Labākie ilgtermiņa kredīti aprīlī

Nav svarīgi, vai Tu vēlies iagādāties dāvanas, nopirkt auto, veikt citu aizdevumu refinansēšanu, vai vienkārši ir nepieciešami papildus līdzkļi savu ieceru realizēšanai, ilgtermiņa aizdevumi ir vieni no izdevīgākajiem kredītu veidiem. Tie ļauj aizņemties vidēji lielas naudas summas uz termiņu līdz pat 5 gadiem, piesakot un saņemot sev nepieciešamo naudu, neizejot no mājām. Esam apkopojuši labākos aizdevējus aprīlī, kuri piedāvā kreditēšanas risinājumus ilgtermiņam.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Daudzi ātro īstermiņa kredītu izsniedzēji piedāvā aizņemties ātros aizdevumus no 18 gadiem, maksimālajā summā līdz 400 euro un ar atmaksas termiņu tikai līdz 30 dienām. Šāds aizdevuma veids ir ļoti labs gadījumos, ja vajag nelielu naudas summu, lai steidzami norēķinātos par kādu rēķinu, vai iegādātu kādu preci ar patīkamu atlaidi, ja līdz ikmēneša ienākumiem vēl jāpagaida, bet esošie naudas līdzekļi ir stipri par maz. Bet gadās arī neparedzētas situācijas, kad vajag lielāku naudas summu par dažiem desmitiem euro - tādā gadījumā noder ilgtermiņa kredīts internetā, kuru var saņemt no 18 gadiem un bez ķīlas. Šis aizdevums noder, ja vēlaties aizbraukt ceļojumā, ja vajag naudu kādas lielas lietas iegādei vai citiem izdevumiem, kur summa ir liela. Ilgtermiņa aizdevums ir īstais risinājums, jo ir iegūstama naudas summa ne tikai simtos, bet arī dažos tūkstošos euro un uz ilgāku atmaksas termiņu, kā tas ir īstermiņa aizdevumiem. Pie tam, šis pakalpojums ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, dažos gadījumos arī bez darba vietas un ar sliktu kredītvēsturi, arī vecuma ierobežojums ļauj aizņemties gan jauniem cilvēkiem, gan pensionāriem.

Ilgtermiņa kredīts - liels aizdevums nopietniem mērķiem

Ilgtermiņa kredīta ņemšana - tas ir ļoti nopietns lēmums, kurš radīs saistības uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. Cilvēkam ir skaidri jāapzinās sava finansiālā situācija un jāizvērtē - kā paņemtais aizdevums ilgtermiņam ietekmēs finansiālo situāciju nākotnē. Pēc visiem aizņemšanās principiem, izvēloties šādu ilgtermiņa aizdevumu, cilvēkam vajadzētu aprēķināt aizdevuma summu tā, lai to būtu pa spēkam samaksāt, ņemot vērā arī citus maksājumus, ierasti tiem nevajadzētu būt vairāk par 30% no kopējiem ienākumiem. Ja ar summu ir skaidrs, tad nākamais solis būtu izdevīgākā aizdevuma meklēšana. Kur paņemt izdevīgu kredītu, kuras ir labākās aizdevēju kompānijas? Tas viss ir atrodams STARCRED.LV salīdzināšanas tabulā, kur ir atspoguļoti šī brīža izdevīgākie ilgtermiņa kredīti internetā. Šeit atradīsiet sev piemērotāko risinājumu no nebanku kreditoru piedāvājuma, taču noteikti der iepazīties arī ar Jūsu bankas sniegtajiem pakalpojumiem. Tas varētu ietekmēt procentu likmi, jo bankas, kurās klientam ir konts un algas kartes, vienmēr mēģinās piedāvāt individuālu risinājumu, protams, tas būs tikai tajā gadījumā, ja Jums būs regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Kredītvēsture spēlē lielu lomu, jo neviens nesteidz aizdot ilgtermiņa aizņēmumus tiem, kuri nav spējuši pildīt savas saistības.

Ilgtermiņa kredīts bez ķīlas ierasti ir lielākas naudas summas aizdevums ar atmaksu uz ilgāku laika posmu, kur maksājumi tiks sadalīti katra mēneša maksājumā, tādējādi ļaujot pakāpeniski atmaksāt šo kredītu. Īstermiņa ātrajiem kredītiem atmaksas termiņš ir īss, līdz 30 dienām, tomēr ir arī aizdevēji, kuri piedāvā atmaksas termiņu līdz 2 gadiem, tad daļēji to arī var uzskatīt par ilgtermiņa patēriņa kredītu, taču visbiežāk par ilgtermiņa aizdevumu tiek uzskatīts tāds aizņēmums, kura atmaksas termiņš ir ilgāks par 2 gadiem. Situācijā, kad cilvēkam vajag kredītu vairākos tūkstošos euro, piemēram, nekustamā īpašuma iegādāšanai, tad ir jāvēršas pie bankas, lai aizņemtos, jo ātro ilgtermiņa kredītu izsniedzēji tik lielas summas arī neizsniedz.

Piemēram, kompānija Vivus piedāvā aizdevumus ilgtermiņam, ar atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Bet BIGBANK piedāvā aizņemties lielu naudas summu, līdz 7000 euro bez ķīlas ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida ilgtermiņa kredīta izsniedzēji ir vairāki, tādēļ svarīgi ir salīdzināt dažādus aizdevējus. Paralēles var vilkt šādam aizņēmumam ar klasisko patēriņa aizdevumu, ko ierasti piedāvā bankas, taču būtiskākā atšķirība ir tā, ka šo aizdevumu ir iespējams noformēt internetā un tam nav nepieciešama ķīla ar galvojumu. Ilgtermiņa patēriņa kredīts arī ir ilgāka atmaksas termiņa kredīta veids, kuram varētu būt nedaudz atšķirīgi iegūšanas nosacījumi. Tas visbiežāk ir orientēts priekš konkrētu preču un pakalpojumu kreditēšanss līdzekļu piešķiršanas. Ja Jums ir tikai 18 gadi, tad visdrīzāk aizdevums ir jāmeklē pie Credit24 un Mogo, jo tie ir vienīgie, kas sadarbojas ar jauniešiem.

Kādi ilgtermiņa kredīti ir saņemami internetā?

Neatkarīgi no izvēlētā aizdevuma veida, ir jāaizņemas atbildīgi, lai saistības nekļūst par grūtu nastu. It sevišķi, ja tiek veikts aizņēmums priekš šāda kredīta, jābūt pārliecībai, ka būs vajadzīgie finanšu līdzekļi, lai savlaicīgi spētu atmaksāt savu ilgtermiņa kredītu noteiktajā ikmēneša maksājuma termiņā. Ātrie ilgtermiņa kredīti ar lielu naudas summu paredz ilgu atmaksas laiku, taču jāapzinās, ka situācija ar maksājumiem var mainīties. Liels kredīts ir liela atbildība, tāpēc šāds aizdevums nevar tikt ņemts, ja atbildības sajūta nav pietiekama. Esiet atbildīgi un plānojiet savas finanses, nesteidzoties ķerties pie aizdevumiem, jo ilgtermiņa ātrie kredīti nav paredzēti niekiem - tie ir tikai īslaicīgu problēmu risinātāji!

Kas ir ilgtermiņa aizņēmumi, kam tos izmanto?

Ilgtermiņa kredīti ir dažādi lielāks naudas aizdevumi, kuri tiek noformēti bankā vai ar interneta starpniecību pie nebanku kreditoriem. Tos var saņemt gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā. Mērķis šādam aizdevumam var būt jebkāds, tas var būt jebkāds pirkums vai maksājums (dators, auto, mājokļa remonts, ceļojums, medicīnas pakalpojumi). Šāds aizdevums ir kā palīgs ikdienišķos tēriņos, kad pēkšņi pietrūkst nauda kādiem izdevīgiem pirkumiem, bet līdz algas dienai vēl ir jāgaida. Ilgtermiņa aizdevumus var aizņemties gan pret ķīlu, gan bez tās, vairumā gadījumu nav nepieciešams arī galvotājs, tāpēc šāds aizdevuma veids ir ļoti ātrs un bez jebkādām liekām formalitātēm. Arī banku piedāvājumi ir kļuvuši pievilcīgāki un saņemt aizdevumu tagad var arī internetā vai izmantojot ērtu aplikāciju, kas ļauj darboties ar savu bankas kontu mobilajā tālrunī. Īstermiņa ātrie kredīti lielajiem aizdevumam ilgtermiņā piekāpjas, jo tie nespēj konkurēt ar summu (līdz 15000 euro) apmēriem un termiņiem, arī procentu likmes šādiem aizdevumiem ir citādas. Toties mazie kredīti noder tad, kad vēlaties aizņemties uz dažām dienām līdz algai.

Ilgtermiņa aizdevums var būt bez ķīlas vai pret auto!

Katram no mums ir savi plāni gan tuvākai, gan tālākai nākotnei, taču ne katram ir dotas iespējas sasniegt vēlamo. Ikviens vēlas dzīvot sakārtotā vidē, vairums no mums vēlas paceļot un apskatīt pasauli, cits iekārtot mājokli, cits iegādāties auto. Ko darīt, ja vēlamies ko savā dzīvē pamainīt, piemēram, izremontēt mājokli, bet naudiņa nav sakrāta tik daudz, lai šo sapni īstenotu? Ir kāda lieliska iespēja, un tas ir aizdevums ilgtermiņā! Pieteikties šim kredītam Tu drīksti tikai ar vienu nosacījumu – ja esi pārliecinājies un zini noteikti, ka spēsi ne tikai saņemt naudu, to iztērēt un veikt remontu savā dzīvesvietā, bet arī godprātīgi veikt katru maksājumu par saņemto kredītu. Šis ilgtermiņa aizdevums ir bez ķīlas un galvojuma, tas ir patiešām vienkārši un ērti nokārtojams. Taču gadās situācijas, kad bez ķīlas neviens neaizdod, tāpēc ir arī tādi ilgtermiņa kredīti, kuri prasa ķīlu, piemēram auto. Šādu pakalpojumu piedāvā auto kredītu kompānija Mogo. Tas patiešām ir lielisks veids aizņemties, ja, piemēram, ir slikta kredītvēsture vai nav oficiāla darba vieta, kas bankās bieži vien ir liels šķērslis, lai saņemtu kredītu.

Kredīti ilgtermiņā – izdevīgāki par ātrajiem?

Kredīti ilgtermiņā ir arī patēriņa aizdevumi, kuri nav jākārto ārpus mājas, Jums nevajag nekur doties un apgrūtināt sevi. Visas formalitātes un pieteikuma procesi notiek internetā. Atliek tik ieslēgt datoru un izvēlēties sev piemērotāko kreditoru – STARCRED.LV ir apkopojis vairākus no populārākajiem Latvijā. Taču, pirms tam būtu jāsaprot, kāpēc tieši šis aizdevuma veids ir jāizvēlas, ar ko šis ilgtermiņa kredītu veids atšķiras no pārējiem? Viss ir pavisam vienkārši, šis aizdevuma veids tiek izsniegts uz termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem, bet īstermiņa naudas kredīts ierasti uz 30 līdz 45 dienām. Kā vēl viena no atšķirīgajām iezīmēm ir maksimāli pieejamā summa, kas ilgtermiņa kredītiem internetā ir līdz pat 10000 eiro vai pat līdz 15000 eiro, ja tas ir kredīts pret auto ķīlu. Šādas summas parasti netiek ņemtas, lai nopirktu jaunus apavus, ja nepietiek līdz algai, tāpēc prasības pret kredītņēmēju ir stingrākas. Katrā no kompānijām ir savi kredītu izsniegšanas priekšnoteikumi, taču kopumā pie visām ir vienādi noteikumi un kritēriji, kuri ir jāiztur, lai tiktu aizdota nauda kādam lielākam pirkumam vai citai nepieciešamībai.

Kam izsniedz aizdevumus ilgtermiņam, kādi ir ierobežojumi?

Kā jau minējām, šādus kredītus izsniedz ar daudz nopietnākiem priekšnoteikumiem. Ir jāsaprot, ka ilgtermiņa patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi ne pie viena no aizdevējiem nebūs pieejams tieši lielo risku dēļ. Kurš gan gribēs aizdot 10000 eiro cilvēkam, kurš iepriekš ir bijis pietiekami nedisciplinēts attiecībā uz laicīgiem maksājumiem. Neviens no uzņēmumiem nevēlās ilgos un neproduktīvos parādu piedziņas procesus, jo tie prasa gan laiku, gan papildus līdzekļus. Ideālajā variantā ir tad, kad debitors ir ar tīru kredītvēsturi, kuram nav nekādu nenokārtotu parādsaistību citās kredītu kompānijās. Kā vēl viens no labvēlīgajiem faktoriem ir cilvēka alga, jo regulāri un pienācīgi ienākumi būs labs garants veiksmīgai sadarbībai. Ilgtermiņa aizdevumi bez darba vietas ir arī reti sastopama parādība, tāpēc atrast tādus piedāvājumus būs pavisam grūti.

Jau pamanījāt, ka STARCRED.LV tabulā ir atspoguļoti izdevīgākie ilgtermiņa aizdevumi, kuriem ir minētas maksimālās summas, minimālie un maksimālie kredīta atmaksas termiņi, procentu likmes un atzīme par ķīlas nepieciešamību. Gandrīz visi kreditori piedāvā ilgtermiņa kredītus bez ķīlas, taču ir viens izņēmums, kas prasa īpašu uzmanību. Kompānija Mogo piedāvā unikālu kredīta viedu, un tas ir ilgtermiņa kredīts pret auto ķīlu no 18 gadiem, kurš noformējams tai pašā dienā, saņemot naudu un dodoties tālāk ar savu auto. Šis ilgtermiņa kredīta veids būs piemērots arī cilvēkiem no 18 gadiem un pensionāriem, kā arī tiem, kam ir sabojāta jeb slikta kredītvēsture, jo citas iespējas aizņemties internetā praktiski nebūs. Lai gan no visiem kreditoriem Mogo ir ar ķīlu, bieži vien šis ir labs risinājums, ja, protams, Jums ir automašīna, ko ieķīlāt un esat ar mieru šo auto likt par garantu.

Ilgtermiņa patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Lai arī kredītkompāniju piedāvājumi paliek ar vien draudzīgāki, virknei cilvēku, kuri vēlās aizņemties, kredīti tiek atteikti. Par iemeslu tam var būt gan citas kredītsaistības, gan ienākumu apjoms, kā arī būtisku lomu spēlē cilvēka kredītvēsture. Šis jēdziens daudziem ir kā lielākais bieds, jo sabojājot savu vēsturi, cilvēkam nākotnē var nākties saskarties ar to, ka praktiski visi aizdevēji tam atteiks savus kreditēšanas pakalpojumus. Ilgtermiņa patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir viens variantiem, kad bankas vai parastie ātro kredītu izsniedzēji vairs nespēj palīdzēt. Viņus var saprast, jo ierasti to šādi aizdevumi tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma. Tādiem aizdevumiem, kurus izsniedz cilvēkiem ar bojātu reputāciju, praktiski vienmēr tiek prasīta ķīla. Ķīlas esamība ļauj justies droši, ka, ja nauda netiks atdota, varēs paturēt ieķīlāto mantu. Bieži vien, šādi aizdevumi ir arī stipri lētāki, jo aizdevējs var atļauties samazināt procentu likmi atbilstoši pazeminātākam riskam.

Ja Jums uz doto brīdi ir slikta kredītvēsture un vēlaties saņemt ilgtermiņa aizdevumu, visdrīzāk būs jāvēršas pie Mogo, jo tieši pie viņiem ir pieejami šāda veida aizdevumi. Tomēr te būs nepieciešama auto ķīla, jo šī kompānija izsniedz kredītus pret automašīnas ķīlu. Nav svarīgi, vai nauda būs auto iegādei, vai varbūt kādam citam pirkumam, kā galvenā prasība šim ilgtermiņa aizdevumam būs tieši auto ķīla. Ir arī citi uzņēmumi, kuri aizdos cilvēkam ar sabojātu vēsturi, taču tajos var nākties ieķīlāt savu mājokli, kas nav tas labākais. Labākais no variantiem ir tas, kurš neprasa aizņemties un uzlabo kopējos finanšu rādītājus, iespējams, salabojot arī kredītvēsturi. Saglābt savu reputāciju nav viegli, tomēr, ja būsiet mainījuši savu pieeju tēriņiem un naudas pelnīšanai, ja spēsiet pierādīt, ka ar Jūsu finansiālo stāvokli viss ir kārtībā, tad problēmas aizņemties ar savu slikto reputāciju vairs nebūs.

Kāpēc ilgtermiņa aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi ir bīstami?

Bīstami ir ne tikai ilgtermiņa aizdevumi, bet arī visi pārējie, jo cilvēks vienmēr par savu naudas trūkumu norēķinās vēlāk, pie tam, garantēt to, ka tas veiks laicīgus maksājumus, nevar. Aizņemties situācijā, kad jau ir slikta kreditvēsture, var tikai izmisis cilvēks, jo normāli domājošs sapratīs, ka aizņemšanās nav risinājums, ka tā nauda būs jāatdod un par to būs vēl jāmaksā arī komisijas maksa. Visu apsverot, ir skaidri redzams, ka šādi pakalpojumi nav lēti un uzliek lielu atbildību, vēl jo vairāk, ja saņemot šo kredītu, cilvēks ieķīlā savu īpašumu. No vienas puses viss ir skaisti, jo par garantu ir auto vai mājoklis, tai pašā laikā, cilvēks bieži nedomā par to, ka to visu var pazaudēt. Lai nenonāktu tādās situācijās, ir skaidri jāapzinās, kā un kad tiks atdots paņemtais ilgtermiņa kredīts internetā, ir jāsaprot, kas būs tas, kas palīdzēs atrisināt problēmu cēloni, nevis laicīgi pielāpīt sekas. Protams, tas nav viegli, bet uz to ir jātiecas, ir jāņem un jācīnās par savu labklājību, nepieļaujot, ka uz Jūsu grūtībām kāds nopelna, tai pašā laikā pamata problēma nemaz netiek risināta.

Noteikti būsiet dzirdējuši stāstus par cilvēkiem, kuri ir aizbraukuši prom no Latvijas, jo tie vairs nevarēja samaksāt savus kredītus? Tik tiešam tādu ir daudz, bet tas, ka viņi devās prom no Latvijas, vēl nenozīmē, ka pie visa vainīgi ir tieši ātrie ilgtermiņa kredīti un sliktā kredītvēsture. Daudzi no šiem cilvēkiem piedzīvoja tā saucamos "treknos gadus", kad katrs palīgstrādnieks pelnīja milzīgu naudu. Protams, ka neviens par ģimenes budžeta plānošanu pat nedomāja, tērēja, uzdzīvoja un domāja, ka tā tas viss turpināsies bezgalīgi. Daudzi no šiem cilvēkiem paņēma hipotēkas, patēriņa kredītus, ātros kredītus un visādus nieciņus, kurus arī varēja pirkt kredītā. Un tā šie cilvēki uzņēmās nenormālās saistības, kur ikmēneša kredītu maksājumi bija vairāk par 60%. Kā jau var nojaust, pēc kāda laika sekoja krīze un pildīt saistības šie tēriņu speciālisti vairs nevarēja. Sākās lielo grūtību laiks, kad dauzi pamanījās aizņemties, lai nomaksātu citus kredītu maksājumus, bet citi vienkārši muka no maksāšanas, tādā veidā parūpējoties, lai kredītvēsture tiktu sabojāta pilnībā. Var jau saprast šos cilvēkus, tomēr nevar neņemt vērā veselo saprātu un attaisnot neapdomīgu aizņemšanos.

Kādus ilgtermiņa aizdevumus var pieteikt internetā?

Vai ilgtermiņa kredīti var būt izdevīgi?

No vienas puses, ilgtermiņa kredīti ir izdevīgi, jo tā ir lieliska iespēja ātri saņemt naudu un pielietot to pēc savām vajadzībām, nekam neatskaitoties un neafišējot to, ka tiek ņemts aizdevums. Ņemot šādu aizdevumu, nav nepieciešamība ilgi krāt un atlikt, viss, kas kārojas ir pieejams uzreiz un tagad. Vai nav gadījies, ka noskatīto preci izpērk ātrāk kā tiek sakrāts? Domājam, ka tā ir gadījies daudziem, tāpēc aizņemšanās uz izdevīgiem nosacījumiem ir ļoti labs risinājums, lai nepalaistu garām labas iespējas. Kā vēl viens būtisks ieguvums ir tas, ka uz doto brīdi ātrie ilgtermiņa aizdevumi ir pieejami uz vietas praktiski visos lielajos veikalos, kas nozīmē, ka noformēt kredītu var tur pat uz vietas. Var arī aizņemties naudu un doties ar to uz veikalu, opcijas ir dažāds un līdz naudas ieskaitīšanai kontā ir nepieciešamas tikai pāris minūtes. Lai arī viss ir tik skaisti un vienkārši, ar šiem pakalpojumiem ir jābūt uzmanīgiem, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai tiešām ir jāaizņemas un tēriņi nevar pagaidīt. Bieži cilvēki steidzās un izdara pārsteidzīgus lēmumus. Vadoties pēc tā, ka gribās šodien un tagad, var nejauši iesēt problēmas nākotnē.

Kā iztikt bez ilgtermiņa kredīta, kādas ir alternatīvas?

Bez ātrā ilgtermiņa kredīta, protams, var iztikt, ja cilvēks ir ļoti taupīgs un piedomā pie saviem tēriņiem tik tālu, ka tam paliek pāri un veidojas uzkrājumi. Tieši uzkrājumi ir tas, kas ļauj tikt pāri visādām dzīves likstām, kuras var piemeklēt jebkuru cilvēku. Būt nesagatavotam, nozīmē - būt apdraudētam. Ja cilvēks dzīvo vienai dienai un tas nepieļauj domu, ka nākotnē var rasties kādas problēmas, plānojot, kā tad tās tiks pārvarētas, tad ilgtermiņa kredīts tādam cilvēkam noteikti nebūs labākais risinājums. Iztikts bez šāda aizdevuma var un vairumā gadījumu pat vajag, jo, ja cilvēkam trūkst nauda, tad jāskatās cēlonis, vai tā ir paša vaina, vai tas ir sistemātiski un kā to var risināt. Vienai daļai cilvēku ir liela problēma, tie nespēj pieņemt neko jaunu, attiecīgi stagnē un nespēj arī iegūt labāk apmaksātu darbu. Kad pietrūkst nauda, pirmais, kas būtu jādara, būtu jāizvērtē, kā var palielināt ienākumus, pie tam, darīt to vajag ar skatu ilgtermiņā!

Kādas priekšrocības piemīt ilgtermiņa kredītiem?

Ar ilgtermiņa kredītiem ir mazliet savādāk, jo tiem ir garāki atmaksas termiņi un lielākas summas. Ja ātro kredītu var paņemt tikai uz 30 dienām un summas ir no 5 līdz 3000 euro, tad ilgtermiņa aizdevumi ir līdz pat 5 gadiem, piedāvājot iespēju aizņemties pat 15000 euro. Ja runājam par nebanku kreditoriem, tad šādi aizdevumi neprasa ķīlu un galvotāju, tomēr kreditors noteikti vēlēsies, lai cilvēkam būtu pietiekami labi ienākumi un laba kredītvēsture. Ilgtermiņa kredīts var tikt ņemts situācijās, kad vēlaties nopirkt kaut kādu lielāku preci, apmaksāt zobārstu, izremontēt mājokli vai salabot auto, nopirkt auto vai veikt vairāku ātro kredītu apvienošanu. Šiem patēriņa aizdevumiem ir mazāka procentu likme kā ātrajiem kredītiem, taču bieži tiem ir arī minimālais termiņš, uz kuru tos var paņemt, kas neļauj aizņemties izdevīgi uz īsu laiku. No priekšrocībām var minēt to, ka šāds nebanku kreditoru piedāvātais aizņēmums ir vienkārši piesakāms, ātri saņemams un tā garais atmaksas termiņš, ļauj vieglāk tikt ar ikmēneša maksājumiem. Ja plānotā summa ir virs 1000 euro, tad noteikti izpētiet tieši tos kredītu piedāvājumus, kas ir paredzēti ilgtermiņam.

Kopsavilkums par ātrajiem ilgtermiņa kredītiem:

Kā redzam tad ātrie ilgtermiņa kredīti internetā ir iedalīti vairākos veidos un piemēroti dažādām dzīves situācijām. Vienam tie noderēs, lai atmaksātu jau esošos kredītus, izmantojot kredītu apvienošanas iespējas, bet cits iegūto naudu novirzīs kādam pirkumam. Šādi ilgtermiņa aizdevumi ir domāti ilgtermiņam, nevis kādai ašai idejai lielveikalā. Kā jau noskaidrojām, tad maziem pirkumiem, derīgāks būs īstermiņa ātrais aizdevums uz dažām dienām, nevis lielais ilgtermiņa patēriņa kredīts uz vairākiem mēnešiem. Aizņēmumiem uz ilgāku laiku ir savas priekšrocības, tomēr nevajag aizmirst, ka tās ir arī saistības uz ilgāku termiņu, kuras paredzēt ir ļoti grūti. Ir gadījumi, kad cilvēks pārvērtē savas spējas, maldīgi uzskatot, ka šī brīža finansiālā situācija būs mūžīga un atļaujas dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Nekādā gadījumā nevar pieļaut to, ka nauda tiek aizņemta bez kārtīgas ģimenes budžeta plānošanas un idejām par to, kā tiks pārvarētas finansiālās grūtības. Ja plānošanas procesā rodas kādas neskaidrības vai šaubas, tad aizņemšanos vajag atlikt, meklējot citus līdzekļus, kā iegūt naudu. Bezrūpīga attieksme pret kredītu ņemšanu var sabojāt arī nākotnes plānu, jo, ja tiks sabojāta kredītvēsture, tad tālā nākotnē tā var būt par šķērsli aizņemties naudu kaut kādiem nopietniem mērķiem, piemēram, gribēsiet nopirkt māju vai uzsākt biznesu ar ilgtermiņa kredītu palīdzību, bet banka un nebanku kreditori šādu iespēju liegs.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 1 | Vērtējums: 4

| | Vērtējums: 4

Nu nezinu, šeit jau tāpat ir tikai ātro kredītu kompānijas, vienkārši tās izsniedz kredītus uz ilgāku. Ītie ilgtermiņa kredīti ir tikai bankās, es tiem uzticos.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.