Ilgtermiņa kredīts - labākais patēriņa aizdevums

Saņemt maijā aizdevumu ilgtermiņam ir īpaši izdevīgi!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.bigbank.lv
2 dienas
Nav
20 - 73
22
09:00-21:0010:00-20:00
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Daudzi ātro kredītu izsniedzēji piedāvā aizņemties īstermiņa kredītus no 18 gadiem, maksimālajā summā līdz 400 euro, atmaksas termiņš tikai līdz 30 dienām. Šis aizdevuma veids ir ļoti labs gadījumos, ja vajag nelielu naudas summu ātri un īsu atmaksas termiņu, lai steidzami norēķinātos par kādu rēķinu, vai iegādātu kādu preci ar lielu atlaidi, ja līdz ikmēneša ienākumiem vēl jāpagaida. Bet gadās arī neparedzētas situācijas, kad vajag lielāku naudas summu par dažiem simtiem, tad tādā gadījumā der ilgtermiņa kredīts jeb ātrais patēriņa aizdevums internetā. Ja ļoti vēlaties aizbraukt ceļojumā, ja vajag naudu kādas lielas lietas iegādei vai citiem izdevumiem, kur summa ir liela, tad aizdevums ilgtermiņam ir īstais risinājums, jo ir iegūstama naudas summa ne tikai simtos, bet arī dažos tūkstošos euro un uz ilgāku atmaksas termiņu. Pie tam, šis pakalpojums ir pieejams arī bez ķīlas, dažos gadījumos arī bez darba vietas un ar sliktu kredītvēsturi. Protams, katrs klients tiek vērtēts individuāli, jo katram ir citāda situācija, kura ļauj vai neļauj sadarboties ar kreditoru.

Ilgtermiņa kredīts - labākais patēriņa aizdevums

Ilgtermiņa naudas kredīts internetā ierasti ir lielas naudas summas aizdevums ar atmaksu uz ilgāku laika posmu, kur maksājumi tiks sadalīti katra mēneša maksājumā, tādējādi, pakāpeniski varēsiet atmaksāt šo kredītu. Ātrajiem interneta kredītiem atmaksas termiņš ir īss, līdz 30 dienām, bet ir arī aizdevēji, kuri piedāvā atmaksas termiņu līdz 2 gadiem, tad daļēji to arī var uzskatīt par patēriņa kredītu, taču visbiežāk par ilglaicīgu kredītu tiek uzskatīts tāds aizdevums, kura atmaksas termiņš ir ilgāks par 2 gadiem. Situācijā, kad cilvēkam vajag kredītu ilgtermiņā vairākos tūkstošos euro, piemēram, nekustamā īpašuma iegādāšanai, tad ir jāvēršas pie bankas, lai aizņemtos, jo ātrā kredīta izsniedzēji tik lielas summas arī ilgtermiņā neizsniedz.

Piemēram, Vivus piedāvā aizdevumus ilgtermiņā, ar atmaksas termiņu līdz pat 2 gadiem jeb 24 mēnešiem. Bet BIGBANK piedāvā aizņemties lielu naudas summu, līdz 7000 euro bez ķīlas ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida patēriņa kredīta izsniedzēji ir vairāki, tādēļ svarīgi ir salīdzināt dažādus aizdevējus. Paralēles var vilkt ilglaicīgajam kredītam ar klasisko patēriņa aizdevumu, ko ierasti piedāvā bankas. Ilgtermiņa patēriņa kredīts arī ir ilglaicīgā kredīta veids, kuram varētu būt nedaudz atšķirīgi iegūšanas nosacījumi, tas visbiežāk orientēts priekš konkrētu preču un pakalpojumu līdzekļu piešķiršanas. Ja Jums ir tikai 18 gadi, tad visdrīzāk aizdevums ir jāmeklē pie Credit24, jo tie ir vienīgie, kas izsniedz patēriņa aizdevumus no 18 gadiem.

Ko sevī iekļauj ilgtermiņa kredīts, kādi tam ir veidi?

Neatkarīgi no izvēlētā aizdevuma veida, ir jāaizņemas atbildīgi, lai saistības nekļūst par grūtu nastu. It sevišķi, ja tiek veikts aizņēmums priekš šāda kredīta, jo jābūt pārliecībai, ka būs vajadzīgie finanšu līdzekļi, lai savlaicīgi spētu atmaksāt kredītu noteiktajā ikmēneša maksājuma termiņā. Ilgtermiņa kredīti ar lielu naudas summu paredz ilgu atmaksas laiku, taču jāapzinās, ka situācija ar maksājumiem var mainīties. Liels patēriņa aizdevums ir liela atbildība, tāpēc šāds patēriņa kredīts nevar tikt ņemts, ja atbildības sajūta nav pietiekama. Aizņemies atbildīgi, jo ātrie kredīti ilgtermiņam nav paredzēti muļķībām - tie ir īslaicīgu problēmu risinātāji!

Ilgtermiņa aizdevums var būt bez ķīlas vai pret auto

Katram no mums ir savi plāni gan tuvākai, gan tālākai nākotnei, taču ne katram ir dotas iespējas sasniegt vēlamo. Ikviens vēlas dzīvot sakārtotā vidē, vairums no mums vēlas paceļot un apskatīt pasauli, cits iekārtot mājokli, cits iegādāties auto. Ko darīt, ja vēlamies ko savā dzīvē pamainīt, piemēram, izremontēt mājokli, bet naudiņa nav sakrāta tik daudz, lai šo sapni īstenotu? Ir kāda lieliska iespēja, un tas ir ilgtermiņa aizdevums! Pieteikties šim kredītam Tu drīksti tikai ar vienu nosacījumu – ja esi pārliecinājies un zini noteikti, ka spēsi ne tikai saņemt naudu, to iztērēt un veikt remontu savā dzīvesvietā, bet arī godprātīgi veikt katru maksājumu par saņemto patēriņa kredītu. Ši aizdevums ilgtermiņam ir bez ķīlas un galvojuma, tas ir patiešām vienkārši un ērti nokārtojams. Bet gadās situācijas, kad bez ķīlas neviens neaizdod, tāpēc ir arī tādi patēriņa kredīti, kuri prasa ķīlu, piemēram auto. Šādu pakalpojumu piedāvā auto kredītu kompānija Mogo, tas patiešām ir lielisks veids aizņemties, ja, piemēram, ir sabojāta jeb slikta kredītvēsture. Jāskatās ilgtermiņā, vai kredīts bez ķīlas, vai ar auto ķīlu, jebkurā gadījumā jābūt apdomīgam.

Kredīts ilgtermiņā – tas ir izdevīgi un droši?

Kredīts ilgtermiņā ir ātrais patēriņa aizdevums internetā, kurš nav jākārto ārpus mājas, Jums nevajag nekur doties un apgrūtināt sevi. Visas formalitātes un pieteikuma procesi notiek internetā. Atliek tik ieslēgt datoru un izvēlēties sev piemērotāko kreditoru – STARCRED.LV ir apkopojis vairākus. Taču, pirms tam būtu jāsaprot, kāpēc tieši šis aizdevuma veids ir jāizvēlas, ar ko šis kredītu veids atšķiras no pārējiem. Viss ir pavisam vienkārši, šis ilgtermiņa aizdevuma veids tiek izsniegts uz termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem, bet īstermiņa naudas aizdevums ierasti uz 30 līdz 45 dienām. Kā vēl viena no atšķirīgajām iezīmēm ir maksimāli pieejamā summa, kas patēriņa kredītiem internetā ir līdz pat 10000 eiro vai pat līdz 15000 eiro, ja tas ir kredīts pret auto ķīlu. Šādas summas parasti netiek ņemtas, lai nopirktu jaunus apavus, ja nepietiek līdz algai, tāpēc prasības pret kredītņēmēju ir stingrākas. Katrā no kompānijām ir savi kredītu izsniegšanas priekšnoteikumi, taču kopumā pie visām ir vienādi noteikumi un kritēriji, kuri ir jāiztur, lai tiktu aizdota nauda kādam lielākam pirkumam vai citai nepieciešamībai.

Kam izsniedz ilgtermiņa aizņēmumus, kādi ir ierobežojumi?

Kā jau minējām, šādus kredītus izsniedz ar daudz nopietnākiem priekšnoteikumiem. Ir jāsaprot, ka ilgtermiņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi ne pie viena no aizdevējiem nebūs pieejams tieši lielo risku dēļ. Kurš gan gribēs aizdot 10000 eiro cilvēkam, kurš iepriekš ir bijis pietiekami nedisciplinēts attiecībā uz laicīgiem maksājumiem. Neviens no uzņēmumiem nevēlās ilgos un neproduktīvos parādu piedziņas procesus, jo tie prasa gan laiku, gan papildus līdzekļus. Ideālajā variantā ir tad, kad debitors ir ar tīru kredītvēsturi, kuram nav nekādu nenokārtotu parādsaistību citās kredītu kompānijās. Kā vēl viens no labvēlīgajiem faktoriem ir cilvēka alga, jo regulāri un pienācīgi ienākumi būs labs garants veiksmīgai sadarbībai.

Jau pamanījāt, ka STARCRED.LV tabulā ir atspoguļoti izdevīgākie patēriņa aizdevumi, kuriem ir minētas maksimālās summas, minimālie un maksimālie kredīta atmaksas termiņi, procentu likmes un atzīme par ķīlu. Gandrīz visi kreditori piedāvā ilglaicīgos kredītus bez ķīlas, taču ir viens izņēmums, kas prasa īpašu uzmanību. Kompānija Mogo piedāvā unikālu kredīta viedu, un tas ir ātrais ilgtermiņa kredīts pret auto ķīlu, kurš noformējams tai pašā dienā, saņemot naudu un dodoties tālāk ar savu auto. Šis naudas kredīta veids būs piemērots arī cilvēkiem no 18 gadiem, kā arī tiem, kam ir sabojāta jeb slikta kredītvēsture, jo citas iespējas aizņemties internetā gandrīz nebūs. Lai gan no visiem kreditoriem Mogo ir ar ķīlu, bieži vien šis ir labs risinājums, ja, protams, Jums ir automašīna, ko ieķīlāt.

Kā iztikt bez ilgtermiņa kredīta?

Bez ilgtermiņa kredīta, protams, var iztikt, ja cilvēks ir ļoti taupīgs un piedomā pie saviem tēriņiem tik tālu, ka tam paliek pāri un veidojas uzkrājumi. Tieši uzkrājumi ir tas, kas ļauj tikt pāri visādām dzīves likstām, kuras var piemeklēt jebkuru cilvēku. Būt nesagatavotam, nozīmē - būt apdraudētam. Ja cilvēks dzīvo vienai dienai un tas nepieļauj domu, ka nākotnē var rasties kādas problēmas, plānojot, kā tad tās tiks pārvarētas, tad ilgtermiņa kredīts tādam cilvēkam noteikti nebūs labākais risinājums. Iztikts bez šāda aizdevuma var un vairumā gadījumu pat vajag, jo, ja cilvēkam trūkst nauda, tad jāskatās cēlonis, vai tā ir paša vaina, vai tas ir sistemātiski un kā to var risināt. Vienai daļai cilvēku ir liela problēma, tie nespēj pieņemt neko jaunu, attiecīgi stagnē un nespēj arī iegūt labāk apmaksātu darbu. Kad pietrūkst nauda, pirmais, kas būtu jādara, būtu jāizvērtē, kā var palielināt ienākumus, pie tam, darīt to vajag ar skatu ilgtermiņā!

Kopsavilkums par ilgtermiņa jeb patēriņa kredītiem:

Kā redzam tad ilgtermiņa kredīti ir iedalīti vairākos veidos un piemēroti dažādām dzīves situācijām. Vienam tie noderēs, lai atmaksātu jau esošos kredītus, izmantojot kredītu apvienošanas iespējas, bet cits iegūto naudu novirzīs kādam pirkumam. Šādi aizdevumi ir domāti ilgtermiņam, nevis kādai ašai idejai lielveikalā. Kā jau noskaidrojām, tad maziem pirkumiem, derīgāks būs īstermiņa aizdevums uz dažām dienām, nevis lielais aizdevums uz vairākiem mēnešiem, pat, ja tas būs labākais ilgtermiņa aizdevums maijā. Aizņēmumiem uz ilgāku laiku ir savas priekšrocības, tomēr nevajag aizmirst, ka tās ir arī ilgtermiņa saistības, kuras paredzēt ir ļoti grūti. Ir gadījumi, kad cilvēks pārvērtē savas spējas, maldīgi uzskatot, ka šī brīža finansiālā situācija būs mūžīga un atļaujoties dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Nekādā gadījumā nevar pieļaut to, ka nauda tiek aizņemta bez kārtīgas ģimenes budžeta plānošanas un idejām par to, kā tiks pārvarētas finansiālās grūtības. Ja plānošanas procesā rodas kādas neskaidrības vai šaubas, tad aizņemšanos vajag atlikt, meklējot citus līdzekļus, kā iegūt naudu.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 12 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Apstaigāju visus kreditorus, kuri dod patēriņa kredītus un ne pie viena man neiedeva tieši kredītvēstures dēļ. Kur lai vēršos, ja banka atsaka, nebanku kreditori nedod, ieķīlāt man nav ko un alga ar nav baigi lielā? Jā, tēlot gudros var, ieteikumus meklēt darbu varat nedot, tas nav tik vienkārši, sevišķi, ja tev jau 50...

| | Vērtējums: 5

Ja gribu aizņemties dzīvokļa remontam 3000 euro, ko man labāk izvēlēties, ilgtermiņa kredītu vai ātro kredītu? Skatos, ka diža atšķirība nav ne procentos, ne maksimāli pieejamajās summās. Gribu aizņemties uz vienu gadu un sadalīt kredītu pa ikmēneša maksājumiem. Ko ieteiksiet, kādu kompāniju labāk izvēlēties?

| | Vērtējums: 5

Ko te ņemas? Jau sen skaidrs, ka šis viss ir priekš durakiem, kuri ņem aizņēmumus, nevis nopelna. Kā var būt prāts saistīties ar šiem augļotājiem? Paskatieties, ko jūs pārmaksāsiet, pa to naudu var nopirkt 2 lietas, kuras paņemsiet kredītā. Ja tiešām plānojat kaut ko nopietnu, tad jā, bet visādiem sadzīves sīkumiem ņemt šos aizdevumus ir dumi.

| | Vērtējums: 4

Leonard, Jūs varat atteikties no jebkura kredīta, ilgtermiņa aizdevumi nav izņēmums un tiem ir tieši tādi paši nosacījumi kā citiem aizdevuma veidiem. Maksāt nāksies tikai par tām dienām, kurās būs izmantots aizdevums un ierasti jau neviens neaprēķina procentus par visu termiņu, tas laikam ir no kaut kādiem aizvēsturiskiem un barbariskiem laikiem.

| | Vērtējums: 5

Varbūt kāds zina, vai uz ilgtermiņa aizdevumu attiecas atteikuma tiesības, tas ir, ja es aizņēmos uz 24 mēnešiem, vai pēc 14 darba dienām varu atteikties, nemaksājot procentus? Man te tā sanāca, ka varu atdot naudu uzreiz, bet maksāt lielos procentus par 2 gadiem man negribās. Un jā, Jānim kaut kas sajucis, nebanku kreditoriem nav tā, ka baigi individuāli pieiet katram, ir konstanti noteikumi visiem.

| | Vērtējums: 5

Oksana, tā procentu likme ir vidējais, ko piedāvā aizdevējs. Parasti jau katram klientam tiek piedāvāts individuāls piedāvājums, jo ir vairāki faktori, kuri var ietekmēt ilgtermiņa kredīta procentu likmi. GPL šeit, protams, spēlē lielu lomu un tā noteikti ir jāizvērtē, salīdzinot arī ar citiem patēriņa aizdevumiem. Internetā tagad ir plašas iespējas - salīdzinātāju ir ļoti daudz.

| | Vērtējums: 5

A kur var apskatīties, kāda ir šo kredītu GPL vai nebanku kreditoru ilgtermiņa kredītiem tā ir tik pat nenozīmīga kā ātrajiem interneta kredītiem? Cik noprotu, tad tabulā ir kaut kāda mēneša procentu likme, kura ir izzīsta no pirksta?

| | Vērtējums: 5

Vai tiešām šos patēriņa kredītus nav izdevīgāk aizņemties bankās, nevis pie nabanku kreditoriem? Es te parēķināju procentus, tā aina ir dramatiska, GPL vienkārši kosmiski atšķiras.

| | Vērtējums: 5

Jā, tas ir lielākais aizdevums, tikai tam ir arī lielākie procenti. Tas, ka to var saņemt internetā, nekādā ziņā nepadara to par izdevīgāko risinājumu. Pieļauju, ka bankas kreditēšanas pakalpojumi būs izdevīgāki kā tādi nebanku kreditoru kredīti ilgtermiņam. Ieteiktu būt uzmanīgiem ar aizņemšanos pie šiem kantoriem, ka nesanāk vēlāk grauzt nagus.

| | Vērtējums: 5

Šāds patērīņa kredīts ilgtermiņam neder, pārāk lieli procenti.

| | Vērtējums: 4

Es aizņēmos uz 24 mēnešiem pie Vivusa, neredzu dižu jēgu baigi izvēlēties, jo visi ir vienādi.

| | Vērtējums: 5

No visiem ilgtermiņa kredītiem, es iesaku BIGBANK un Vivus, reālākās kompānijas, kuras aizods.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.