga knupja lietošana var padarīt zobiņus šķībus, lai gan ražotāji sola, ka viņi ir izgatavojuši māneklīšiem īpašas formas, kas sakodienu nebojā, kā arī ilga barošana no pudelītes var rosināt kariesa veidošanos mutē. Par šīm lietām ir atbildīgi bērnu vecāki, bet pieaugušie cilvēki vairs neko nevar ietekmēt ar pašdarbību, ja reiz ir kādas problēmas ar zobiem. Stomatologa apmeklējums izmaksā diezgan dārgi – aptuveni 30-50 eiro par viena zoba plombēšanu. Citiem tas liksies normāli, tomēr ir cilvēki, kas ar šausmām gaida stomatologa apmeklējumu nevis dēļ bailēm, bet gan lielajām izmaksām, kas dažreiz ir neparedzamas. Jo nekad nevar zināt, ko zobārsts atklās mūsu mutē – iespējams ir jāveic rentgena izmeklējums, kanālu tīrīšana vairākas reizes un tikai tad nāk plombēšana, kas kopsummā izmaksā diezgan daudz.

Nerunāsim nemaz par tiem gadījumiem, kad zobi ir ielaisti un caurs ir katrs otrais zobs. Plānojot ikmēneša budžetu, ir jāieplāno izmaksas zobārsta apmeklējumam, ja tas ir jau laicīgi zināms, tomēr nereti gadās tā, ka zobs iesāpas negaidīti un pamatīgi stipri, ka gaidīt nevar. Ja maciņā nav brīvu līdzekļu, kā arī nav iespējams dabūt vajadzīgo naudas summu no iekrājumiem, nākas vien aizņemties naudu no ātrajiem kredītiem. Zobu labošanai nepieciešamais aizdevums ir diezgan populārs kredīta ņemšanas iemesls, jo nelaime nenāk brēkdama. Labi, ja paveicas, ka alga ir nesen saņemta, un ar to var izlīdzēties, tomēr labi, ka ir ātrie kredīti stomatologam, kas var palīdzēt ātri atrisināt sasāpējušo problēmu. Ortodonta apmeklējums noteikti ir dārgāks par vairāku desmitu vai dažu simtu eiro lielu ātro kredītu.

Kredīts var būt arī ortodontam vai redzes korekcijai

Ortodontu cilvēki apmeklē tad, ja viņiem nav paveicies ar skaistu sakodienu – zobi ir šķībi. Ortodonts dara visu, lai cilvēkam izveidotu skaistu smaidu un pareizu sakodienu, visbiežāk tiek liktas breketes, kā arī nereti nevar iztikt bez zobu raušanas vai ķirurģijas, kas šo pakalpojumu vēl vairāk sadārdzina. Tieši šī iemesla pēc kredīts ortodonta pakalpojumiem var noderēt. Lai arī tas nav neatliekams gadījums, tomēr izmaksas ir diezgan augstas. Ja esat nonācis pie lēmuma salabot savus zobus ne tikai funkcionāli, bet arī kosmētiski, viena no iespējām, kā apmaksāt šo pakalpojuma saņemšanu, ir kredīta noformēšana. Tas sniegs jums iespēju savest kārtībā savu muti jau tuvākajā laikā, bet naudu kreditoram atgriezt ilgākā laika posmā ar tik lielu ikmēneša maksājumu, kādu varat atļauties.

Tā kā ortodonta pakalpojumi izmaksā vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro, kredīta ņemšanas gadījumā būs jāaizņemas pie kreditoriem, kas izsniedz ilgtermiņa kredītus, šoreiz ātrie kredīti zobu labošanai visticamāk nederēs. Pirms aizņemties, noteikti jādodas pie ortodonta uz vizīti, kas noteiks kopējās izmaksas par viņa sniegtajiem pakalpojumiem. Tad jūs varēsiet izlemt, vai tomēr varat iztikt bez kredīta, vai arī tas ir jāņem, kā arī to, uz kādu termiņu aizņemties, ņemot vērā atmaksas iespējas. Pēdējos gados diezgan populārs pakalpojums ir redzes uzlabošana ar lāzera palīdzību. Redzes lāzerkorekcijas operācija sniedz cilvēkiem ar lielu redzes bojājumu pēc operācijas veikšanas atgūt savu redzi un ieraudzīt pasauli pavisam citām acīm. Arī šiem cilvēkiem kā tiem, kas vēlās salabot zobus un skaisti smaidīt, ir pieejams kredīts redzes lāzerkorekcijai, atliek tik izvēlēties kompāniju, kur to saņemt.

Šiem cilvēkiem tas nozīmē ļoti daudz, jo viņi ne tikai atgūs spēju redzēt pasaules sīkumus perfekti, bet arī atvieglos ikdienu, jo nebūs vairs jānēsā brilles vai jālieto kontaktlēcas. Izmaksas, kas rodas no vēlmēm uzlabot savu redzi par visiem 100% ir diezgan augstas – kopsummā vairāki tūkstoši eiro. Ir cilvēki, kas sava sapņa piepildīšanai vajadzīgo naudas summu krāj vairākus gadus, tomēr pēdējā laikā arī paši pakalpojuma sniedzēji sadarbojas ar līzinga kompānijām, kas piedāvā noformēt līzingu, lai veiktu acu lāzerkorekcijas operāciju. Ir iespējams noformēt ne tikai līzingu, bet arī ņemt ilgtermiņa kredītu pie izvēlētā kreditora, jo gandrīz vienmēr tiek piedāvāts tikai viens līzinga sniedzējs, pret kuru, iespējams, jums ir kādas pretenzijas. Medicīnas pakalpojumi, piemēram zobu labošana vai taisnošana uz kredīta, kas ir neatliekami un steidzīgi, lielākoties izmaksā dažus desmitus eiro, retāk – pāris simtus.

Saņemt kredītu zobu labošanai vai redzes korekcijai ir viegli!

Ja uz doto brīdi maciņā neatrodas summa, lai segtu šos izdevumus, ir iespējams saņemt ātro kredītu, kuru varēs atdot nākamajā algas dienā. Tomēr plānveida operācijas vai citu medicīnas pakalpojumu saņemšana bieži vien izmaksā pat vairākus tūkstošus eiro. Lai piepildītu kādu savu sapni, vai tā būt zobu taisnošana ar breketēm, acu lāzeroperācija redzes korekcijai vai arī krūšu implantu ievietošana, ir iespēja ne tikai krāt un gaidīt sava sapņa realizāciju vairākus gadus, bet arī aizņemties, izvēloties atmaksas ilgumu atkarībā no savām iespējām atmaksāt. Tomēr kā jebkuru finanšu saistību uzņemšanās ir rūpīgi un atbildīgi jāpārdomā. Ja zini, ka neradīsies grūtības kredītu zobu labošanai atmaksāt, droši aizņemties un sakārto savu veselību vai uzlabo savu izskatu, piepildot kvēlākos sapņus!

Kopsavilkums par kredītu stomatologam jeb zobārstam:

Kā redzam, tad zobu labošana ir ļoti svarīga, jo laicīgi nesalabots zobs var novest par līdz nāvei. Kā zināms, tad sliktais zobu stāvoklis ir pateicoties tam, ka cilvēks neregulāri tīra zobus, smēķē, ēd daudz saldumus, laicīgi neiet pie zobārsta un higiēnista, kā arī tam vienkārši trūkst nauda. Ja Jūsu gadījumā pie vainas ir tieši nauda, tad neriskējiet ar savu veselību vai pat dzīvību, nekautrējaties izmantot kreditoru pakalpojumus un paņemt kredītu stomatologam, šis patiešām ir tas gadījums, kad šāda aizdevuma ņemšana ir pamatota. Kā redzam, tad aizņemšanās iespējas ir diezgan plašas un uz doto brīdi kredīts zobārstam ir pieejams pie vairākiem ātro kredītu izsniedzējiem. Taču, ja Jūsu gadījums ir smags un prasa lielākus līdzekļus par dažiem simtiem, piemēram, ja ir jātaisa implanti, tad jēdzīgāk būtu skatīties uz ilgtermiņa aizdevumiem.

| Autors: starcred.lv logo

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Tīrā patiesība, ka ar zobu veselību joki mazi. Ja ievilksiet, tad var sanākt visādi, sevišķi, ja būs kāds iekaisums, kad var sabeigt pat sirdi. Es arī esmu ņēmusi kredītus zobārstiem un neredzu tur neko nosodāmu. Vot tie, kas ņem, lai nodzertu vai nospēlētu automātos, tie gan ir dumi cilvēki.

| | Vērtējums: 4

Patiesībā jāatzīst, ka zobārstniecība ir aizgājusi ļoti mantrausīgu ceļu, tas ir, kļuvusi tik alkatīga, ka daudziem cilvēkiem šādi pakalpojumi vairs nav pieejami. Esat pamanījuši, ka daudziem ir slikti zobi? Dodu 90%, ka tas ir dēļ tā, ka tiem nav naudas, lai tos salabotu. Stulbi, ka jāņem kredīts, lai apmaksātu pat viena zoba labošanu.

| | Vērtējums: 4

Man ar gadījās šausmu stāsts ar zobiem. Kādu laiku biju paslinkojis un tīrīju tos neregulāri. Pie zobārsta nebiju bijis gadus 10, pie higiēnista vispār nebiju nekad bijis, tāpēc novedu savu zobu stāvokli līdz kritiskai robežai. Aizejot pie stomatologa, uzzināju, ka mana mute man tagad būs lielo tēriņu avots, jo no visiem atlikušajiem zobiem, 17 bija cauri. Tā nu nācās arī ņemt kredītu, jo pie tādām cenām, kas tagad grozās zobārstniecībā, bez kredītiem nemaz nevar iztikt.

| | Vērtējums: 5

Ar zobiem nav joka lieta, labāk tos remontēt laicīgi, kaut vai ar ātro kredītu palīdzību. Ielaists zobs var novest pie dārga remonta vai pat zoba ekstrakcijas.

| | Vērtējums: 5

Nu re, man bija līdzīgi, kad aizgāju 10 dienu pārgājienā gar Latvijas piekrasti. Kad nogāju 4 dienas, man sāka sāpēt zobs, nācās saukt pēc palīdzības un meklēt zobārstu. Naudas man līdzi nebija, neviens arī nevarēja aizdot, tāpēc domāju, kur aizņemties naudu, kur paņemt ātro kredītu zobārstam u.tml. Labi, ka man bija līdzi telefons, uzzvanīju uz izziņu dienestu un sadabūju kreditoru kontaktus. Pēc dažām kustībām pa telefonu un internetu, kredīts stomatologam tika pieteikts, drīz vien arī saņemts. Teikšu godīgi, ja nebūtu iespēja salabot zobus ar aizdevuma palīdzību, savu ceļojumu man nāktos apturēt.

| | Vērtējums: 5

No sākuma domāju, ka ņemšu ātro kredītu, bet, kad uzzināju, cik man jāieliek savā gremotavā nauda, nācās ņemt ilgtermiņa kredītu, jo summa bija virs 1000 euro. Neesiet muļķi labojiet zobus laicīgi, medicīnas pakalpojumi tagad ir dārgi.

| | Vērtējums: 5

Nesen man tā sāka sāpēt zobs, ka gandrīz pieliku bikses no sapēm un iemācījos rāpot pa griestiem. Reāli biju ielaidis savu gremotavu, tāpēc pienāca tā stunda un iekaisums lika manīt. Aizdevos pie zobārsta un uzzinot izmaksas, pieliku bikses vēlreiz. Nekas cits neatlika, kā paņemt kredītu zobu labošanai, jo savas naudas uz to laiku nebija.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.